• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • linie wysokiego napięcia

Wyniki dla

Linie wysokiego napięcia - Import eksport

 1. KWV KABELWERKE VILLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Kabelwerke Villingen GmbH (KWV) jest światowym producentem kabli dla przemysłu od ponad 60 lat. Na kolejnych stronach przedstawiamy wybór produktów z naszej oferty kabli. W naszym portfolio posiadamy kable z zakresu budowy maszyn i urządzeń, technologii czujników, technologii medycznej oraz technologii pomiarowej i testowej. Produkujemy między innymi liny łańcuchowe do przeciągania oraz liny dla sektora żywności i napojów. Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie specyfikacji Twojego specjalnego kabla.

 2. PRODUCTION ASSOCIATION ENERGOCOMPLEKT

  Białoruś

  Firma PA „Energocomplekt” Ltd. jest największym i najszybciej rozwijającym się producentem przewodów w Republice Białorusi. Nasz asortyment obejmuje ponad 9000 produktów: przewody niskiego (0, 66/1 kV), średniego (6-35 kV) i wysokiego (64/110 kV) napięcia z izolacją PCW i XLPE, przewody sterujące, ekranowane i zbrojone, przewody bezhalogenowe i charakteryzujące się niską emisją przy spalaniu, nieizolowane i izolowane napowietrzne przewody energetyczne, okablowanie budynków i przewody połączeniowe, przewody giętkie itd. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich zakątków świata.

 3. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 4. AMIN POWER ENERGY

  Polska

  Amin Power Energy oferuje swoje usługi i produkty przede wszystkim dla firm i przedsiębiorstw z branży energetycznej oraz dla firm zajmujących się kładzeniem instalacji dostarczających prąd i budujących trakcję kolejową. W ofercie firmy znajdują się maszyny i urządzenia, takie jak wciągarki hydrauliczne, przyczepy kablowe, sprężarki powietrza czy wieże oświetleniowe, które pozwalają na wykonywanie prac związanych z budową, modernizacją i serwisowaniem linii elektroenergetycznych.

 5. FIN KAAPELI OY

  Finlandia

  Przedsiębiorstwo FIN KAAPELI OY powstało w 1956 r. FIN KAAPELI projektuje i produkuje wysoce elastyczne kable przemysłowe wysokiej jakości do urządzeń elektrycznych, przewody telefoniczne i komputerowe. Zaopatrujemy branżę chłodniczą, pepiniery/ogrodnictwo, sektor PET, branżę małych urządzeń AGD, medyczną, kosmetyczną i fitness, branżę samochodową, ogrzewania płynów itd. FIN KAAPELI skupia się na jakości i proponuje produkcję wszystkich rodzajów kabli zgodnie z wymaganiami swoich klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COIO GROUP

  Grecja

  Firma COIO GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Drama, Grecja.

 2. ENGEMA

  Belgia

  Firma ENGEMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, instalacje kanalizacyjne, wyposażenie oświetleniowe, i metalowe struktury nośne dla konstrukcji. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 3. TH ODESKABEL

  Ukraina

  Firma TH ODESKABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Linie wysokiego napięcia, electrical cables and wires, linka regulacji dopływu powietrza, Druty i kable aluminiowe, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. ARTILEK

  Belgia

  Firma ARTILEK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Energetyka - szafy i skrzynki, Cele wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, kondensatory, Energetyka - szafy i skrzynki, i Cele wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Borsbeek, Belgia.

 5. GROUPE LE DU

  Francja

  Firma GROUPE LE DU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Chatelaudren, Francja.

 1. CABLEL HELLENIC CABLES GROUP

  Grecja

  Firma CABLEL HELLENIC CABLES GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach High voltage power cable. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. MPKA-UKRAINE

  Ukraina

  Firma MPKA-UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 1. ADESA KABLO

  Turcja

  Firma ADESA KABLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, kabel, Przewody sterujące (elektr.), Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NIDO

  Belgia

  Firma NIDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Okablowanie przemysłowe, Linie wysokiego napięcia, i Okablowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 3. ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT

  Francja

  Firma ENTREPRISE D'ELECTRICITE ET D'EQUIPEMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, Linie wysokiego napięcia, Elektryczność - aparatura, Elektryczne roboty instalacyjne, i Kable sterownicze. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 4. DERVAUX

  Francja

  Firma DERVAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, i Beaconing, marking, illuminated tracking. Ma siedzibę w Le Chambon Feugerolles, Francja.

 5. FAGAN IMPIANTI ELETTRICI

  Włochy

  Firma FAGAN IMPIANTI ELETTRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Campo San Martino, Włochy.

 6. ADAPT ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ADAPT ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektryczne urządzenia okrętowe, Podzespoły elektroniczne aktywne, Elektryczność - aparatura, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Elektryczne urządzenia okrętowe, Podzespoły elektroniczne aktywne, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Großheubach, Niemcy.

 7. LCC KAUFI

  Ukraina

  Firma LCC KAUFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Chernihiv, Ukraina.

 8. FUX ZRT.

  Węgry

  Firma FUX ZRT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach kabel. Ma siedzibę w Miskolc, Węgry.

 1. M-TEC ENERGY

  Belgia

  Firma M-TEC ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kondensatory. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Linie wysokiego napięcia, i kondensator wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Duffel, Belgia.

 2. M & T S.N.C.

  Włochy

  Firma M & T S.N.C., roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i sieci, Linie wysokiego napięcia, Kable i sieci, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. STP2R

  Francja

  Firma STP2R, roku i działającą w sektorze Elektrownie wodne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Linie wysokiego napięcia, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Meximieux, Francja.

 4. VENDEE FLUIDES ENERGIES

  Francja

  Firma VENDEE FLUIDES ENERGIES, roku i działającą w sektorze Elektrownie wodne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Linie wysokiego napięcia, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Dompierre Sur Yon, Francja.

 5. SOLIDAL

  Portugalia

  Firma SOLIDAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach kable elektryczne. Ma siedzibę w Esposende, Portugalia.

 6. ELECTROMONTAJ INTERNATIONAL BUCURESTI SRL

  Rumunia

  Firma ELECTROMONTAJ INTERNATIONAL BUCURESTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 7. ENTREPRISE GOJON SILETRA

  Francja

  Firma ENTREPRISE GOJON SILETRA, roku i działającą w sektorze Elektrownie wodne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Linie wysokiego napięcia, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Tournon Sur Rhone, Francja.

 8. INDUSTRIA CAVEL S.R.L.

  Włochy

  Firma INDUSTRIA CAVEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i sieci, Linie wysokiego napięcia, Kable i sieci, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 9. SA CHATEL GUY

  Francja

  Firma SA CHATEL GUY, roku i działającą w sektorze Elektrownie wodne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Linie wysokiego napięcia, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Ayse, Francja.

 10. AGEN PRATO S.R.L.

  Włochy

  Firma AGEN PRATO S.R.L., roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Kable skrętne, Linie wysokiego napięcia, i Kable skrętne. Ma siedzibę w PRATO, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo