• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kursy komputerowe

Wyniki dla

Kursy komputerowe - Import eksport

 1. LES ERUDITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ERUDITS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Kursy komputerowe, Kursy komputerowe, Szkolenia językowe dla firm, nauka języków na odległość, i kształcenie zawodowe. Ma siedzibę w Montigny Le Bretonneux, Francja.

 2. MVS-WILKE SAFE CYBER IDENTITY INH. KLAUS WILKE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MVS-WILKE SAFE CYBER IDENTITY INH. KLAUS WILKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Ma siedzibę w Borkheide, Niemcy.

 3. ROBOCREATOR SP. Z O.O.

  Polska

  Robocreator Sp. z o.o. jest organizatorem zajęć edukacyjnych dla dzieci. Firma opiera się na doświadczonej kadrze animatorów, którzy wyróżniają się prawdziwą pasją do robotyki i programowania. W ramach współpracy można zdecydować się między innymi na: • urodziny dla najmłodszych, w których trakcie uczestnicy łączą wesołą zabawę ze zdobywaniem nowych informacji o świecie, • zajęcia pozalekcyjne dla osób zainteresowanych komputerami i nowoczesnymi technologiami, • półkolonie z pełnym wyżywieniem (odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty, łączą zabawy na świeżym powietrzu ze zgłębianiem wiedzy technologicznej), • kursy robotyki dla dzieci, które dla wszystkich uczestników wiążą się z kreatywnymi eksperymentami i brakiem nudy, • kurs minecraft. Z oferty mogą korzystać nie tylko osoby indywidualne, ale też szkoły i instytucje. Usługi kierowane są do wszystkich, którzy zajmują się dziećmi i troszczą się o ich rozwój. Kto wie, może niektórzy uczestnicy odkryją swoją ścieżkę życiową i przyczynią się kiedyś do nowych odkryć w świecie robotów? Nawet jeśli nie, z pewnością będą się świetnie bawić i wyjdą z zajęć bogatsi o wartościowe doświadczenia.

 4. ROBOCAMP

  Polska

  RoboCAMP to firma, która sprzedaje kompleksowe kursy obejmujące tematy takie jak: programowanie i robotyka dla dzieci. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku oraz występują w wielu różnych odmianach. RoboCAMP to także szkolenia dla nauczycieli i innych edukatorów, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje oraz zwiększyć atrakcyjność prowadzonych przez siebie zajęć informatycznych. Nauka poprzez zabawę to sprawdzona metoda, która dzięki temu że jest lubiana przez uczniów, wyróżnia się niezwykłą skutecznością. Roboty do programowania dla dzieci, które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie stanowią doskonały pomysł na prezent. Z ich pomocą dzieci kształtować będą swoje zdolności manualne, a także wiedzę z zakresu programowania oraz robotyki. Nasz asortyment to także zestawy lego, które występują w wielu różnych wariantach oraz zawierają wiele elementów. Nie ma wątpliwości co do tego, że zarówno programowanie, jak i robotyka to dziedziny które rozwijają się bardzo prężnie, a tempo tego rozwoju nie maleje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 5. DAWID OTULAK DAWIDUCZY

  Polska

  Dawid Otulak DawidUczy to firma, która jest wytwórcą największej w Polsce platformy e-learningowej dla maturzystów. Tworzy autorskie kursy maturalne online oraz zadania wraz z odpowiedziami w obszarze wiedzy z chemii i biologii. Firma stawia na jakość przekazywanej wiedzy, jej atrakcyjność oraz podniesienie umiejętności kursantów w zakresie pisania egzaminu maturalnego pod klucz. Stworzona przez nią platforma edukacyjna pod adresem domenowym dawiduczy.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów liceów, jak i techników. Doceniają oni nie tylko możliwość uczestniczenia w kursach w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, ale również i możliwość konsultacji i zadawania pytań nauczycielowi w celu wyjaśnienia niezrozumiałych pojęć lub pomocy w rozwiązaniu zadań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. E-DARON USŁUGI INFORMATYCZNE BERLIN

  Niemcy

  Kursy Komputerowe dla początkujących oraz seniorów ! ! Od pewnego czasu wszystko kręci się wokół komputerów, laptopów i wszystkiego co jest związane z internetem. Jesteś osobą, która nie radzi sobie z cyfryzacją w dzisiejszych czasach. Nie masz nikogo kogo mógłbyś poprosić o pomoc przy komputerze. Firma Daron oferuje kursy komputerowe dla seniorów i początkujących. Kursy odbywają się indywidualnie u Ciebie w domu. Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach dogodnych Tobie. Kursy komputerowe to seria 8 spotkań po 1, 5 godziny. Koszt kursów jest uzależniony od Twoich wymagań. Rozpoczynając kurs komputerowy w naszej firmie ustalasz sam czego chcesz się nauczyć i w jakich dniach pasuje Ci nauka. Otrzymasz od Nas materiały szkoleniowe w interesującym Cię temacie. Usługi informatyczne na terenie całego Berlina, Usługi informatyczne Spandau, Charlottenburg, Staaken, Spandau, Neukeln, Marzahn, Mitte. Informatyk po polsku w Berlinie.

