• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwy apertyzowane

Wyniki dla

Konserwy apertyzowane - Import eksport

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HUBER Packaging Group stała się niedawno częścią znanej na całym świecie grupy Envases i jest obecnie częścią Envases Europe A/Sz siedzibą w Danii. Jako część grupy Envases potwierdziliśmy naszą przynależność do grupy poprzez zmianę nazwy oraz logo i działamy obecnie w oparciu o jednolitą tożsamość grupy. Z dniem 1. kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczasowe spółki HUBER Packaging zmieniły nazwę na "Envases". Firma zajmuje się produkcją opakowań blaszanych do farb i lakierów, do produktów chemicznych i spożywczych. W sektorze BEVERAGE (napoje) firma Envases Öhringen specjalizuje się w produkcji 5-litrowych beczek imprezowych z blachy ocynkowanej i jest światowym liderem w tym segmencie rynku. Envases jest również wiodącym dostawcą w zakresie opakowań do transportu towarów niebezpiecznych. W zakładzie w Aesch w Szwajcarii produkowane są również opakowania z rozdmuchiwanego tworzywa sztucznego. Zakupy poprzez sklep internetowy są możliwe tylko na terenie Niemiec.

 2. COPPOLA S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COPPOLA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Żywność - import-eksport, coulis z owoców, eksport produktów spożywczych, Konserwy apertyzowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Turcja

  Firma TALIA GIDA A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Papryki, bakłażany, pomidory, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. WECK UNITED KINGDOM

  Francja

  Firma WECK UNITED KINGDOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Konserwy, jars for food industry packagings, Konserwy apertyzowane, Konserwy, i szklane słoiki ''weki''. Ma siedzibę w Geispolsheim Gare, Francja.

 5. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Turcja

  Firma CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KASI KONSERV LTD.

  Bułgaria

  Firma KASI KONSERV LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Septemvri, Bułgaria.

 2. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Rumunia

  Firma SC CAMARA LUI TOMITA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa świeże, Konserwy apertyzowane, Soki owocowe i jarzynowe, Owoce, Warzywa świeże, Konserwy apertyzowane, i Soki owocowe i jarzynowe. Ma siedzibę w Rasnov, Rumunia.

 3. POTS POTES

  Francja

  Firma POTS POTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Aiguilhe, Francja.

 4. CONSERVEIRA DO SUL, LDA

  Portugalia

  Firma CONSERVEIRA DO SUL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, produkcja konserw rybnych, linie konserw rybnych, i Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Olhao, Portugalia.

 5. KATRIN KO LTD

  Bułgaria

  Firma KATRIN KO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Rakovski, Bułgaria.

 1. FLORAMED LTD

  Turcja

  Firma FLORAMED LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach capers. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PIGMAGROUP

  Hiszpania

  Firma PIGMAGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach linie konserw rybnych, i konserwowanie. Ma siedzibę w Gandia, Hiszpania.

 1. CONSERVERIE DU MOULIN

  Francja

  Firma CONSERVERIE DU MOULIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Usseau, Francja.

 2. AGROBAYS

  Turcja

  Firma AGROBAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. STOCZEK NATURA

  Polska

  Firma STOCZEK NATURA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny konserwowe. Ma siedzibę w Stoczek Lukowski, Polska.

 4. DENIMEKS FOOD

  Turcja

  Firma DENIMEKS FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach konserwa, i producent humusu. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 5. CONSERVAS CASA ALICIA DE LODOSA

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS CASA ALICIA DE LODOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach produkty żywnościowe konserwowe, i linie konserw rybnych. Ma siedzibę w Lodosa, Hiszpania.

 6. SANTA CATARINA INDUSTRIA CONSERVEIRA S.A.

  Portugalia

  Firma SANTA CATARINA INDUSTRIA CONSERVEIRA S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Calheta, Portugalia.

 7. FAROPEIXE COMERCIO GERAL PEIXE LDA.

  Portugalia

  Firma FAROPEIXE COMERCIO GERAL PEIXE LDA., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Olhão, Portugalia.

 8. FRIGORIFICOS DA ERMIDA COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugalia

  Firma FRIGORIFICOS DA ERMIDA COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS ALIMENTARES LDA., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Ílhavo, Portugalia.

 1. C.N.C.B. - COMPANHIA NACIONAL COMÉRCIO BACALHAU S.A.

  Portugalia

  Firma C.N.C.B. - COMPANHIA NACIONAL COMÉRCIO BACALHAU S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Gafanha Da Nazaré, Portugalia.

 2. COVI SAS

  Francja

  Firma COVI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Bressuire, Francja.

 3. LIPORFIR-PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugalia

  Firma LIPORFIR-PRODUTOS ALIMENTARES, S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Gafanha Da Encarnação, Portugalia.

 4. GENCOAL, S.A.

  Portugalia

  Firma GENCOAL, S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 5. GRUPEIXE PRODUTOS ALIMENTARES S.A.

  Portugalia

  Firma GRUPEIXE PRODUTOS ALIMENTARES S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Gafanha Da Nazaré, Portugalia.

 6. COFISA CONSERVAS DE PEIXE DA FIGUEIRA S.A.

  Portugalia

  Firma COFISA CONSERVAS DE PEIXE DA FIGUEIRA S.A., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Cova, Portugalia.

 7. FABRICA CONSERVAS LA GONDOLA LDA.

  Portugalia

  Firma FABRICA CONSERVAS LA GONDOLA LDA., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Perafita, Portugalia.

 8. SOFRITAR DE PEIXOTO & VALE - PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugalia

  Firma SOFRITAR DE PEIXOTO & VALE - PRODUTOS ALIMENTARES LDA., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 9. KUPETS

  Ukraina

  Firma KUPETS, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Żywność mrożona sprzedaż hurtowa, i Mrożonki. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 10. SOC CORRETORA LDA.

  Portugalia

  Firma SOC CORRETORA LDA., roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Ma siedzibę w Ponta Delgada, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo