• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje drewniane

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane - Import eksport

 1. FOR GUYANE

  Gujana Francuska

  Verified by europages badge

  Firma FOR GUYANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Drewno przemysłowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane, drewno, Drewno cięte, Drewno - galanteria drewniana, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Saint Laurent Maroni, Gujana Francuska.

 2. LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma LACCY - KOLCZYGLOWY SP. Z O.O. to doświadczony producent, posiadający 40-letnie doświadczenie w obróbce kłód dębowych, bukowych. Nasze drewno pochodzi głównie z lokalnych lasów. Z certyfikatem PEFC. W ramach naszej działalności, posiadamy pięć zakładów produkcyjnych, które oferują różnorodne produkty dla naszych klientów. W tartaku w Kołczygłowach produkujemy tarcicę, zapewniając naszym klientom szeroki wybór drewna zgodnie z ich potrzebami. W zakładzie w Jezierzu specjalizujemy się w produkcji płyt lite klejonych i z mikrowczepem z drewna bukowego lub dębowego, które znajdują zastosowanie jako elementy mebli i wyposażenia wnętrz. Nasze płyty są solidne, trwałe i doskonale nadają się do różnych projektów. W naszym zakładzie w Barowie skupiamy się na produkcji podłóg dębowych. Nasze podłogi są starannie wykonane i dostępne w różnych wariantach, pozwalając klientom stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. W zakładzie w Kołczygłowach produkujemy wodoodporną sklejkę brzozową o wymiarze 2260x1230 i różnych formatkach, dostosowanych do potrzeb klientów. Dodatkowo, w naszym zakładzie w Kołczygłowach produkujemy meble pod marką Moonwood. Nasze dębowe meble są wykonane w różnych stylach, pozwalając klientom stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrza. Zapraszamy firmy produkcyjne oraz hurtowników do współpracy. Jesteśmy gotowi dostarczyć wysokiej jakości produkty drewniane, spełniające oczekiwania naszych klientów.

  Wszystkie wyroby na "konstrukcje drewniane"

 3. EUROCHENE

  Francja

  EUROCHENE to francuski tartak zajmujący się drewnem dębowym, bukowym oraz różnymi drzewami liściastymi, znajdująca się w samym sercu regionu Burgundii Franche-Comté. EUROCHENE przekształca we Francji liczne gatunki pochodzące z liściastych lasów Francji, posiadających certyfikat PEFC: buk, dąb, jesion, akacja, klon, sykomor, czereśnia. EUROCHENE proponuje szeroką gamę wyrobów drewnianych: dębowe masywne panele, belki dębowe wybór Q-BA, belki dębowe i płyty dębowe, wyselekcjonowane płyty dębowe, belki dębowe ożywione, drewno dębowe ożywione – klepki świeże, listwy BMT dębowe na tarasy, cięcie listw BMT dębowe, terasy i osłony z dębu, gładzica z blaszkami klejona 3 zgięcia z dębu, belki z blaszkami o dużej długości na życzenie. Tartak dostarcza opakowania przystosowane dla przemysłu i rzemieślników. kłody z dębu, buku, jesionu, czereśni, akacji, klonu i sykomora są cięte na panele zrekonstruowane w belki lub deski umieszczane w pakiety a następnie poprawnie pocięte. Świeże drewno jest wycierane w hangarze.

 4. WOODMIND INH. PHILIP MERZ

  Niemcy

  Od 2018 roku działamy na rynku jako dostawca prętów drewnianych i różnych innych produktów z drewna. Obecnie oferujemy największy w Europie asortyment prętów okrągłych. Dzięki temu ponad 10.000 klientów z wielu krajów na całym świecie świadomie zaufało naszym produktom i usługom. Bez względu na to, czy chodzi o produkcję małoseryjną, czy masową. Zawsze staramy się zaoferować klientom najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości. Różnorodność i elastyczność produkcji w naszych nowoczesnych zakładach produkcyjnych pozwala nam zaoferować szeroki zkres usług w dziedzinie obróbki drewna. Nasi wykwalifikowani pracownicy uzupełniają ten całościowy pakiet i odzwierciedlają filozofię naszej firmy w zakresie niezawodnego przetwarzania zamówień. Nawiasem mówiąc, kupując nasze produkty, wnosisz swój osobisty wkład w ochronę środowiska. Nasze maszyny zasilane są energią słoneczną, hale operacyjne ogrzewane są odpadami drzewnymi powstającymi podczas produkcji, a opakowania poddawane są recyklingowi jako materiał wypełniający. Oprócz prętów okrągłych w naszym portfolio znajdują się również poręcze, kołki drewniane, listwy, elementy toczone oraz materiały stolarskie. Oferowane produkty charakteryzują się niezmiernie wysoką jakością i jednocześnie atrakcyjnością ekonomiczną. Dysponując ponad 30 maszynami, wyspecjalizowaliśmy się w obróbce wyrobów z litego drewna.

