• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Konina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 2. ESCALERA DEL MAYORAZGO

  Hiszpania

  Stadnina koni i szkoła jazdy konnej. Kursy wprowadzające. Kursy ujeżdżania klasycznego i skoków.

 3. HNOS CABALLERO ROJO C.B.

  Hiszpania

  Firma HNOS CABALLERO ROJO C.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach wędliny z dziczyzny. Ma siedzibę w Villarramiel (palencia), Hiszpania.

 4. TOT-CAVALL

  Hiszpania

  Firma TOT-CAVALL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w La Nucía, Hiszpania.

 5. THECAVEMANGRILL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THECAVEMANGRILL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Derbyshire, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AVENTURAS DEL SUR

  Hiszpania

  Firma AVENTURAS DEL SUR, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach touroperatorzy - wakacje, zakwaterowanie - wycieczki, podróże międzynarodowe, i organizowanie podróży dla grup. Ma siedzibę w Tarifa, Hiszpania.

 2. YEGUADA RETAMAR

  Hiszpania

  Firma YEGUADA RETAMAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konie i osły. Jest również obecna w dziedzinach Konina - mięso z rzeźni, konie, i Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Fortuna, Hiszpania.

 3. CABALLOS Y YEGUAS P.R.E.

  Hiszpania

  Firma CABALLOS Y YEGUAS P.R.E., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Sant Genis De Palafolls, Hiszpania.

 4. TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB

  Szwecja

  Firma TALLHOJDENS KOTT OCH CHARK AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso świeże - hurt, i mięso mrożone - hurt. Ma siedzibę w Oxaback, Szwecja.

 5. RUITHOF PAARDENVLEES

  Holandia

  Firma RUITHOF PAARDENVLEES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Musselkanaal, Holandia.

 1. YEGUADA DIMOBA

  Hiszpania

  Firma YEGUADA DIMOBA, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach konie. Ma siedzibę w Santa Fe De Mondújar-Almería, Hiszpania.

 2. SARL LACOMBE

  Francja

  Firma SARL LACOMBE, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Konina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w St Santin De Maurs, Francja.

 1. SOVICA LOTTIN

  Francja

  Firma SOVICA LOTTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Angers, Francja.

 2. ELIF PAZARLAMA

  Turcja

  Firma ELIF PAZARLAMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. M.K.Z. SP. Z O.O.

  Polska

  Firma M.K.Z. SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Konina - mięso z rzeźni, i Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Rawicz, Polska.

 4. EQUTEA

  Hiszpania

  Firma EQUTEA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Cintruénigo (navarra), Hiszpania.

 5. LAMADDALENA-LATORRE SRL

  Włochy

  Firma LAMADDALENA-LATORRE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 6. CELEJ PIOTR

  Polska

  Firma CELEJ PIOTR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso końskie. Ma siedzibę w Stoczek Łukowski, Polska.

 7. MUELAS CAMPILLO MARIANO

  Hiszpania

 8. JEMMELY S.A.

  Szwajcaria

 1. RELLMAN FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  RELLMAN FOODS: Import i eksport najwyższej jakości, wiodącego na rynku mięsa. Świeża lub mrożona wołowina. Dostępne certyfikaty: Angus Beef; Halal i Organic. Importujemy z Argentyny, Brazylii, Urugwaju, Nowej Zelandii i Irlandii. Nasze mięso jest dystrybuowane w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Kuwejcie.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 4. DOLY-COM DISTRIBUTIE SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Doly-Com Distributie SRL: Rumuński Lider Przetwórstwa Mięsnego z siedzibą w Botosani to największa rzeźnia bydła i owiec oraz zakład odkostniania wieprzowiny, wołowiny i jagnięciny/baraniny. Przetwarzamy ponad 60 000 głów rocznie z tygodniową zdolnością produkcyjną wynoszącą 2 672 ton w obiekcie o powierzchni 7 477, 65 metrów kwadratowych. Posiadając certyfikaty zgodności z najwyższymi standardami (HACCP, ISO 22000: 2018, ISO 9001: 2015, FSSC 22000, IFS i Halal), zapewniamy najwyższą jakość produktów mięsnych.

 5. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 6. ILCO FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ILCO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Cielęcina - mięso z rzeźni, Podroby, świnie, Cielęcina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, i Podroby. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 7. SERVIZI INTEGRATI DI MACELLAZIONE E TRASFORMAZIONE S.R.L.

  Włochy

 8. TRADIZIONE FIORINI S.R.L.

  Włochy

 9. TREVIGIANA CARNI

  Włochy

 10. MIACARNI S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo