• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontrola wejść - instalacje automatyczne

Wyniki dla

Kontrola wejść - instalacje automatyczne - Import eksport

 1. ALPHATRONICS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ALPHATRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, turnikiet kontroli dostępu, zarządca odpadami, bariery, access control equipment, bęben obrotowy, kołowrót kontrolny, Automatyczny parking, i Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 2. GOTSCHLICH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GOTSCHLICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. SDP-SICHERHEITSDIENST

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SDP-SICHERHEITSDIENST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Fürstenfeldbruck, Niemcy.

 4. RECDATA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RECDATA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Friedrichsthal, Niemcy.

 5. STS SICHERHEITSTECHNIK SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STS SICHERHEITSTECHNIK SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Kleinostheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENGELEN & SIMILARS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELEN & SIMILARS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 2. EMDION GMBH NL CRAILSHEIM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMDION GMBH NL CRAILSHEIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 3. CDVI ITALIA | CONTROLLO ACCESSI E SISTEMI DI SICUREZZA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CDVI ITALIA | CONTROLLO ACCESSI E SISTEMI DI SICUREZZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, napędy kontrolne dostępu dla serii modularnych, elektroniczne systemy automatyki przemysłowej, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, i systemy kontroli dostępu i identyfikacji osób wchodzących. Ma siedzibę w Borgo Ticino, Włochy.

 4. PRIMION AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PRIMION AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Tuggen, Szwajcaria.

 5. NETRONIX SP. Z O.O.

  Polska

 1. ASIA SMART TAG CO. LTD

  Tajwan R.O.C.

  Asia Smart Tag Co., Ltd. jest profesjonalnym i doświadczonym producentem produktów z RFID i pilotów zdalnego sterowania (Nadajnik). Oferujemy szeroką gamę produktów RFID takich jak metki NFC, RFID, karty, etykiety, czytniki, piloty zdalnego sterowania, znaki, moduły, znaki antymetalowe i typu E-Tag (do samochodu), służących do zarządzania dostępem, do kontroli dostępu do parkingu, do zarządzania personelem/ członkami itp. Sprzedajemy także powielacze i czujniki Bluetooth. Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

 2. GUNNEBO BELGIUM

  Belgia

  Gunnebo - For a Safer world. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa, Gunnebo posiada niezrównane kompetencje w zakresie bezpiecznego magazynowania cennych towarów, ochrony terenów (firmowych), kontroli dostępu i rozwiązań do obrotu gotówką. Gunnebo ma placówki handlowe w 34 różnych krajach pogrupowane w trzech obszarach: Europa Północna, Europa Południowa i reszta świata (ROW). Nasza bogata oferta obejmuje sejfy i drzwi odporne na wybuch, przejścia z kołowrotem i bramy bezpieczeństwa, okna i komory bezpieczeństwa oraz systemy zarządzania gotówką w obiegu zamkniętym. Bezpieczne przechowywanie: Sejfy ognioodporne, sejfy, sejfy depozytowe itp. Bezpieczny dostęp i kontrola dostępu: Drzy certyfikowane i odporne, bramy bezpieczeństwa, okna i ściany, kołowroty, trójnogi i szybkie korytarze. Bezpieczeństwo elektroniczne: Systemy bezpieczeństwa i rozwiązania zintegrowane do wykrywania włamań, kontrola dostępu i CCTV. Automatyzacja procesu obsługi gotówkowej: Recykling i depozyt gotówki za pomocą kas zautomatyzowanych. We make your world safer !

 1. GS INGENIERIE

  Francja

  Projektant & producent słupków chowanych automatycznych i półautomatycznych : prawdziwe zabezpieczenie przed wandalizmem. Oryginalny system projektowania kontroli dostępu - z zabezpieczeniem przeciwkorozyjnym, doskonały stosunek jakości do ceny - sprzedawane w ONZ. GS Ingénierie zapewnia Ci realizację od projekto do wyrobu gotowego: maszyny specjalne & lub części mechaniczne w najbardziej zróżnicowanych dziedzinach, takich jak sektor rolno-spożywczy, paramedycyna, energia jądrowa, opakowania, metalurgia, itp.

 2. SPUTNIK LLC

  Rosja

  Sputnik LLC to rosyjska firma informatyczna, twórca usług w chmurze i oprogramowania do kontroli dostępu, producent artykułów, urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Własna platforma Sputnik Cloud stanowi podstawę wszystkich produktów firmy, zapewnia inteligentne bezpieczeństwo, funkcjonalność bramofonów i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Wszystkie zasobochłonne zadania są obsługiwane w chmurze, dzięki czemu rozwiązania sprzętowe producenta są atrakcyjne cenowo. Głównym produktem sprzętowym firmy jest domofon Sputnik IoT dla budynków mieszkalnych z archiwizacją wideo i dostępem twarzą w twarz. Zapewnia on całodobowy nadzór nad bezpieczeństwem posesji i może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub poprzez API z wykorzystaniem innych usług lub aplikacji mobilnych. Systemy i urządzenia kontroli dostępu firmy Sputnik LLC oferują użytkownikowi komfort na poziomie premium w przystępnej cenie. Sputnik LLC może zaoferować swoim partnerom różne formy współpracy.

  Wszystkie wyroby na "kontrola wejść - instalacje automatyczne"

 3. KELIO

  Francja

  Francuski lider w dziedzinie zarządzania czasem w przedsiębiorstwie, filia grupy Bodet, europejskiego lidera w dziedzinie mierzenia czasu. – Zarządzanie czasem obecności/nieobecności - Zarządzanie zasobami ludzkimi/ SIRH – Kontrola dostępu i bezpieczeństwo budynków - MES/Pilotaż warsztatu. Bodet Software to jednocześnie wydawca programów oraz producent terminali do czytania odznak oraz czytników dostępu. Programy komputerowe i sprzęt, SIRH i kontroli dostępu są produkowane we Francji i sprzedawane w ponad 40 krajach.

 4. NSGATE

  Rosja

  NSGate jest producentem i dostawcą przemysłowych produktów sieciowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań do zewnętrznych systemów nadzoru wideo: ● Zewnętrzne węzły dostępowe NSBox zapewniające niezawodne działanie podłączonych kamer wideo; ● Unikatowe komponenty do wyposażenia szaf elektrycznych, w tym zespoły termoelektryczne, nagrzewnice, zabezpieczenia odgromowe i przeciwprzepięciowe; ● Komponenty sieci przemysłowej, w tym przełączniki PoE, iniektory PoE, przedłużacze Ethernet i zewnętrzne zasilacze UPS. NSGate jest twórcą modułowych i skalowalnych zewnętrznych węzłów dostępowych NSBox, które zapewniają bezproblemową pracę podłączonych kamer wideo, bezpieczne zasilanie, niezawodną transmisję danych oraz ochronę sprzętu przed przepięciami. Najnowsza propozycja, NSBox-cLOUDy, to węzeł bezpieczeństwa oparty na chmurze zapewniający klientom niezrównane rozwiązanie dla zewnętrznych systemów nadzoru.

 5. AMCO LES ESCAMOTABLES

  Francja

  Założone w 1992 roku, przedsiębiorstwo AMCO, producent i dystrybutor słupków składanych, wspiera Twoje projekty zagospodarowania przestrzennego, kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Od zaprojektowania po instalację i konserwację słupków, AMCO działa w wielu branżach: Dystrubucja energii, zapobieganie włamaniom, parkowanie minutowe, kontrola dostępu. AMCO udostępnia Ci swoje doświadczenie i swoje know-how, aby zaproponować Ci rozwiązanie dostosowane do każdego z Twoich projektów.

 6. PRASTEL FRANCE

  Francja

  Prastel specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów elektronicznych dla automatyki, do kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Wiedza i doświadczenie firmy postawiły ją na pozycji lidera w dziedzine identyfikacji bezdotykowej i kart elektronicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji systemów elektronicznych firma Prastel jest w stanie wdrożyć rozwój rozwiązań w pełni spersonalizowanych i innowacyjnych odpowiadających potrzebom klienta.

 7. SCHMERSAL BELGIUM N.V.

  Belgia

  Bezpieczeństwo systemu. Ochrona ludzi i maszyn. Jesteśmy partnerem Schmersal Group na rynku belgijskim i luksemburskim. Pod hasłem "Bezpieczeństwo systemu - ochrona ludzi i maszyn" oferujemy najszerszą gamę przełączników bezpieczeństwa na świecie. Schmersal rozwija i produkuje szeroki asortyment urządzeń przełączających przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, jak również automatyki przemysłowej i dla branży wind i dźwigów.

 8. BIRA TRADE TOMASZ BIRA

  Polska

  BIRA TRADE is a dynamic Polish production company specializing in manufacture and Distribution of electric strike, cabinet lock, face plates and electric holding magnets.

 1. GUANGDONG LEVEL INTELLIGENT LOCK INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG LEVEL INTELLIGENT LOCK INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlabany, bariery i zamknięcia automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji, zamek elektroniczny, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, i Ślusarstwo, zamki, klucze - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 2. C PROX LTD INCLUDING QUANTEK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma C PROX LTD INCLUDING QUANTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Wyposażenie bezpieczeństwa dla stacji obsługi, Blokady do drzwi, wc dla osób niepełnosprawnych, i Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Ma siedzibę w Dronfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. FRONTIER PITTS FRANCE

  Francja

  Firma FRONTIER PITTS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach słupek chowany automatycznie, i producentów słupków bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Nimes, Francja.

 4. KQUADRO ELETTRONICA SRL

  Włochy

  Firma KQUADRO ELETTRONICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Monopoli (ba), Włochy.

 5. WINSER TECHNICAL

  Turcja

  Firma WINSER TECHNICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach turnikiet kontroli dostępu, bęben obrotowy, i kołowrót kontrolny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ID CARD STORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ID CARD STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karty identyfikacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, etui na dowód osobisty, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 7. VULCANO SAS SOLUZIONI CON L'INFORMATICA

  Włochy

  Firma VULCANO SAS SOLUZIONI CON L'INFORMATICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności, zegar kontrolny, Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

 8. GVV GREGORI VERKEHRSTECHNIK-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma GVV GREGORI VERKEHRSTECHNIK-VERTRIEBS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia automatyczne do parkingów, parkometry, i słupek chowany automatycznie. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 9. LTO TEHSHIELD

  Rosja

  Firma LTO TEHSHIELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, i Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Kursk, Rosja.

 10. SEBURY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SEBURY TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla

Filtry

Wyniki dla

Kontrola wejść - instalacje automatyczne - Import eksport

Liczba wyników

527 Przedsiębiorstwa