• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marketing

Wyniki dla

Marketing - Import eksport

 1. GRAND GECTOR OÜ

  Estonia

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, wsparcia i nadzoru dla firm z sektora MŚP, które eksportują i poszukują nowych rynków zbytu. Nasza firma GRAND GECTOR istnieje od 2003 r. Od ponad piętnastu lat GRAND GECTOR pomaga firmom w ekspansji na rynki światowe i do tej pory zdobyliśmy zarówno duże doświadczenie, jak i kompetencje, a także wypracowaliśmy relacje z wieloma firmami, pomagając im w zdobyciu zainteresowania zagranicznych klientów. Pomagamy firmom w znalezieniu partnerów w sektorze detalicznym i korporacyjnym (B2B i B2C); pomagamy również w nawiązaniu korzystnych relacji ze środowiskami zawodowymi, aby nasi klienci mogli pozyskać i rozwinąć kontakty w zakresie swoich zainteresowań biznesowych. Naszym głównym celem jest świadczenie usług doradczych dla firm chcących wejść na rynek europejski i inne rynki zagraniczne. Naszą główną kompetencją jest sprawienie, aby Twój biznes stał się globalny! Grand Gector oferuje elastyczne ceny i zapewnia spersonalizowane zaangażowanie dla każdego klienta.

 2. DR. A. & L. SCHMIDGALL GMBH & CO KG

  Austria

  Schmidgall GmbH & Co KG oferuje kompleksowe wsparcie austriackich aptek przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników biurowych i terenowych. Jesteśmy w doskonałym kontakcie z hurtowniami farmaceutycznymi i mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży oraz w szkoleniu przedstawicieli silnych marek własnych i sprzedażowych. Dzięki mocnym stronom naszej działalności jesteśmy w stanie optymalnie zrealizować Twoje indywidualne wymagania i zaoferować kompleksowy pakiet, aby wspierać rozwój Twojej firmy. Nasz zakres usług obejmuje usługi sprzedażowe, a w razie potrzeby marketingowe, a także pełną obsługę logistyczną i fakturowanie. Oferujemy dalsze usługi sprzedażowe i marketingowe w postaci obsługi stoisk i przezentacji na targach i kongresach, a także w obszarze mediów społecznościowych oraz organizacji eventów. Stałe utrzymanie asortymentu i ciągły rozwój firmy są dla nas szczególnie ważne. Jesteśmy zespołem wnoszącym wiele motywacji i pasji w naszą działalność. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem idziemy naprzód, dzięki czemu zapewniamy satysfakcję naszym partnerom. Od 2020 roku jesteśmy częścią Verfora AG, spółki Grupy Galenica z siedzibą w Bernie, która od ponad 70 lat odnosi sukcesy na szwajcarskim rynku opieki zdrowotnej. Nasz asortyment obejmuje następujące portfolio produktów: leki dostępne bez recepty, suplementy diety, żywność dietetyczna, kosmetyki i produkty medyczne.

 3. WINBOUND

  Francja

 4. Agence de strategie commerciale & marketing

  Francja

 5. EMBIS GMBH - AKADEMIE FÜR ONLINE MARKETING

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEBDESIGN MAISLINGER INH. FRIEDRICH MAISLINGER

  Austria

 2. KAUSCHE UND PARTNER WERBEAGENTUR UG

  Niemcy

 3. VITAMIN B2 KONZEPT- UND WERBEAGENTUR

  Niemcy

 4. ECKPUNKT AGENTUR FÜR KOMMUNIKATIONSDESIGN GMBH

  Niemcy

 5. LE MONDE DU SAAS

  Francja

 1. ZELDIA

  Francja

 2. SYNTICO GMBH

  Niemcy

 1. SABB MARKETING UG

  Niemcy

 2. WOLF MARKETING

  Austria

 3. DIGITALES ABENTEUER INH. DENNIS PALESCH

  Niemcy

 4. SWIFTMARKETING

  Niemcy

 5. PROJX GMBH

  Niemcy

 6. S & B WEBER MARKET-ING

  Niemcy

 7. HPC PRODUKTIONS GMBH

  Austria

 8. XO MEDIA

  Polska

  We are a creative branding and digital agency from Wroclaw. We deal with the complex implementation of marketing and PR projects. We create branding, we serve social media channels, we create performance marketing, we give animation life, we design websites, we organize events, we take care of the public. We specialize in industries such as: Automotive, E-Commerce, Real Estate, Temporary Work. We communicate in 6 languages for customers from all over the world. Our team consists of over 20 people and. . . It’s growing all the time. Come in!

  Wszystkie wyroby na "marketing"

 1. REDMAX

  Polska

  Redmax is a family company operating in the advertising industry since 2002. The main profile of our activity is the design and production of permanent POS / POP sales support materials. We specialize in implementing projects mainly for the industries that deal with pharmaceuticals, cosmetics, alcohol, tobacco, mobile, electronics and household appliances, tailored to the individual needs of clients and their brands. For almost 20 years, we have completed over 3500 projects, and the experience combined with the passion of people sensitive to quality resulted in the creation of many innovative and non-standard solutions, as well as guaranteeing our clients cooperation without complaints. The qualitative approach to production, applied technologies and design has been recognized by many customers across Europe, and the percentage of export exceeded 82% of incomes in 2018.

  Wszystkie wyroby na "marketing"

 2. WEX - LE DEVELOPPEMENT PAR L'INTERNATIONAL

  Francja

  WEX, odnieść sukces międzynarodowy. WEX zapewnia eksporterom sukces na rynku francuskim i europejskim i oddaje swoje doświadczenie w zakresie rozwijania działalności w Rosji i w Afryce. Etap 1: zmobilizowanie sił i lansowanie przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. WEX doradza przedsiębiorstwom w zakresie ich inwestycji za granicą i ustrukturowuje ich działania eksportowe. Po przeanalizowaniu istoty projektu, WEX wspomaga ekipy eksportowe pracujące we Francji, w Afryce i w Rosji: zakwaterowanie, zasoby ludzkie, coaching handlowy, marketing bezpośredni, komunikacja. Etap 2: Trwałe wprowadzenie obszarów cyfrowych i rynki zagraniczne. We Francji, w Rosji, w Afryce, WEX stosuje inteligencję ekonomiczną i kulturową i towarzyszy ekipom eksportowym w terenie. Coaching ekip, badanie rynku, poszukiwanie partnerów handlowych i przemysłowych, wsparcie przy negocjacji kontraktów, WEX zainstaluje Państwa na stałe na nowych rynkach.

 3. AGENCJA EMBI-MARKETING

  Polska

  Firma EMBI-MARKETING z siedzibą w Krakowie jest profesjonalną agencją merchandisingową i promocyjną o ogólnopolskim zasięgu działania. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacji merchandisingu półkowego, czyli takiego rozmieszczenia produktów na półkach, które będzie najkorzystniejsze ze względów promocyjnych i sprzedażowych. Nasze usługi merchandisingowe obejmują także przyjmowanie dostaw, uzupełnianie etykiet cenowych oraz tworzenie raportów według wskazań i potrzeb dostawcy. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w tym zakresie, zatrudniamy fachowych pracowników, którzy zapewniają najwyższą jakość realizowanych usług. Wyróżnia nas rzetelność, systematyczność w pracy i odpowiedzialność za każde z wykonywanych zadań. Wszystkie działania realizowane przez naszych merchandiserów są podporządkowane staraniom o maksymalne zwiększenie obrotów naszego Klienta.