 2. KOMPUGRAF SALON GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

  Polska

  Kompugraf oferuje szkolenia i audyty w zakresie oprogramowania Autodesk.Autoryzowane szkolenia Autodesk (AutoCAD, 3ds Max) prowadzone są przez posiadających bogate, kilkunastoletnie doświadczenie wykładowców. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat wystawiany przez producenta programu. Oprócz statusu Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk posiadamy też Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 3. FUTURE COLLARS

  Polska

  Future Collars oferuje szeroką ofertę szkoleń programowania wzbogaconą o zajęcia oraz indywidualne konsultacje z doświadczonym mentorem w trybie zdalnym. Nasze kursy programowania online dają możliwość rozpoczęcia swojej przygody zawodowej w branży IT. Wystarczą chęci, własny komputer oraz dostęp do Internetu. Elastyczny program nauczania z nieograniczonym dostępem do materiałów pozwoli na naukę o każdej porze dnia. Szkolenie składa się w większości z części praktycznej, gdzie kursanci mają okazje pisać własne programy i wykonywać ciekawe projekty IT. Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia. Warto, również wspomnieć, że pomagamy w przygotowaniu odpowiedniego CV wraz z portfolio, które każdy uczestnik gromadzi podczas kursu. Udzielamy cennych wskazówek oraz rad dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowo mamy kontakty z różnymi firmami IT, szukających pracowników. Sprawdź nasze kursy programowania online i przekonaj się sam, że i Ty możesz zdobyć pewny i przyszłościowy zawód.

 4. SZYCIA PRZESZYCIA

  Polska

  Szycia Przeszycia to kursy szycia na maszynie w Warszawie. Oferujemy naukę szycia od podstaw oraz zajęcia dla bardziej zaawansowanych uczestników. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich. Przekazują oni najwyższej jakości wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Grupy kursantów składają się maksymalnie z 5 osób, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje stale otrzymasz wartościowy feedback. Na kurs mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Pełen harmonogram znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie możesz zapisać się na wybrane zajęcia lub zakupić voucher prezentowy dla najbliższej osoby. Zapraszamy!

 5. WYŻSZA SZKOŁA AGROBIZNESU W ŁOMŻY

  Polska

  Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży zaprasza do podjęcia edukacji osoby, którym zależy na zdobyciu kwalifikacji pozwalających pracować na atrakcyjnych stanowiskach. Jest to prywatna uczelnia ciesząca się pozytywnymi opiniami i uznaniem środowiska naukowego. W szkole wykładają cenieni specjaliści, których dorobek potwierdzają liczne publikacje. Słuchacze mogą przystąpić do studiów licencjackich oraz magisterskich. Aplikować można na kierunki: • pielęgniarstwo; • rolnictwo; • towaroznawstwo; • budownictwo; • logistyka; • bezpieczeństwo wewnętrzne; • pedagogika. W ofercie edukacyjnej przewidziana jest również możliwość przystąpienia do nauki podyplomowej uzupełniającej wiedzę zdobytą w trakcie kursu magisterskiego lub wyposażającą uczestników w nowe kwalifikacje. Są to np. informatyka dla nauczycieli czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W szkole prowadzone są także szkolenia, które przyznają uprawnienia do sprawowania konkretnych zawodów jak np. detektywa, agenta celnego czy kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. WSA wyróżnia się także szeroką ofertą dotyczącą studium policealnego. Mogą w nim uczyć się absolwenci zarówno z maturą, jak i bez niej. Kształcenie nakierowane jest na zdobycie wiedzy specjalistycznej z różnych dziedzin, która pozwoli na podjęcie zatrudnienia np. jako logistyk czy grafik komputerowy. Na stronie internetowej można zapoznać się ze wszystkimi propozycjami nauczania oraz wymaganiami, którym muszą sprostać kandydaci.

 1. JL GESTION SA

  Belgia

  JL GESTION SA jest dziś w Belgii liderem w dziedzinie szkolenia zawodowego zgodnie z potrzebami przedsiębiorstw w zakresie informatyki: szkolenie w dziedzinie biurotyki 2003, 2007, 2010, 2013 (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Project, Visio, One Note), obrazu cyfrowego: informatyki graficznej, grafiki, web designu, nowych mediów, internetu, technik audiowizualnych, Systemów Zarządzania Treścią/CMS (Wordpress, Joomla, Spip, Drupal).

