• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marketing bezpośredni

Wyniki dla

Marketing bezpośredni - Import eksport

 1. EXCLU-MEDIA

  Belgia

  MZ WHOLESALE specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, imporcie i eksporcie produktów luksusowych. Zawsze skupiamy się na potrzebach klientów i rynku. W połączeniu z naszą pasją do wzornictwa z biegiem lat staliśmy się odnoszącym sukcesy jednym z największych dostawców produktów luksusowych. Dostarczamy hurtowo modną odzież i produkujemy odzież na zamówienie, w tym koszule, spódnice, t-shirty, zegarki, a nawet kosmetyki i produkty kosmetyczne, takie jak perfumy. Dziś nasza odzież sprzedawana jest w ponad 240 krajach i terytoriach. Dysponując powierzchnią magazynową przekraczającą 500 000 ft2 (46 450 m2), jesteśmy jedną z największych hurtowni magazynowych w Holandii i Belgii. Dzięki temu możemy śledzić najnowsze trendy i jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty w zaledwie kilka dni. Współpracujemy zarówno z małymi detalistami, jak i z dużymi markami. Najpopularniejsze marki to Louis Vuitton, Balenciaga i Rolex. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji! Chętnie odpowiemy na Twoje zapytanie.

 2. ANIMANIA ITALIA

  Włochy

 3. BRUDERHAUS DIAKONIE WERKSTÄTTEN

  Niemcy

 4. ERNI DRUCK + MEDIA AG

  Szwajcaria

 5. MAIL UND DIALOG SERVICE GMBH -MDS-

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JML POSTAL EXPRESS

  Francja

 2. WIR SENDEN DAS GMBH

  Niemcy

 3. DMZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Pomysł założenia agencji produkcyjnej ze zintergowaną usługą kompleksową z jednego źródła zrodził się w 1992 r. Od doradztwa i znajdowania pomysłów, poprzez druk i produkcję włącznie z ręcznym konfekcjonowaniem, po dostawę do klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu partnerowi na Dalekim Wschodzie (1998) oraz naszym zakładom konfekcjonowania ręcznego w Czechach (1992) jesteśmy gotowi sprostać różnym indywidualnym potrzebom klientów. Jednocześnie rozwinęliśmy się w wydajną i międzynarodową firmę dostarczającą gadżety, gry loteryjne i produkty gratisowe typu giveaways z dużą zdolnością ręcznego konfekcjonowania i montażu. Nasze usługi obejmują pakowanie kosmetyków, sortowanie, etykietowanie i pakowanie szerokiej gamy artykułów i próbek.

 4. CULTOUR ACTIVE SRL

  Włochy

  Zespół profesjonalistów, dla których kultura jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją przeżywania, dzielenia się z innymi oraz rozwijania. Jesteśmy grupą marzycieli, którzy uważają, że kultura nie jest przywilejem intelektualistów lub naukowców, ale że należy do wszystkich. Tworzenie, realizowanie, komunikowanie i promowanie projektów kulturalnych w nowatorskich kontekstach i z awangardowym podejściem pozwala nam przeżywać kulturę we wszystkich jej formach, czyniąc ją jak najbardziej dostępną i przystępną... W ten sposób spełniamy nasze marzenie.

 5. 2H+M

  Francja

  W pomieszczeniach znajdujących się na brzegach Hyères, avenue du Grand Verger w Chambéry, w samym sercu regionu Rodan-Alpy, 2H+M grupuje komplementarne kompetencje wokół swojego głównego zawodu. Zamierzony cel: wzmacniać synergie między talentami lokalnymi i proponować przedsiębiorstwom rozwiązania globalne ich problemów w dziedzinie komunikacji. LAgencja 2H+M proponuje prawdziwą skrzynkę z wszechstronnymi narzędziami zorganizowanymi wokół komplementarności niezależnych jednostek: -2H+M : Doradztwo w dziedzinie komunikacji: badania, audyt, plan medialny, kontakty z prasą, kreacja graficzna i wydawnicza, tożsamość wizualna, marketing bezpośredni. -2H+M LINK: Zarządzanie projektami multimedialnymi, doradztwo w dziedzinie komunikacji, projektowanie-redagowanie.-DELTSON / PALM’INFO: Rozwój Internetu, retencjonowanie naturalne, hosting. -NEW TEXTE : Prepress, kompograwura, multimedia, platformy PAO Mac i PC. Różni klienci: instytucje, stowarzyszenia, instytucje turystyczne, lub przemysłowcy regionalni, krajowi, międzynarodowi.

 1. CP-WERBUNG, LETTERSHOP UND DRUCKEREI

  Niemcy

  Firma CP-Werbung-Lettershop realizuje międzyregionalnie usługi związane z drukami reklamowymi z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych etapów, takich jak personalizacja, drukowanie, dołączanie określonych form oferty dodatkowej lub elementów responsywnych, falcowanie, kopertowanie i rozsyłanie. Nasi doświadczeni fachowcy opracują wspólnie z Państwem metody prezentacji przedsiębiorstwa, koncepcje komunikacji, środki oraz nośniki reklamowe z sektora reklamy w ujęciu klasycznym, marketingu bezpośredniego i wizerunku przedsiębiorstwa.

 2. SOLDI GIAN ANTONIO

  Włochy

  Biuro Soldi działa od dwudziestu lat w dziedzinie badań rynkowych i badań w branżach medycznej i farmaceutycznej, wykonując badania ilościowe i jakościowe, na zamówienie klientów włoskich i zagranicznych, firm, osób prywatnych, profesjonalnych biur, oraganizacji i instytucji.

 1. FC NIKMARK

  Polska

  Zajmujemy się rozwijaniem biznesu, od koncepcji przez realizację. Budujemy przedsiębiorstwa od podstaw, opracowujemy biznes plan, szacujemy zyski, badamy rynek, tworzymy koncepcję marketingową, kreujemy wizerunek, wprowadzamy na rynek a także służymy doradztwem firmom istniejącym. Nasze doświadczenie na rynkach międzynarodowych pozwala budować firmy na solidnych podstawach prawno-marketingowych.

 2. FRESHMAIL EMAIL MARKETING

  Zjednoczone Królestwo

 3. MDO

  Francja

 4. MEGAPAC HANDLING GMBH

  Niemcy

 5. PROWERB WERBE- U. VERSANDSERVICE GMBH

  Niemcy

 6. FC ORGANIZATION

  Włochy

 7. EMAIL MARKETING - EUROPAGES

  Francja

 8. BRASA MEDIA

  Niemcy

 1. MEDIENAGENTUR & DRUCKEREI FRISCH

  Niemcy

 2. TRIVEO TELEMARKETING - IHR B2B CALL-CENTER ZUR LEADGENERIERUNG, KALTAKQUISE UND KUNDENGEWINNUNG

  Niemcy

 3. CONTACTMEDIA

  Francja

 4. WIZARD COMUNICAZIONE INTEGRATA

  Włochy

 5. LIEBETRAU LISTSERVICE GMBH

  Niemcy

 6. NET MARKETING S.R.L.

  Włochy

 7. JK DEVELOPMENT

  Szwajcaria

 8. PARAGON CUSTOMER COMMUNICATIONS DACH & CEE

  Niemcy

 9. ZWEITEAM GBR

  Niemcy

 10. NETWORKING

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Marketing bezpośredni - Import eksport

Liczba wyników

2432 przedsiębiorstwa