• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • linie wysokiego napięcia

Wyniki dla

Linie wysokiego napięcia - Import eksport

 1. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

 2. PRODUCTION ASSOCIATION ENERGOCOMPLEKT

  Białoruś

  Firma PA „Energocomplekt” Ltd. jest największym i najszybciej rozwijającym się producentem przewodów w Republice Białorusi. Nasz asortyment obejmuje ponad 9000 produktów: przewody niskiego (0, 66/1 kV), średniego (6-35 kV) i wysokiego (64/110 kV) napięcia z izolacją PCW i XLPE, przewody sterujące, ekranowane i zbrojone, przewody bezhalogenowe i charakteryzujące się niską emisją przy spalaniu, nieizolowane i izolowane napowietrzne przewody energetyczne, okablowanie budynków i przewody połączeniowe, przewody giętkie itd. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich zakątków świata.

 3. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 4. AMIN POWER ENERGY

  Polska

  Amin Power Energy oferuje swoje usługi i produkty przede wszystkim dla firm i przedsiębiorstw z branży energetycznej oraz dla firm zajmujących się kładzeniem instalacji dostarczających prąd i budujących trakcję kolejową. W ofercie firmy znajdują się maszyny i urządzenia, takie jak wciągarki hydrauliczne, przyczepy kablowe, sprężarki powietrza czy wieże oświetleniowe, które pozwalają na wykonywanie prac związanych z budową, modernizacją i serwisowaniem linii elektroenergetycznych.

 5. FIN KAAPELI OY

  Finlandia

  Przedsiębiorstwo FIN KAAPELI OY powstało w 1956 r. FIN KAAPELI projektuje i produkuje wysoce elastyczne kable przemysłowe wysokiej jakości do urządzeń elektrycznych, przewody telefoniczne i komputerowe. Zaopatrujemy branżę chłodniczą, pepiniery/ogrodnictwo, sektor PET, branżę małych urządzeń AGD, medyczną, kosmetyczną i fitness, branżę samochodową, ogrzewania płynów itd. FIN KAAPELI skupia się na jakości i proponuje produkcję wszystkich rodzajów kabli zgodnie z wymaganiami swoich klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHANDONG WANDA ESP CABLE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG WANDA ESP CABLE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Dongying, Chiny.

 2. ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT

  Francja

  Firma ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, i Kable sterownicze. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 3. ADESA KABLO

  Turcja

  Firma ADESA KABLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, kabel, Przewody sterujące (elektr.), Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. NIDO

  Belgia

  Firma NIDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 5. CABLEL HELLENIC CABLES GROUP

  Grecja

  Firma CABLEL HELLENIC CABLES GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach High voltage power cable. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 1. ARTILEK

  Belgia

  Firma ARTILEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Energetyka - szafy i skrzynki, Cele wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, kondensatory, Energetyka - szafy i skrzynki, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Borsbeek, Belgia.

 2. TH ODESKABEL

  Ukraina

  Firma TH ODESKABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Linie wysokiego napięcia, electrical cables and wires, linka regulacji dopływu powietrza, Druty i kable aluminiowe, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 1. ENGEMA

  Belgia

  Firma ENGEMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, instalacje kanalizacyjne, wyposażenie oświetleniowe, i metalowe struktury nośne dla konstrukcji. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 2. MPKA-UKRAINE

  Ukraina

  Firma MPKA-UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 3. GROUPE LE DU

  Francja

  Firma GROUPE LE DU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Chatelaudren, Francja.

 4. ADAPT ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ADAPT ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektryczne urządzenia okrętowe, Podzespoły elektroniczne aktywne, Elektryczność - aparatura, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektryczne urządzenia okrętowe, Podzespoły elektroniczne aktywne, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Großheubach, Niemcy.

 5. DONGGUAN QINDA WIRE CO.,LTD

  Chiny

  Firma DONGGUAN QINDA WIRE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do anten bezprzewodowych. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 6. HANGZHOU SUMLO INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU SUMLO INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 7. KIEPE ELECTRIC S.P.A.

  Włochy

  Firma KIEPE ELECTRIC S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i sieci, Linie wysokiego napięcia, Kable i sieci, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Caponago, Włochy.

 8. MPB ELECTRONIC CO,.LTD

  Chiny

  Firma MPB ELECTRONIC CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. DERVAUX

  Francja

  Firma DERVAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, i Beaconing, marking, illuminated tracking. Ma siedzibę w Le Chambon Feugerolles, Francja.

 2. FUX ZRT.

  Węgry

  Firma FUX ZRT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach kabel. Ma siedzibę w Miskolc, Węgry.

 3. FAGAN IMPIANTI ELETTRICI

  Włochy

  Firma FAGAN IMPIANTI ELETTRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Campo San Martino, Włochy.

 4. YANGGU CABLE GROUP CO.,LTD

  Chiny

  Firma YANGGU CABLE GROUP CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Yanggu, Liaocheng, Chiny.

 5. GANPATI ENGINEERING INDUSTRIES

  Indie

  Firma GANPATI ENGINEERING INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Jaipur, Indie.

 6. LCC KAUFI

  Ukraina

  Firma LCC KAUFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Chernihiv, Ukraina.

 7. SIMTEK CABLE

  Hong Kong

  Firma SIMTEK CABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach kable energetyczne. Ma siedzibę w Kowloon, Hong Kong.

 8. XINDA

  Chiny

  Firma XINDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 9. M-TEC ENERGY

  Belgia

  Firma M-TEC ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, i kondensator wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Duffel, Belgia.

 10. GREEN ELECTRICALS PVT. LTD

  Indie

  Firma GREEN ELECTRICALS PVT. LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Vadodara, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo