• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • laser - zastosowania medyczne

Wyniki dla

Laser - zastosowania medyczne - Import eksport

 1. LZH LASER AKADEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LZH LASER AKADEMIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 2. HERACLE GMBH

  Niemcy

  Firma posiadająca certyfikat ISO 9001 z siedzibą w Jenie (Niemcy) to centrum przełomowych badań i rozwoju światłowodów dla przemysłu fotonicznego. Oprócz bogatej oferty specjalistycznych produktów z włókien optycznych, Heracle przy współpracy ze swoimi klientami, dostawcami i partnerami naukowymi opracowuje rozwiązania z włókien dla nowych technologii urządzeń. Nasi klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w całym łańcuchu wartości. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie włókien specjalnych, począwszy od doradztwa, poprzez rozwój i produkcję dostosowaną do potrzeb klienta, a skończywszy na wsparciu aplikacyjnym, a także szeroki zakres usług pomiarowych i testowych w celu znalezienia indywidualnego rozwiązania w zakresie włókien światłowodowych.

 3. LASEST (LASMEDTECH LLC)

  Rosja

  LasMedTech jest producentem i projektantem sprzętu medycznego opartego na najnowszej generacji, dużej mocy laserach na ciele stałym: spręt do laseroterapii, aparatura laserowa oraz przyrządy do chirurgii, dermatologii estetycznej, ginekologii i fizykoterapii, w tym najnowocześniejszy laser wielofunkcyjny LASEST z ergonomicznymi nasadkami. LASEST oferuje rozmiary plamki świetlnej do 24 mm, wysoką gęstość energii, oprogramowanie inteligentne i przyjazne dla użytkownika, a także różne typy laserów: laser neodymowy, aleksandrytowy, erbowy, rubinowy, diodowy itp. Firma LasMedTech została założona w 2007 roku w oparciu o Państwowe Centrum Naukowe Medycyny Laserowej w Moskwie i jako pierwsza na świecie opracowała ultrakompaktowy przenośny nadajnik laserowy klasy 4. Zastosowanie laserów LasMedTech w medycynie sprawdzi się w chirurgii estetycznej i dermatologicznej, mikrochirurgii laserowej, otorynolaryngologii, chirurgii plastycznej, onkologii i leczeniu raka, stomatologii, fizjoterapii, ginekologii i urologii.

 4. KOSMETYKA&PODOLOGIA MADELINE

  Polska

  Kosmetyka&Podologia Madeline ? wiadczy dopasowane do indywidualnych potrzeb zabiegi kosmetyczne na twarz i na cia? o oraz zabiegi na stopy- podologia. Przy wykonywaniu zabiegów wykorzystujemy specjalistyczne lasery dzi? ki, którym mo? emy ? wiadczy? profesjonalne us? ugi takie jak: depilacja laserowa VECTUS, zabieg laserem frakcyjnym Palomar Emerge oraz zabieg HIFU - SMAStherapy® - plastyka jednego dnia. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-laserowe/ W ramach zabiegów na twarz nasz salon kosmetyczny w Piotrków Tryb. wykonuje us? ugi tj. Peelingi Chemiczne Dermaquest, ZABIEGI DERMOKOSMETYCZNE M’ONDUNIQ, Mezoterapia Mikro i Nano ig? owa ze ? wiat? em LED, ZABIEGI PEEL MISSION. Efekty tych zabiegów to: ekspresowy lifting, poprawia j? drno? ? i g? sto? ? skóry, przywraca prawid? owy poziom nawil? enia skóry, wyg? adza cer? , przywraca m? ody wygl? d, redukcja zmarszczek, zwi? kszenie elastyczno? ci skóry, likwidacja przebarwie? , odm? odzenie i roz? wietlenie skóry. Wi? cej mo? na zobaczy? na naszej stronie https: //madelinestudiourody.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/ W ramach zabiegów na cia? o wykonujemy ekspresowe wyszczuplanie Arosha, czy dermomasa? . W ramach zabiegów na stopy - Podolog w Piotrków Tryb.- oferujemy: usuwanie odcisków, usuwanie modzeli, zabiegi na wrastaj? ce paznokcie, leczenie p? kaj? cych pi? t czy wsparcie leczenia grzybicy paznokcia https: //madelinestudiourody.pl/oferta/podologia-zabiegi/

  Wszystkie wyroby na "laser - zastosowania medyczne"

 5. LASERY MEDYCZNE LM INVEST

  Polska

  Lasery Medyczne LM INVEST to przedsiębiorstwo, w którym można nabyć wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany w zabiegach medycyny estetycznej. Firma sprzedaje urządzenia umożliwiające przeprowadzanie nieinwazyjnych zabiegów. Dostępne są zarówno aparaty, których zadaniem jest pobudzanie naturalnych procesów biologicznych (np. produkcja kolagenu), jak i maszyny przeznaczone do likwidowania różnego rodzaju niedoskonałości (np. przebarwienia skórne, zmarszczki czy nadmiar tkanki tłuszczowej). W katalogu można znaleźć rozmaite lasery. Są to modele: do usuwania owłosienia, excimerowe, frykcyjne, diodowe, lipolaser, q-switch, pikosekundowy. Można też wybrać bardzo popularne we współczesnej kosmetologii urządzenie HIFU, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Dostępne są również: • aparat do bezoperacyjnego liftingu twarzy; • maszyna do modelowania sylwetki; • sprzęt do endermologii; • oraz wiele innych. Oprócz laserów i narzędzi o medycznym zastosowaniu, dystrybuowane są także akcesoria ułatwiające pracę kosmetyczki, jak np. ewakuator dymu zabiegowego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLINICA DERMATOLOGICA

  Polska

  Nasz profesjonalny personel ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej i doskonale rozumie, że nie ma określonych zasad dotyczących piękna. Dlatego możemy pomóc Ci znaleźć odpowiedni program leczenia, nawet jeśli masz rzadką chorobę lub wyjątkowo wrażliwą skórę.

