• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy

Wyniki dla

Konserwy - Import eksport

 1. LA CASARECCIA

  Włochy

  La Casareccia z siedzibą przy Via Stabia w Sant' Antonio Abate (NA) to firma zajmująca się konserwacją żywności, od pomidorów po rośliny strączkowe i warzywa, wybrane i zapakowane z najwyższą starannością. Firma spełnia niezbędne normy dla certyfikatów UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD.

 2. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron orkiszowy, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego. .

 3. COPPOLA S.P.A.

  Włochy

 4. SICILIA TENTAZIONI

  Włochy

 5. JN PACK ( JN FOOD )

  Polska

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma JN Pack stworzyła swoją własną markę: JN Food®. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę produktów bezpośrednio gotowych do spożycia i o długiej dacie przydatności. Naszym głównym polem działalności jest sprzedaż żywności zarówno pod własnymi markami, jak i marką JN Food®. Specjalizujemy się w: konserwach rybnych, mięsnych, pasztetach, konserwowych warzywach i daniach gotowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, oferując produkty gwarantujące wysoką jakość i walory smakowe. Zachęcamy importerów i dystrybutorów do nawiązania współpracy w sprzedaży wysokiej jakości produktów JN Food - marki należącej do firmy JN Pack Sp. z o.o., która od lat współpracuje z wieloma firmami m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Łotwie, Estonii, Litwie i Rosji. Stale poszukujemy nowych partnerów, importerów i dystrybutorów jednocześnie dbając o wysoki poziom w relacjach z obecnymi partnerami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WECK EUROPE

  Włochy

  Pełna gama słoików WECK® oraz akcesoriów (uszczelki, zamknięcia ze stali nierdzewnej, wieczka, chwytaki do słoików, domowe sterylizatory do słoików itd.) jest rozprowadzana we Francji przez firmę MCM EMBALLAGES, autoryzowanego przedstawiciela handlu detalicznego. Marka słoików WECK® ma również swoich przedstawicieli w całej Europie. Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma WECK®, która wymyśliła szklany słoik na przetwory, stała się uznanym liderem w Europie w zakresie konserwacji żywności. Słoiki WECK® pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ ich trwałość użytkowa jest bardzo długa.

 2. DI GIUSEPPE PORCELLI

  Włochy

  To przedsiębiorstwo, pracujące według najbardziej tradycyjnych technik produkcji i rzemiosła, dąży do powiększenia swojego horyzontu, poszerzając swoją gamę produktów i rynki docelowe, dzięki ciągłemu i niesłabnącemu procesowi badań i rozwoju, wprowadzonemu w celu odniesienia długoterminowego sukcesu we wprowadzeniu na rynek swoich produktów, również za granicą. Livasì jest firmą rodzinną, której rozwój jest wynikiem woli trzeciego pokolenia.

 3. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  Włochy

  Mediterranea Belfiore, gospodarstwo rolne położone w Cecinie, w prowincji Livorno.

 4. WECK UNITED KINGDOM

  Francja

 5. ONISS

  Ukraina

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

 2. ANCHOAS DE SANTOÑA

  Hiszpania

 1. WECK® FRANCE

  Francja

 2. ACC LLC

  Ukraina

 3. CUORE VERDE NATURA SRLS

  Włochy

 4. LA NATURA DEL BOSCO SRLS

  Włochy

 5. ONLY SICILIAN FOOD

  Włochy

 6. SANFOOD ALIMENTACIÓN S.L.U.

  Hiszpania

 7. LE TRIFOLE TARTUFI - TRUFFLES TRUFFE TRUFAS

  Włochy

 8. WECK ESPAÑA

  Włochy

 1. SIGNORINI TARTUFI

  Francja

 2. WECK NEDERLAND

  Włochy

 3. GECOM EXPORT SRL IMPORT EXPORT ITALIAN FOOD

  Włochy

 4. MEAT TEAM

  Polska

 5. LA RIOJA

  Luksemburg

 6. CDP DISTRIBUTION

  Francja

 7. HISAR TOMATO PASTE AND CANNED FOODS

  Turcja

 8. PALMEIRAL

  Brazylia

 9. CONINTER SUD SRL

  Włochy

 10. ALIMENTOS PREPARADOS NATURALES SL

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Konserwy - Import eksport

Liczba wyników

10 355 przedsiębiorstwa