• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kucie matrycowe i wygniatanie

Wyniki dla

Kucie matrycowe i wygniatanie - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 4. HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 5. GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL-CASTINGS AND MORE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METAL-CASTINGS AND MORE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. SCHWEIGER FULPMES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHWEIGER FULPMES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Fulpmes, Austria.

 4. SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 5. WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 1. ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w St. Pölten, Austria.

 2. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 1. CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Mataró, Barcelona, Hiszpania.

 2. WANDEL CNC-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WANDEL CNC-TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Pliezhausen, Niemcy.

 3. RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH

  Niemcy

  Firma RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 5. VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA

  Hiszpania

  Firma VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.

 6. DAINIAUS SARKAUS KALVE

  Litwa

  Firma DAINIAUS SARKAUS KALVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kucie matrycowe i wygniatanie, Kowalstwo artystyczne, Kucie matrycowe i wygniatanie, bramy metalowe, i osłony metalowe. Ma siedzibę w Silute District, Litwa.

 7. GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH

  Niemcy

  Firma GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Burgstädt, Niemcy.

 8. CERRAJERO 10

  Hiszpania

  Firma CERRAJERO 10, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Castellón De La Plana, Hiszpania.

 1. AGV CERRAJEROS

  Hiszpania

  Firma AGV CERRAJEROS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 2. MORN INDUSTRIES

  Turcja

  Firma MORN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach Prasy hydrauliczne, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, cysterna, Prasy hydrauliczne, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i odlewanie stali. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. CERRAJERO MÁLAGA

  Hiszpania

  Firma CERRAJERO MÁLAGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie zamków. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 4. CERRAJEROPRO BARCELONA

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROPRO BARCELONA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie zamków, zamki do ościeżnic dla budownictwa, i otwieranie drzwi. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. WARMPRESSWERK MAX B. SCHACHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WARMPRESSWERK MAX B. SCHACHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Niederstadtfeld, Niemcy.

 6. CERRAJEROS LLORET DE MAR 24 HORAS URGENTE - CERRAJERO LLORET DE MAR

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS LLORET DE MAR 24 HORAS URGENTE - CERRAJERO LLORET DE MAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Lloret De Mar, Hiszpania.

 7. CERRAJEROS SANTA COLOMA DE GRAMENET

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS SANTA COLOMA DE GRAMENET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach ślusarstwo. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. FORGEAVIA

  Francja

  Firma FORGEAVIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Kucie matrycowe i wygniatanie, kucie na gorąco, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Biesles, Francja.

 9. CERRAJEROS 24 HORAS VALENCIA

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS 24 HORAS VALENCIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. WICHARD SA

  Francja

  Firma WICHARD SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Kucie i wygniatanie stali i metali, Kucie matrycowe i wygniatanie, Wyroby kowalskie, Kucie i wygniatanie stali i metali, drop-forging, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo