• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lampy stojące i biurkowe

Wyniki dla

Lampy stojące i biurkowe - Import eksport

 1. ATELIERS JEAN PERZEL

  Francja

  Verified by europages badge

  ATELIERS JEAN PERZEL: Rzemieślnik sztuki, twórca opraw oświetleniowych dla liniowca Normandie i Pałacu ONZ w Genewie. Wytwórca opraw oświetleniowych od lat 30-tch XX w. do dnia dzisiejszego. Mistrz szkła, złotnik, projektant o szerokiej kulturze technologicznej, Jean Perzel był prawdziwym prekursorem Designu w dziedzinie oświetlenia. Wiedział, jak wyrazić rzadko osiąganą równowagę między szlachetnością i gracją, bogactwem i powściągliwością. Wraz z siostrzeńcem, nigdy nie przestawał studiować i rysować tysięcy lamp, kinkietów, żyrandoli, lamp sufitowych, lamp podłogowych, a także mebli, takich jak stoły lub konsole ze szkła. Olivier Raidt, siostrzeniec założyciela w drugim pokoleniu, nadaje współczesnego ducha realizowanym z użyciem całego know-how i perfekcyjnie dopracowanym produktom Jean Perzel. Wszystkie przedmioty wychodzące z pracowni Perzel są nadal wykonane ręcznie, tak jak 1923 roku, indywidualnie i sygnowane « Perzel », co jest gwarancją ich autentyczności.

 2. TECHNEB SHOP

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TECHNEB SHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - design. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Umeblowanie pokoi hotelowych, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble i akcesoria ogrodowe, Meble projektowane, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble drobne, przesuwne, Stoły i krzesła, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w L'union, Francja.

 3. NEMEC LAMPENSCHIRMERZEUGUNG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma NEMEC LAMPENSCHIRMERZEUGUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Absam, Austria.

 4. FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH

  Niemcy

  Lampy i kowalstwo artystyczne w ofercie o światowym zasięgu. Marka Fmb® narodziła się w założonym w 1967 roku w Borken przedsiębiorstwie rodzinnym Finke. Obecnie asortyment oświetleniowy firmy Fmb obejmuje ponad 500 wyprodukowanych serii wzorów, jak również szereg produktów na zamówienie, wykorzystywanych do stylizacji obiektów użytkowych. W celu zapewnienia niezmiennie najwyższej jakości naszych produktów narzuciliśmy sobie pewne zasady, które konsekwentnie stosujemy w praktyce. Unikatowe produkty dla mieszkań w każdym stylu. Każdy produkt kuty jest wykonywany indywidualnie i ma niepowtarzalny charakter. Od stylu country do stylu rustykalnego, od nowoczesności po klasykę. Lub zupełnie inny styl na indywidualne zamówienie. Prawdziwe rękodzieło o ponad 40-letniej tradycji! Wysokiej jakości obróbka powierzchni w procesie duplex (podwójna ochrona), cynkowanie ogniowe o wysokiej kategorii odporności korozyjnej oraz malowanie proszkowe jako optymalne zabezpieczenie przed korozją zgodnie z DIN EN ISO 12944-5.

 5. KONSTANTIOS LIGHTING (HANDMADE)

  Grecja

  Firma KONSTANTIOS LIGHTING (HANDMADE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach lampy rzemieślnicze, i lampy drewniane. Ma siedzibę w Chios, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIA ATTA-1

  Łotwa

  Firma SIA ATTA-1, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki elektryczne, Żarówki elektryczne, lampa halogenowa, Barrier lights, i żarówki tradycyjne. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 2. LAMPARAS EXTREMADURA S.L

  Hiszpania

  Firma LAMPARAS EXTREMADURA S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach szkło do opraw oświetleniowych, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Miajadas, Hiszpania.

 3. ILUMINIKA

  Hiszpania

  Firma ILUMINIKA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie LED. Ma siedzibę w Calonge, Hiszpania.

 4. LEUCHTNATUR GMBH

  Niemcy

  Firma LEUCHTNATUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach oświetlenie wewnętrzne. Ma siedzibę w Übersee, Niemcy.

