• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do etykietowania- biurowe

Wyniki dla

Maszyny do etykietowania- biurowe - Import eksport

 1. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i rozlewarki. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 2. DI FLORIO & CHIODETTI & C. SNC

  Włochy

  Firma Tuttufficio projektuje i realizuje urządzanie biur, od mebli do akcesoriów. Firma dysponuje szeroką gamą komputerów osobistych i drukarek, faxów, fotokopiarek i innego sprzętu biurowego. Pomoc techniczna i możliwość wynajmu! Odwiedź naszą stronę, żeby dowiedzieć się więcej.

 3. FRANCOTYP-POSTALIA

  Belgia

  Firma FRANCOTYP-POSTALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do wysyłki korespondencji. Jest również obecna w dziedzinach Usługi pocztowe, Maszyny do etykietowania, biurowe, Usługi pocztowe, etykieciarki, Maszyny do etykietowania, biurowe, i frankownice. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. PUTUNGA

  Włochy

  Firma PUTUNGA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły szkolne, document filing, artykuły piśmiennicze, i obrusy. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. BINDING OUTLET

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BINDING OUTLET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Harrow, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESPERA BELGIUM

  Belgia

  Firma ESPERA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Maszyny do etykietowania, biurowe, etykiety do opakowań, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i etykietowanie. Ma siedzibę w Holsbeek, Belgia.

 2. MAISON PIERRE LIEGEOIS & FILS

  Belgia

  Firma MAISON PIERRE LIEGEOIS & FILS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, Skanery, informatyka biurowa, Niszczarki dokumentów, Maszyny do etykietowania, biurowe, Skanery, informatyka biurowa, Niszczarki dokumentów, i terminale kontroli obecności identyfikatorami magnetycznymi. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 3. EVOLIS

  Francja

  Firma EVOLIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do drukarek, i taśmy tuszowe do drukarek. Ma siedzibę w Beaucouzé, Francja.

 4. DAL SASSO MARIO SNC DI DAL SASSO MARCO & C.

  Włochy

  Firma DAL SASSO MARIO SNC DI DAL SASSO MARCO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki do komputerów, pamięci do drukarek, kserokopiarki cyfrowe, Drukarki do komputerów, i WYNAJEM drukarki. Ma siedzibę w Castiglione Delle Stiviere, Włochy.

 5. KALOGIANNIS ALEXANDER & CO

  Grecja

  Firma KALOGIANNIS ALEXANDER & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, materiały biurowe, materiały do opakowywania i konfekcjonowania, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 1. ARCADIA S.A.S. DI DANIELE TRAINI

  Włochy

  Firma ARCADIA S.A.S. DI DANIELE TRAINI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Seriate, Włochy.

 2. NORTHERN LABEL SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NORTHERN LABEL SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 1. MARIO

  Hiszpania

  Firma MARIO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Jest również obecna w dziedzinach kasy fiskalne, i Terminale do punktów sprzedaży. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 2. HURDA PRINTER

  Turcja

  Firma HURDA PRINTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ONECODE DIV. DI QSAVE SPA

  Włochy

  Firma ONECODE DIV. DI QSAVE SPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Jest również obecna w dziedzinach czytniki kart, i systemy kodów paskowych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. SYNTE ENTERPRISE LIMITED

  Chiny

  Firma SYNTE ENTERPRISE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Baiyun District, Guangzhou, Chiny.

 5. PRINTMARK - KENNZEICHNEN MIT SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma PRINTMARK - KENNZEICHNEN MIT SYSTEM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Tuchenbach, Niemcy.

 6. K&K LABELLING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma K&K LABELLING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Northallerton, Zjednoczone Królestwo.

 7. PSI SYSTEMS AS

  Norwegia

  Firma PSI SYSTEMS AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Strømmen, Norwegia.

 8. MAG ICS HOLDING AUTOMATIKUS ADATBEVITELU IPARI INFORMATIKAI RENDSZEREK RT

  Węgry

  Firma MAG ICS HOLDING AUTOMATIKUS ADATBEVITELU IPARI INFORMATIKAI RENDSZEREK RT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. PASCHAL-DANMARK A/S

  Dania

  Firma PASCHAL-DANMARK A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do etykietowania, biurowe, i Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Aarhus V, Dania.

 2. PAPER PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

  Firma PAPER PRODUCTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania, biurowe. Ma siedzibę w Guangzhou City, Chiny.

 3. EQUIPOS OFICINA TERRASSA SA

  Hiszpania

 4. BAZAR 2M DI ROSSI MARIA & C. S.N.C.

  Włochy

 5. S.O.S. UFFICIO DI ACCORAMBONI FRANCO

  Włochy

 6. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 7. LIQUID-UNIVERSUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  InnoSteam GmbH z siedzibą w Weinstadt koło Stuttgartu jest firmą dystrybucyjną i hurtową, koncentrującą się na europejskim rynku produktów spożywczych i e-papierosów oraz produktów pokrewnych. Oferta InnoSteam GmbH obejmuje szerokie portfolio produktów i usług, zwłaszcza dla specjalistów i hurtowni. Należą do nich m.in.: systemy napełniania, mieszania i pakowania, systemy formulacji, dozowania i ważenia, rozwiązania do drukowania i etykietowania, a także sprzedaż hurtowa (online) surowców, takich jak nikotyna, gliceryna i glikol propylenowy, a także puste butelki i wieczka dla szerokiej gamy zastosowań.

 8. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 9. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 10. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK jest jednym z wiodących chińskich producentów w dziedzinie maszyn do butelkowania, zlokalizowanym w dystrykcie Jiading, Szanghaj. Doświadczenie i sprzęt w dziedzinie butelkowania cieczy. Pomysł marki npack pojawił się w 2006 roku. Marka zarejestrowana w 2012 roku: to jeden z najbardziej doświadczonych producentów urządzeń napełniających cieczami z serwomechanizmem w Chinach. Obecnie NPACK z dumą oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania cieczami. Główne proponowane technologie to: -Tłokowy napełniacz cieczami z mechanizmem serwo -Urządzenie do ważenia i napełniania cieczami -Maszyna do przelewowego napełniania cieczami -Maszyna do napełniania cieczami z serwo-pompą -Grawitacyjna maszyna do napełniania cieczami -Maszyna do napełniania przelewowego. NPACK jest ciągle rozwijającą się firmą. Inwestujemy w badania i rozwój, poprawiamy warunki zatrudnienia naszych pracowników oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów. Naszym celem jest sprawienie, aby urządzenia do napełniania cieczami był wydajne, precyzyjne, inteligentne i niezawodne. Staramy się, aby nasi klienci dzięki nim stali się bardziej produktywni, konkurencyjni, zmniejszali koszty pakowania i odpady materiałowe. Dążymy do tego, aby stać się stałym punktem odniesienia w teorii i praktyce branży napełniania cieczami, nowych systemów pakowania i nowych typów usług. Staramy się zbudować szeroką sieć sprzedaży na całym świecie. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, zapraszamy do współpracy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo