• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lupy i szkła powiększające

Wyniki dla

Lupy i szkła powiększające - Import eksport

 1. BATZ LEUCHTSYSTEME & HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BATZ LEUCHTSYSTEME & HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lupy i szkła powiększające. Ma siedzibę w Diedorf, Niemcy.

 2. SEA-CLUB HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEA-CLUB HANDELS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Popielniczki. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lupy i szkła powiększające, breloczki, i sztaby kołowe. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 3. F+C OPTIC GMBH

  Szwajcaria

  To, co zostało zbudowane ponad 60 lat temu przez pioniera optyki precyzyjnej, jakim był Hans Flubacher, w Kilchbergu, konsekwentnie i z wielką pasją kontynuujemy. Pragniemy dostarczać naszym klientą najlepszą optykę precyzyjną. Dzięki naszej lupie pomiarowej F+C jesteśmy dzisiaj liderem rynkowym w segmencie wysokiej jakości lup pomiarowych. W ponad 50 krajach na całym świecie nasi klienci doceniają różnorodne zastosowania tej lupy pomiarowej o niezwykle wysokiej jakości. Aby tak było również w przyszłości, stale optymalizujemy i poszerzamy naszą sieć sprzedaży.

 4. SIS-LICHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma założona w 1924 roku przez zegarmistrza Erich Langa i jego ojca, majstra Karola Langa. Jako fabryka wyrobów metalowych, firma skupiła się od samego początku na wyrobach oświetleniowych, w szczególności lampach zginanych oraz lampach do oświetlania stanowisk pracy z ruchomym ramieniem. Od początku tego tysiąclecia Stefan Lang zarządza działalnością firmy SIS-Licht. To już czwarte pokolenie rodziny właścicieli. Ta tradycja to 80-letnie doświadczenie w produkcji elementów oświetleniowych połączone z ogromnym osobistym zaangażowaniem pracowników. Dzięki nim produkujemy wytrzymałe i trwałe produkty, dla których zapewnienie dostępności części zamiennych nawet po upływie paru dziesięcioleci jest zupełnie oczywiste. Zakres usług obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję oświetlenia przemysłowego. Średnia firma o strukturze o luźnej hierarchii faworyzuje bliskie relacje z klientami: Nasza filozofia to elastyczne i indywidualne podejście do różnorodnych wymagań klientów.

 5. POLOPTYK

  Polska

  Okulary zamawiane w salonie optycznym POLOPTYK są zawsze wykonywane na Państwa indywidualne zamówienie, dokładnie według recepty od okulisty, do oprawy wybranej u nas lub dostarczonej przez Państwa. Zawsze proponujemy towary sprawdzonych i pewnych producentów. Dzisiejsze miękkie soczewki mają średnicę około 14 mm, a materiały używane do ich produkcji oparte na hydrożelu, są jednak odpowiednio modyfikowane dla zapewnienia odpowiednich właściwości końcowemu produktowi - miękkiej soczewce kontaktowej. Dwa naturalne mechanizmy zabezpieczenia oczu przed promieniami słonecznymi, czyli zwężanie źrenic oraz opuszczanie powiek to za mało. Dlatego od najmłodszych lat powinno się chronić oczy okularami przeciwsłonecznymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OAG WERK OPTIK

  Białoruś

  Firma OAG WERK OPTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lupy i szkła powiększające. Jest również obecna w dziedzinach element optyczne, pryzmaty optyczne, i soczewki optyczne. Ma siedzibę w Lida, Białoruś.

 2. VERGROOTGLAS.COM

  Holandia

  Firma VERGROOTGLAS.COM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lupy i szkła powiększające. Ma siedzibę w Brielle, Holandia.

 3. NINGBO MINMETALS AND MACHINERY LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO MINMETALS AND MACHINERY LIGHTING TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diody elektroluminescencyjne (LED). Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lupy i szkła powiększające, narzędzia ręczne bez silnika, i urządzenia do epilacji igłą. Ma siedzibę w NINGBO, Chiny.

 4. KEEPLOOP OY

  Finlandia

  Firma KEEPLOOP OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lupy i szkła powiększające. Jest również obecna w dziedzinach mikroskopy. Ma siedzibę w Espoo, Finlandia.

 5. ESCHENBACH OPTIK GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma ESCHENBACH OPTIK GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lupy i szkła powiększające. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary, oprawki i akcesoria, i Szkła (soczewki) kontaktowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. BAJOHR-OPTIC INH. CHRISTOPH BAJOHR

  Niemcy

  Firma BAJOHR-OPTIC INH. CHRISTOPH BAJOHR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport instrumentów precyzyjnych, Lupy i szkła powiększające, Import-eksport instrumentów precyzyjnych, i Lupy i szkła powiększające. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 2. OTTICA SANDOZ S.R.L.

  Włochy

  Firma OTTICA SANDOZ S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Catanzaro, Włochy.

 1. EVIDENT DENTAL CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EVIDENT DENTAL CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Lupy i szkła powiększające, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. C.O.V.

  Włochy

  Firma C.O.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Cassano Magnago, Włochy.

 3. OPTICAL S.R.L.

  Włochy

  Firma OPTICAL S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Senigallia, Włochy.

 4. GEOPTIK DI BONAFINI EZIO

  Włochy

  Firma GEOPTIK DI BONAFINI EZIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 5. MECCANOTTICA MAZZA S.R.L.

  Włochy

  Firma MECCANOTTICA MAZZA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Carate Brianza, Włochy.

 6. KONUS ITALIA GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma KONUS ITALIA GROUP S.P.A., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Pescantina, Włochy.

 7. RODENSTOCK ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma RODENSTOCK ITALIA S.P.A., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

 8. A.T.O.

  Włochy

  Firma A.T.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 1. COMES FRATELLI COLOMBO S.R.L.

  Włochy

  Firma COMES FRATELLI COLOMBO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 2. NIDEK TECHNOLOGIES S.R.L.

  Włochy

  Firma NIDEK TECHNOLOGIES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 3. OTTICA CENTRALE S.R.L.

  Włochy

  Firma OTTICA CENTRALE S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

 4. VISION ENGINEERING LTD

  Włochy

  Firma VISION ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 5. FRASTEMA OPHTHALMICS S.R.L.

  Włochy

  Firma FRASTEMA OPHTHALMICS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 6. PALOMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma PALOMAR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 7. OPTIKROM S.R.L.

  Włochy

  Firma OPTIKROM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 8. OTTICA ROSSI S.N.C. DI ROSSI MARIO G. & C.

  Włochy

  Firma OTTICA ROSSI S.N.C. DI ROSSI MARIO G. & C., roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Gubbio, Włochy.

 9. SCANDURRA S.R.L.

  Włochy

  Firma SCANDURRA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Roccalumera, Włochy.

 10. UNITRONITALIA INSTRUMENTS S.R.L.

  Włochy

  Firma UNITRONITALIA INSTRUMENTS S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Lupy i szkła powiększające, Lunetki na lufy strzelb, Lupy i szkła powiększające, i Lunetki na lufy strzelb. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo