• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • księgowość- rewidenci- syndycy

Wyniki dla

Księgowość- rewidenci- syndycy - Import eksport

 1. CABINET HIVE

  Francja

 2. GOLCOM D.O.O.

  Słowenia

 3. EXPERTISE COMPTABLE ET AUDIT DE TOULOUSE

  Francja

 4. PRAVOVEST AUDIT

  Rosja

  Pravovest Audit świadczy usługi audytorskie i konsultingowe od ponad 15 lat i znajduje się w rankingu RAEX na 16 miejscu w Rosji. Zaufały nam duże rosyjskie i międzynarodowe firmy. Nasz kompleksowy audyt systemowy pomaga firmom być bezpiecznymi i rentownymi, a także zapewnia wyłączną ochronę przed roszczeniami podatkowymi i ubezpieczenie od ryzyka strat podlegających kontroli podatkowej w Federacji Rosyjskiej (ubezpieczonych w Ingosstrakh). Dla spółek z kapitałem zagranicznym zarejestrowanych w Federacji Rosyjskiej, Pravovest Audit przygotowuje raporty zgodnie z wymaganiami właścicieli zagranicznych i/lub polityką rachunkowości holdingu. Potwierdzamy również wiarygodność sprawozdań spółki dla zagranicznych audytorów przeprowadzających badanie Grupy spółek - uczestniczymy w badaniu jako audytor komponentowy (zgodnie z instrukcjami), świadczymy inne usługi związane z badaniem. Wielkość i zasoby firmy pozwalają na uzyskanie satysfakcji klienta (NPS) - 96%.

 5. BIZNES PARTNER MARIA KLISZ

  Polska

  Nasza firma to Biznes Partner Maria Klisz. Oferujemy szeroką ofertę księgowo-rachunkową na terenie Bydgoszczy i w jej okolicach. Mamy wykwalifikowanych księgowych, którzy znają odpowiedź na każde zadanie księgowe i sprostają wymaganiom klientów jak i będą współpracować z organami publicznymi w zakresie księgowo-rachunkowym. Nasza firma działa już na rynku od wielu lat i swoje usługi wykonuje rzetelnie, kompleksowo i uczciwie. W swoim otoczeniu mamy wielu zadowolonych klientów z naszych usług. Dzięki naszym usługą finansowo-rachunkowym jesteśmy wstanie ogarnąć wszystkie kłopotliwe tematy w tej dziedzinie. Jesteśmy dobrym biurem rachunkowym, szanowanym przez naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z nami. Prosimy zapoznać się z naszą stroną internetową https: //biznespartner.bydgoszcz.pl

  Wszystkie wyroby na "księgowość- rewidenci- syndycy"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIURO RACHUNKOWE KANCLERZ

  Polska

  Biuro rachunkowe Kanclerz to profesjonalna firma oferująca usługi księgowe dla firm. W naszej ofercie oprócz obsługi księgowej: obsługa płacowo-kadrowa, audyty finansowe, wyceny przedsiębiorstw, zwroty Vat za zakupy dokonane przez przedsiębiorców za granicą, optymalizacja podatkowa oraz doradztwo podatkowe. Klientom indywidualnym pomożemy z rozliczeniem PIT oraz ze zwrotami podatków za pracę za granicą. Mówimy w wielu językach, dlatego z naszych usług mogą skorzystać również obcokrajowcy działający na terenie Polski. Zapraszamy do naszych biur w Bochni, Nowym Wiśniczu i Lipnicy Dolnej. Obsługujemy firmy z Krakowa, Bochni, Wieliczki, Brzeska, Nowego Wiśnicza.

  Wszystkie wyroby na "księgowość- rewidenci- syndycy"

 2. REVIDERE SOCIETA' DI REVISIONE SRL

  Włochy

  Spółka Revidere oferuje usługi audytorów i rewidentów księgowych i jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów pod numerem: EUR.143932; prowadzonego w Weronie. Nasza działalność skupia się na kontroli rocznych lub skonsolidowanych bilansów finansowych pod kątem obowiązujących przepisów prawnych, na sprawdzaniu realizacji z należytą starannością zasad i procedur związanych z nabywaniem i reorganizacją przedsiębiorstw oraz na ocenie wartości ekonomicznej przedsiębiorstwa lub grupy przedsiębiorstw. Profesjonalizm, rzetelność, niezależność.

 3. BIURO RACHUNKOWE MAGNER

  Polska

  Biuro Rachunkowe w Zielonej Górze. Magner proponuje usługi w zakresie prowadzenia księgowości w postaci: księgi handlowej, ryczałtu, karty podatkowej, książki przychodów i rozchodów. {Kompleksowa|Pełna| oferta obejmuje m.in. prowadzenie rejestrów VAT, planu amortyzacji środków trwałych, cykliczne wyliczanie należności podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych. Przygotowujemy deklaracje do Urzędu Skarbowego, ZUS, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Statystycznego. Biuro prowadzi obsługę kadr i płac. W tym obliczanie wynagrodzeń, tworzenie list płac, obliczanie składek ZUS, sporządzanie miesięcznych deklaracji do US, wyliczanie podatku dochodowego. Biuro księgowe oferuje również pomoc w przygotowywaniu umów z pracownikami, badanie sprawozdań finansowych, pomoc w zakładaniu firmy.

 4. KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA ANNA OBARA

  Polska

  Kancelaria Biegłego Rewidenta z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność gospodarczą w obszarze usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kancelaria świadczy również usługi doradztwa podatkowego i posiada wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów, pod numerem 3223. Kontynuując działalność biura rachunkowego zajmującego się pełną obsługą księgową, Kancelaria Biegłego Rewidenta oferuje obsługę kadrowo-płacową, doradztwo księgowe, w tym między innymi księgowanie dokumentów, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz optymalizację podatkową. W ramach współpracy z prawnikiem, Kancelaria udziela porad prawnych. Zakres naszych obowiązków: - rachunkowość - sprawozdania finansowe, prowadzenie ksiąg - doradztwo podatkowe - zeznania i deklaracje podatkowe - doradztwo prawne - obsługa prawna przedsiębiorców, analiza aktów prawnych, rejestrowanie spółek - doradztwo w sprawie funduszy europejskich - rozliczanie dotacji

 5. AZ CONTRAKT SP. Z O.O.

  Polska

  Biuro rachunkowe AZ Contrakt sp. z o.o. nawiąże współpracę z małymi i średnimi firmami, a także wspólnotami mieszkaniowymi w zakresie prowadzenia księgowości oraz obsługi kadr i płac. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw z Warszawy, w szczególności z obszaru Gocławia, Saskiej kępy, Grochowa, Gocławka na Pradze Południe. Zapewniamy elastyczne godziny kontaktów, możliwość pracy u klienta, reprezentację przed organami finansowymi oraz szereg usług towarzyszących. Proponujemy nie tylko rozliczenia podatku VAT, CIT i PIT, outsourcing kadr i płac, ale również doradztwo w zakresie kredytowania firmy, dostęp do usług biegłego rewidenta i doradztwa prawnego. Dajemy też możliwość wykupu ubezpieczeń i prowadzimy szkolenia BHP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zapewnić Twojej firmie rzetelność i terminowość usług księgowych. Proponujemy przystępne ceny, dobre warunki współpracy, a dla nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na start. Po więcej szczegółów, w tym cennik usług, zapraszamy na naszą stronę internetową.

 1. BIURO RACHUNKOWE EDYTOR TADEUSZ ŚWIĘTEK

  Polska

  Biuro rachunkowe EDYTOR z Krakowa, oferuje kompleksową obsługę księgową, kadr, płac oraz doradztwo podatkowe dla firm. Jeżeli Twoja Firma potrzebuje profesjonalnej obsługi księgowej z doradztwem podatkowym, weryfikacji systemu rozliczeń podatkowych, chce wdrożyć najbardziej optymalną politykę podatkową, zapraszamy do nas. Biuro rachunkowe Kraków Edytor jest licencjonowanym doradcą podatkowym nr 03771. Usługi księgowe świadczymy dla dowolnego rodzaju dokumentacji - księga rachunkowa, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtowa. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej firm i doradztwa księgowo-podatkowego. Specjalizujemy się w wyprowadzaniu zaległości i interpretowaniu zawiłości podatkowych w US oraz ubezpieczeniowych w ZUS. Nasze biuro jest czynne siedem dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Zakres świadczonych usług może obejmować m.in.: bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku CIT, VAT, PIT lub PPL, prowadzenie ewidencji środków trwałych i przebiegu pojazdów, sporządzanie rozliczeń rocznych, bilansów, rachunków wyników, okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP, sporządzanie dokumentów, dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie i aktualizacja rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie regulaminów, obsługa kontroli PIP i ZUS, sporządzanie list płac.

