• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kucie matrycowe i wygniatanie

Wyniki dla

Kucie matrycowe i wygniatanie - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAMPWERK UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 4. GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. HARTKOPF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEBAR GESENKSCHMIEDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL-CASTINGS AND MORE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METAL-CASTINGS AND MORE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FBS INDUSTRY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. SCHWEIGER FULPMES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHWEIGER FULPMES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Fulpmes, Austria.

 4. SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAPENBERG INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 5. WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISENSEE WARMPRESSTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Eichenzell, Niemcy.

 1. ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. RICHARD WINTER STAHL CONSULT E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w St. Pölten, Austria.

 2. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 1. CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS MATARO 24 HORAS URGENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Mataró, Barcelona, Hiszpania.

 2. WANDEL CNC-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WANDEL CNC-TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Pliezhausen, Niemcy.

 3. SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHMIEDETECHNIK PLETTENBERG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 4. RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH

  Niemcy

  Firma RUD-SCHÖTTLER UMFORMTECHNIK & SYSTEMLIEFERANT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA

  Hiszpania

  Firma VEGA CERRAJEROS 24H EN ALCALÁ DE GUADAÍRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.

 6. DAINIAUS SARKAUS KALVE

  Litwa

  Firma DAINIAUS SARKAUS KALVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kucie matrycowe i wygniatanie, Kowalstwo artystyczne, Kucie matrycowe i wygniatanie, bramy metalowe, i osłony metalowe. Ma siedzibę w Silute District, Litwa.

 7. GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH

  Niemcy

  Firma GESENK- UND FREIFORMSCHMIEDE KUTSCHE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Burgstädt, Niemcy.

 8. BESENIUS

  Luksemburg

  Firma BESENIUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie matrycowe i wygniatanie, Schody metalowe, Kucie matrycowe i wygniatanie, Schody metalowe, metalowe skrzynki na listy, i bramy metalowe. Ma siedzibę w Mertzig (mäerzeg), Luksemburg.

 1. CERRAJERO SEVILLA SEVIKEY

  Hiszpania

  Firma CERRAJERO SEVILLA SEVIKEY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. CERRAJEROS EN BARCELONA

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS EN BARCELONA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. TRIO FORGE

  Turcja

  Firma TRIO FORGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach produkty wiertnicze, tatuaże na zamówienie, i kucie na gorąco. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. FORGEAVIA

  Francja

  Firma FORGEAVIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Kucie matrycowe i wygniatanie, kucie na gorąco, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Biesles, Francja.

 5. AGV CERRAJEROS

  Hiszpania

  Firma AGV CERRAJEROS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 6. CERRAJEROS URGENTES 24 HORAS EN BILBAO

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS URGENTES 24 HORAS EN BILBAO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie drzwi. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 7. CERRAJEROS 24H VIGO

  Hiszpania

  Firma CERRAJEROS 24H VIGO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach drzwi bezpieczeństwa, tłumaczenia - język słowacki, otwieranie zamków, i otwieranie drzwi pancernych. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 8. COMERCIALIZADORA CERRAJERA KAAR

  Meksyk

  Firma COMERCIALIZADORA CERRAJERA KAAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach klucze, i aparaty diagnostyczne. Ma siedzibę w Tlalnelpantla, Meksyk.

 9. FORGINAL INDUSTRIE

  Francja

  Firma FORGINAL INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach złączki kute, kuźnie, i kucie matrycowe do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 10. ESTAMFOR SARL

  Francja

  Firma ESTAMFOR SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kucie matrycowe i wygniatanie, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Metalurgia proszków, drop-forging, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Les Hautes-Rivières, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo