• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne

Wyniki dla

Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne - Import eksport

 1. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma well Diamantdrahtsägen opracowała 33 lat temu technologię cięcia, która pomogła ponad 1200 klientom na całym świecie osiągnąć pożądane rezultaty. well Diamantdrahtsägen zapewnia gładkie, ostre krawędzie na praktycznie każdym materiale. Stosowanym „narzędziem tnącym“ jest drut ze stali nierdzewnej z ziarnami diamentu zatopionymi w drucie. Ten opatentowany proces osadzenia zapewnia maksymalną wydajność cięcia i długą żywotność drutu. Drut owija się wokół bębna zamontowanego na precyzyjnym silniku podnoszącym. W zależności od wielkości piły długość drutu wynosi od 10 do 40 metrów. Jego średnica wynosi od 0, 10 do 0, 70 mm. Wszystkie nasze piły wykorzystują grawitację i/lub ciężar jako metodę osiągania i utrzymywania stałych prędkości posuwu. Ponadto wszystkie mają ciągłą regulację zmiennej prędkości drutu.

 2. GFI MBH KENNFLEX®

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFI MBH KENNFLEX®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 3. KONSTRUKTIONSBÜRO LITSCHE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KONSTRUKTIONSBÜRO LITSCHE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Waiblingen, Niemcy.

 4. DIPL.-ING. HARTMUT ZOLL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIPL.-ING. HARTMUT ZOLL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. TREO - LABOR FÜR UMWELTSIMULATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TREO - LABOR FÜR UMWELTSIMULATION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KON-TRUST ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KON-TRUST ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. AUTEXIS CONTROL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AUTEXIS CONTROL AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Villmergen, Szwajcaria.

 3. M & K ELEKTROPLANUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M & K ELEKTROPLANUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Lichtenstein, Niemcy.

 4. BROOKE-EDWARDS NDT WERKSTOFFPRÜFUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BROOKE-EDWARDS NDT WERKSTOFFPRÜFUNGEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 5. RÖSSLER-INGENIEURVERMESSUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖSSLER-INGENIEURVERMESSUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 1. INDUSTRIE SERVICE RHEIN-RUHR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE SERVICE RHEIN-RUHR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 2. TECHNIKERBÜRO PÜNNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIKERBÜRO PÜNNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Tittling, Niemcy.

 1. TEXPLOR AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TEXPLOR AUSTRIA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. HAT ENGINEERING AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HAT ENGINEERING AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Arbon, Szwajcaria.

 3. ING. BÜRO FISCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ING. BÜRO FISCHER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Warthausen, Niemcy.

 4. TECHNIKA PROJEKT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TECHNIKA PROJEKT Sp. z o.o. specjalizuje się w wielobranżowych nadzorach inwestorskich oraz w projektowaniu przemysłowych obiektów budowlanych i budynków użyteczności publicznej. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie wspomagające projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych.Nasza oferta zawiera: -nadzory inwestorskie-doradztwo techniczne-projekty koncepcyjne i przetargowe-projekty budowlane-projekty wykonawcze-projekty warsztatowe konstrukcji-projekty warsztatowe obudowy-projekty konstrukcji drewnianych z drewna klejonego-projekty wzmocnień konstrukcji drewnianych

 5. TEMAL

  Polska

  Tel. 669 323 404 Oferujęmy wykonanie przeglądów okresowych obiektów budowlanych na terenie całego kraju. Zakres usług: - przeglądy budowlane roczne, 5-letnie, półroczne (obiektów wielkopowierzchniowych) - pomiary instalacji elektrycznych - prowadzenie KOB - badanie szczelności instalacji gazowych Zapraszam do kontaktu.

 6. ACS-SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Acousing Control Systmes – Grupa ACS – jest od 1991 r. działającym w skali międzynarodowej producentem wyposażenia do testów ponaddźwiękowych, profesjonalnej inspekcji oraz wsparcia technicznego.

 7. FORNELLS

  Francja

  Firma FORNELLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Nangis, Francja.

 8. 4MEPRO

  Francja

  Firma 4MEPRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 1. MICROCONSULT - ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma MICROCONSULT - ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Bernstadt, Niemcy.

 2. INGENIEURBÜRO SANDER INH. HOMAYUN SAMADI

  Niemcy

  Firma INGENIEURBÜRO SANDER INH. HOMAYUN SAMADI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. GIAN GMBH

  Niemcy

  Firma GIAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Nonnweiler-Braunshausen, Niemcy.

 4. MBS PROJEKT GMBH

  Niemcy

  Firma MBS PROJEKT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Wietze, Niemcy.

 5. SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT MÜNCHEN

  Niemcy

  Firma SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT MÜNCHEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. ERDBAULABOR KRAUSE

  Niemcy

  Firma ERDBAULABOR KRAUSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 7. SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT CHEMNITZ

  Niemcy

  Firma SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT CHEMNITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 8. PLAN&BUILD WEBMARKETING GMBH

  Niemcy

  Firma PLAN&BUILD WEBMARKETING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 9. SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT KÖLN

  Niemcy

  Firma SCHULER KONSTRUKTIONEN GMBH & CO. KG - STANDORT KÖLN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. I UND N-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma I UND N-BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne - Import eksport

Liczba wyników

9836 Przedsiębiorstwa