• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Konina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. HNOS CABALLERO ROJO C.B.

  Hiszpania

 3. TOT-CAVALL

  Hiszpania

 4. AVENTURAS DEL SUR

  Hiszpania

 5. YEGUADA RETAMAR

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YEGUADA DIMOBA

  Hiszpania

 2. RUITHOF PAARDENVLEES

  Holandia

 3. SOVICA LOTTIN

  Francja

 4. ELIF PAZARLAMA

  Turcja

 5. CELEJ PIOTR

  Polska

 1. THECAVEMANGRILL

  Zjednoczone Królestwo

 2. ESCALERA DEL MAYORAZGO

  Hiszpania

  Stadnina koni i szkoła jazdy konnej. Kursy wprowadzające. Kursy ujeżdżania klasycznego i skoków.

 1. MUELAS CAMPILLO MARIANO

  Hiszpania

 2. JEMMELY S.A.

  Szwajcaria

 3. CABALLOS Y YEGUAS P.R.E.

  Hiszpania

 4. LAMADDALENA-LATORRE SRL

  Włochy

 5. M.K.Z. SP. Z O.O.

  Polska

 6. TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB

  Szwecja

 7. SARL LACOMBE

  Francja

 8. RELLMAN FOODS

  Belgia

  RELLMAN FOODS: importer i eksporter mięsa najwyższej jakości i lider na rynku. wołowiny oraz jagnięciny świeżej lub mrożonej. Posiadane certyfikaty: Angus Beef; Halal, Bio. Importujemy z Argentyny, Brazylii, Urugwaju, Nowej Zelandii i Irlandii. Nasze mięso jest rozprowadzane po całej Europie i na Bliskim Wschodzie, w Kuwejcie i Libanie.

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 3. HOREMEAT

  Belgia

 4. ILCO FOOD

  Francja

 5. NIGEL FREDERICKS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. CARNI CIARNIELLO S.R.L.

  Włochy

 7. ITALMACELLO S.R.L.

  Włochy

 8. MUA' S.R.L.

  Włochy

 9. EROSUR SL

  Hiszpania

 10. PRENSERVICE S.A.S. DI PRENCI LUIGI & C.

  Włochy