• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe

Wyniki dla

Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe - Import eksport

 1. WORK SUPPLY - TRABALHO TEMPORÁRIO LDA

  Portugalia

  Work Supply to agencja rekrutacji pracowników założona w 2019 roku z siedzibą w Lizbonie w Portugalii. Nasze usługi mają pomóc przedsiębiorstwom i organizacjom w znalezieniu i zatrudnianiu pracowników o profilach najlepiej odpowiadających ich wymaganiom i potrzebom. Naszym głównym celem jest dostarczanie pracodawcom oryginalnych i opłacalnych rozwiązań w znalezieniu najlepszych kandydatów nawet w trudnych sektorach zatrudnienia, takich jak rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, przetwórstwo mięsa, działalność magazynowa i logistyczna, hotelarstwo i przemysł spożywczy oraz wiele innych. Świadczymy nasze usługi dla każdej firmy legalnie działającej w strefie Schengen (poza Wielką Brytanią i Irlandią) potrzebującej pracowników tymczasowych. Powiększamy sieć naszych biur i wkrótce otworzymy nowe biuro w południowej Francji, gdzie naszym celem jest zapewnienie rozwiązań w zakresie potrzeb kadrowych pracodawców działających w tym kraju oraz w regionach przygranicznych. Dziś prawie cały nasz biznes generowany w Portugalii to efekt rekomendacji ze strony naszych zadowolonych klientów. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 2. RIGHT MAN S.R.L

  Rumunia

  Right Man jest Agencją Pracy Tymczasowej założoną w 2019 roku i posiadającą siedzibę w Bukareszcie oraz Lizbonie. Naszą usługą jest pomoc organizacjom w zatrudnieniu pracowników o profilach najlepiej odpowiadających ich wymaganiom. Naszym głównym celem jest dostarczanie praktycznych i opłacalnych rozwiązań dla organizacji w celu znalezienia najlepszych kandydatów w prostej procedurze. Dziedziny: - Rolnictwo, działalność magazynowa i logistyczna, hotelarstwo i przemysł spożywczy, prace leśne, Budownictwo, przetwórstwo i obróbka mięsa oraz wiele innych. Świadczymy nasze usługi dla każdej firmy legalnie działającej w strefie Schengen (w tym w Wielkiej Brytanii, jeśli firma oferuje sponsorowanie wizowe w służbie zdrowia lub opiece) potrzebującej tymczasowych zasobów ludzkich. Obsługujemy wyłącznie firmy oferujące pracownikom zakwaterowanie.

 3. AGENCE INTERIM ROUMANIE INTERMANN

  Rumunia

  Intermann jest agencją pracy tymczasowej, wyspecjalizowaną w rekrutacji rumuńskich pracowników tymczasowych dla przedsiębiorstw europejskich. Oferujemy pośrednictwo w kontaktach między firmami francuskimi, hiszpańskimi, szwedzkimi, belgijskimi, niemieckimi, włoskimi, szwajcarskimi, poszukującymi wykwalifikowanej siły roboczej, dostępnej na rynku rumuńskim. Specjalizujemy się w kluczowych branżach, takich jak budownictwo, logistyka, przemysł, sektor spożywczy, hotelarsto, catering i transport. Bez wahania skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. GFZ GESELLSCHAFT FÜR ZENTRALMONTAGEN MBH

  Niemcy

 5. BISAR S.A.

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OBKIRCHER GES.M.B.H. TECHNISCHES BÜRO

  Austria

 2. REDITUS LT, UAB

  Litwa

  “Reditus LT“ – doradztwo w dziedzinie zasobów ludzkich. Działalność firmy – rekrutacja personelu, wynajem, rozwiązania w dziedzinie zatrudnienia, leasingu pracowników/ tymczasowe rozwiązania w dziedzinie zatrudnienia. Zapewniamy również krótko- i długoterminowe usługi w dziedzinie zatrudnienia na Litwie, w Norwegii, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii i innych krajach. Pomagamy naszym klientom w osiąganiu zamierzonych celów w dziedzinie produkcji lub usług dzięki pomocy naszych specjalistów o najwyższych kwalifikacjach.

 3. EDR INTERIM

  Rumunia

  Założona w 2013 roku Europic Interim to rumuńska agencja pracy tymczasowej specjalizująca się w rekrutacji pracowników tymczasowych, działająca również we Francji, Belgii i Niemczech. W Europie zatrudniamy wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników we wszystkich sektorach działalności, takich jak budownictwo, przemysł stoczniowy i przemysł. W szczególności rekrutujemy hydraulików, elektryków, murarzy, stolarzy, glazurników, tynkarzy, malarzy i spawaczy. Nasza firma skrupulatnie przestrzega obowiązujących europejskich przepisów dotyczących pracy tymczasowej. Jesteśmy elastyczni, ponieważ możemy rekrutować pracowników z różnych specyficznych sektorów do długich lub krótkich zadań w pełnym wymiarze godzin, dając Ci możliwość wyboru regionu geograficznego. Upraszczamy wszystkie Państwa procedury po standardowych i obniżonych kosztach. W ciągu 7 lat doświadczenia zdobyliśmy zaufanie wielu klientów dzięki jakości naszych usług.

 4. SPIDERSYS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Spidersys już od dłuższego czasu zajmuje się pośrednictwem pomiędzy przedsiębiorstwami z krajów niemieckojęzycznych a polskimi podwykonawcami, którzy chcą dla nich pracować. Priorytetem jest dla nas satysfakcja obu stron, dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom dotyczącym szczegółowych wymogów. Działamy przede wszystkim w branży spawalniczej, elektrycznej i hydraulicznej. Z naszych usług korzystają najróżniejsze firmy o profilu budowlano-remontowym, którym zależy na znalezieniu podwykonawców godnych zaufania. Dzięki nam właściciele polskich firm z łatwością mogą pozyskać zlecenia spawalnicze, elektryczne i hydrauliczne z Niemiec, zapewniając swoim pracownikom atrakcyjne warunki pracy. Możemy pochwalić się bardzo rozbudowaną bazą ofert, które różnią się między sobą wymaganiami dla podwykonawców oraz zakresem obowiązków. Nasz proces działania jest bardzo prosty - wystarczy wypełnić formularz, aby na tej podstawie dotrzeć do propozycji, jak najlepiej wpisującej się w indywidualne oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z usług Spidersys! Gwarantujemy bardzo jasne warunki współpracy - u nas wszystko odbywa się w 100% legalnie.

 5. MGSOLUTIONS MGJJ SP. Z O. O. SP. K.

  Polska

  Mg Solutions to agencja pracy posiadająca oferty pracy stałej i tymczasowej. Tutaj możesz znaleźć ofertę pracy zarówno w kraju jak i zagranicą. Agencja pomaga także pracodawcom w znalezieniu najlepszych pracowników na dane stanowisko, ale nie tylko. Pracownicy agencji pomagają w rozwoju firmy i optymalizacji kosztów. Doradzają w możliwościach zatrudnienia pracowników i wskazują na innowacyjne rozwiązania biznesowe. Agencja świadczy także: doradztwo personalne, outsourcing, aktywizację osób zawodowo czynnych. Na rynku firma funkcjonuje od 20 lat. Przez lata funkcjonowania pomogła wielu pracownikom i pracodawcom. Dołącz do nich, skontaktuj się z agencją.

 1. WORK & PEOPLE POLISH RECRUITMENT COMPANY

  Polska

  Work & People we Wrocławiu jest firmą specjalizującą się w rekrutacji, selekcji pracowników w branży budowlanej oraz produkcji. Jesteśmy zarestrowaną agencją doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy w polsce oraz zagranicą. W naszych bazach kandydatów posiadamy sprawdzonych doświadczonych pracowników w różnych zawodach: cieśli, zbrojarzy, murarzy, operatorów żurawi wieżowych, operatorów maszych budowlanych, brygadzistów, majstrów oraz kierowników budów, szwaczki, pracowników produkcyjnych, spawaczy, ślusarzy. Zrekrutowani przez nas pracownicy realizują swoje zadania na obiektach w całym kraju, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Czechach. Od początku istnienia realizujemy usługi w oparciu o bogatą bazę potencjalnych pracowników, sprawdzone procedury rekrutacyjne.

