• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konserwacja budynków - przedsiębiorstwa

Wyniki dla

Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa - Import eksport

 1. PURITAS COOPERATIVA SOCIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PURITAS COOPERATIVA SOCIALE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, deratyzacja, farba, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, i dezynfekcja budynków, miejsc i urządzeń. Ma siedzibę w Vasto, Włochy.

 2. ANGUS

  Polska

  Pracownia Kolumn i Sztukaterii Angus Young Piotr Hoppe oferuje usługi w zakresie perfekcyjnego wykonawstwa kolumn, słupków ogrodzeniowych i balkonowych, mogących stanowić gustowny element dekoracyjny każdej nieomal rezydencji. W naszej pracy kierujemy się wskazówkami i doświadczeniem tak słynnych budowniczych jak Palladio, Vignola, Witruwiusz. Wierność odziedziczonym po nich zasadom pozwala nam na osiągnięcie doskonałych efektów przy budowie replik kolumn antycznych (kolumny toskańskie, kolumny doryckie, kolumny jońskie). A oto kilka podstawowych cech charakterystycznych naszych kolumn: – możliwość zbudowania kolumn dowolnych kształtów i rozmiarów – możliwość obudowy słupów już istniejących (kompletną kolumną) – możliwość dobudowania do istniejących już słupów samych baz i głowic Oferujemy dowolne kolumny, elementy architektoniczne z betonu ściśle w/g projektu Klienta.

 3. AREAL TOMASZ MACIEJEWSKI

  Polska

  Firma nasza istnieje na rynku od 2008 roku. Przez pierwsze lata działaliśmy w branży kamieniarskiej. W roku 2013 poszerzyliśmy ofertę o produkcję chemii kamieniarskiej, chemii renowacyjnej i chemii motoryzacyjnej. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, a wszystkie etapy procesów produkcyjnych są ściśle kontrolowane. Ważny dla nas jest profesjonalizm, terminowość i uczciwość biznesowa. Naszym celem jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Wytwarzana przez nas linia produktów KEMIA dzieli się na kategorie: - chemii kamieniarskiej obejmującej m.in. impregnaty, żywice - chemii renowacyjnej obejmującej m.in. zmywacze, oleje do drewna - chemii motoryzacyjnej obejmującej m.in. pasty BHP, preparaty do mycia silników i preparaty do mycia aluminium. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty.

 4. BOMBFORM

  Hiszpania

  Bombform wprowadza na rynek torkretnice/równiarki do betonu, zaprojektowane w celu ułatwienia wykonywania nawierzchni przemysłowych, a także w celu uzysywania powierzchni o jakości laserowej i wysokiej wydajności pracy.

 5. ZIĘBUD OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

  Polska

  Nasza firma od wielu lat istnieje w branży i przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie potrzebne, by zadowolić naszych Klientów. Działamy w branży konserwacji i obsługi nieruchomości we Wrocławiu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMAC MONTAJE MANTENIMIENTO Y COMISIONAMIENTO ELECTRICO

  Meksyk

  Firma IMAC MONTAJE MANTENIMIENTO Y COMISIONAMIENTO ELECTRICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja urządzeń elektromechanicznych, i uruchamianie instalacji. Ma siedzibę w Tampico, Meksyk.

 2. WIR ABT GMBH

  Niemcy

  Firma WIR ABT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 3. P & R² FACILITY MANAGEMENT GMBH

  Austria

  Firma P & R² FACILITY MANAGEMENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Ma. Enzersdorf, Austria.

 4. PINTORES BOADILLA

  Hiszpania

  Firma PINTORES BOADILLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Boadilla Del Monte, Hiszpania.

 5. OBRAS Y REFORMAS JUMIAL

  Hiszpania

  Firma OBRAS Y REFORMAS JUMIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach drobne prace murarskie, prace w zakresie konserwacji i przebudowy, renowacja łazienek, i przebudowa podłoży. Ma siedzibę w Fuengirola, Hiszpania.

 1. XOOC

  Holandia

  Firma XOOC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa w sektorze budownictwa, wielkich robót i infrastruktury, i hydraulik. Ma siedzibę w Zoetermeer, Holandia.

 2. BEST HANDYMAN OXFORD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEST HANDYMAN OXFORD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach elektrycy, hydraulik, ślusarstwo, i farby. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 1. FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM

  Holandia

  Firma FIXENJOY BOUW BV AMSTERDAM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, general renovation work, Remonty i renowacje, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, i Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. INDUSTRIELE & BOUWKUNDIGE TOEPASSINGEN

  Belgia

  Firma INDUSTRIELE & BOUWKUNDIGE TOEPASSINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Remonty i renowacje, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, general renovation work, Remonty i renowacje, i iso 9001. Ma siedzibę w Wetteren, Belgia.

 3. ENTREPRISES KOECKELBERG

  Belgia

  Firma ENTREPRISES KOECKELBERG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, building construction, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Gilly, Belgia.

 4. CONSTRUIR A MEDIDA SITGES S.L.

  Hiszpania

  Firma CONSTRUIR A MEDIDA SITGES S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, DORADZTWO w dziedzinie ekonomii energii, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, i Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Olivella, Hiszpania.

 5. CONSTRUCCIONES VEGA CUBELLES

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCCIONES VEGA CUBELLES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Cubelles, Hiszpania.

 6. BUILDING VISION LONDON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUILDING VISION LONDON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje budynków, roboty konserwacyjne budynków, i materiały hydrosanitarne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. LANE AIR CONDITIONING (UK)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LANE AIR CONDITIONING (UK), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Bromyard, Zjednoczone Królestwo.

 8. IMPERTOSI S.R.L.

  Włochy

  Firma IMPERTOSI S.R.L., roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, izolacje budynków, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, podłogi z żywicy, i substancje hydrofobowe do betonu i zapraw. Ma siedzibę w Goito, Włochy.

 1. JANSON FLOOR

  Belgia

  Firma JANSON FLOOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Cement i dodatki, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Cement i dodatki, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i pranie dywanów. Ma siedzibę w Vichte (anzegem), Belgia.

 2. 2HIGH SRL

  Włochy

  Firma 2HIGH SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja budynków przemysłowych, i roboty konserwacyjne budynków. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. ECOBA

  Belgia

  Firma ECOBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, Cement i dodatki, Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, betonowe balkony, i podłogi betonowe. Ma siedzibę w Forest, Belgia.

 4. DEMIRS DIENSTLEISTUNGEN INH. DEMIR CEMAL

  Niemcy

  Firma DEMIRS DIENSTLEISTUNGEN INH. DEMIR CEMAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Roigheim, Niemcy.

 5. CONSTRUVALL: OBRAS Y REFORMAS GALIS

  Hiszpania

  Firma CONSTRUVALL: OBRAS Y REFORMAS GALIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Gondomar, Hiszpania.

 6. TRAPEZE

  Francja

  Firma TRAPEZE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Bois-Colombes, Francja.

 7. E.T.S. SRL

  Włochy

  Firma E.T.S. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa, konserwacja maszyn przemysłowych, kontrola zaworów, doradztwo w zakresie kontroli i weryfikacji systemów jakości, i Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Statte, Włochy.

 8. EMMECIQUATTRO S.A.S

  Włochy

  Firma EMMECIQUATTRO S.A.S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Carpi, Włochy.

 9. SKYWORKERS

  Francja

  Firma SKYWORKERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 10. TRAVAUX EN HAUTEUR

  Francja

  Firma TRAVAUX EN HAUTEUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Puteaux, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konserwacja budynków - przedsiębiorstwa - Import eksport

Liczba wyników

656 Przedsiębiorstwa