• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontrola jakości i certyfikacja iso

Wyniki dla

Kontrola jakości i certyfikacja iso - Import eksport

 1. POLYTECH GROUP

  Rosja

  Verified by europages badge

  Grupa POLYTECH świadczy usługi w zakresie kontroli jakości i certyfikacji wyrobów, doradza firmom realizującym projekty w Rosji, Kazachstanie i innych krajach Unii Europejskiej w zakresie przepisów technicznych. Firma działa w dziedzinie oceny zgodności od 2013 roku i oferuje organizacjom swoje usługi w zakresie certyfikacji jakości wyrobów, maszyn i instalacji oraz certyfikacji zgodności sprzętu budowlanego z obowiązującymi normami. Eksperci Grupy POLYTECH testują i badają jakość wyrobów, w tym przeznaczonych do stosowania w niebezpiecznych obiektach przemysłowych. Grupa POLYTECH pomaga producentom i importerom, firmom inżynierskim i organizacjom operacyjnym w dostarczaniu urządzeń przemysłowych na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej: -opracowuje strategie certyfikacji jakości pakowanych jednostek; -przeprowadza kontrolę jakości i certyfikację na zgodność z wymaganiami reglamentów technicznych Unii Celnej (TR CU); -prowadzi testy i badania maszyn i urządzeń w celu wydania certyfikatów i deklaracji zgodności; -przygotowuje techniczne karty katalogowe, projekty wytrzymałościowe i inne dokumenty zgodnie z obowiązującymi przepisami; -tłumaczy dokumentację na język rosyjski; -wyjaśnia postanowienia obowiązujących norm i przepisów bezpieczeństwa przemysłowego. POLYTECH pomaga szybko i za rozsądną cenę uzyskać niezbędne certyfikaty, pozwolenia i aprobaty, pokonać bariery prawne.

  Witryna www Open In New icon
 2. MICROTEST

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  MICROTEST projektuje, produkuje i udoskonala sprzęt oraz systemy do testowania materiałów dla pełnego zakresu użytkowników, zarówno przemysłowych, jak i komercyjnych. Nasza linia urządzeń próbnych obejmuje zarówno proste urządzenia sterowane ręcznie, jak i systemy całkowicie zautomatyzowane, sterowane komputerowo, zawierające najnowsze i najbardziej nowatorskie wersje naszego oprogramowania testowego.

  Witryna www Open In New icon
 3. BCKE KASHRUT

  Francja

  Verified by europages badge
 4. QUALITÄTSSERVICE QM/IMS QHSE-SERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. LABOR DR. MANG STAATLICH GEPRÜFTER LEBENSMITTELCHEMIKER

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TELUS-TESTLABOR FÜR UMWELTSIMULATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. PACONSULT SWISS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. AJA REGISTRARS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. WM-Q LIMITED

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. GBK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. TERRACHEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. INGENIEUR BÜRO GATERMANN QM - BERATUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ISTITUTO GIORDANO SPA

  Włochy

  Instytut Giordano to od 1959 r. to prestiżowy partner firm i ich wyrobów oraz firma techniczna zajmująca pozycję lidera, jeśli chodzi o testy wyrobów, certyfikaty, badania, projektowanie i szkolenia. Nasza misja to promocja jakości w stosunku do branży przemysłowej poprzez proponowanie usług o wysokiej wartości dodanej i pomaganie firmom w spełnianiu wymagań związanych ze zgodością. Cała struktura zatrudnia około 150 pracowników podzielonych pomiędzy 20 laboratorów wielodyscyplinarnych, zajmujących powierzchnię 42 500 m2.

 4. AQI SERVICE - CHINA INSPECTION SERVICES AND QUALITY CONTROL IN ASIA

  Chiny

  Asia Quality Inspection (AQI) Service Co., Ltd to profesjonalna firma usługowa z Chin, specjalizująca się w dostarczaniu kompletnej gamy usług sourcingu i kontroli jakości dla importerów, nabywców, sprzedawców i sprzedawców detalicznych. Nasze usługi obejmują audyt dostawców, doradztwo biznesowe, testy laboratoryjne, kontrole jakości, kontrole załadunku kontenerów i usługi przepakowywania, zapewniamy również usługi techniczne, prototypowanie, zarządzanie wirtualnym biurem, kontrole biznesowe itd.

 5. CENTRUM CERTYFIKACJI

  Polska

  Nasza firma oferuje szeroki zakres kompleksowo wykonywanych usług, które dotyczą certyfikacji i kontaktów handlowych pomiędzy Polską, UE a Rosją, Ukrainą i WNP. Profesjonalizm, troska o współpracowników, uczciwość to tylko niektóre z naszych atutów. Zapraszamy do współpracy ! Oferta : * certyfikacje* badania i nadzór do certyfikacji* przygotowanie dokumentów certyfikacji na eksport* kompleksowa certyfikacja produktów na eksport* kompleksowa certyfikacja produktów na eksport rynki wschodnieLogo proszę pobrać ze stronyZdjęcia proszę pobrać ze strony

 6. OFFSHORE QUALITY CONSULTANT SERVICES (HK) LTD.

  Hong Kong

  Offshore Quality Consultant Service (OQCS) Limited to organizacja świadcząca usługi, które zapewnią ciągłość zakupów i zaopatrzenia z Chin. Nasze usługi to między innymi: kontrola fabryki i towaru, walidacja produktu, kontrola przed produkcją, obsługa wdrażania nowych produktów (NPI), kontrola podczas produkcji, kontrola przed wysyłką, nadzór załadunku kontenerów, testy kontroli jakości, spedycja zamówień, a nawet stałe wsparcie w zapewnianiu jakości.

 7. BST ELTROMAT INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  BST eltromat International - stronger together! Fuzja firmy z tradycjami BST International i eltromat w roku 2014 doprowadziła do połączenia kompetencji i know-how oraz stworzenia silnej marki: BST eltromat International. BST eltromat jest wiodącym kompleksowym dostawcą systemów kontroli jakości i optymalizacji produkcji dla przemysłu kolejowego. BST eltromat International: Gwarancja jakości!

 8. WEB COMMERCE WORLDWIDE SUNCHINE INSPECTION

  Francja

 9. SISTEMI & CONSULENZE

  Włochy

 10. INGENIEURBÜRO DI GERNOT MISCHINGER

  Austria

 1. EXYGE CONSULTORES

  Hiszpania

 2. TESTQUAL, S.L.

  Hiszpania

 3. ITALCERT

  Włochy

 4. IUQ INSTITUT FÜR UMWELTSCHUTZ UND QUALITÄTSSICHERUNG DR. KRENGEL GMBH

  Niemcy

 5. KVV STUTTGART GMBH

  Niemcy

 6. BONFIGLIO CONSULTING

  Włochy

 7. SPORTEST

  Francja

 8. INNOSONIX ENGINEERING BY INNOSONIX GMBH

  Niemcy

 9. CALL&MAN GP&T

  Hiszpania

 10. SPETSSERVICE LOGISTIKA LLC

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Kontrola jakości i certyfikacja iso - Import eksport

Liczba wyników

5246 przedsiębiorstwa