• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy

Wyniki dla

Konserwy - Import eksport

 1. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV specjalizuje się w imporcie szerokiej gamy produktów pochodzących z całego świata. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo unikalnego pomysłu na życie, czy też potrzebują pomocy w wytworzeniu konkretnego produktu, nasz oddany zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji. Słowo "nie" nie należy do naszego słownictwa; Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które dokładnie odpowiadają Państwa wymaganiom. Nasze możliwości obejmują także pozyskiwanie ekskluzywnych produktów wyłącznie na potrzeby klientów. Nasza zróżnicowana oferta produktów obejmuje towary takie jak kwiaty, kosmetyki, paczki bożonarodzeniowe i szerokie spektrum produktów szybko zbywalnych (FMCG). Jesteśmy biegli w negocjowaniu umów, które zaspokajają unikalne specyfikacje każdej firmy.W naszym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój odgrywamy również kluczową rolę w recyklingu. Przekształcamy używaną odzież w nowe, innowacyjne produkty, takie jak torby czy spersonalizowana odzież. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na aparaturę medyczną i dentystyczną, można polegać na naszym wyspecjalizowanym dziale, który spełni wszystkie wymagania. Jeśli chodzi o produkty spożywcze, nasz dział jest przygotowany do pozyskiwania szerokiej gamy produktów, zarówno mrożonych, jak i świeżych, w tym warzyw i ryb. Sprzedajemy wyłącznie produkty wytwarzane w sposób etyczny, zapewniając, że są one wytwarzane bez korzystania z pracy dzieci i gwarantując uczciwe wynagrodzenie wszystkim pracownikom uczestniczącym w produkcji. Poza tym, aktywnie staramy się tworzyć możliwości zatrudnienia dla rodzin i przyczyniać się do wzrostu gospodarczego regionów, w których działamy.

 2. LA CASARECCIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Casareccia z siedzibą przy Via Stabia w Sant' Antonio Abate (NA) to firma zajmująca się konserwacją żywności, od pomidorów po rośliny strączkowe i warzywa, wybrane i zapakowane z najwyższą starannością. Firma spełnia niezbędne normy dla certyfikatów UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD.

 3. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 4. MAISON ANETH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON ANETH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Delikatesowe wyroby spożywcze, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy, Delikatesowe wyroby spożywcze, i Sosy i przyprawy kuchenne. Ma siedzibę w Vincennes, Francja.

 5. COPPOLA S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COPPOLA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Żywność - import-eksport, coulis z owoców, eksport produktów spożywczych, Konserwy apertyzowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SICILIA TENTAZIONI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICILIA TENTAZIONI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Koncentraty spożywcze, żywność regionalna i typowa, sosy i przyprawy, Konserwy, makaron i śmietanki, Koncentraty spożywcze, konfitury, i pesto. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 2. CLAC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Zupy, buliony, Rzemiosło, Warzywa strączkowe, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Zupy, buliony, Artykuły delikatesowe, zestawy upominkowe, i Finishing work. Ma siedzibę w Cournon D'auvergne, Francja.

 3. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

 4. WECK EUROPE

  Włochy

  Pełna gama słoików WECK® oraz akcesoriów (uszczelki, zamknięcia ze stali nierdzewnej, wieczka, chwytaki do słoików, domowe sterylizatory do słoików itd.) jest rozprowadzana we Francji przez firmę MCM EMBALLAGES, autoryzowanego przedstawiciela handlu detalicznego. Marka słoików WECK® ma również swoich przedstawicieli w całej Europie. Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma WECK®, która wymyśliła szklany słoik na przetwory, stała się uznanym liderem w Europie w zakresie konserwacji żywności. Słoiki WECK® pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ ich trwałość użytkowa jest bardzo długa.

 5. DI GIUSEPPE PORCELLI

  Włochy

  To przedsiębiorstwo, pracujące według najbardziej tradycyjnych technik produkcji i rzemiosła, dąży do powiększenia swojego horyzontu, poszerzając swoją gamę produktów i rynki docelowe, dzięki ciągłemu i niesłabnącemu procesowi badań i rozwoju, wprowadzonemu w celu odniesienia długoterminowego sukcesu we wprowadzeniu na rynek swoich produktów, również za granicą. Livasì jest firmą rodzinną, której rozwój jest wynikiem woli trzeciego pokolenia.

 1. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Włochy

  Mediterranea Belfiore, gospodarstwo rolne położone w Cecinie, w prowincji Livorno.

 2. ANCHOAS DE SANTOÑA

  Hiszpania

  Firma ANCHOAS DE SANTOÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach sardela, anchois marynowane w oliwie z oliwek, i anchois w konserwie. Ma siedzibę w Santoña (cantabria), Hiszpania.

 1. WECK UNITED KINGDOM

  Francja

  Firma WECK UNITED KINGDOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Konserwy, jars for food industry packagings, Konserwy apertyzowane, Konserwy, i szklane słoiki ''weki''. Ma siedzibę w Geispolsheim Gare, Francja.

 2. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

  Firma GOUT DE CANARD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, Konserwy, Pasztety i pasztetówki, Oleje i tłuszcze zwierzęce, Psy - pokarm, i Konserwy. Ma siedzibę w Rakovski, Bułgaria.

 3. ONISS

  Ukraina

  Firma ONISS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, konserwa warzywna, i Grzyby. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. WECK® FRANCE

  Francja

  Firma WECK® FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Słoiki do konserw, akcesoria do weków, szklane słoiki ''weki'', i Konserwy. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 5. FORMED EQUIPMENTS

  Francja

  Firma FORMED EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Ma siedzibę w Puget-Sur-Argens, Francja.

 6. ACC LLC

  Ukraina

  Firma ACC LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach pasztety z pomidorów, sok pomidorowy, miąższ pomidorów, i Sos pomidorowy. Ma siedzibę w Krivoy Rog, Ukraina.

 7. CUORE VERDE NATURA SRLS

  Włochy

  Firma CUORE VERDE NATURA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach sosy i przyprawy. Ma siedzibę w Fratta Todina, Włochy.

 8. LA NATURA DEL BOSCO SRLS

  Włochy

  Firma LA NATURA DEL BOSCO SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grzyby. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, trufle, Konserwy, Borowikowate i borowiki, i Kurki. Ma siedzibę w Cardito, Włochy.

 1. ONLY SICILIAN FOOD

  Włochy

  Firma ONLY SICILIAN FOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, sosy, sosy i przyprawy, piwo rzemieślnicze, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 2. GECOM EXPORT SRL IMPORT EXPORT ITALIAN FOOD

  Włochy

  Firma GECOM EXPORT SRL IMPORT EXPORT ITALIAN FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, i Konserwy. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 3. WECK ESPAÑA

  Włochy

  Firma WECK ESPAÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 4. LE TRIFOLE TARTUFI - TRUFFLES TRUFFE TRUFAS

  Włochy

  Firma LE TRIFOLE TARTUFI - TRUFFLES TRUFFE TRUFAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach przyprawa z truflami, trufle, sos z truflami, i trufle. Ma siedzibę w San Marzano Oliveto, Włochy.

 5. SANFOOD ALIMENTACIÓN S.L.U.

  Hiszpania

  Firma SANFOOD ALIMENTACIÓN S.L.U., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach import produktów spożywczych. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 6. CDP DISTRIBUTION

  Francja

  Firma CDP DISTRIBUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Przybory kuchenne, i Akcesoria sterylizatory. Ma siedzibę w Auch, Francja.

 7. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belgia

  Firma HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Jarzyny konserwowe, Owoce konserwowe, produkty żywnościowe konserwowe, Jarzyny konserwowe, mus owocowy w konserwach, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Hove, Belgia.

 8. SIGNORINI TARTUFI

  Francja

  Firma SIGNORINI TARTUFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach przyprawa z truflami, oleje z truflami, i sos z truflami. Ma siedzibę w Mandelieu, Francja.

 9. WECK NEDERLAND

  Włochy

  Firma WECK NEDERLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, szklane słoiki ''weki'', Słoiki do konserw, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 10. HISAR TOMATO PASTE AND CANNED FOODS

  Turcja

  Firma HISAR TOMATO PASTE AND CANNED FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach pulpety faszerowane z ryżem, i warzywa w occie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwy - Import eksport

Liczba wyników

10 400 Przedsiębiorstwa