 2. EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ

  Polska

  Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. EuCO to firma z ogromnym potencjałem rozwojowym, która w ciągu ostatnich 8 lat stała się jedną z wiodących instytucji w Polsce wspierających ofiary wypadków w walce o odszkodowania. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Jesteśmy jedną z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, która posiada własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym. Od 2004 roku zaufało nam ponad 70 tysięcy osób.Prowadzimy także działania charytatywne. Wspieramy własną Fundację - EuCO Dzieciom oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Za okazane wsparcie Jurek Owsiak odznaczył EuCO medalem XV lecia Fundacji WOŚP.NASZE WARTOŚCISZACUNEKMimo olbrzymiej ilości spraw, które prowadzimy, dzięki spra

 1. AGENCJA PRACY

  Polska

  Agencja Pracy TymczasowejThe Perfect Match założona została w 2003 roku. Zajmujemy się rekrutacją ludzi do pracy stałej i tymczasowej na terenie Poznania i Wielkopolski. Do roku 2012 zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie rekrutacją do pracy na terenie Holandii. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam rozpocząć działalność na rynku lokalnym, jakim jest miasto Poznań i Wielkopolska.Do pracy przyjmujemy osoby specjalizujące się w rozmaitych zawodach. Dysponujemy bazą danych, do której wpisują się osoby szukające pracy stałej lub tymczasowej. Baza ta jest bardzo ważnym narzędziem wykorzystywanym w procesie poszukiwań nowych pracowników dla naszych klientów.

 2. AX JOB UG

  Niemcy

  Nasza wspiera niemieckie firmy w zakresie zarządzania personelem. Zatrudnienie tymczasowe i pośrednictwo pracowników z Polski jest częścią zakresu usług oferowanych przez AX JOB. Ze względu na niższy poziom płac kandydaci z Polski chętnie podejmują pracę w Niemczech. Dzięki sieci dostawców usług personalnych w Polsce, AX JOB działa sprawnie i szybko. W ten sposób możemy z sukcesem zrealizować każdy projekt i zaoferować odpowiednich pracowników. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji.

 3. PL.TRUD.COM

  Polska

  Strona pl.trud.com stwożona dla tych, którzy szukają stałej, dodatkowej pracy. Na naszej stronie zebrane aktualizowane i publikowane na bieżąco oferty pracy, a linki prowadzą do różnych portali z ofertami. Nie ma tu nic skomplikowanego, każda zakładka / link działa bez żadnych zastrzeżeń, nic się nie zatrzymuje i natychmiast się otwiera. Możesz wybrać preferowany region / prowincję / miasto. Na naszej stronie każdy może znależć wymażoną pracę w Polsce, za granicą

 4. GLOBAL EMPLOYMENT SRL - OFFICE AUSTRIA

  Austria

  Założona w 2010 r. firma Global Employment SRL to międzynarodowy dostawca siły roboczej, dostawca niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych robotników dla pracodawców w Stanach Zjednoczonych i w krajach Unii Europejskiej. Nasza siedziba znajduje się w Bukareszcie (Rumunia - Europa). Posiadamy biura w Austrii, w Wiedniu, i w Indonezji, w Dżakarcie. Dostarczamy robotników dla przemysłu oraz sektorów takich jak rybołówstwo, rejsy wycieczkowe, fabryki, rolnictwo, rafinerie oraz sektor usług.

 5. SÜDTIROLERJOBS.IT

  Austria

 6. ACZENTA INTERNATIONAL GMBH

  Szwajcaria

 7. INSIDE MANAGEMENT

  Francja

 8. KÖNIG GMBH & CO KG - FACHPERSONAL -

  Niemcy

 1. ENJOY JOBS RECRUITMENT SRL

  Rumunia

 2. JOBS FÜR HANDWERKER GMBH

  Szwajcaria

 3. MONZA MONTAGEBAU UND ZEITARBEITS-GMBH

  Niemcy

 4. MEDAF HR

  Tunezja

 5. CRIT INTERIM

  Francja

 6. IFAS PERSONALMANAGEMENT GMBH

  Austria

 7. BE-CONSULTING KFT

  Węgry

 8. TEMPJOB

  Włochy

 9. INDUSTRIESERVICE GMBH

  Niemcy

 10. FH CONTRACTORS

  Dania

Wyszukaj wyceny dla

Filtry

Wyniki dla

Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe - Import eksport

Liczba wyników

3128 przedsiębiorstwa