 2. LAKOTTA B.V.

  Holandia

  Lakotta Vertalingen & Belastingen to firma świadcząca usługi głównie na terenie Holandii, oferujemy państwu między innymi: rozliczenie podatku w Holandii, rozliczenie podatku w Polsce, ksiegowość, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, pomoc w załatwieniu wszelakich spraw administracyjnych w holenderskich urzędach i nie tylko. Księgowy NL, bo tak potocznie mówi się o kimś kto wykonuje tego type usługi w Holandii jest niemalże do dyspozycji państwa w każdej sytuacji gdzie brak znajomości języka niderlandzkiego daje o sobie znać. Osobista asysta w urzędach tj: holenderski urzad gminy, bank, szpital, lekarz domowy etc. Pomoc w kupnie lub wynajmie nieruchomości w Holandii, negocjacje umów biznesowych z holenderskimi przedsiebiorcami, pomoc prawna w każdym niemalże zakresie. Jedną z głównych oferowanych usług naszej firmy jest ksiegowość firm oraz firm jednoosobowych, tzw. ZZP. Poprowadzimy Twoją firmę według holenderskich praw i norm udzielając przy tym wielu bezcennych porad które pomogą w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

 1. LILLIA RAG. DANILO

  Włochy

  Nasze biuro doradcze oferuje następujące usługi: sporządzanie i wysyłanie okresowych deklaracji; doradztwo w zakresie zarządzania podatkami bezpośrednimi i pośrednimi; doradztwo dotyczące podatku VAT; pomoc w sprawie zobowiązań podatkowych; prowadzenie postępowań sporno-administracyjnych; doradztwo dla firm zagranicznych prowadzących działalność we Włoszech.Doradztwo w zakresie tworzenia spółek; zwiększania i obniżania kapitału zakładowego, fuzji, podziałów, likwidacji, przekształceń, wnoszenia wkładów.

 2. AK-PLUS BIURO RACHUNKOWE ANNA KLUPCZYŃSKA

  Polska

  AK-PLUS Anna Klupczyńska to polecane biuro rachunkowe w Poznaniu. Istnieje na rynku usług księgowych nieprzerwanie od 2001 roku, działając w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej oraz świadectwa kwalifikacyjnego nr 25070/01 wydanego przez Ministra Finansów. Biuro rachunkowe świadczy usługi dla osób fizycznych prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółek cywilnych, jawnych, komandytowych i partnerskich oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe, w zakres których wchodzą m.in.: księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych oraz obsługa kadrowo-płacowa.

 3. TEXO INVEST

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Rumi, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Biuro posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz polisę OC, co zapewnia pełne bezpieczeństwo dla prowadzonych przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe. Zajmujemy się obsługą sprawozdawczą i kadrowo-płacową firm. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pomóc ograniczyć właścicielom firm stres towarzyszący kontrolom, dzięki przejęciu ich pełnej obsługi, a także wszystkie biurokratyczne bariery od strony sprawozdawczej, kadrowo-płacowej, podatkowej i księgowej. kierujemy się zasadą użyteczności i istotności ewidencji podatkowych oraz księgowych. Oferta firmy obejmuje: •prowadzenie pełnej księgowości, •prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, •obsługę kadrową, •obsługę płacową, •sporządzanie umów zleceń, •sporządzanie umów o dzieło, •przygotowanie regulaminów pracy, •przygotowywanie wynagrodzenia, •weryfikację ksiąg podatkowych, •weryfikację rozliczeń podatkowych. Ponadto składamy deklaracje do US, ZUS i PFRON. Zajmujemy się rozliczaniem właścicieli i obsługą pracowników. Prowadzimy ewidencję: •przychodów i kosztów, •środków trwałych i wartości niematerialnych oraz prawnych, •podatku od towarów i usług VAT, •wyposażenia. Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą w pełni skoncentrować się na rozwoju firmy i nie chcą niepotrzebnie tracić czasu na "papierkowe sprawy".

 4. POLSK SENTER

  Norwegia

  Ksiegowość Norwegia, Ksiegowosc norwegia, polski ksiegowy w norwegii, dzialalnosc w norwegii, firma w norwegii, rejestracja firmy w norwegii, polska firma w norwegii, centrum biznezu w norwegii, firmy polskie w norwegii, doradztwo podatkowe w norwegii oslo, autoryzowany ksiegowy norwegia, autorisert regnskapsforer norge, reprezentant vat, firma budowlana w norwegii, iD kort, karty identyfikacyjne, pomoc prawna norwegia, registrering aksjeselskap enkeltpersonforetak norge, oppstart virkomhet norge, polsk regnskapsforer norge, norwegian accounting company, audit norway, biegly rewident norwegia oslo, biuro rachunkowe adwokat norwegia, spolki akcyjne norwegia, ksiegowosc norweska, radgiving registering foretaksform, ved autorisert regnskapsforer som momsrepresentant, avvikling, realisasjon sletting av virksomheten, oppstart omdannelse salg avvikling virksomhet, bistand til styre og den daglige ledelse, personal lonn, leie av arbeidskraft fra utenlandsk foretak, import tjenester utlandet

 5. BIURO RACHUNKOWE EXPERT

  Polska

  Biuro Rachunkowe Expert jest licencjonowanym biurem rachunkowym posiadającym wieloletnie doświadczenie. Posiadamy licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Kompleksowo obsługujemy podmioty gospodarcze, działające na terenie całej Polski, od momentu założenia firmy po obsługę księgową, prawną i administracyjną wspierając naszych klientów w rozwoju ich biznesu. Każdemu klientowi gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Świadczymy także usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe w siedzibie klienta. Odbieramy dokumenty z siedziby firmy.

 6. BUCHCOM BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Firma Buchcom już od 2001 roku zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług księgowych oraz sprzedaje urządzenia fiskalne znanych i cenionych marek. Wykwalifikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem specjalizują się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Z kolei serwis kas fiskalnych oferuje kasy i drukarki fiskalne dla każdego typu działalności - do sklepu, punktu usługowego czy gastronomicznego, marketu, hotelu czy sprzedaży obwoźnej. Salon sprzedaży specjalizuje się w kasach fiskalnych dla lekarzy i prawników. Ponadto w sklepie można znaleźć profesjonalne oprogramowanie dla firm - księgowe, sprzedażowe, magazynowe, handlowe i wiele innych, a także urządzenia sklepowe - czytniki kodów kreskowych, wagi kalkulacyjne, ekrany dotykowe oraz materiały eksploatacyjne do kas. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami Buchcom może zaoferować swoim klientom atrakcyjne ceny.

 7. AFK CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU SP. Z O.O.

  Polska

  AFK Centrum Obsługi Biznesu, to kompleksowe usługi dla firm, w tym m.in.: • KsięgowośćProwadzimy kompleksową obsługę księgową startupów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz fundacji i stowarzyszeń. Rozliczamy, doradzamy, optymalizujemy podatkowo. W naszej ofercie jest pełna księgowość i pozostałe usługi księgowe. Solidnie i za niewielkie pieniądze poprowadzimy: księgę przychodów i rozchodów, kartę podatkową, ewidencję sprzedaży, ewidencję przebiegu pojazdu i księgi rachunkowe. Sporządzimy też sprawozdania finansowe.• Kadry i PłaceSukces firmy tworzą ludzie. Wspieramy więc działy HR i obsługujemy listy płac świadcząc obsługę kadrowo-płacową. Administrujemy procesem naliczania płac /payroll i zarządzania kadrami. Do naszych zadań należą m.in.: sporządzanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, wyliczanie urlopu, zgłoszenia do ZUS, rozliczanie rachunków, delegacji, sporządzanie umów, itp. • Wirtualne BiuroW Wirtualnym Biurze zapewniamy pełen outsourcing obsługi biurowej. Wynajmiesz u nas adres i zarejestrujesz pod nim swoją firmę. Dzięki temu znacząco zredukujesz koszty związane z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Do tego uzyskasz pomoc księgowej, wsparcie doradcy biznesowego i wynajmiesz sale na spotkanie biznesowe, rekrutację pracowników czy szkolenie. • Założenie firmyZ nami założenie własnej firmy to nic trudnego. Podpowiemy jaką formę prawną może mieć Twoja działalność gospodarcza i jakich formalności trzeba dopełnić podczas rejestracji firmy.

