• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • laboratoria - przyrządy i instrumenty

Wyniki dla

Laboratoria - przyrządy i instrumenty - Import eksport

 1. NAWA PHARMA

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Nawa Pharma! Jesteśmy zarejestrowaną firmą farmaceutyczną opierającą się na badaniach naukowych i specjalizującą się w produkcji oraz handlu lekami naturalnymi, jak również w usługach prywatnego etykietowania dla branży Medycznej i Zdrowotnej. Nawa Pharma jest międzynarodową firmą obecną w Turcji, Malezji i Francji, która rozszerzyła swoją działalność na Kuwejt, Arabię Saudyjską, ZEA, Katar i Egipt. Nasz zespół badawczy ma ponad 25 lat doświadczenia w badaniach i rozwoju produktów naturalnych i jest odpowiedzialny za odkrywanie nowych produktów o wysokiej wartości handlowej. Nasza firma jest w czołówce badań i rozwoju produktów naturalnych o niezawodnych korzyściach bezpieczeństwa, takich jak kosmetyki naturalne, nutraceutyki i witaminy, farmaceutyki, zaopatrzenie medyczne, zdrowa żywność i napoje. W dziedzinie usług oferujemy usługi z zakresu tworzenia receptur na zamówienie, budowania marki kosmetycznej klienta, marketingu, konsultacji, opracowywania strategii biznesowej, planu strategicznego i rozwiązań inwestycyjnych dla firm działających w branży ochrony zdrowia. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami!

 2. EQUILAB

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Equilab jest producentem wysokiej jakości urządzeń do przygotowywania próbek. Projektujemy i produkujemy sprzęt, który jest niezawodny, trwały, łatwy w obsłudze, bezpieczny i o doskonałym stosunku ceny do jakości. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby nasze urządzenia były mniejsze, szybsze i bardziej wydajne. Większość naszych urządzeń zawiera ekrany do edycji różnych parametrów transformacji próbki.

 3. DISERA MEDICAL EQUIPEMENT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DISERA MEDICAL EQUIPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Sprzęt medyczny, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Tworzywa sztuczne w medycynie, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, rurki do laboratoriów, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, urządzenia i wyposażenie do diagnostyki, i artykuły jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. WATERS SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WATERS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, reologia, i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Saint-Quentin-En-Yvelines Cedex, Francja.

 5. MECATELIER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MECATELIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, komora do lakierowania pociągów i autobusów, komory do lakierowania kurtyną wodną, Maszyny I URZĄDZENIA, kabiny lakiernicze do karoserii samochodowych, komora do malowania przemysłowego, suction cases, komory do piaskowania, i kabiny piaskarskie iniekcyjne do laboratoriów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATAPHYSICS INSTRUMENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy i instrumenty naukowe, Badania naukowe - urządzenia, Pomiary - instrumenty i aparaty, przyrządy do pomiarów wilgotności, ciężkości, ph , konduktywności i lepkości, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 2. SARTORIUS BELGIUM

  Belgia

  Grupa Sartorius jest jednym z głównych światowych dostawców technologii farmaceutycznych i laboratoryjnych poprzez swoje dwa działy Bioprocess Solutions i Lab Products & Services. Dzięki swojemu dużemu portfelowi produktów, ukierunkowanych na jednorazowe rozwiązania, dział Bioprocess Solutions przyczynia się do produkcji biofarmaceutyków i szczepionek z sposb pewny i skuteczny. Dział Lab Products & Services koncentruje się na wysokiej klasy aparaturze laboratoryjnej, materiałach eksploatacyjnych i usługach przeznaczonych dla laboratoriów badawczych i zapewniających wysoką jakość przedsiębiorstwom przemysłu farmaceutycznego i biofarmaceutycznego, a także dla uniwersyteckich instytutów badawczych. Grupa, która posiada zakłady produkcji i dystrybucji w około 110 krajach, zatrudnia obecnie prawie 6 200 osób.

 3. OSTEC ARTTOOL LIMITED COMPANY

  Rosja

  Firma Ostec jest producentem aparatury przemysłowej i naukowo-badawczej, twórcą kompleksowych rozwiązań w zakresie produkcji instrumentów i urządzeń naukowo-badawczych. Firma wybiera innowacyjne technologie oraz sprzęt i instrumenty laboratoryjne, unowocześnia je i wprowadza na rynek międzynarodowy. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie techniczne. Ostec posiada własne marki sprzętu badawczego i przemysłowego: RAMOS — mikroskopy do mikroskopii i spektroskopii Ramana, IROS - badawcze i przemysłowe spekrometry do spektroskopii FTIR, moduły opcjonalne i sondy światłowodowe FiPOS, NIOS — konfigurowalne i funkcjonalnie rozszerzalnie modułowe skanujące testery nanomechaniczne, OCOS — spektrometry kompaktowe, monochromatory, spektrografy, kamery cyfrowe i detektory jednokanałowe, GAOS – analizatory gazów oparte na czujnikach i systemach analiz procesowych spektrometrów mas, AVOS — aktywne i pasywne stoły antywibracyjne.

 4. NT-MDT LLC

  Rosja

  NT-MDT LLC opracowuje i zapewnia wsparcie z zakresu aparatury badawczej i aparatury naukowej: mikroskopy z sondą skanującą, systemy łączące metody sondy skanującej oraz mikroskopii optycznej i spektroskopii. Gama instrumentów i narzędzi laboratoryjnych produkowanych przez NT-MDT obejmuje zautomatyzowany AFM VEGA z uchwytem do płytek 200 mm; System łączony NTEGRA Nano IR; Zautomatyzowany system kombinowany NTEGRA Spectra II; NEXT II w pełni zautomatyzowany AFM/STM do badań naukowych; SOLVER Pipe II AFM do nieniszczących badań materiałów inżynierskich. Kluczowe cechy aparatury naukowo-badawczej firmy NT-MDT to szeroka gama trybów AFM w standardowych konfiguracjach, wysoki poziom automatyzacji na różnych poziomach; niski dryft termiczny. Firma wyprodukowała ponad 4000 systemów sond skanujących i mikroskopów dla laboratoriów w 60 krajach. NT-MDT LLC rozprowadza swoje produkty poprzez przedstawicielstwa w Rosji, Europie, USA i Chinach oraz poprzez sieć dystrybutorów w 30 krajach.

 5. SCIENSORIA SARL

  Francja

  Sprzęt pomiarowy niedestrukcyjny do prądów wirowych. Pomiar grubości powierzchni płaskich i zakrzywionych z dostępem tylko do jednej strony. Pomiar bardzo małych grubości. Pomiar grubości rur. Pomiar przewodności elektrycznej materiałów przewodzących: metale niemagnetyczne, metale żelazne, stale, grafit, kompozyty węglowe (CFRP), cienkie arkusze metalu, złoża metali. Wykrywanie usterek i niezgodności w wyprodukowanych artykułach. Działanie bez połączenia elektrycznego i/lub mechanicznego.Spersonalizowane usługi na miejscu. Badania możliwości wykonania. Sprzęt/oprogramowanie na zamówienie.

 1. TEK MEDICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Tek Medical jest wiodącym globalnym dostawcą sprzętu diagnostycznego, analitycznego i badawczego, aparatury do obrazowania, lamp oraz innych elektronicznych przyrządów medycznych. Oferuje kompleksowe rozwiązania instalacyjne, naprawcze i serwisowe dla laboratoriów, szpitali i ośrodków badawczych na całym świecie. Praktyczna wiedza i doświadczenie wykwalifikowanych techników umożliwia wykonanie czynności serwisowych sprzętu medycznego bezpośrednio na miejscu, oraz napraw i serwisowania w swoim obiekcie. Dowiedz się więcej i już dziś skontaktuj się z Tek Medical.

 2. BULTEH 2000 LTD

  Bułgaria

  Firma BULTEH 2000 LTD została założona w 1996 r. Przedmiotem działalności firmy jest projektowanie i produkcja ultradźwiękowych analizatorów mleka serii EKOMILK, urządzeń do liczenia komórek somatycznych - EKOSCOPE i Ekomilk Scan, PH METER, urządzeń do wykrywania w mleku antybiotyków i inhibitorów - EKOTEST. BULTEH 2000 LTD jest także producentem przyrządów do kontroli i pomiaru zawartości alkoholu metylowego w mieszankach wody z alkoholem oraz w destylatcie winnym (wine) – ALKOTEST i ELECTRONIC EBULLIOMETER.

