• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kwarc - kryształy i rezonatory

Wyniki dla

Kwarc - kryształy i rezonatory - Import eksport

 1. COFTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COFTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. EUROQUARTZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma EUROQUARTZ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, Kwarc - kryształy i rezonatory, oscylatory, filtry elektroniczne, Rezonatory piezoelektryczne, kryształ piezoelektryczny, i czujniki temperatury. Ma siedzibę w Crewkerne, Zjednoczone Królestwo.

 3. RED FREQUENCY - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Firma RED FREQUENCY - EINE FACHABTEILUNG DER INTERTEC COMPONENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Hallbergmoos, Niemcy.

 4. TANABE

  Japonia

  Firma TANABE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Niigata, Japonia.

 5. MICRO CRYSTAL AG

  Szwajcaria

  Firma MICRO CRYSTAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Jest również obecna w dziedzinach oscylatory, i Komponenty piezoelektryczne. Ma siedzibę w Grenchen, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIEZOQUARTZ

  Bułgaria

  Firma PIEZOQUARTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości i bezpieczeństwa w produkcji i w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. DALARI SRL

  Włochy

  Firma DALARI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Komponenty elektroniczne, oscylatory, wzbudniki elektryczne, i diody. Ma siedzibę w Gorizia, Włochy.

 3. INDUSTRIA ELETTRONICA VARESE

  Włochy

  Firma INDUSTRIA ELETTRONICA VARESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Jest również obecna w dziedzinach kwarc cięty, i Komponenty piezoelektryczne. Ma siedzibę w Induno Olona, Włochy.

 4. SCHOTT LITHOTEC AG

  Niemcy

  Firma SCHOTT LITHOTEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Kwarc - kryształy i rezonatory, Kwarc i piasek kwarcowy, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 5. PJSC UKRPIEZO

  Ukraina

  Firma PJSC UKRPIEZO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Jest również obecna w dziedzinach szafy inkubacyjne, i Rezonatory piezoelektryczne. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 1. FOQ PIEZO TECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma FOQ PIEZO TECHNIK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Bad Rappenau, Niemcy.

 2. SCIAMA

  Francja

  Firma SCIAMA, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Kwarc - kryształy i rezonatory, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. YOKETANT

  Tajwan R.O.C.

  Firma YOKETANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 2. DELTA-IMPACT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELTA-IMPACT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Hungerford, Zjednoczone Królestwo.

 3. SARL PROMEYRAT

  Francja

  Firma SARL PROMEYRAT, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Lempdes Sur Allagnon, Francja.

 4. OSTARA CRYSTALS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OSTARA CRYSTALS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. SOCIETE DES MINES D'ORBAGNOUX

  Francja

  Firma SOCIETE DES MINES D'ORBAGNOUX, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne i minerały. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Kwarc - kryształy i rezonatory, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Corbonod, Francja.

 6. YOUZHUO ELECTRONICS CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma YOUZHUO ELECTRONICS CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Shajing Town,shenzhen, Chiny.

 7. WIT-FASHION KFT

  Węgry

  Firma WIT-FASHION KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc - kryształy i rezonatory, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Szentendre, Węgry.

 8. CUMINER SA

  Hiszpania

 1. RAKON EUROPE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. ACS-ADVANCED CRYSTAL STANDARDS-VEREDELUNGS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 3. DROME AGREGATS

  Francja

 4. SAINT-GOBAIN QUARTZ LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. LAMI SARL

  Francja

 6. QUARTZ INTERNATIONAL IRELAND LTD

  Irlandia

 7. ARSIL CRYSTAL, A.S.

  Republika Czeska

Wyszukaj wyceny dla