 5. GEISSER

  Polska

  Urządzanie ogrodu, ekskluzywnego tarasu — to wszystko wymaga wyczucia gustu właściciela nieruchomości, jak i również swobodnego obracania się w obecnych trendach designerskich ze strony sprzedającego. Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom Klientów ze Świebodzic i innych miejscowości, którzy marzą o nowoczesnym, przytulnym i jednocześnie funkcjonalnym ustanowieniu detali z drewna w architekturze ogrodowej. Geisser to firma z niedużej miejscowości w województwie dolnośląskim, która już od kilkunastu lat kooperuje na szwajcarskim rynku dla GLOVITAL AG. Dzięki temu nie tylko uszczęśliwiła swoimi produktami wielu Klientów w Polsce, jak i za granicami, ale też zdobyła doświadczenie, ale też szczytne kompetencje. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się głównie domy z wyposażeniem, ale też wszelkiego rodzaju: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz budy dla psów. Dodatkowo firma praktykuje stolarkę drzwiową i okienną do wszystkich typów zabudowań ogrodowych. W propozycji Geisser przewóz i składanie zakupionych materiałów. Na naszej witrynie internetowej można zobaczyć wykonane zlecenia, które są efektem nie tylko owocnej współpracy z Inwestorem, ale przede wszystkim naszego doświadczenia i ciągłego poszukiwania aktualnych nowinek na rynku architektury ogrodu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTER-LERS

  Polska

  Od kilkunastu lat zajmujemy się dostarczaniem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek®. W naszym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w Kłecku k. Gniezna, korzystamy tylko z najlepszych surowców: suszonej tarcicy o klasie wytrzymałości C24 oraz stalowych płytek kolczastych. Nowoczesna linia produkcyjna, w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską sprawia, że wytwarzane przez nas wiązary dachowe, hale ramowe i belki stropowe Posi Joist cechują się perfekcyjnym dopasowaniem i wytrzymałością. Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci, zaowocowało blisko dwoma tysiącami inwestycji na terenie całej Polski. Wykonaliśmy wiele kratownic drewnianych dla przemysłu, rolnictwa, budownictwa mieszkalnego i obiektów użyteczności publicznej. Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, upoważniający nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyroby budowlane dla wszystkich oferowanych produktów, w tym więźby dachowej, hal ramowych czy belek stropowych Posi Joist. Potwierdza on, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowane przez nas kratownice mają właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250: 2011. Wśród licznych nagród i wyróżnień warto wspomnieć natomiast o Złotym Certyfikacie Rzetelności, który jest dowodem na naszą uczciwość, solidność i stabilność finansową. Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych, biznesowych, rolników, a także biura projektowe i architektów.

 2. STOLARNIA WESELAK

  Polska

  OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE dlaczego warto je wybrać? Swoistym krokiem krokiem w przód przy produkcji okien są okna aluminiowo-drewniane. Jest to swoiste połączenie lekkości i sztywności jaką można spotkać przy oknach wyłącznie aluminiowych, jak również termoizolacyjności z jaką mamy do czynienia w przypadku tradycyjnych okien drewnianych.

  Wszystkie wyroby na "konstrukcje drewniane"

 3. ALTRINIS

  Polska

  We are Polish manufacturers of Finnish garden saunas, glamping houses and even playhouses for kids. We create complex structures using 3D robotic extrusion technology. We produce premium objects with the highest attention to detail. We make premium products so quality of materials and effective insulation are very important to us. We are looking for distributors throughout Europe.

  Wszystkie wyroby na "konstrukcje drewniane"

 4. WELDONI

  Polska

  Jetseśmy producentem stołów do wiązarów dachowych. Nasza firma specjalizuję w produkcji gotowych stołów niezbędnych w produkcji wiązarów dachowych. Wykonujemy stoły z najwyższej jakości stali. Produkujemy stoły o wymiarach szerokości roboczej 50-70-90-100 cm. Tworzymy pod indywidualne zamówienia. Masz zapytania ? Odezwij się, rozwiązemy Twój problem. Pozdrawiamy

  Wszystkie wyroby na "konstrukcje drewniane"

 5. DREWAK

  Polska

 1. USDM

  Ukraina

  Firma USDM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Domki z płyt, Konstrukcje drewniane, Domy drewniane, i Konstrukcje drewniane ciesielskie. Ma siedzibę w Svaliava, Ukraina.

 2. THE CLASSIC BARN COMPANY - OAK FRAMED GARAGES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE CLASSIC BARN COMPANY - OAK FRAMED GARAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Gloucester, Zjednoczone Królestwo.

 1. BALTIC HOUSE FACTORY OÜ

  Estonia

  Firma BALTIC HOUSE FACTORY OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, Konstrukcje drewniane, i Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Ma siedzibę w Tartu, Estonia.

 2. LOMBARD VASINA

  Francja

  Firma LOMBARD VASINA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewniane domki, i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w St Martin De Queyrieres, Francja.

 3. RUSTICASA-CONSTRUÇOES, LDA.

  Portugalia

  Firma RUSTICASA-CONSTRUÇOES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Konstrukcje drewniane, Domki prefabrykowane, Budownictwo eko, Konstrukcje drewniane, i Domy drewniane. Ma siedzibę w Vila Nova De Cerveira, Portugalia.

 4. CERRAMIENTOS Y TEJADOS

  Hiszpania

  Firma CERRAMIENTOS Y TEJADOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach ościeżnice dla budownictwa, pergole drewniane, PERGOLE ŻELAZNE I Drewniane, i drewniane dachy. Ma siedzibę w Campanillas, Hiszpania.

 5. SAMEC DI TEDESCHI A.

  Włochy

  Firma SAMEC DI TEDESCHI A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie ogrodów, pergole aluminiowe i drewniane, wyposażenie zewnętrzne, i płyta suwana. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 6. URBAN GREEN SRL

  Włochy

  Firma URBAN GREEN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Domy drewniane, i prefabrykowane domy drewniane. Ma siedzibę w Chieti Scalo, Włochy.

 7. KIMI-1 LTD

  Bułgaria

  Firma KIMI-1 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Batak, Bułgaria.

 8. PLP PALETTEN LOGISTIK POLSKA

  Polska

  Firma PLP PALETTEN LOGISTIK POLSKA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie - usługi, opakowania, palety drewniane, logistyka, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Dobiegniew, Polska.

  Wszystkie wyroby na "konstrukcje drewniane"

 1. DIFFUSION BOIS BRÉSIL

  Reunion

  Firma DIFFUSION BOIS BRÉSIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Saint-André, Reunion.

 2. BEAVER LOG CABINS

  Irlandia

  Firma BEAVER LOG CABINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Bridgend, Irlandia.

 3. MA PETITE MAISON

  Francja

  Firma MA PETITE MAISON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Tresserve, Francja.

 4. AETHOME

  Białoruś

  Firma AETHOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. ALTAR ARCHITECTURE

  Belgia

  Firma ALTAR ARCHITECTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, architektura bioekologiczna, i Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Moxhe, Belgia.

 6. AADD

  Belgia

  Firma AADD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Konstrukcje drewniane, i architektura bioekologiczna. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 7. CREARCHI ARCHITECTES

  Belgia

  Firma CREARCHI ARCHITECTES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje drewniane, Konstrukcje drewniane, i badania architekturalne dla centrów handlowych. Ma siedzibę w Marchin, Belgia.

 8. STILUS LEGNO

  Włochy

  Firma STILUS LEGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, drewno płytkowe, Drewno użytkowe strugane, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i parkiet wstepnie wykończony. Ma siedzibę w Civita Castellana, Włochy.

 9. CONSTRUIRE AVENIR BOIS

  Francja

  Firma CONSTRUIRE AVENIR BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Ma siedzibę w Condé Sur Iton, Francja.

 10. ARCHILINE LOG HOUSES

  Białoruś

  Firma ARCHILINE LOG HOUSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, projektowanie form samochodów, wykończenie wnętrz, i Architektoniczne biura projektów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konstrukcje drewniane - Import eksport

Liczba wyników

7144 Przedsiębiorstwa