• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy warzyw w oleju

Wyniki dla

Konserwy warzyw w oleju - Import eksport

 1. OLIO CALVI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OLIO CALVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Warzywa konserwowe w occie, Sosy i przyprawy kuchenne, Konserwy warzyw w oleju, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Oliwki, kruszarki, Oliwki konserwowane, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 2. EXGSP

  Polska

  EXGSP LLC consists of three sections, each focused on a specific function. These three sections are: Factory of deodorization and refining is concentrated on deodorization and oil refining. This plant applies the safest technologies only to provide consumers with the best oil to buy. The factory`s laboratory is monitoring the production process at all stages. The processing capacity is 300 tons. The factory produces refined, deodorized, and winterized oil.

 3. SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING)

  Tunezja

  Firma SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach papryka pakowana, pimidory suszone z przyprawą, karczochy w oleju, i oliwki w solance. Ma siedzibę w Manouba, Tunezja.

 4. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  Włochy

  Firma L'ARTIGIANA DEL FUNGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, Grzyby, sosy i przyprawy, i pasztety z trufli. Ma siedzibę w Sassello, Włochy.

 5. LA CARLA ITALIA SRL

  Włochy

  Firma LA CARLA ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzyw w oleju, konserwy i ekstrakty spożywcze, karczochy, Konserwy warzyw w oleju, i pomidory suszone. Ma siedzibę w San Vitaliano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VEC CHAMP

  Holandia

  Firma VEC CHAMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Meijel, Holandia.

 2. AVEIRO MAROC

  Maroko

  Firma AVEIRO MAROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dżemy, konfitury. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzyw w oleju, tuńczyk w oleju z oliwek, Konserwy warzyw w oleju, produkcja konserw rybnych, i marynowane filety z anchois. Ma siedzibę w AGADIR, Maroko.

 3. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  Włochy

  Firma CORADI CONSERVE ITALIA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Ospitaletto, Brescia, Włochy.

 4. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  Włochy

  Firma OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, Oleje z fusów oliwnych, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze, i oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Baldissero D'Alba (Cn), Włochy.

 5. LARCIMBOLDO

  Włochy

  Firma LARCIMBOLDO, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach warzywa w oleju. Ma siedzibę w Prato (po), Włochy.

 1. AKRANI MOGADOR

  Maroko

  Firma AKRANI MOGADOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Essaouira, Maroko.

 2. LA REINESE S.R.L.

  Włochy

  Firma LA REINESE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach in oil conserves. Ma siedzibę w Reino, Włochy.

 1. CONSERVAS JUKER,S.L.

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS JUKER,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Pradejon La Rioja, Hiszpania.

 2. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Turcja

  Firma SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach pomidory suszone, i pomidury suszone z olejem z oliwek. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 3. ESHIP GINSENG CO.,LTD

  Wietnam

  Firma ESHIP GINSENG CO.,LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Ha Noi, Wietnam.

 4. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA ANNESE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach in oil conserves, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 5. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  Włochy

  Firma S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach grzyby w oliwie, i sosy warzywne. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 6. CONSERVAS SAURA, S.L

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS SAURA, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwy z przygotowanych warzyw. Ma siedzibę w Almoradí, Hiszpania.

 7. LE TRE TERRE DI SICILIA

  Włochy

  Firma LE TRE TERRE DI SICILIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwa. Ma siedzibę w Moio Alcantara, Włochy.

 8. LATO AS

  Macedonia Północna

  Firma LATO AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach pimenty pikantne. Ma siedzibę w Gorni Podlog, Kocani, Macedonia Północna.

 1. CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD

  Chiny

  Firma CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy spożywcze i warzywne, i owoce w puszce. Ma siedzibę w Development Zone, Chiny.

 2. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  Hiszpania

  Firma LAPERICANA DE MURO COOP. VAL., roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach rzemieślnik artystyczny. Ma siedzibę w Muro Del Alcoy, Hiszpania.

 3. ALU MIXER SRL

  Włochy

  Firma ALU MIXER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarniane kwiaty i rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, i grzyby - hurt. Ma siedzibę w Aaaaaaaaaaaaaaa, Włochy.

 4. LA CONTEA CONSERVE

  Włochy

  Firma LA CONTEA CONSERVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 5. LA SERRA S.A.S.

  Włochy

  Firma LA SERRA S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach konserwy w oleju, i produkty żywnościowe konserwowe. Ma siedzibę w Crotone, Włochy.

 6. HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzyw w oleju. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy spożywcze i warzywne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.