• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje szkieletowe betonowe

Wyniki dla

Konstrukcje szkieletowe betonowe - Import eksport

 1. ESTRUCTURAS MHB

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w realizacji wszelkiego rodzaju struktur kutych tradycyjnie, płyt zbrojonych, usieciowanych, komórkowych, itd., a także fundamentów i murów. Firma posiada wszelką własną siłę roboczą wykwalifikowaną do wykonywania projektów zawartych umowami, jak też wszystkie narzędzia i maszyny niezbędne do tego rodzaju robót.

 2. DURMA

  Hiszpania

  Przemysł metalowy.

 3. CICOP

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo przemysłowe konstrukcji i prefabrykatów. Struktury metalowe, pokrycia dachowe i elewacje. Hangary, parkingi, markizy, pompy benzynowe, itd

 4. AKDAS BETON KALIP

  Turcja

  Firma AKDAS BETON KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 5. KOMPOZIT ARMATURA

  Serbia

  Firma KOMPOZIT ARMATURA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUSOFORNOS UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma LUSOFORNOS UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Jest również obecna w dziedzinach grill. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 2. ALBO BETONBOUW

  Belgia

  Firma ALBO BETONBOUW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Prace budowlane wykończeniowe, betonbeton, Materiały Z BETONU, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Lichtaart, Belgia.

 3. MANUFATTI ZULBERTI

  Włochy

  Firma MANUFATTI ZULBERTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Borgo Chiese, Włochy.

 4. MOGILEVZHELEZOBETON FILIAL 5 OAO BCZ

  Białoruś

  Firma MOGILEVZHELEZOBETON FILIAL 5 OAO BCZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Jest również obecna w dziedzinach budowa konstrukcji z betonu zbrojonego do robót publicznych. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 5. ALPRECO

  Belgia

  Firma ALPRECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, belki betonowe, budowa konstrukcji z betonu zbrojonego do robót publicznych, i kolumny. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 1. A-Z BETONVLOEREN

  Belgia

  Firma A-Z BETONVLOEREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, prace przy fundamentach cywilne i przemysłowe, i podłogi betonowe. Ma siedzibę w St-Lenaarts, Belgia.

 2. CONSTRUCTORA ESHOR

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCTORA ESHOR, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Laraxe - Cabanas - A Coruña, Hiszpania.

 1. DECORACEM

  Hiszpania

  Firma DECORACEM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Alcala De Henares, Hiszpania.

 2. BETON DE CLERCQ

  Belgia

  Firma BETON DE CLERCQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rury i kręgi kanalizacyjne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Płyty betonowe, betoniarki, Rury i kręgi kanalizacyjne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 3. MASSON ET FILS TOITURES

  Belgia

  Firma MASSON ET FILS TOITURES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, gzymsy, izolacja cieplna budynku, i dachy z łupku szyfrowego. Ma siedzibę w Froidchapelle, Belgia.

 4. GEBRÜDER KÖNIG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER KÖNIG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty stropowe otworowe, betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 5. E.G.T.

  Belgia

  Firma E.G.T., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Płytki dachowe łupkowe, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Płytki dachowe łupkowe, i Konstrukcje dachowe - wykonanie. Ma siedzibę w Jalhay, Belgia.

 6. ESTRUCTURAS AMARANTE, S.L.

  Hiszpania

  Firma ESTRUCTURAS AMARANTE, S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Belki betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, konstrukcje modułowe, Concrete formwork, Belki betonowe, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Amposta, Hiszpania.

 7. METÁLICAS HERRERA

  Hiszpania

  Firma METÁLICAS HERRERA, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Steel construction, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Ślusarstwo metalowe, i szkielet metalowy. Ma siedzibę w Cabezarados-Ciudad Real, Hiszpania.

 8. TECHNI PREFA

  Francja

  Firma TECHNI PREFA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Płyty betonowe, prefabrykaty z betonu, podłogi, Konstrukcje szkieletowe betonowe, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Sainte-Radegonde, Francja.

 1. TRENAS Y ASOCIADOS S.L

  Hiszpania

  Firma TRENAS Y ASOCIADOS S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Cordoba, Hiszpania.

 2. M-D-BETON

  Belgia

  Firma M-D-BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty stropowe otworowe, betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Płyty stropowe otworowe, betonowe, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. ATELIER DE COORDINATION JOSE BALAND

  Belgia

  Firma ATELIER DE COORDINATION JOSE BALAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Ladeuze, Belgia.

 4. VAN DE VELDE BETON

  Belgia

  Firma VAN DE VELDE BETON, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Pustaki ścienne betonowe, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Mazenzele, Belgia.

 5. SA DUFOUR-DELATTRE

  Francja

  Firma SA DUFOUR-DELATTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Płyty stropowe otworowe, betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, i Płyty stropowe otworowe, betonowe. Ma siedzibę w Ors, Francja.

 6. EUROBETON

  Belgia

  Firma EUROBETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe betonowe, Konstrukcje szkieletowe betonowe, i betonowe balkony. Ma siedzibę w Massenhoven, Belgia.

 7. GS CONCRETE CONSTRUCTION

  Stany Zjednoczone

  Firma GS CONCRETE CONSTRUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Beaverton, Stany Zjednoczone.

 8. MENZEL BETON-BAUSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma MENZEL BETON-BAUSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Konstrukcje szkieletowe betonowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Großthiemig, Niemcy.

 9. PREFABRICATS DE FORMIGÓ RONÇANA

  Hiszpania

  Firma PREFABRICATS DE FORMIGÓ RONÇANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Concrete formwork, i precast concrete. Ma siedzibę w Santa Eulàlia De Ronçana, Hiszpania.

 10. CONSONNI STAMPI SRL

  Włochy

  Firma CONSONNI STAMPI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo