• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kurierskie przesyłki międzynarodowe

Wyniki dla

Kurierskie przesyłki międzynarodowe - Import eksport

 1. DELTA GROUP LTD

  Rosja

  Verified by europages badge

  Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Delta Group Ltd. przyspiesza procedury związane z odprawą towarów i obniża koszty logistyczne. Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Pełna lista usług Delta Group Ltd. obejmuje: Odprawę celną na mocy umowy klienta lub przedsiębiorstwa spedycyjnego. Szybka odprawa celna: od 2 godzin. Transport towarów lotniczy, morski, drogowy i kolejowy do każdego miejsca w Rosji i Unii Celnej, konsolidacja ładunków zbiorowych. Certyfikat zgodności z przepisami technicznymi Unii CelnejUbezpieczenie ładunku. Konsolidacja towarów, ich przepakowywanie, znakowanie, ważenie i formalności. Outsourcing eksportu i importu: sporządzanie i zawieranie umów, transakcje finansowe, przekazywanie bankowej kontroli finansowej, usługi spedycyjne.

  Witryna www Open In New icon
 2. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RACH TRANSPORT LOGISTIQUE jest usługodawcą działającym w sektorze międzynarodowych przesyłek kurierskich. Jest ona również obecna w następujących sektorach: - Spedytorzy i przewoźnicy ładunków drobnicowych, -Pośrednicy w zakresie spedycji międzynarodowych, - Transport drogowy kontenerów, - Transport drogowy ładunków drobnicowych. Firma ma siedzibę we Francji. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym, ale może również zająć się wszystkimi Państwa przesyłkami ekspresowymi. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE realizuje przewozy zamówień drobnicowych głównie do Francji i Afryki (dziesięć połączeń tygodniowo). Dostawy do innych miejsc mogą być organizowane na życzenie. RACH TRANSPORT LOGISTIQUE zajmuje się wszystkimi przesyłkami, od najmniejszej paczki lub listu do palet, w tym wiązek rur i różnych stropów, jak też towarów niebezpiecznych (transport ADR), tak szybko, jak jest to możliwe. Obiekty firmy RACH TRANSPORT stanowią prawdziwą platformę logistyczną, idealnie zlokalizowaną w sercu Francji. Prosimy nie wahać się i zadzwonić do nas po poradę i otrzymać wycenę tak szybko, jak jest to możliwe.

 3. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. TRANSPORT CURK

  Słowenia

  Verified by europages badge

  W Transport Curk realizujemy niezawodny transport różnego rodzaju towarów, w tym system drobnicowy, z szybką reakcją i dotrzymaniem ustalonych terminów. Dzięki doskonałej organiacji umożliwiamy przewóz zarówno dużych, jak i małych ilości towarów frachtowych. Oferujemy międzynarodowy transport drogowy towarów do wszystkich krajów UE i poza nią. Transport jest bezpieczny, szybki i punktualny. Regularnie utrzymujemy flotę pojazdów spełniającą wszystkie oczekiwane międzynarodowe normy i przepisy.

  Witryna www Open In New icon
 5. TRANSPORT DVORNIK

  Słowenia

  Verified by europages badge

  DVORNIK d.o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją w branży transportowej. Dzięki wysokiej niezawodności, profesjonalizmowi i dotrzymywaniu umów oferujemy transport materiałów objętościowych, transport dla branży motoryzacyjnej, transport towarów na paletach, towarów luzem, transport z pod plandeką, transport ekspresowy itp ... Dzięki rzetelnej pracy rozszerzyliśmy nasze usługi ze Słoweni na całą Europę. Regularnie konserwowana flota pojazdów pozwala nam zapewnić bezpieczny transport Twoich towarów paletowych.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIUDICI BORTOLO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. BI.TEAMTRANSPORT34

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. DIREKT TRANSPORT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. ISQ INDUSTRIE-SERVICE-QUALITÄT (UG)

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. AK-TRANSPORTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. FOKUS TRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. TRASPORTI INTERNAZIONALI AGENZIA MARITTIMA SAVINO DEL BENE

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. NUMBER ONE

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. VA-TRANS INH. ANDREAS VEHSE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. MICHAEL TIMME TRANSPORTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. MOINSEN UG - KURIERDIENSTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. T.M.R.TRANSPORTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. MIDWAY EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. BOHNET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. MAIL BOXES ETC. KRZYSZTOF MARCINOWSKI

  Polska

  Świadczymy usługi tanich międzynarodowych przesyłek kurierskich oraz paletowych. Wysyłamy koperty, paczki, palety, przesyłki wielkogabarytowe oraz towary ADR. Dla właścicieli sklepów internetowych świadczymy usługi mikrologistyczne takie jak konfekcjonowanie, pakowanie i wysyłkę towaru oraz obsługę zwrotów. Naszym klientom możemy zaoferować usługę Safe Value dzięki, której w razie ewentualnego uszkodzenia lub zagubienia towaru zwrócimy 100% kosztów. Dla posiadaczy stron internetowych posiadamy wtyczkę internetową pozwalającą zintegrować ją z naszym systemem. Na życzenie klienta udostępniamy system magazynowy pozwalający zarządzać właścicielowi swoim towarem w magazynie.

 2. NIEZAWODNA DOSTAWA SP. Z O.O

  Białoruś

  Międzynarodowa dostawa ładunków drobnicowych, dostępna dla każdego. 1) Oferujemy logistykę pod klucz dla polskiego importu i eksportu 2) oraz nie odmawiamy świadczenia usług osobom prywatnym (przesyłki i przeprowadzki międzynarodowe) 3) Organizujemy relokację firmy i pomoc z dokumentami celnymi, w kontakcie 24/7. + Dobre ceny za ładunek drobnicowy od 1 palety + Przesyłki do Białorusi i Europy co tydzień + Płatność w ciągu 3 dni od dostawy Wejdź na naszą stronę, menedżer czeka na czacie!

 3. KURIER WARSZAWA GONIEC

  Polska

  Oferujemy przesyłki kurierskie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw oraz dla sektora E-commerce. Świadczymy usługi w modelu "Same Day" - zakłada on odbiór i dostawę przesyłek kurierskich tego samego dnia. Nasz standardowy termin realizacji usługi wynosi do 4 godzin, jednak zamawiając usługę Direct ten czas skraca się do 2 godzin. Co ważne, u nas czas realizacji usługi kurierskiej liczy się od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia. Nie jest to zatem czas dostawy przesyłki, a czas odbioru i dostawy. Odbiór i dostawa przesyłek ma miejsce w ustalonych przedziałach czasowych tzw. oknach. Oferujemy naszym klientom 3 okna odbioru oraz 3 okna dostawy. W zależności od potrzeb klienta, którego traktujemy priorytetowo i któremu wychodzimy na przeciw. Jesteśmy również elastyczni, dlatego okna dostosowujemy jak najbardziej do potrzeb klienta. Aby mieć gwarancję dostawy i pewność że dojdzie tego samego dnia-ważne by było złożone najpóźniej do określonej godziny. Nasz zespół to grupa oddanych swoim zadaniom ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Nad terminowością naszej pracy czuwa Dział Operacyjny. Do codziennej pracy wykorzystujemy sprawny i niezawodny sprzęt - samochody osobowe Dacia, a także skutery i rowery. Nasi kurierzy wyposażeni są w czujniki GPS co w połączeniu z systemem, umożliwia efektywnie sterowaniem ich czasem pracy.

 4. OLZALOGISTIC V.O.S.

  Republika Czeska

  OlzaLogistic v.o.s. oferuje najtańsze przesyłki z Polski do Republiki Czeskiej (Słowackiej). System działania naszej firmy jest prosty i sprawdzony. Pozwala obniżyć koszty przesyłek zagranicznych, co z kolei wiąże się ze zwiększeniem przychodów naszych Klientów poprzez wzrost sprzedaży oferowanych produktów. Ponadto dla naszych klientów chcących poszerzyć swoje rynki zbytu świadczymy dodatkowe usługi umożliwiające wejście na rynek czeski (słowacki): – tłumaczenia opisów aukcji, materiałów reklamowych, pomoc w założeniu rachunku bankowego w Republice Czeskiej (na Słowacji) w celu zminimalizowania kosztów transakcji bankowych (zagranicznych przelewów) itp.Oferta: - TANIE PRZESYŁKI do Czech i na Słowację: kurierskie od 16, 50 PLN, pocztowe już od 7, 20 PLN (listy) i 11, 00 PLN (paczki)- dostępna opcja ZA POBRANIEM! Oferta dodatkowa: - KORESPONDENCYJNE założenie rachunku bankowego w RC.- pomoc w założeniu kont na Aukro.cz i Aukro.sk- tanie tłumaczenia, pomoc językowa

 5. BOXFOX BROKER KURIERSKI, SZYBKIE PRZESYŁKI KURIERSKIE

  Polska

  Chcesz poszerzyć zasięg swojego przedsiębiorstwa i dostarczać produkty do wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej? Znalazłeś nowe rynku zbytu na terenie UE, ale Twój rozwój blokują zbyt wysokie koszty transportu? Z BoxFox Twoja firma rozwinie skrzydła. Jesteśmy brokerem kurierskim i oferujemy konkurencyjne cenowo przesyłki kurierskie do wszystkich państw UE. Współpracujemy z rzetelną firmą kurierską GLS, która gwarantuje najwyższa jakość swoich usług oraz, tak ważną, terminowość. Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i średnich firm z branży e-commerce, który szukają nowych rynków zbytu, ale jednocześnie nie chcą samodzielnie brać na siebie odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą podpisanie stałej umowy z firmami kurierskimi. W BoxFox masz najlepsze ceny, bez dodatkowych kosztów. Co gwarantujemy? Elastyczność - nie musisz się z nami wiązać żadnymi umowami, finansowe korzyści - ceny naszych przesyłek kurierskich są bardzo konkurencyjne, bezpieczeństwo - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasze przesyłki chronią ubezpieczenia. Skontaktuj się z nami lub zamów kuriera prosto z naszej strony https: //www.boxfox.pl/zamow-kuriera. Działamy 24h/7dni w tygodniu.

 6. MANCINELLI SPEDIZIONI

  Włochy

  W Larino, w samym centrum miasta, działają ekspresowi dostawcy, których zadaniem jest wysyłka przesyłek we Włoszech i za granicą, a także przygotowywanie, pakowanie i transport towarów na terytorium krajowym i międzynarodowym. Chodzi także o prywatne okienko pocztowe, oferujące usługi wysyłki, pakowania w koperty i zapłaty faktur na rachunkach pocztowych. Możesz także znaleźć w siedzibie Via Tobruk nr 12.

 7. GP BUSINESS SERVICE

  Włochy

  SENDPRO: proste wysyłki na cały świat! Odwiedź naszą stronę www.sendpro.it, zapisz się, poznaj nasze ceny i zaplanuj swoją wysyłkę w kilka chwil. Dzięki Sendpro zaoszczędzisz do 70 % na wszystkich swoich wysyłkach. Na naszej stronie możesz otrzymać automatyczny kosztorys w kilka sekund i w 3 etapach: 1. Wpisz informacje dot. wysyłki, 2. Wybierz sposób płatności, 3. Koniec kłopotów. Informacje: 0039 095.2862691.

 8. DESI SHIPPING SERVICES SRL

  Włochy

  Nasz personel, złożony głównie z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem to aktualnie idealny partner dla głównych sektorów branży morskiej i lotniczej na całym świecie i podstawa wykwalifikowanej pomocy w realizacji usługi oraz dobrej relacji jakości do ceny.

 9. TRASCONTAINERS DI GIACOMO CANALI & C. SAS

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Trascontainers, mieszczące się w Ferrarze, specjalizuje się w każdego rodzaju usługach celnych. Zajmuje się operacjami w terminalach śródlądowych, formalnościami celnymi, wypełnieniem deklaracji intrastat i składami celnymi. Nasze biura są obecne także w Interporto Bologna i na lotnisku w Bolonii.

 10. ATS SNC DI ARROBBIO MARCO & C.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo zapewnia transport towarów krajowy, szybki, wyjątkowy i specjalny. Posiadamy liczne pojazdy, w tym pojazdy wyposażone w tylne podnośniki. Dzięki nim zapewniamy transport lądowy i lotniczy towarów, paczek, przesyłek i listów. Oferujemy m.in. następujące usługi: Szybka dostawa ładunków i towarów; usługi dostawy paczek, dostawy pilne; przewozy kurierskie; WYNAJEM POJAZDÓW transport ładunków chronionych; magazynowanie towarów ; odbiór przesyłki z miejsca zamieszkania.

Filtry

Wyniki dla

Kurierskie przesyłki międzynarodowe - Import eksport

Liczba wyników

15 150 przedsiębiorstwa