 4. AGENCJA REKLAMOWA EXPANSA SP. Z O.O.

  Polska

  Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. to polska firma z ponadwudziestoletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Niemalże od początku naszej działalności staliśmy się wiodącym wykonawcą reklam na środkach komunikacji miejskiej. Poszczycić się możemy dziesiątkami kampanii z użyciem tramwajów i autobusów na terenie całej Polski. Równie dobrze radzimy sobie z reklamą zewnętrzną. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, które ze względu na nietypową wielkość czy usytuowanie, były dla nas ogromnym wyzwaniem. Wraz ze zmieniającym się rynkiem śmiało wkroczyliśmy na arenę reklamy online. W naszej ofercie jest tworzenie stron i sklepów internetowych - tych prostych i tych bardziej rozbudowanych oraz kompleksowa obsługa reklamowa w segmencie mediów społecznościowych: Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube. Dzięki statusowi Partnera Google, możemy zaoferować naszym Klientom wachlarz możliwości reklamowych w wyszukiwarce oraz sieciach partnerskich. Zajmujemy się reklamą wideo dla potrzeb Internetu oraz nadawców telewizyjnych. Zaufały nam duże firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz te mniejsze, działające na rynkach lokalnych. Do naszych mocnych stron niewątpliwie należy szeroki zakres usług z praktycznie każdej dziedziny reklamy i marketingu. Nasza kadra pracownicza składa się zarówno z osób doświadczonych, jak i młodych i energicznych- co w rezultacie daje dynamiczny zespół otwarty na najbardziej kreatywne wyzwania. Nieustannie rozwijamy się dla Ciebie!

 5. NAKATOMI

  Polska

  Nakatomi to kreatywna agencja marketingowa, prowadzimy kampanie marketingowe w 32 krajach na świecie w 11 językach. Zatrudniamy obecnie 220 pracowników w Polsce, UK i USA. Dzięki posiadaniu biur w Warszawie, Gdańsku, Londynie, NYC, Los Angeles i na Hawajach, mamy możliwość wprowadzenia na dany rynek każdej firmy myślącej poważnie o ekspansji zagranicznej. Jesteśmy agencja full service, dzięki czemu nie zlecamy prac podwykonawcom, działamy we własnym zespole, co pozwala na pełną obsługę prowadzonych marek. Nakatomi to zespół profesjonalistów posiadamy ponad 60 certyfikatów Google Ads oraz status partnerski Google. Nasze case study pokazuje skuteczność działań naszej agencji marketingowej. Zwiększamy obroty klientów nawet do 720% licząc rok do roku. Kompleksowa obsługa marek to coś więcej niż działania marketingowe. Zarejestrujemy Twoją firmę w dowolnym miejscu na świecie, przeprowadzimy za ciebie wszelkie formalności celne i skarbowe, zarejestrujemy znak towarowy, czy zgłosimy patent w dowolnym urzędzie. Nasze 20 płaszczyznowe kampanie reklamowe, pozwolą naszym klientom, śmiało wchodzić na nowe rynki bez obawy o skuteczność działań. Działamy globalnie myślimy lokalnie, to hasło przyświeca nam od 2014 roku.

 6. FABERTEC

  Polska

  Fabertec - jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1993 roku. Nieprzerwanie od tego czasu zajmujemy się sprzedażą materiałów dedykowanych dla reklamy wizualnej. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi produkty takie jak: folie samoprzylepne, folie welurowe, folie poliestrowe, folie magnetyczne, folie szablonowe, okleiny samochodowe, okleiny meblowe i wiele innych. Sprzedajemy także akcesoria niezbędne do naklejania folii różnego typu. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to najwyższa jakość produktów, niskie ceny oraz ekspresowa realizacja zamówień. Nasze produkty pochodzą od czołowych producentów, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że zakupione folie będą długotrwałe. Nasz sklep stacjonarny mieści się przy ul. K. Kolumba 59 w Szecinie. Zapraszamy Państwa do niego, szczególnie jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie doradztwa, którą folię wybrać. Profesjonalna obsługa klientów oraz ich zadowolenie to dla nas kwestia priorytetowa. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dział z produktami w promocyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 7. DREAM AD JADWIG BADURA-SZCZOTKA AGENCJA REKLAMOWA

  Polska

  Firma Dream Ad jest Agencją reklamową specjalizująca się reklamie online. Firma Dream Ad prowadzi płatne kampanie reklamowe na Facebooku oraz w Google. Dla swoich klientów firma również oferuje usługi prowadzenia kont firmowych w Social mediach, takich jak Facebook, Instagram, YouTube i innych. W ramach obsługi profili w mediach społecznościowych Dream Ad tworzy treści reklamowe -wpisy, grafiki lub zdjęcia produktowe. Firma Dream Ad zajmuje się również projektowaniem i obsługą stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem. Agencja reklamowa Dream Ad działa na terenie śląska i małopolski. Główne obszary działania Dream Ad to Chrzanów, Jaworzno, Oświęcim, Mysłowice, Tychy, Bieruń. Moje usługi -Wykonuję zdjęcia produktowe oraz reklamowe, które wykorzystuje w postach reklamowych dla Twojej Firmy, -Tworzę Chatboty do komunikacji firmy na Facebooku z klientami, -Prowadzę Social Media-Facebooka, Instagrama, Pinteresta, TikToka, YouTube, -Wykonuję Strony WWW- responsywne, oraz w ramach usługi oferuje roczne wsparcie w obsłudze panelu CMS, -Piszę posty i wpisy na bloga oraz do Social Mediów-Copywriting, -Prowadze konta reklamowe i uruchamiam reklamy na platformach Social Mediów oraz w Google Ads, -Tworzę content reklamowy od postów zaczynając na video kończąc, -Wykonuję posty reklamowe, banery, ulotki i inne grafiki do sieci oraz druku, -Przeprowadzam Audyt SEO strony firmowej, aby poprawić jej działanie i widoczność w internecie,

 8. SCRIBA JAKUB ROLA

  Polska

  Profesjonalne studio graficzne z bogatym portfolio wykonujące logotypy, identyfikację wizualną firm, projekty poligraficzne, strony www oraz fotografię reklamową. Stała obsługa projektowo-poligraficzna firm. Ogromne doświadczenie w projektach dla małych i dużych firm pozwala nam podstawową ofertę uzupełnić profesjonalnym doradztwem marketingowym. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi i wyspecjalizowanymi drukarniami, które realizują nasze projekty. Klientom chcącym otrzymać gotowy produkt możemy zaoferować kompleksowo zrealizowany projekt - od koncepcji, poprzez projekt graficzny po druk. Nasza firma od niedawna mieści się w nowym, własnym studio w miejscowości Złotokłos koło Warszawy (30 min. od centrum miasta).

 9. DREAMLIKE

  Polska

  Dreamlike to marka, pod którą swoją działalność prowadzi firma z polskim kapitałem i polskimi korzeniami - Dreamlike Sp. z o.o.. Dreamlike to agencja marketingowa full service, czyli agencja marketingowa, która jest w stanie kompleksowo obsługiwać każdego klienta, bez względu na rozmiar firmy, budżet marketingowy oraz cele czy obszar działania. Agencja marketingowa Dreamlike składa się z kilku głównych działów (m.in. z działu kreacji graficznej, działu programistów, działu reklamy, działu SEO), które współpracując ze sobą, pomagają realizować cele marketingowe i biznesowe klientów agencji. Usługi świadczone są przez zaangażowanych specjalistów, posiadających doświadczenie w wielu znanych i cenionych agencjach marketingowych oraz studiach graficznych. Dreamlike to rzetelny partner na rynku usług marketingowych, z którym warto nawiązać współpracę.

 10. BLUE IDEA SP. Z.O.O.

  Polska

  Firma Blue Idea Sp. z.o.o. specjalizuje się w outsourcingu sprzedaży i marketingu, czyli kompleksowym realizowaniu procesów sprzedażowych. Tworzymy zespoły sprzedażowe i zarządzamy nimi, wprowadzamy na rynek nowe produkty lub modyfikujemy ich aktualny wizerunek. Wdrażamy przygotowaną strategię oraz plan marketingowy, a następnie monitorujemy procesy sprzedażowe. Szczególna uwagę poświęcamy także branży IT. Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą innowacyjnych produktów i usług z tej dziedziny. Przeprowadzamy szkolenia, analizujemy rynek, rekrutujemy nowych pracowników, aby Klienci mogli skoncentrować się na bieżącej działalności firmy.

Filtry

Wyniki dla

Marketing - Import eksport

Liczba wyników

15 867 przedsiębiorstwa

Kraj