 8. QUALITYDOT

  Polska

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy biurem rachunkowym i oferujemy profesjonalną obsługę księgową wraz z niezbędnymi formalnościami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej wszystkich podmiotów prawnych na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz dotyczące kadr i płac. Mamy 20 lat doświadczenia w księgowości a także w marketingu i doradztwie biznesowym. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez naszych specjalistów. Zawsze na czas wywiązujemy się z każdego zlecenia. Szczegóły: https: //qualitydot.pl

 1. SPW-FINANCE - POLSKA KSIĘGOWA HOLANDIA

  Holandia

  Prowadzenie firmy to trudne zadanie dla przedsiębiorcy - prowadzenie zawodowych działań oraz zawiłości finansowe i księgowe to nie lada wyzwanie dla wielu, szczególnie jeśli prace prowadzone są za granicą. Naprzeciw takim dylematom wyszła firma SPW-Finance prowadząca działalność na terenie Holandii, czyli księgowość i administracja w jednym i to on-line. Bogata oferta przewiduje dla firm jednoosobowych oraz o innym charakterze, znacznie większych, kompleksową, skrojoną dla każdej firmy księgowość online dla firm, czyli m.in.: -przygotowanie dokumentów, formularzy rejestracyjnych i zgłoszeń, -sporządzanie i tłumaczenie listów oraz dokumentów, -wystawianie i wysyłanie faktur w imieniu klienta, -sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatku obrotowego BTW, -sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatku dochodowego, -raporty i wszelkie sprawozdania finansowe, -sporządzanie bilansów, raportów miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych. SPW-Finance w Holandii to profesjonalne i nowoczesne biuro rachunkowe, gdzie można uzyskać pełne wsparcie, pomoc w prowadzeniu firmy w Holandii. Pewna pozycja na rynku, wysoka jakość usług, doświadczenie, otwartość i elastyczność w kontaktach z klientami jak i ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla swoich klientów to wizytówka i atut SPW-Finance - zadzwoń tam koniecznie!

 2. BIURO RACHUNKOWE GDYNIA GIT SP. Z O. O.

  Polska

  Biuro Rachunkowe Gdynia GIT Sp. z o. o. z Gdyni oferuje rzetelne usługi księgowe dla małych i średnich firm z województwa pomorskiego oraz online dla firm z całej Polski. Prowadzenie ksiąg rachunkowych to dla nas wieloletnia pasja, dzięki której pomagamy firmom osiągac założone cele biznesowe. Wiemy, że sumienny księgowy czy ksiegowa to klucz to sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Księgowość jest to dzidzina, która wymaga dokładności, elastyczności, termonowości oraz kreatywnego, indywidualnego podejścia - zawsze staramy się spełnić te wymagania. Zlecając naszemu biuru księgowemu, masz pewność starannie wykonanej usługi księgowej czy kadrowej. W skład naszych usług księgoweo - kadrowych wchodzi: • prowadzenie pełnej księgowości • sporządznie ewidencji środków trwałych , wartości niematerialnych i prawnych, przygotowanie planu amortyzacji • ewidencja VAT • deklaracje CIT, PIT, VAT, składanie deklaracji JPK • przygotowanie sprawozdań finansowych Obsługa kadrowa obejmuje: • sporządzanie list płac pracowników • rozliczanie należnych wynagrodzeń • przygotowywanie umów o prace, zlecenie, dzieło • skierowania na obowiązkowe badania • deklaracje rozliczeniowe do ZUS i US • prowadzenie teczek klientów • sporządzniePIT dla Klientów • rozliczenia roczne dla US i GUS Chciałbyś założyć sp. z o. o.? Założymy ją za Ciebie! Sprawdz cennik biura rachunkowegi GIT Sp. z o. o. z Gdyni już dziś. https: //spolkagit.pl/

 3. EASY OPEN GROUP, JSC

  Litwa

  Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach księgowych i współpracuje z firmami litewskimi oraz zagranicznymi: kompleksowe usługi księgowe od początkowej dokumentacji do sprawozdań okresowych; fakturacja; wypełnianie sprawozdań INTRASTAT; usługi bankowe; rejestry zakupu i sprzedaży; księgowość i transakcje związane z płacami; przygotowywanie oświadczeń podatkowych; zapisy w Biurze Podatkowym, obliczanie podatków i deklaracji; zakładanie firm; Fakturacja.

 4. BISEK

  Polska

  Kancelaria księgowa i prawna wyróżniająca się bogatym doświadczeniem w obszarze finansów, podatków i prawa. Zakładanie i rejestracja działalności gospodarczej i spółek, kompleksowe usługi windykacyjne, kompleksowa obsługa księgowa, rachunkowa oraz prawna. Wysoce wykwalifikowana kadra w skład której wchodzą doradcy podatkowi, prawnicy, księgowi, doradcy restrukturyzacyjni pozwala rozwiązać kompleksowo problemy księgowo-podatkowo-prawne. Pełna obsługa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

 5. MERITUM SP. Z O.O.

  Polska

  Biuro rachunkowe Meritum specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego, kadr i płac oraz kontaktów ZUS i US. Pomaga w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencji. Reprezentuje klientów podczas postępowań podatkowych. Zapewnia rzetelną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Usługi świadczy profesjonalnie.

 6. YVES ULYSSE SOURIS & PARTNERS

  Belgia

  Yves Ulysse SOURIS & Partners: Biuro biegłych księgowych i doradców podatkowych, członek Belgijsliego instytutu biegłych księgowych. Partner, który może zająć się waszą filią belgijską, proponuje: Pomoc w zakładaniu firmy, stowarzyszenia lub fundacji; Obliczenie wartości i pomoc w nabyciu firm itp. język francuski, holenderski, angielski, hiszpański i portugalski. Obecne w BRUKSELI, KOKSIJDE i MONS. Częste podróże do Hiszpanii (Madryt, Barcelona, Malaga) i do Francji.

 7. BIURO RACHUNKOWE AZAS SP. Z O.O.

  Polska

  Olsztyńskie biuro rachunkowe o nazwie AZAS to doradztwo oraz księgowość. Wykonujemy podstawowe usługi podatkowe, w tym sporządzamy deklaracje podatkowe, prowadzimy monitoring płatności, księgi podatkowe, przeprowadzamy audyty itd. Łączymy tradycyjne biuro rachunkowe oraz usługi online. Informacje na temat biura znaleźć można na www.azas.com.pl.

 8. ACCURATE BIURO RACHUNKOWE AGNIESZKA PALUCH

  Polska

  Biuro Rachunkowe prowadzi szeroki zakres usług w skład których wchodzi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych i ewidencji ryczałtowej, obsługa w zakresie kadr i płac i rozliczenia podatkowe. Biuro obsługuje Klientów również w zakresie języka angielskiego jak i języka niemieckiego.

 9. STUDIO VIDRIGH

  Włochy

  Świadczymy usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek akcyjnych i osob fizycznych. W ramach pełnej obsługi księgowej zapewniamy m.in.: -prowadzenie ksiąg rachunkowych, -usługi kadrowo-płacowe, -doradztwo i obsługę podatkową -sprawozdawczość finansową i raportowanie zarządcze, -obsługę płatności i rachunków bankowych, -nadzór księgowy.

 10. AMBA ACCOUNTANTS AND TAX ADVISORS

  Irlandia

Filtry

Wyniki dla

Księgowość- rewidenci- syndycy - Import eksport

Liczba wyników

11 155 przedsiębiorstwa