• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korki butelkowe z korka naturalnego

Wyniki dla

Korki butelkowe z korka naturalnego - Import eksport

 1. EUROCORK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od roku 1987, i dzięki naszej długiej współpracy ze spółkami EUROCORK N.V. i EUROCAP N.V., jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom profesjonalnych porad w zakresie stosowania różnego typu zamknięć. Przedsiębiorstwo EUROCORK jest wyspecjalizowane w produkcji i sprzedaży korków z kory korkowej do wina, piwa, cydru i win musujących. Proponujemy Państwu produkty wysokiej klasy, pomoc techniczną i fachowe porady.

 2. CORCHOS DEL CONDADO SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CORCHOS DEL CONDADO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek z korka, korek do wina z kory korkowej, korki do perfum, korki do likierów, korki stożkowe, i korki z łbem. Ma siedzibę w Bollullos Par Del Condado-Huelva, Hiszpania.

 3. BOUCHONS LECLERCQ ET FILS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BOUCHONS LECLERCQ ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korki do cydru, korki do butelek, artykuły do piwnicy, korki do wina, zawleczki na korki, i Producent kroków. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 4. LLENASNATURCORK

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LLENASNATURCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek stożkowy z kory korkowej, Produkcja i dystrybucja korków z korka, lejki, i artykuły z korka. Ma siedzibę w Vulpellac-Girona, Hiszpania.

 5. MANUFACTURES ISART

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MANUFACTURES ISART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach kapsle z blachy cynkowanej, kapsle z aluminium, kapsle ze stali nierdzewnej, tablice, blachy, i kapsle do win musujących. Ma siedzibę w Sant Esteve Sesrovires-Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMORIM TOP SERIES FRANCE

  Francja

  Sodiliège specjalizuje się w produkcji i dystrybucji korków z korka naturalnego do korkowania alkoholi i napojów spirytusowych. Pełna kontrola cyklu produkcji korków jest zintegrowana w Sodiliège poprzez 2 zakłady produkcyjne zlokalizowane w Portugalii. SODILIEGE ma głęboką wiedzę w zakresie projektowania, wykonania i klejenia korków standardowych z główką plastikową i główek plastikowych wysokiej jakości. Opanowanie całego łańcucha korka pozwala nam projektować i produkować specjalne korki na życzenie oraz cylindryczne korki do wina. SODILIEGE posiada najnowocześniejsze materiały do składania korków i głowic. Niezależnie od rodzaju składania, przestrzegamy obowiązujące przepisy i wszystkie normy stosowania klejów spożywczych. Sodiliege posiada certyfikat ISO 22000 od 2011 r. Wiedza fachowa SODILIEGE zapewnia klejenie wysokiej jakości na każdym rodzaju podłoża: Zamac, szkło, drewno, tworzywa sztuczne i porcelana.

 2. GRUPA TRADEPOL

  Polska

  Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Zakres działalności obejmuje produkcję zamknięć aluminiowych.TWIST-OFF i dystrybucję opakowań szklanych. Siedziba Grupy Tradepol znajduje się w Turzy na ulicy 1 maja 4 pod Zawierciem. Jako grupa działamy od 2009 roku, zatrudniamy ponad 230 pracowników.Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów jak i usług to atuty naszej Grupy. Nasze produkty eksportowane są na cały świat a ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, spożywczej, napojowej czy farmaceutycznej.Tradepol oraz FOB-Decor zajmują się produkcją produktów takich jak zamknięcia aluminiowe do butelek z gwintem typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, TWIST-OFF, NIEKAPEK jak i GPI. W ofercie posiadamy zamknięcia aluminiowe w szerokiej gamie wzorów standardowych, jak również zamknięcia „dedykowane”, wykonywane indywidualnie dla klienta. FOB-Glass zajmuje się sprzedażą takich wyrobów jak: zamknięcia polietylenowe, dozowniki, słoiki, butelki szklane i polietylenowe czy inne produkty opakowaniowe. Dodatkowo wykonujemy usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej jak i stalowej. Więcej na temat naszych produktów można znaleźć na stronie internetowej www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.plSpółki wchodzące w skład Grupy Tradepol to firmy otwarte na zmiany i innowacje.

 3. SILEM SUGHERI

  Włochy

  korki naturalne wszystkie rozmiary ceny od producentaI, II, IIIrozm.24x45 0, 10 euro, 24x50 0, 18 euro26x38 0, 10 euro26x45 0, 0, 15 euro26x50 0, 24 euro28x45 0, 18 eurocat. IV24x45 0, 045 euro24x50 0, 06 euro26x38 0, 045 euro26x45 0, 0, 06 euro26x50 0, 09 euro28x45 0, 09 euroto przykladowe ceny jesli jestescie zainteresowani prosze o kontakt

 4. J TAVARES LDA

  Portugalia

  Firma J TAVARES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek do wina z kory korkowej. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

 5. LATTIERE LANDOUZY

  Francja

  Firma LATTIERE LANDOUZY, roku i działającą w sektorze Kora dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, Korek - artykuły z korka, Korki butelkowe z korka naturalnego, i wykładziny z korka. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 1. RSCORK - TOMORROW SUCCESS, LDA.

  Portugalia

  Firma RSCORK - TOMORROW SUCCESS, LDA., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korki do butelek. Ma siedzibę w Gaia, Portugalia.

 2. EFSCORK

  Portugalia

  Firma EFSCORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, korek do wina z kory korkowej, korek z korka syberyjskiego, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Fiaes Vfr, Portugalia.

 1. MAXDIAS

  Portugalia

  Firma MAXDIAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, Korki naturalne z główką z tworzywa sztucznego, i korek z korka syberyjskiego. Ma siedzibę w São João De Vêr, Portugalia.

 2. AURACORK

  Portugalia

  Firma AURACORK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Paços De Brandão, Portugalia.

 3. IMPERIAL CORK, S.L.

  Hiszpania

  Firma IMPERIAL CORK, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Vulpellac, Hiszpania.

 4. AUBANCE PACKAGING

  Francja

  Firma AUBANCE PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w St Melaine Sur Aubance, Francja.

 5. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Belgia

  Firma SILGAN WHITE CAP BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, Kapsle metalowe, Korki i kapsle z tworzyw sztucznych, wieczka z plastiku do opakowań, pokrywki, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Lint, Belgia.

 6. CGA SUGHERI

  Włochy

  Firma CGA SUGHERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Materiały DLA ENOLOGII, i Korki naturalne z główką z tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Calangianus, Włochy.

 7. BONTAP

  Hiszpania

  Firma BONTAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korki do wina. Ma siedzibę w Palafrugell, Hiszpania.

 8. PORTUGALIACORK S.A.

  Portugalia

  Firma PORTUGALIACORK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, korek, Korek - artykuły z korka, i korek granulowany. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 1. AR ESTRATEGIAS

  Hiszpania

  Firma AR ESTRATEGIAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek kolmatowany z kory korkowej, i korki do wina. Ma siedzibę w Villafranca De Los Barros, Hiszpania.

 2. SUGHERIFICIO CAPUTO SRL

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO CAPUTO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Tempio Pausania, Włochy.

 3. VCK - ROLHAS DE CORTIÇA

  Portugalia

  Firma VCK - ROLHAS DE CORTIÇA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Producent kroków, korek z korka, korek do wina z kory korkowej, i Korki naturalne z główką z tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 4. KORK-DEKO.DE

  Niemcy

  Firma KORK-DEKO.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, Korki butelkowe z korka naturalnego, i korek granulowany. Ma siedzibę w Igel, Niemcy.

 5. ALIECOR

  Francja

  Firma ALIECOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, podłogi z korka, parkiety z drewna i korka, materiały z korka do izolacji cieplnej, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Saint-Geours-De-Maremne, Francja.

 6. EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA

  Portugalia

  Firma EDMUNDO ALVES FERREIRA - CORTICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach Korek - artykuły z korka, Korek - artykuły z korka, korek stożkowy z kory korkowej, korek kolmatowany z kory korkowej, i zakład obróbki korka. Ma siedzibę w Lourosa, Portugalia.

 7. A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA.

  Portugalia

  Firma A. J. FLÓRIDO, SOCIEDADE UNIPESSOAL LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korek - artykuły z korka. Jest również obecna w dziedzinach Korki butelkowe z korka naturalnego, korek, i Korki butelkowe z korka naturalnego. Ma siedzibę w Santa Maria De Lamas, Portugalia.

 8. CORKAP, LDA.

  Portugalia

  Firma CORKAP, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek z korka, i korek z korka syberyjskiego. Ma siedzibę w Fiães, Portugalia.

 9. SUGHERIFICIO LTS SRL

  Włochy

  Firma SUGHERIFICIO LTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korek z korka syberyjskiego, korki do likierów, i korki do win musujących. Ma siedzibę w Brandico, Włochy.

 10. R.CORK S.A

  Portugalia

  Firma R.CORK S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korki butelkowe z korka naturalnego. Jest również obecna w dziedzinach korki do wina, korki do win musujących, zatyczki do opakowań, i artykuły z korka na opakowania. Ma siedzibę w Rio Meão, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo