• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lampy na podczerwień

Wyniki dla

Lampy na podczerwień - Import eksport

 1. SOPARA SARL VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOPARA SARL VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 2. VITRAMO GMBH INFRAROTHEIZUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VITRAMO GMBH INFRAROTHEIZUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Tauberbischofsheim, Niemcy.

 3. POOL + SAUNA BRÄUNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POOL + SAUNA BRÄUNIG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. QUARZ-ELEKTRO-BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUARZ-ELEKTRO-BAUELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w St. Leon-Rot, Niemcy.

 5. ITECH SYSTEM

  Francja

  Przedsiębiorstwo ITECH SYSTEM opracowało gamę elementów grzejnych o doskonałych cechach. Ich właściwości emisyjne umożliwiają przede wszystkim obróbkę w podczerwieni, usprawnienie czasu obróbki (przekształcanie tworzyw sztucznych, suszenie farb i klejów, prażenie żywności…). Rozkład energii elektrycznej dostarczonej do rdzenia ceramiki gwarantuje stałą temperaturę powierzchni elementu grzejnego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DRYTHERM GMBH

  Niemcy

  Firma DRYTHERM GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Stutensee-Karlsruhe, Niemcy.

 2. ANHUI QUICKLY INDUSTRIAL HEATING TECHNOLOGY CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma ANHUI QUICKLY INDUSTRIAL HEATING TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia grzewcze na podczerwień, i Infrared ovens. Ma siedzibę w Hefei, Stany Zjednoczone.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE DREWART-ENERGY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE DREWART-ENERGY SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Kanie, Polska.

 4. HEDSON FRANCE

  Francja

  Firma HEDSON FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Lampy na podczerwień, i Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Montataire, Francja.

 5. ALPHA-CURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALPHA-CURE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Daventry, Zjednoczone Królestwo.

 1. H. VEITH IMPORT-EXPORT HANDELSVERTRETUNGEN E.K.

  Niemcy

  Firma H. VEITH IMPORT-EXPORT HANDELSVERTRETUNGEN E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Lampy na podczerwień, żarówki na podczerwień, żarówki fluorescencyjne, Lampy na podczerwień, i induktory elektroniczne do świetlówek. Ma siedzibę w Westerau, Niemcy.

 2. SARA SRL LAMPADE SPECIALI UV IR ULTRAVIOLETTI INFRAROSSI

  Włochy

  Firma SARA SRL LAMPADE SPECIALI UV IR ULTRAVIOLETTI INFRAROSSI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe, lampy do specjalnych zastosowań, Infrared ovens, i lampy kwarcowe. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 1. BIOLIFEMED KIMYA LTD ŞTI

  Turcja

  Firma BIOLIFEMED KIMYA LTD ŞTI, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia grzewcze na podczerwień, termowentylatory dla społeczności, i air heater. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. ROTAFLEX GMBH WELLNESS

  Austria

  Firma ROTAFLEX GMBH WELLNESS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Mötz, Austria.

 3. YOUNG LIGHT TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma YOUNG LIGHT TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia grzewcze na podczerwień. Ma siedzibę w Jiangsu Province, Chiny.

 4. INFRAROT-24.DE

  Niemcy

  Firma INFRAROT-24.DE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach promienniki. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 5. WEISS TECHNIK BELGIUM

  Belgia

  Firma WEISS TECHNIK BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w LIEDEKERKE, Belgia.

 6. CLUBSANTE GMBH

  Niemcy

  Firma CLUBSANTE GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. THEIMER GMBH

  Niemcy

  Firma THEIMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe, i transformatory do lamp u.v.. Ma siedzibę w Birstein, Niemcy.

 8. SAUNA FRANZ

  Niemcy

  Firma SAUNA FRANZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sauna - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Solarium - urządzenia, Lampy na podczerwień, Solarium - urządzenia, i Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 1. PACER COMPONENTS PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PACER COMPONENTS PLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Lampy na podczerwień, i Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. PHYSIOTHERM HOLDING GMBH.

  Austria

  Firma PHYSIOTHERM HOLDING GMBH., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sauna - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Lampy na podczerwień, i Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Thaur, Austria.

 3. HUIDRERY INDUSTRIAL CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma HUIDRERY INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Ny, Stany Zjednoczone.

 4. SEBASTIAN GMBH HANDEL MIT GESUNDHEITSARTIKELN

  Niemcy

  Firma SEBASTIAN GMBH HANDEL MIT GESUNDHEITSARTIKELN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Lampy na podczerwień, i Lampy na podczerwień. Ma siedzibę w Bad Bentheim, Niemcy.

 5. HYDRO BERG HYDRO- UND QUELLSTEINSTUDIO G.M.B.H.

  Austria

 6. IR MICROSYSTEMS SA

  Szwajcaria

 7. QUARZ-EL.BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

 8. INFRASPEED B.V.

  Holandia

 9. ANATHERM

  Belgia

 10. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale od 1980 r. produkuje lampy kwarcowe na ultrafiolet i podczerwień. Firma jest dziś jedynym włoskim producentem lamp kwarcowych stosowanych w najróżniejszych branżach, w tym w medycynie, rolnictwie, zootechnice, ekologii, chemii, mineralogiii, kryminologii, elektronice, informatyce, farmakologii, kinematografii, przemyśle spożywczym i konserwowym, sterylizacji i dezynfekcji płynów, uzdatnianiu wody itp., z certyfikatem ISO 9001

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo