• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • księgowość - maszyny biurowe

Wyniki dla

Księgowość - maszyny biurowe - Import eksport

 1. MCP MANAGEMENT COMMUNICATION POOL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MCP MANAGEMENT COMMUNICATION POOL AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Watt, Szwajcaria.

 2. ABACUS. KANCELARIA KSIĘGOWO - PODATKOWA. JADWIGA ADAMUS

  Polska

  Biuro rachunkowe Warszawa Ursynów Abacus jest kancelarią księgowo-podatkową działającą na terenie Warszawy (Ursynów) od 2000 roku. Zakres świadczonych usług rachunkowych obejmuje prowadzenie księgowości firm z małego i średniego sektora, w tym PIT rozliczenie roczne i pozostałe rozliczenia kadrowo-płacowe. Świadcząc usługi skupiamy się na obowiązujących standardach oraz indywidualnym podejściu do Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni oraz chętnie służymy pomocą w kwestiach związanych z rachunkowością, płacami, rozliczeniami VAT. Biuro księgowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych. Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 4656/97 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

 3. BIURO RACHUNKOWE FIRMA K2

  Polska

  O nas Biuro Rachunkowe Firma K2 działa w Radomsku od 2016 roku. Świadczymy usługi związane z rozliczeniami podatkowymi, ale także z kadrami, płacami, obsługą PFRON, GUS i wnioskami do Urzędu Pracy o dofinansowanie. Oferujemy również pomoc w dopełnieniu niezbędnych procedur przy zakładaniu działalności gospodarczej. Elastyczne sposoby współpracy i odbioru dokumentów (w tym online). U nas Klient może liczyć na wszechstronne wsparcie w jego działalności biznesowej, sugerujemy najlepsze, najbardziej zoptymalizowane dla Niego rozwiązania. To wszystko za konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Rachunkowego K2 Biuro Rachunkowe Firma K2 w Radomsku oferuje usługi w głównych obszarach: -Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów -Ryczałt -Kadry, płace -ZUS -GUS -PFRON -Wnioski do Urzędu Pracy o dofinansowanie -Zakładanie działalności gospodarczej -PIT Kompetencje: -Ponad dwadzieścia lat pracy w księgowości, kadrach i tematyce biznesowej -Ukończone studia wyższe Rachunkowość i Finanse na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie -Ukończone studia wyższe Filologia Polska na Wydziale Filologiczno-Historycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie -Systematyczny udział w dużej liczbie kursów, szkoleń tematycznych i branżowych

 4. TARGET ACCOUNTING

  Zjednoczone Królestwo

  Polski księgowy z doskonałym angielskim. Specjalizuje się w księgowości dla kontrahentów i podwykonawców, obsłudze małych i mikro przedsiębiorstw, opodatkowaniu nieruchomości, płacach, rozliczeniach VAT a także w zakłądaniu i konstrukcji spółek dla podmiotów wewnątrz i spoza UK. Pomoga startupom oraz firmom każdej wielkości w budowaniu efektywnego, bezpiecznego i wolnego od stresu bznesu.

 5. NITZ BÜROTECHNIK INH. THOMAS NITZ

  Niemcy

  Firma NITZ BÜROTECHNIK INH. THOMAS NITZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KHOMPTA

  Francja

  Firma KHOMPTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach księgowość firmowa, i eksperci księgowi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. HS-SOFT GMBH

  Niemcy

  Firma HS-SOFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Kasy fiskalne, Księgowość - maszyny biurowe, Linie etykietowania, kasa fiskalna do piekarni cukierni, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. E-DUNIA NEW TECHNOLOGY

  Hiszpania

  Firma E-DUNIA NEW TECHNOLOGY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 4. TELLERMATE GMBH

  Niemcy

  Firma TELLERMATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Kasy fiskalne, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, meble skrzyniowe, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 5. AUDIT ADVISERS

  Bułgaria

  Firma AUDIT ADVISERS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. AUTOMATION EUROPE

  Belgia

  Firma AUTOMATION EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Systemy automatyzacji. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 2. ATOS BULGARIA

  Bułgaria

  Firma ATOS BULGARIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo księgowo-podatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Bezpieczeństwo - usługi, Centra biznesu, Towarzystwa inwestycyjno-finansowe, Księgowość - maszyny biurowe, Bezpieczeństwo - usługi, Centra biznesu, i Towarzystwa inwestycyjno-finansowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. FD CONSEIL

  Belgia

  Firma FD CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach księgowość firmowa, księgowość dla profesjonalistów, i eksperci księgowi. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Lambert, Belgia.

 2. WLS BÜROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WLS BÜROTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty do fotoreprodukcji, kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Księgowość - maszyny biurowe, Meble biurowe, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Biurotyka - maszyny i sprzęt, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 3. R. RENNER + REHM GMBH

  Niemcy

  Firma R. RENNER + REHM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty do fotoreprodukcji, kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Fotele i krzesła biurowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Księgowość - maszyny biurowe, Meble biurowe, Fotele i krzesła biurowe, Biurotyka - maszyny i sprzęt, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 4. IDENTIVUE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IDENTIVUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Oprogramowanie, Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, i Oprogramowanie. Ma siedzibę w Worthing, Zjednoczone Królestwo.

 5. JORGE LEITE EQUIPAMENTOS DE ESCRITÓRIO UNIP. LDA

  Portugalia

  Firma JORGE LEITE EQUIPAMENTOS DE ESCRITÓRIO UNIP. LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach regeneracja taśm, wkładów i tonerów do maszyn biurowych, wynajem i pomoc, akcesoria i elementy do powielaczy i drukarek biurowych, i akcesoria biurowe. Ma siedzibę w Fafe, Portugalia.

 6. INFO AUDIT CONSULTING S.R.L.

  Rumunia

  Firma INFO AUDIT CONSULTING S.R.L., roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość, rewidenci, syndycy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Badania sprawozdań finansowych międzynarodowych, audit, Księgowość, rewidenci, syndycy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, i Badania sprawozdań finansowych międzynarodowych, audit. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 7. KOPIERER ONLINE INH. PEDRO FIALHO

  Niemcy

  Firma KOPIERER ONLINE INH. PEDRO FIALHO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty do fotoreprodukcji, kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki do komputerów, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Księgowość - maszyny biurowe, Drukarki do komputerów, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 8. BDMI

  Francja

  Firma BDMI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Płatności zabezpieczone, i maszyny do wypełniania czeków. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. PRINCIPAL I LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRINCIPAL I LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Fareham, Zjednoczone Królestwo.

 2. OPPORTYS

  Francja

  Firma OPPORTYS, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 3. CAP COMPTA

  Francja

  Firma CAP COMPTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Saint Claude, Francja.

 4. CONCORDE 1

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONCORDE 1, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 5. ARBOC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARBOC LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 6. CLAYMORE BUSINESS MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLAYMORE BUSINESS MACHINES LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Winsford, Zjednoczone Królestwo.

 7. GREEN PLAN-IT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN PLAN-IT, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Lutterworth, Zjednoczone Królestwo.

 8. CHAMELEON BUSINESS INTERIORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHAMELEON BUSINESS INTERIORS LTD, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Hull, Zjednoczone Królestwo.

 9. CARLISLE BUSINESS SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CARLISLE BUSINESS SUPPLIES, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Carlisle, Zjednoczone Królestwo.

 10. GOOD TECHNOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GOOD TECHNOLOGY, roku i działającą w sektorze Maszyny do pisania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopiarki, Księgowość - maszyny biurowe, Kserokopiarki, i Księgowość - maszyny biurowe. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo