• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • księgowość - maszyny biurowe

Wyniki dla

Księgowość - maszyny biurowe - Import eksport

 1. MCP MANAGEMENT COMMUNICATION POOL AG

  Szwajcaria

  Verified by Europages badge
 2. ABACUS. KANCELARIA KSIĘGOWO - PODATKOWA. JADWIGA ADAMUS

  Polska

  Biuro rachunkowe Warszawa Ursynów Abacus jest kancelarią księgowo-podatkową działającą na terenie Warszawy (Ursynów) od 2000 roku. Zakres świadczonych usług rachunkowych obejmuje prowadzenie księgowości firm z małego i średniego sektora, w tym PIT rozliczenie roczne i pozostałe rozliczenia kadrowo-płacowe. Świadcząc usługi skupiamy się na obowiązujących standardach oraz indywidualnym podejściu do Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni oraz chętnie służymy pomocą w kwestiach związanych z rachunkowością, płacami, rozliczeniami VAT. Biuro księgowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych. Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 4656/97 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

 3. BIURO RACHUNKOWE FIRMA K2

  Polska

  O nas Biuro Rachunkowe Firma K2 działa w Radomsku od 2016 roku. Świadczymy usługi związane z rozliczeniami podatkowymi, ale także z kadrami, płacami, obsługą PFRON, GUS i wnioskami do Urzędu Pracy o dofinansowanie. Oferujemy również pomoc w dopełnieniu niezbędnych procedur przy zakładaniu działalności gospodarczej. Elastyczne sposoby współpracy i odbioru dokumentów (w tym online). U nas Klient może liczyć na wszechstronne wsparcie w jego działalności biznesowej, sugerujemy najlepsze, najbardziej zoptymalizowane dla Niego rozwiązania. To wszystko za konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Rachunkowego K2 Biuro Rachunkowe Firma K2 w Radomsku oferuje usługi w głównych obszarach: -Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów -Ryczałt -Kadry, płace -ZUS -GUS -PFRON -Wnioski do Urzędu Pracy o dofinansowanie -Zakładanie działalności gospodarczej -PIT Kompetencje: -Ponad dwadzieścia lat pracy w księgowości, kadrach i tematyce biznesowej -Ukończone studia wyższe Rachunkowość i Finanse na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie -Ukończone studia wyższe Filologia Polska na Wydziale Filologiczno-Historycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie -Systematyczny udział w dużej liczbie kursów, szkoleń tematycznych i branżowych

 4. TARGET ACCOUNTING

  Zjednoczone Królestwo

  Polski księgowy z doskonałym angielskim. Specjalizuje się w księgowości dla kontrahentów i podwykonawców, obsłudze małych i mikro przedsiębiorstw, opodatkowaniu nieruchomości, płacach, rozliczeniach VAT a także w zakłądaniu i konstrukcji spółek dla podmiotów wewnątrz i spoza UK. Pomoga startupom oraz firmom każdej wielkości w budowaniu efektywnego, bezpiecznego i wolnego od stresu bznesu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. KHOMPTA

  Francja

 2. TELLERMATE GMBH

  Niemcy

 3. AUDIT ADVISERS

  Bułgaria

 4. FD CONSEIL

  Belgia

 5. AUTOMATION EUROPE

  Belgia

 6. HS-SOFT GMBH

  Niemcy

 1. IDENTIVUE

  Zjednoczone Królestwo

 2. R. RENNER + REHM GMBH

  Niemcy

 3. WLS BÜROTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. JORGE LEITE EQUIPAMENTOS DE ESCRITÓRIO UNIP. LDA

  Portugalia

 5. KOPIERER ONLINE INH. PEDRO FIALHO

  Niemcy

 6. BDMI

  Francja

 7. PRINCIPAL I LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. CONCORDE 1

  Zjednoczone Królestwo

 9. CAP COMPTA

  Francja

 10. INFO AUDIT CONSULTING S.R.L.

  Rumunia

 1. OPPORTYS

  Francja

 2. BLACK KNIGHT RETAIL SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. RECLAMATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. ANCHOR DATA SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. SCAN-OPTICS

  Zjednoczone Królestwo

 6. ICR RETAIL SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. MODEPRINT SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. CLAYMORE BUSINESS MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo