• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kraty do bram

Wyniki dla

Kraty do bram - Import eksport

 1. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, Okno z laminowanego PCV, drzwi pancerne, Kraty do bram, drzwi uchylne, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, drzwi z pcv, korpus aluminiowy, i ramy z izolacją cieplną. Ma siedzibę w San Cipriano D'aversa, Włochy.

 2. MORESCHI INDUSTRIAL DOORS

  Włochy

  Firma MORESCHI INDUSTRIAL DOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty do bram. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, drzwi z systemem szybkiego otwierania, i bramy przemysłowe. Ma siedzibę w Arzago D'adda, Włochy.

 3. ISIK METAL KAPI KEPENK SISTEMLERI

  Turcja

  Firma ISIK METAL KAPI KEPENK SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty do bram. Jest również obecna w dziedzinach drzwi przechylne z blachy, drzwi zapasowe, i bramy żelazne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. CARRILERO

  Hiszpania

  Firma CARRILERO, roku i działającą w sektorze Siatki, płoty, ogrodzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Kraty do bram, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, osłony metalowe, i montaż ogrodzeń. Ma siedzibę w UTEBO - ZARAGOZA, Hiszpania.

 5. ROSINGS INDUSTRIER AS

  Norwegia

  Firma ROSINGS INDUSTRIER AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Kraty do bram, Ogrodzenia i bramy, Bramy, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Kraty do bram, Ogrodzenia i bramy, i Bramy. Ma siedzibę w Skytta, Norwegia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BSG METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BSG METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, Konstrukcje metalowe lekkie, Poręcze, balustrady schodowe, Schody metalowe, Kraty do bram, Konstrukcje metalowe lekkie, Poręcze, balustrady schodowe, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Herten, Niemcy.

 2. EMIL SCHROFF GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma EMIL SCHROFF GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Kraty do bram, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 3. TORSYSTEME THÜNCHER GMBH

  Niemcy

  Firma TORSYSTEME THÜNCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty do bram. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Kreuzau, Niemcy.

 4. PORTIGRADE - PORTAS E GRADES, LDA.

  Portugalia

  Firma PORTIGRADE - PORTAS E GRADES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Kraty do bram, i Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Fanhoes, Portugalia.

 5. ALFRED PRIESS GMBH

  Niemcy

  Firma ALFRED PRIESS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 1. DOORS & HARDWARE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DOORS & HARDWARE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Kraty do bram, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Sutton Coldfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. HANS GEORG BRÜHL GMBH

  Niemcy

  Firma HANS GEORG BRÜHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Netphen, Niemcy.

 1. ANOKO GYARTO-FORGALMAZO KFT

  Węgry

  Firma ANOKO GYARTO-FORGALMAZO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. PILARPORTAS - PORTAS BASCULANTES, LDA

  Portugalia

 3. MADLMAYR GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 4. PROSIDER SPA

  Włochy

  Od ponad 30 lat, Prosider prowadzi sprzedaż produktów metalurgicznych, ze stali inox oraz aluminium. Wykonuje cięcie na wymiar poniższych produktów: laminaty do stoisk ze standard. prętów, belek, rur konstrukcyjnych; kraty ze stali galwanizowanej i surowej; stopnie i kratki podłogowe galwanizowane; blachy ciągnione i mikro-ciągnione oraz perforowane ze stali węglowej; kształtowniki i blachy ze stali nierdzewnej; artykuły ciągnione, laminaty; kratownice spawane elektr. ze stali czarnej i galwanizowanej; blachy i profile z aluminium; artykuły żelazne do bram, schodów, drzwi, okien, ogrodzeń.

 5. OGRODZENIA DB S.C. SŁAWOMIR BAŃKOWSKI, MACIEJ DAMASZKE

  Polska

  Produkcja i montaż bram, balustrad oraz ogrodzeń to specjalność firmy DB-Ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia i kraty zarówno z elementów stalowych wyróżniających się nowoczesnym designem, jak i z elementów kutych stylizowanych wg wytycznych klienta. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy trzy techniki wykończenia elementów metalowych, takie jak: cynkowanie, malowanie proszkowe, malowanie pneumatyczne trzema warstwami powłoki lakierniczej. W zakresie naszej działalności mieści się również montaż automatyki bramowej działającej w oparciu o najwyższej jakości automaty. Oferta przygotowana przez DB OGRODZENIA obejmuje sprzedaż i montaż: bram i automatyki do bram, ogrodzeń, balustrad, wyrobów z zakresu ślusarstwa ogrodowego, wyrobów z zakresu kowalstwa artystycznego,

 6. FHUP BRAMEX

  Polska

  Firma Bramex specjalizuje się w kowalstwie artystycznym oraz przemysłowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do podkarpackich firm , jak też osób prywatnych z Krosna, Jasła i okolic. Wykonujemy: dokładne pomiary, profesjonalne doradztwo, roboty budowlane, transport i montaż, produkcję. Produkujemy: dwuskrzydłowe i rozsuwane bramy wjazdowe, przemysłowe bramy wjazdowe, elementy ogrodzeniowe, zewnętrzne balustrady schodowe, kraty, meble ogrodowe, lampy oraz inne wyroby wg wzorów własnych i powierzonych. Na terenie województwa podkarpackiego sprzedajemy i montujemy bramy garażowe: uchylne, segmentowe, roletowe, dwuskrzydłowe, bramy przemysłowe. Sprzedajemy i montujemy: automatykę do bram wjazdowych, automatykę do bram garażowych, domofony, wideodomofony. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tych urządzeń. Nasze wyroby są kute ręcznie lub formowane z metalu tradycyjnymi metodami. W ofercie jest dostępne kilkaset wzorów gotowych, wykonujemy również projekty autorskie.

 7. BELFOX TORAUTOMATIK PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BELFOX to szczególna nazwa dla firmy. Nazwa ta zawiera wszystko, co definiuje nasze produkty. „Bel“ w różnych językach oznacza piękny i doskonały, natomiast „Fox“ oznacza lisa po angielsku, a lis to spryt, szybkość i elegancja. To połączenie piękna, sprytu, szybkości i elegancji odnosi się również do naszych produktów, ponieważ napędy do bram BELFOX posiadają wszystkie te cechy. BELFOX jest liderem na rynku w wielu krajach. W niemieckiej lokalizacji w Kalbach BELFOX produkuje wysokiej jakości produkty „made in Germany“. Od wielu lat firma BELFOX znana jest jako specjalista w dziedzinie napędów do bram zwłaszcza rozwiązań specjalnych i produktów specyficznie wykonanych na zamówienie klienta. Dzięki swojej wczesnej międzynarodowej orientacji firma BELFOX stała się niezawodnym partnerem w zakresie systemów napędowych dla przemysłu i dla producentów bram w całej Europie. Poznaj BELFOX. Naszym napędem jest Twoja satysfakcja.

 8. INDUSTRIETORBAU SVEN SCHÜRER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schürer oznacza w skrócie indywidualność. Od 1991 roku opieramy się na kompleksowej kompetencji w zakresie drzwi i systemów drzwiowych, a w szczególności na rozwiązaniach specjalnych i indywidualnych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy różnych projektach w przemyśle i handlu oraz w sektorze prywatnym, jesteśmy Państwa specjalistą w podejmowaniu właściwych decyzji w dziedzinie złożonych projektów obejmujących bramy, systemy dostępowe i specjalne konstrukcje handlowe. Zaczynając od optymalnego planowania i doradztwa, towarzyszymy Państwu podczas dokładnej kalkulacji kosztów i punktualnego montażu i aż po realizację projektu. Nasza rozległa wiedza fachowa w zakresie materiałów, napędów i wzornictwa oraz inwestycje w stałe udoskonalenia w zakresie integracji przyszłościowych technologii sprawiają, że jesteśmy partnerem, na którym można polegać - Schürer jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zarządzanym przez właściciela Svena Schürera.

 1. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 2. ID GROUP

  Francja

  Verified by europages badge

  IDS Group jest francuskim specjalistą w dziedzinie wykładzin i pokryć do podłóg technicznych, kierującym swoją ofertę do firm. Nasza gama dla budownictwa zawiera wykładziny i pokrycia do wszystkich typów obiektów publicznych. Kompletna gama wykładzin do zabezpieczenia miejsc przemysłowych. Oferujemy również wykładziny i pokrycia podłóg na potrzeby hodowli rolnej (legowiska, rowy kanalizacyjne itd.) oraz do obiektów sportowych i rekreacyjnych - bardzo wytrzymałe podłogi techniczne (lodowiska, pływalnie, sale gimnastyczne itd.)

 3. FREMONT AFFUTAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FREMONT AFFUTAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ostrzenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach producent ostrzy do puszek do konserw, producent pił dla przemysłu rolno-spożywczego, ostrzenie noży cutter, tarcze gładkie dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze z mikrouzębieniem dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze o falistym obrzeżu dla przemysłu rolno-spożywczego, tarcze z nacięciami dla przemysłu rolno-spożywczego, ostrzenie ostrzy do rozłupywania dla przemysłu rolno-spożywczego, i noże do rozdrabniarek. Ma siedzibę w Sable-Sur-Sarthe, Pays De La Loire, France, Francja.

 4. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 5. FAAC INTERNATIONAL INC.

  Stany Zjednoczone

 6. URSA GATES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma URSA GATES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Bramy. Jest również obecna w dziedzinach części do bram elektrycznych, doradztwo i usługi w zakresie bezpieczeństwa systemów informacji, turnikiet kontroli dostępu, i kraty ouverture en libre. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 7. DISEÑO DECORATIVO DEL METAL

  Hiszpania

  Firma DISEÑO DECORATIVO DEL METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach kraty bezpieczeństwa, drzwi pancerne do bram i garaży, automaty, i Metal fences. Ma siedzibę w Cornella De Llobregat, Hiszpania.

 8. KOMPONENTY DO BRAM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma KOMPONENTY DO BRAM SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Bramy segmentowe, Automaty do bram, i Akcesoria do produkcji bram segmentowych. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 9. POORTMEESTERS

  Belgia

  Firma POORTMEESTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach bramy metalowe, bramy przesuwane, małe bramy, i kraty do ogrodzeń. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 10. AXELENT

  Belgia

  Firma AXELENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kraty do ogrodzeń, i Magazynowanie - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Rijmenam, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo