• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lodowiska - budowa

Wyniki dla

Lodowiska - budowa - Import eksport

 1. ISS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Tablice dla lodowisk hokejowych, Systemy chłodzenia instalacji do sportów na lodzie, osprzęt do sztucznych lodowisk, Technologia chłodnicza (maszyny i instalacje), pochłaniacze energii słonecznej, lodowiska do curlingu, lodowiska na pokazy, Lodowiska do filmόw, i Przenośne lodowiska. Ma siedzibę w Neu-Isenburg, Niemcy.

 2. ENERGY MODE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ENERGY MODE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Ma siedzibę w Thiersee, Austria.

 3. SYNERGLACE

  Francja

  Firma SYNERGLACE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Jest również obecna w dziedzinach artykuły łyżwiarskie, i łyżwy. Ma siedzibę w Heimsbrunn, Francja.

 4. EWALD SPORT GMBH

  Niemcy

  Firma EWALD SPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Lodowiska - budowa, Papeteria - artykuły, Obuwie sportowe, Roboty budowlane ciężkie, Lodowiska - budowa, Papeteria - artykuły, i Obuwie sportowe. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 5. JIANGSU TOPTEK COMPOSITE MATERIALS CO., LTD.

  Chiny

  Firma JIANGSU TOPTEK COMPOSITE MATERIALS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Ma siedzibę w Rugao, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAGIC ICE

  Belgia

  Firma MAGIC ICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Sport i wypoczynek czynny, Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych, Sport i wypoczynek czynny, i Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 2. LA PATI SA

  Szwajcaria

  Firma LA PATI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Ecuvillens, Szwajcaria.

 3. ICE BUSINESS AG

  Niemcy

  Firma ICE BUSINESS AG, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. ARCTIC

  Chorwacja

  Firma ARCTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodowiska - budowa. Ma siedzibę w Rijeka, Chorwacja.

 5. WATERBOYZ

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Zespół Waterboyz oferuje nowoczesne rozwiązania i specjalistyczne usługi w zakresie aranżacji parków rozrywki i miejsc wypoczynku, planowania placów zabaw zewnętrznych i wewnętrznych. Oferujemy: kryte place zabaw, zewnętrzne place zabaw, dmuchane atrakcje najwyższej jakości, interaktywny sprzęt High Tech, sprzęt VR, gry zręcznościowe, sprzęt fitness, wyposażenie i meble miejskie/uliczne, sportowe, ekologiczne lodowiska. Współpracujemy z branżą HoReCa, urzędami miejskimi, urzędami powiatowymi, instytucjami publicznymi, placami zabaw, festiwalami i nie tylko.

  Wszystkie wyroby na "lodowiska - budowa"