 5. LICHTIDEEN MIT STIL INH. ELFRIEDE SCHMID

  Niemcy

  Firma LICHTIDEEN MIT STIL INH. ELFRIEDE SCHMID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Leutkirch, Niemcy.

 1. KELUCE

  Włochy

  Firma KELUCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Rossano, Włochy.

 2. BUSE AYDINLATMA LIGHTING

  Turcja

  Firma BUSE AYDINLATMA LIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach słupy oświetleniowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. STAVROS KAZAKIDIS SA

  Grecja

  Firma STAVROS KAZAKIDIS SA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja i artykuły oświetleniowe, meble, dekoracja, i materace. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. CENFLOR ILUMINACION

  Hiszpania

  Firma CENFLOR ILUMINACION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach lampy stojakowe - produkcja. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 3. DECOLIGHT

  Grecja

  Firma DECOLIGHT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja i artykuły oświetleniowe, i plafoniery zewnętrzne. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 4. FARO BARCELONA

  Hiszpania

  Firma FARO BARCELONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach wentylator sufitowy, i lampa na zewnątrz. Ma siedzibę w Castellbisbal, Hiszpania.

 5. ALADYN

  Polska

  Firma ALADYN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instalacje oświetleniowe podwodne. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, Lampy stojące i biurkowe, Lampy sufitowe punktowe, spoty, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, Lampy i oświetlenie stylowe, Lampy stojące i biurkowe, Lampy sufitowe punktowe, spoty, i Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne. Ma siedzibę w POZNAN, Polska.

 6. SUNFLUX APS

  Dania

  Firma SUNFLUX APS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Glostrup, Dania.

 7. LIGHTINUP S.R.L.

  Włochy

  Firma LIGHTINUP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie pomieszczeń biurowych, Chandeliers, Oświetlenie pomieszczeń biurowych, i architectural lighting. Ma siedzibę w Limena, Włochy.

 8. ESTILUZ

  Hiszpania

  Firma ESTILUZ, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach lampki na stojaku, lampa stołowa, kinkiety, i żarówki fluorescencyjne. Ma siedzibę w Sant Joan De Les Abadesses-Girona, Hiszpania.

 1. ILO-ARTS INH. KLAUS BRENNER

  Niemcy

  Firma ILO-ARTS INH. KLAUS BRENNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 2. LED-CENTRUM HANDELS GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Firma LED-CENTRUM HANDELS GMBH & CO. KG., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Durmersheim, Niemcy.

 3. REFLECT 365 - MIRRORS & LIGHTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REFLECT 365 - MIRRORS & LIGHTING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 4. LAUDARTE

  Włochy

  Firma LAUDARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, i Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. ILLUMINA LEUCHTEN GMBH

  Niemcy

  Firma ILLUMINA LEUCHTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Ma siedzibę w Ense, Niemcy.

 6. DESIGNERLAMPE.COM TORSTEN KELLNER

  Niemcy

  Firma DESIGNERLAMPE.COM TORSTEN KELLNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Lampy stojące i biurkowe, lampy i świeczniki na stopce, latarnie, Lampy stojące i biurkowe, i plafoniera. Ma siedzibę w Bad Sooden-Allendorf, Niemcy.

 7. MURANO LUX

  Włochy

  Firma MURANO LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach lampy stojakowe - produkcja, aparaty oświetlenieowe, żyrandole ze szkła murano, i glass decoration and design accessories. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 8. DURALED LIGHTING SOLUTIONS GMBH

  Szwajcaria

  Firma DURALED LIGHTING SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED (oprawy), LED lighting systems, led downlight, i Oprawy oświetleniowe LED. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 9. PARALUMI E LUMI DI MARTINO ELISA

  Włochy

  Firma PARALUMI E LUMI DI MARTINO ELISA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach abażur. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 10. TAL

  Belgia

  Firma TAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy stojące i biurkowe. Jest również obecna w dziedzinach Lights, Lampy LED, latarnie, i naprawy lamp. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo