• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcje betonowe

Wyniki dla

Konstrukcje betonowe - Import eksport

 1. RATEC GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  RATEC jest jednym z wiodących światowych dostawców systemów szalunków magnetycznych i inteligentnych rozwiązań szalunkowych dla przemysłu prefabrykatów betonowych. Od ponad 25 lat ufają nam klienci na całym świecie. Od planowania i dostarczania rozwiązań szalunkowych po racjonalizację procesów produkcyjnych i montażowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie. Obok elementów szalunkowych opartych na magnesach, w naszym portfolio produktów znajdują się również szalunki ścienne komorowe do objętościowych elementów betonowych, technologia pompowania betonu i szeroka gama akcesoriów - od wbudowanych magnesów po trawersy. W czterech lokalizacjach w Niemczech, USA, Hiszpanii i Singapurze, a także za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży, ponad 90 współpracowników pracuje nad rozwojem rozwiązań dla naszych klientów w dziedzinie technologii szalunków i zwiększenia szybkości wykonania, jakości i opłacalności procesów dzięki inteligentnemu zastosowaniu odpowiednich komponentów. Motto „Meet the better ideas! “ określa codziennie wprowadzaną w życie kulturę korporacyjną firmy.

  Witryna www Open In New icon
 2. PROMSTROIKONTRAKT

  Rosja

  Verified by Europages badge

  PromStroiKontrakt specjalizuje się w projektowaniu, integracji, budowie i wsparciu technicznym monolitycznej konstrukcji budynków i struktur o różnym stopniu skomplikowania i złożoności, w tym w technologii, szalunkach, stali zbrojeniowej, betonie, izolacji, inżynierii i pracach wykończeniowych. Głównym przedmiotem działalności firmy są technologie szalunkowe. W skład naszego portfela produktowego wchodzą między innymi: belki drewniane, systemy szalunków wielkopłytowych i lekkich, wieże szalunkowe, rusztowania, podpory teleskopowe, hydrauliczne szalunki samowspinające. Odpowiednie i terminowe wdrażanie zaawansowanych technologii, zwiększanie mocy produkcyjnych, kształcenie ustawiczne zapewniają wysoką jakość i niezawodność produktów - wszystko to pozwoliło firmom z Grupy PromStroyKontrakt stać się jednym z liderów w wielu segmentach rynku budowlanego dzięki połączeniu możliwości produkcyjnych, logistycznych i inżynieryjnych. Wśród naszych obiektów: Budowa Elektrowni Jądrowych, Budowa Elektrowni Hydraulicznych, Mosty, Tunele, Drogi.

  Witryna www Open In New icon
 3. SASU BET CETEBA LTD

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. DURCRETE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

  Główną działalnością firmy BETOMET Sp. zo.o. jest produkcja maszyn do elementów betonowych. Prowadzimy również sprzedaż systemów szalowania magnetycznego mające zastosowanie w produkcji elementów ściennych, płyt stropowych, płyt balkonowych, słupów, rygli oraz wielu innych płaskich elementów. Wszystkie nasze produkty dokładnie opisaliśmy na naszej nowej stronie www.beto-met.pl/systemy-szalunkowe/ Zapraszamy do kontaktu!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. BLOQUERAS GAGO

  Hiszpania

  Specjaliści od maszyn do wyrobu bloczków betonowych i innych elementów prefabrykowanych: kostka brukowa, krawężniki, płyty, rury, pustaki. Prefabricados Bloquera Gago S.L. projektuje i wytwarza swoje własne maszyny stacjonarne do produkcji na pojemniku, a także inne elementy, które uzupełniają linię produkcyjną, włącznie z suszeniem i składowaniem; maszyny zautomatyzowane całkowicie lub częściowo. Firma robi wszystko, od węzła betoniarskiego po maszyny do wykończeń specjalnych (woskowanie, polerowanie, szlifowanie itp.).

 2. STAYCONCRETE GMBH

  Niemcy

  Nazwa „stayconcrete“ zawiera sedno naszej koncepcji: inspirujące meble betonowe o trwałych wartościach i wysokiej użyteczności w życiu codziennym. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej integracji koncepcji wzorniczych, ujmujących kształtów i optymalnej funkcjonalności. Meble stayconcrete posiadają unikalną strukturę powierzchni i mogą być indywidualnie dostosowane do każdego stylu wedle życzenia. Nasz specjalny beton w czystej formie lub w połączeniu z innymi wysokogatunkowymi materiałami przetwarzamy na meble najwyższej jakości. Beton to bardzo wszechstronny materiał, który można dostosować w każdym detalu do potrzeb klienta. Również w przypadku seryjnej produkcji elementów: Wszystkie meble stayconcrete przechodzą przez wiele dłoni, podczas polerowania, wykańczania i montażu u klienta. Niuanse wylewanego materiału sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatem. Bardzo konkretnie.

 3. GLOBAL-CONCEPT GMBH

  Niemcy

  Firma GLOBAL CONCEPT GMBH została założona w 2006 roku z siedzibą w D–26929 Brake w Niemczech. GLOBAL CONCEPT GMBH aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska, specjalizując się w produkcji i sprzedaży nietoksycznych, bezpiecznych i łatwo biodegradowalnych produktów. Produkty CYTOCLEAN® i CATCO® mogą być użyte w szerokim zakresie zastosowań, od czyszczenia zbiorników na statkach i do oleju opałowego po stanowiska obróbki metali, ale także w transporcie, przeładunku i przechowywaniu oleju mineralnego oraz innych produktów zawierających węglowodory. Produkt BIOREL® jest stosowany jako biologiczny olej do deskowania w obszarze prefabrykowanych elementów betonowych, ale także w produkcji betonu lanego w miejscu. BIOREL® - gotowa do użycia emulsja rozdzielająca jest stosowana w przypadku użycia smoły między innymi w budownictwie i robotach drogowych, a także w transporcie i przetwarzaniu mieszanki asfaltowej.

 4. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polska

  W dzisiejszych czasach cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które znacznie skracają czas wykonywanych prac budowlanych, podnosząc jednocześnie ich efektywność. Ważne są także bezpieczeństwo załogi i obniżenie kosztów. Odpowiednio dobrane materiały budowlane: stemple budowlane, formy do betonu, szalunki czy podpory budowlane zagwarantują Państwu najwyższą jakość prac. Głównym sektorem działalności firmy NOE jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Krótszy czas budowy oraz zminimalizowane kosztorysowanie wymagają od wykonawców maksimum elastyczności i improwizacji. Wykonawcy, którzy pracują z NOE mają zapewnione indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Kompleksowe podejście firmy NOE jest stosowane, aby zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej jakości po przystępnych cenach.

 5. GOZMAK

  Polska

  Firma Gozmak produkuje najwyższej jakości szamba betonowe, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki betonowe na nieczystości płynne. Szamba firmy Gozmak charakteryzują się różną pojemnością i optymalnymi wymiarami. Sprzedajemy zbiorniki jedno- lub dwukomorowe, pojedyncze oraz łączone. W naszej ofercie posiadamy także włazy żeliwne, kominki pod właz, oraz płyty najazdowe. Zbiorniki na szamba są wykonane z betonu B-25 W8, zabezpieczone z zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową, co powoduje że są szczelne i bezpieczne dla środowiska. Wszystkie nasze produkty wykonywane są w zgodzie ze standardami europejskimi. Opatrzone są aprobatą techniczną; numer aprobaty AT/18-2013-0058-041 oraz posiadają deklaracje zgodności.Dostarczamy szamba betonowe do firm i prywatnych gospodarstw w całym kraju. Posiadamy własny transport, oraz park specjalistycznych maszyn koniecznych do montażu szamb. Gwarantujemy najlepsze ceny, ponieważ samodzielnie transportujemy i montujemy szamba u klienta.