 2. DIMED LASER TEHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma DIMED LASER TEHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia laserowe do zastosowań medycznych. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 3. OMICRON-LASERAGE LASERPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma OMICRON-LASERAGE LASERPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Reflektory i projektory. Jest również obecna w dziedzinach Laser - zastosowania medyczne, laser, soczewki optyczne, lasery nd-yag, i Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 4. AVANTMED LLC

  Ukraina

  Firma AVANTMED LLC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów, Gabinety kosmetyczne - urządzenia, Kosmetyki i środki upiększające, Kosmetyka i odnowa biologiczna - aparaty, Kosmetyka i odnowa biologiczna - wyposażenie gabinetów, Gabinety kosmetyczne - urządzenia, i Kosmetyki i środki upiększające. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. DUNYA EYE

  Holandia

  Firma DUNYA EYE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Delft, Holandia.

 1. CENTRE D'OPHTALMOLOGIE LIZIN VISION

  Belgia

  Firma CENTRE D'OPHTALMOLOGIE LIZIN VISION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach oftalmologia, i badanie OKULISTYCZNE W NASZEJ SIEDZIBIE. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 2. DERMOGUILLEN

  Hiszpania

  Firma DERMOGUILLEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. LASER VISION SCOTLAND - SPIRE SHAWFAIR PARK HOSPITAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LASER VISION SCOTLAND - SPIRE SHAWFAIR PARK HOSPITAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 2. EVERYTHING SKIN CLINIC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EVERYTHING SKIN CLINIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach chirurgia dermatologiczna, leczenie plam na skórze, szpitale dermatologiczne, i OBRÓBKA laserowa. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 3. TELEON SURGICAL VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma TELEON SURGICAL VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. EL.EN. S.P.A.

  Włochy

  Firma EL.EN. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Laser - zastosowania medyczne, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Laser - zastosowania medyczne, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, systemy oznakowania laserem, i wycinanie laserowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 5. INTERMEDIC

  Hiszpania

  Firma INTERMEDIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach laser ginekologiczny, i aparatura do laseroterapii. Ma siedzibę w Cerdanyola Del Vallès, Hiszpania.

 6. OCULUS CENTRE LASER OPHTALMOLOGIQUE

  Szwajcaria

  Firma OCULUS CENTRE LASER OPHTALMOLOGIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach oftalmologia, chirurgia laserowa, Mikrochirurgia katarakty, i Mikrochirurgia jaskry. Ma siedzibę w Romont, Szwajcaria.

 7. CLÍNICA DEPILACIÓN HEILSA

  Hiszpania

  Firma CLÍNICA DEPILACIÓN HEILSA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. AUGENÄRZTIN DR. MALGOSIA KAMINSKI

  Austria

  Firma AUGENÄRZTIN DR. MALGOSIA KAMINSKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach szpitale oftalmologiczne, chirurgia okulistyczna, i Mikrochirurgia oka. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. THERALASE TECHNOLOGIES INC

  Kanada

  Firma THERALASE TECHNOLOGIES INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 2. SEVEN-COS GMBH

  Niemcy

  Firma SEVEN-COS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. TERMOTEK GMBH

  Niemcy

  Firma TERMOTEK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i instalacje chłodnicze przemysłowe, industrial cooling, chłodnica wód przemysłowych, i Temperature control instruments. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 4. A2J LASER TECHNOLOGIE

  Francja

  Firma A2J LASER TECHNOLOGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Thorigny-Sur-Marne, Francja.

 5. FOCUS CLINICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOCUS CLINICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach Mikrochirurgia katarakty. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. OPHTAVAL

  Francja

  Firma OPHTAVAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach oftalmologia, chirurgia laserowa, Mikrochirurgia katarakty, i medycyna estetyczna. Ma siedzibę w La Valette Du Var, Francja.

 7. WON TECHNOLOGY

  Korea Południowa

  Firma WON TECHNOLOGY, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Dae-jeon, Korea Południowa.

 8. IDCONSULTING GMBH

  Szwajcaria

  Firma IDCONSULTING GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Jest również obecna w dziedzinach instalacje medyczne, i CHIRURGIA DERMATOLOGICZNA laserowa. Ma siedzibę w Wollerau, Szwajcaria.

 9. ISKRA MEDICAL D.O.O.

  Słowenia

  Firma ISKRA MEDICAL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laser - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Laser - zastosowania medyczne, i Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 10. PSYCHOTHERAPEUTISCHE PRAXIS AM KOCHBRUNNEN

  Niemcy

  Firma PSYCHOTHERAPEUTISCHE PRAXIS AM KOCHBRUNNEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laser - zastosowania medyczne. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Laser - zastosowania medyczne - Import eksport

Liczba wyników

179 Przedsiębiorstwa