 1. METIMEX. LABORATORY EQUIPMENT

  Polska

  Naszą dewizą jest zadowolenie klienta. Zajmujemy się zaopatrzeniem laboratoriów przemysłowych w sprzęt laboratoryjny oraz doradztwem technicznym dotyczącym certyfikowanych materiałów odniesienia CRM oraz aparatury laboratoryjnej. W ofercie: - SPEKTROMETRY EMISYJNE (ISKROWE) przenośne i stacjonarne - wykorzystywane m.in. w kontroli jakości, w magazynach materiałów wsadowych do produkcji, w procesach produkcyjnych itp. - URZĄDZENIA DO PRZYGOTOWANIA PRÓBEK (prasy i matryce, stapiarki gazowe, młynki, mieszadła, szlifierki, polerki, frezarki) - AKCESORIA DO ANALIZY XRF (miseczki aluminiowe, folie, lepiszcza, topniki do stapiania) - WYROBY LABORATORYJNE ZE STOPÓW PLATYNY, IRYDU I ZŁOTA - WZORCE analityczne i fizykochemiczne - dobieramy wzorce na podstawie wymaganego składu chemicznego - MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO METALOGRAFII: tarcze do cięcia, żywice do inkludowania próbek na zimno i gorąco, tarcze ścierne diamentowe

 2. PATCAR - POJEMNIKI LABORATORYJNE

  Polska

  Firma Palcar powstała w 1992 roku i produkuje artykułu z tworzyw sztucznych. Zajmujemy się zaopatrywaniem rynku różnych dziedzin gospodarczych, głównie wyroby do diagnostyki laboratoryjnej (moczówki, pojemniki na mocz) czy kolumn nagłośnieniowych. Najważniejszym celem dla nas jest dostosowanie naszych produktów pod każdym względem tak by pasowały one do Państwa potrzeb. Jak tylko pojawią się pytania proszę o kontakt tel +48 607640530i zapraszam na nasza stronę www www.patcar.pl/Oferta: pojemniki laboratoryjnejpojemniki na mocz tkz. Moczówkiprzybory na biurkoKontakt: "Patcar" Firma Produkcyjno-HandlowaBeata Radzikowska, Piotr Radzikowskiul. Rolnicza 2604-562 Warszawa tel.kom. +48 607640530www: www.patcar.pl/

 3. METROHM POLSKA

  Polska

  Uznana firma Metrohm to jeden z najlepszych na świecie producentów i sprzedawców sprzętu laboratoryjnego. W Polsce siedziba mieści się w Opaczu-Kolonii zlokalizowanym pod Warszawą. Przedsiębiorstwo handluje najwyższej jakości aparaturą laboratoryjną, która znajduje zastosowanie w takich gałęziach przemysłu jak: • branża farmaceutyczna; • spożywcza; • chemiczna; • elektrochemiczna; • energetyczna; • związana z ochroną środowiska; • petrochemiczna; • elektryczna. Katalog produktowy jest szeroki. Można w nim znaleźć wszystko, co potrzebne jest w każdym laboratorium. Podmiot dystrybuuje titratory, konduktometry, spektrometry, chromatografy jonowe, rancimaty, analizatory procesowe, woltamperometrów i wiele innych. Wszystkie te urządzenia są niezwykle precyzyjne. Specjaliści z tej firmy organizują również szkolenia laboratoryjne, w których trakcie prezentują skuteczne metody miareczkowania czy podpowiadają, jak przeprowadzać chromatografię jonową. Ekipa naprawia także sprzęt oraz zajmuje się jego zapobiegawczą konserwacją.

 4. GRAINTECH SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Graintech Sp. z o.o. dystrybuuje precyzyjne maszyny diagnostyczne do analizy konkretnych surowców rolnych. Takie urządzenia są przeznaczone do sprawdzania ziaren: • owsa, • pszenicy, • prosa, • słonecznika, • innych roślin oleistych. W asortymencie firmy znajdują się sondy do zboża, pozwalające ocenić zgodność towaru z dokumentacją handlową. Z kolei, sprawdzenie masy ładunku na ciężarówce jest możliwe poprzez dokładne wagi samochodowe. Warianty najazdowe powstają z: aluminium, stali lub betonu, gwarantując błyskawiczne wskazanie. Częścią oferty dostawcy są mobilne wagi podkładkowe, do transportu w miejsce odbioru ładunku. Będą przydatne, gdy kontrahent nie posiada akurat tego wyposażenia. Dodatkową pozycją w katalogu marki są także skrupulatne analizatory ziarna. Na ich podstawie dokonuje się indywidualnej wyceny i określa klasę takiego towaru. Graintech Sp. z o.o. zajmuje się również serwisem pogwarancyjnym oraz legalizacją przyrządów. Do dyspozycji klienta są wzorce masy mające świadectwa Głównego Urzędu Miar.

 5. OKAY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Założona w 2006 roku firma Okay Energy zajmuje powierzchnię 8000 m2 i specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn z paliwem z mieszanką telenowodoru z wody. Firma otrzymała certyfikat jakości ISO9001 w zakresie 8 podstawowych technologii i złożyła 18 patentów, a ponad 30 produktów firmy uzyskały certyfikat CE, FCC i inne. Uruchomiona zostaje druga faza produkcji, co zapewni klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

 6. LOCHNER LABOR + TECHNIK GMBH

  Niemcy

  LOCHNER Labor + Technik GmbH to Państwa partner w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego i technologii laboratoryjnych. Już dziś umówmy się na konsultację - czekamy na Waszą wizytę! Nasz zespół serwisowy pozwoli na aktualizację i wprowadzenie Waszej techniki laboratoryjnej na najnowszy poziom. Prosimy zwrócić uwagę, że naprawiamy również stare instrumenty Bender & Hobein. Narzędzia laboratoryjne do analiz rutynowych i badawczych. Produkowane z najwyższej jakości komponentów.

 7. BINDER GMBH

  Niemcy

  BINDER GmbH jest największym na świecie dostawcą produkowanych seryjnie komór do symulacji warunków środowiskowych dla laboratoriów naukowych lub przemysłowych. Specjalizujemy się w doskonałym odwzorowaniu biologicznych, chemicznych i fizycznych wpływów środowiskowych w komorze klimatycznej lub inkubatorze. BINDER GmbH jest międzynarodowym liderem w dziedzinie komór klimatycznych i inkubatorów z przedstawicielstwami w Nowym Jorku, Moskwie, Hongkongu i Szanghaju.

 8. IBC INTERNATIONAL BUSINESS COMPANY

  Polska

  Zajmujemy się ogólnoświatową sprzedażą wszelkiego rodzaju systemów laboratoryjnych, odczynników, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i innych wyrobów diagnostycznych od producentów m.in. takich jak Roche, Siemens, Bayer, Horiba. Dostarczamy wysokiej jakości oryginalne produkty. Przez lata, priorytetem stało się dla nas przede wszystkim zadowolenie Klienta jak również elastyczność w jego obsłudze. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą oferta na stronie internetowej

 1. B MEDICAL SYSTEMS

  Luksemburg

  « Medical Systems » firmy Dometic S.a r.l. specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji profesjonalnych urządzeń chłodnczych i zamrażających, rozwiązań przechowywania i przewozu, wysokiej jakości sprzętu i urządzeń do zastosowań w laboratorium, w medycynie, badaniach, biotechnologii i naukach o życiu. Dometic wykorzystuje swoje doświadczenie w chłodnictwie medycznym na rzecz technologicznej ochrony ludzkiego życia.

 2. ENEFIT TECHNOLOGY INDUSTRIES LTD.

  Estonia

  Enefit Technology Industries Ltd. - Enefit inżynieria wytwarzania mocy i sprzęt przemysłowy. Dostawa sprzętu metalowego i konstrukcji stalowych, produkcja, spawanie, instalacja i montaż systemów przesyłowych i urządzeń. Obróbka powierzchni, malowanie, obróbka cieplna. Inspekcja i testowanie materiałów metalowych i połączeń spawanych. Certyfikacja spawaczy. Instalowanie urządzeń elektrycznych i automatyki.

 3. FRANCE SCIENTIFIQUE

  Francja

  Firma FRANCE SCIENTIFIQUE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach analizatory gazów, analizy metali, gładkościomierze, i mikroskopy optyczne. Ma siedzibę w Saint Genis Laval, Francja.

 4. OMCRON SENSORS ENVIRONNEMENT

  Hiszpania

  Firma OMCRON SENSORS ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 5. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BRABENDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, kontrolka jakości produktów spożywczych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 6. VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH

  Austria

  Firma VIENNA SCIENTIFIC INSTRUMENTS GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, szybkie wykonywanie prototypów, inżynieria mechatroniczna, Aparatura analityczna i badawcza, i Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Alland, Austria.

 7. KF TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Firma KF TECHNOLOGY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Aparatura do kontroli jakości, pompy dozujące do środków chemicznych, i Sprzęt dla klinik weterynaryjnych. Ma siedzibę w Rome, Włochy.

 8. LABO SERVICES

  Francja

  Firma LABO SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Młynek laboratoryjny, wirówki laboratoryjne, mikroskopy, i waga precyzyjna. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 9. CECIL INSTRUMENTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CECIL INSTRUMENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach spektrofotometry. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 10. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, maszyny do artykułów tekstylnych, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Çerkezkoy/tekirdag, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Laboratoria - przyrządy i instrumenty - Import eksport

Liczba wyników

3317 Przedsiębiorstwa