 1. FIRMA BUDOWLANA CERTUS SP. Z O.O - WZNOSZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

  Polska

  Specjalizujemy się we wznoszeniu obiektów budowlanych takich jak; bloki mieszkalne wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe budynków jednorodzinnych, szkoły, dony opieki, hotele, garaże podziemne w zakresie stanu surowego; fundamenty, płyta denna, ściany żelbetowe, ściany murowane, słupy, belki, stropy, schody. Budujemy obiekty w sposób tradycyjny i z prefabrykatów. Oferujemy nasz udział w realizację inwestycji w systemie podwykonawcy. Zatrudniamy 130 wysoko wykwalifikowanych pracowników w zawodach; cieśla, zbrojarz, murarz, operator żurawi wieżowych, operator koparki. Dysponujemy własną kadrą inżynierską z praktyką na budowach w Polsce, Francji i Niemczech.

 2. «WATERPROOFING FACTORY «ARENA» LLC

  Rosja

  Od ponad dziesięciu lat nasza firma produkuje materiały do ochrony betonu dla rosyjskiego przemysłu obronnego. W 2017 r. podjęto decyzję o wprowadzeniu naszych produktów na rynek cywilny. Tak powstała firma „Abdichtungswerk ARENA“ i marka „ARENA FORCE“. Nasze centrum badawcze stale opracowuje nowe, innowacyjne i efektywne kosztowo materiały do ochrony i naprawy betonu. Wszystkie produkty podlegają starannej kontroli jakości.

 3. BAULAND. HURTOWNIA BUDOWLANA

  Polska

  U nas znajdziesz szeroką gamę materiałów budowlanych. Dla stałych klientów i przy kompleksowym zaopatrzeniu dogodny system rabatowy. swojej ofercie posiadamy: beton towarowy, ceramika budowlana, materiały izolacyjne pokrycia dachowe, docieplenia, okna, drzwi, stropy, materiały elewacyjne, stal budowlana (drut zbrojeniowy), wyroby cementowe, płyty kartongips, profile, elementy wykończenia wnętrz. Zapewniamy również porady budowlane i transport towaru z rozładunkiem.

 4. AGLO-BETON

  Polska

  Aglo-Beton to najlepsze materiały budowlane, trzonem działalności firmy jest beton towarowy i jego prefabrykaty. Firma obejmuje swym zasięgiem miasto Warszawa oraz cale województwo Mazowieckie. Jeśli interesuje cię budowa domów jednorodzinnych to serdecznie zapraszamy!

 5. VHCT

  Polska

  Szukasz do swojego ogrodu doniczek z betonu architektonicznego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta betonu architektonicznego VHCT na stronie internetowej . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (55-040 Bielany Wrocławskie), na ulicy Konwaliowej 18. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy Serdecznie!

 6. DCD-M

  Polska

  Jesteśmy dostawcą używanych podporów budowlanych produkcji włoskiej różnych wymiarów wykonanych ze stali. Każda podpora jest sprawdzona, regenerowana i 100% sprawna. Również w ciągłej sprzedaży mamy podpory budowlane nowe, dźwigary H20, trójnogi i głowice, kosze budowlane, sklejki szalunkowe. Zapewniamy konkurencyjne ceny i sprawną realizację zamówień na terenie Polski i za granicą. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 7. AGLOMANCHA

  Hiszpania

  Specjaliści od każdego typu robót w zakresie inżynierii lądowej, robót środowiskowych, hydrauliki i urbanizacja, robót budowlanych. Własne kamieniołomy i fabryki zapraw.

 8. HEHENBERGER BAU GMBH

  Austria

 9. KRUISBETON DE SLOOVERE

  Belgia

 10. MAISON BLEUE

  Francja

 1. GERHARD MOHR GMBH

  Niemcy

 2. BAG BAUARTIKEL GMBH

  Niemcy

 3. GLIP ARTE - CONSTRUCTION & RENOVATION

  Portugalia

 4. RECOS S.R.L.

  Włochy

 5. ARTRA LIGHTWEIGHT CONCRETE

  Turcja

 6. HEXAGON ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 7. ESTRUCTURAS DE HORMIGÓN RUBIO & NAVARRO

  Hiszpania

 8. DE PEUTER

  Belgia

 9. VERMOBO

  Belgia

 10. VAN THUYNE GEWELVEN

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Konstrukcje betonowe - Import eksport

Liczba wyników

5398 przedsiębiorstwa