 2. CAD-PROJECT

  Polska

  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe - CAD-Project zaprasza wszystkich chętnych na szkolenie z obsługi programów CAD. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz szkoleń oferujemy również wdrożenia programów CAD oraz usługi związane z Outsourcingiem CAD

 1. ALTKOM AKADEMIA S.A.

  Polska

  Altkom Akademia to firma działająca w polskiej branży edukacyjnej od ponad 21 lat. Jej oferta obejmuje kilkaset różnych szkoleń, w tym między innymi w zarządzaniu, sprzedaży, IT, księgowości, umiejętnościach miękkich. Wszystkie szkolenia prowadzone są na bazie zaawansowanych narzędzi, także z dostępem przez internet. Do dyspozycji klientów jest ponadto kilka różnych ścieżek certyfikacyjnych. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia pełnej oferty szkoleń na stronie Altkom Akademia!

 2. CRACOW CONSULTING

  Polska

  Cracow Consulting to firma z wieloletnim stażem, która angażuje ekspertów pomagających innych przedsiębiorców w angażowaniu oraz rozliczaniu robotników. Nie ważne, czy doradztwo jest dla drobnej firmy, jaka dopiero rozpoczyna zatrudnianie, czy dla gigantycznej jednostki gospodarczej - Cracow Consulting pomoże.

 3. BNS IT

  Polska

  BNS IT to firma szkoleniowo-doradcza, która prowadzi działania zmierzające do zwiększania efektywności programistów i zespołów projektowych. Przedmiotem naszego zainteresowania jest psychologia programowania i metodyk Agile. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla programistów. Celem naszych szkoleń jest poprawa jakości pracy całego zespołu i jego poszczególnych członków. Refaktoryzacja, wzorce projektowe, skalowanie aplikacji, architektura aplikacji to niektóre z tematów naszych szkoleń.

 4. LT FORMATION

  Francja

  Firma LT FORMATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach kurs ms excel, i kurs windows. Ma siedzibę w Saint-Orens-De-Gameville, Francja.

 5. COMPUTERSCHULUNG DÜSSELDORF MALTE KOCH

  Niemcy

  Firma COMPUTERSCHULUNG DÜSSELDORF MALTE KOCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. CFI ATLANTIQUE

  Francja

  Firma CFI ATLANTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenie w zakresie narzędzi automatyzacji biura. Ma siedzibę w Saint-Sébastien-Sur-Loire, Francja.

 7. CIT FORMATION

  Francja

  Firma CIT FORMATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenia w zakresie managementu, szkolenia i coaching, doradztwo w zakresie informatyki, i narzędzia projektowania cad. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 8. 1-FORMATION.BE

  Belgia

  Firma 1-FORMATION.BE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Sale do szkolenia i kursów - wynajem pomieszczeń, Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój, Książki adresowe i promocja stron WWW, szkolenie personelu, Sale do szkolenia i kursów - wynajem pomieszczeń, Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój, i Książki adresowe i promocja stron WWW. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 1. SUN DESIGN

  Francja

  Firma SUN DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenie w zakresie narzędzi automatyzacji biura. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 2. WEBECOM-FORMATION

  Francja

  Firma WEBECOM-FORMATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 3. BILGI EGITIM MERKEZI

  Turcja

  Firma BILGI EGITIM MERKEZI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach kurs autocad. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FROGAMES FORMACIÓN SL

  Hiszpania

  Firma FROGAMES FORMACIÓN SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach kurs programowania. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 5. LEHRINSTITUTE FRISCHMANN LIF GMBH

  Niemcy

  Firma LEHRINSTITUTE FRISCHMANN LIF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenie w zakresie narzędzi automatyzacji biura, seminarium, szkolenie w przedsiębiorstwie, i szkolenia dla przedsiębiorców i przedstawicieli wolnych zawodów. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 6. XYLOS

  Belgia

  Firma XYLOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Multimedia - usługi Internet i Intranet. Jest również obecna w dziedzinach Systemy informacyjne i doradcze, Kursy komputerowe, Systemy informacyjne i doradcze, i Kursy komputerowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 7. FORMATION BUREAUTIQUE ET NUMÉRIQUE

  Francja

  Firma FORMATION BUREAUTIQUE ET NUMÉRIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje biurowe, edycja cyfrowa wideo, i doradztwo i usługi dziennikarskie. Ma siedzibę w Villeneuve Loubet, Francja.

 8. INTERFACE 3

  Belgia

  Firma INTERFACE 3, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształcanie ogólne, specjalistyczne, dokształcanie zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkolenie szkoleniowców, szkolenia w firmie klienta, Doradztwo w zarządzaniu, Kursy komputerowe, Szkolenie szkoleniowców, szkolenia w firmie klienta, doświadczenie w stosowaniu systemów komputerowych, Doradztwo w zarządzaniu, i Kursy komputerowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 9. CENTRUM VOOR INFORMATICA

  Belgia

  Firma CENTRUM VOOR INFORMATICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kursy komputerowe, Usługi informatyczne, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Kursy komputerowe, Usługi informatyczne, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, i wyposażenie do informatyki. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 10. FEDERICO CANZONI

  Włochy

  Firma FEDERICO CANZONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kursy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach serwis komputerowy, pomoc całodobowa, kurs korespondencyjny informatyczny, i podstawy informatyki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo