• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • komputery - urządzenia peryferyjne

Wyniki dla

Komputery - urządzenia peryferyjne - Import eksport

 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

 2. EET FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EET FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 3. RDM SYSTEME AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma RDM SYSTEME AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. DREYER SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma DREYER SYSTEM GmbH została założona 17.10.1977 r. Nasza siedziba znajduje się w Hamburgu. 1. kwietnia 2000 r. firma SYSTEM DREYER został przejęta przez obecnych właścicieli Jochena Erhardta i Ingo Schmidta. Spółka wcześniej koncentrowała swoją działalność na dystrybucji drukarek termicznych, czytników kart oraz innych urządzeń wejściowych i wyjściowych. Od kwietnia 2000 r. konsekwentnie rozszerzano działalność obejmując specyficzne dla klienta wymagania; a działalność czysto dystrybucyjna była stale ograniczana w celu zwiększenia wewnętrznego udziału firmy w wartości dodanej. W 2004 r. rozszerzono zakres działalności o „gospodarkę cieplną”. System DREYER posiada certyfikat ISO 9001: 2015. Zadowolenie klienta jest przedmiotem naszych nieustannych starań. Osiągnięcie tego celu wymaga zdecydowanej współpracy wszystkich zaangażowanych stron. Naszym obowiązkiem jest motywowanie ich oraz tworzenie niezbędnych warunków ramowych.

 5. F.H. LASERLAND

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się naprawą, oraz sprzedażą nowych i używanych komputerów, ploterów, drukarek atramentowych, laserowych oraz termicznych. Jednym z flagowych obszarów działalności naszej firmy jest sprzedaż urządzeń używanych. Oferowany przez nas sprzęt poleasingowy zanim trafi do odbiorcy, przechodzi przez szereg procesów konserwacyjnych i testowych. Testy wykonywane są pod pełnym obciążeniem urządzeń, dzięki czemu wszelkie jego funkcje są bardzo dokładnie sprawdzane. Wszystko po to, aby po przekazaniu drukarki uzyskać Państwa pełną satysfakcję. Zakupione u nas urządzenie objęte jest gwarancją, której okres zależny jest od rodzaju zakupionego sprzętu. Nasza Firma oferuje Państwu także szybki i rzetelny serwis drukarek laserowych i atramentowych wszystkich znanych producentów: HP, LEXMARK, DELL, SAMSUNG, KYOCERA, OKI, ploterów HP oraz drukarek termicznych ZEBRA i DATAMAX .

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MATCH USŁUGI INFORMATYCZNE MACIEJ CHMURZYŃSKI

  Polska

  Pogotowie-komputerowe24h.pl tworzone jest przez fachowców w dziedzinie informatyki i naprawy komputerów. Oferują oni pomoc przy wszelkiego rodzaju awariach sprzętu stacjonarnego i laptopów. Usługi dostępne są głównie w obrębie Warszawy i jej najbliższych okolic. Firma zajmuje się komputerami, które zostały zainfekowane przez wirusy. Dzięki szybko podjętym i trafnym działaniom ich usunięcie odbywa się szybko, a dane z dysku udaje się uchronić przed utratą. Aby zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami i przypadkowym skasowaniem plików, warto skorzystać z proponowanego przez Pogotowie-komputerowe24h.pl archiwizowania danych. Oferta ta jest skierowana do firm, dużych przedsiębiorstw i różnego rodzaju instytucji, które przechowują na swoich urządzeniach bardzo istotne informacje. Wówczas odzyskanie ich na skutek uszkodzenia sprzętu czy zawirusowania jest w pełni możliwe. Kolejną z usług jest instalacja systemu, programów i dodatkowych urządzeń m.in.: systemu Windows i jego różnych wersji, sieci internetowej, routerów, drukarek, faksów, nawigacji samochodowej i tabletów. Fachowa instalacja zapewni sprawne i długotrwałe użytkowanie sprzętu. Firma udziela również pomocy w formie pogotowia komputerowego. Dostępne jest ono całodobowo dla mieszkańców Warszawy na telefon. Każdy klient może zadzwonić i wezwać informatyka, który odwirusuje laptopa na miejscu lub zabierze go ze sobą i zwróci po wykonaniu naprawy czy odzyskaniu danych z dysku.

 2. VISUAL MEDIA POLSKA SP. Z O.O. FLASHSTORE

  Polska

  W Flashstore zamówisz Pendrive metalowe, plastikowe, skórzane oraz drewniane. Firma zajmie się również wykonanie kształtów Pendrive na specjalne zamówienie. W swej ofercie Flashstore posiada również usługi znakowania nadruku. Odbywa się to za pomocą graweru laserowego, sitodruku, druku cyfrowego i tłoczenia. Możesz wybrać dowolną metodę, specjaliści z Flashstore zadbają o najwyższą jakość wykonania. Firma wykona usługi z zakresy wgrania danych na Pendrive, dokona tez blokady danych, zajmie się dopasowaniem kolorystyki obudowy, wykona ponadto produkcję kształtów Pendrive na specjalne zamówienie klienta.

 3. GRUPA-IT

  Polska

  Świat dynamicznie biegnie do przodu, przenosząc się do wirtualnej rzeczywistości, w której dominują komputery. Grupa-IT to zawodowcy od obsługi informatycznej w firmach, jacy uciążliwe zagadnienia zmieniają w łatwa obsługę, która po prostu działa. Jeśli w Twojej firmie brakuje takich zawodowców, system obsługi nie działa lub ewentualnie nie jest wydajny - gorąco zapraszamy do nas. Gwarantujemy, iż po interwencji Grupy-IT, w Twojej jednostce gospodarczej komputery zaczną ostatecznie przynosić zysk, a system obsługi będzie efektywny. Kompletny outsourcing IT proponowany przez nas to recepta na nowoczesne komputerowe czasy.

 4. PROSUM

  Francja

  PROSUM projektuje, opracowuje i sprzedaje oprogramowania i sprzęt do internetu i sieci lokalnych, przełączniki i porty KVM, adaptery ATM, systemy wyświetlania dynamicznego, routery z wbudowanymi oprogramowaniami. Znajdziesz wszystkie nasze gamy produktów na stronie www.prosum.net

 5. MORELE.NET

  Polska

  Dzięki Morele.net tanio i szybko znajdziesz wszelkie nowinki techniczne dla swojego domu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór, najwyższej i sprawdzonej jakości produktów od sprzętu RTV i AGD po sprzęty komputerowe. Nie zapominamy też o miłośnikach gier komputerowych i nowinek telefonicznych. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.morele.net.

 1. SILIGAN.PL

  Polska

  Sklep komputerowy Siligan.pl to miejsce z tradycjami, już od 1994 roku z pasją i nieustanną ciekawością poszerzamy swoją wiedzę o komputerach i dzielimy się nią z innymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór komputerów stacjonarnych, notebooki/laptopy, netbooki, płyty główne, procesory, monitory, obudowy, zasilacze, oprogramowanie oraz wszelki sprzęt komputerowy i akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.siligan.pl.

 2. NETRAM MEMORY GMBH

  Niemcy

  Firma NETRAM MEMORY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. LODATA MICRO COMPUTER GMBH

  Niemcy

  Firma LODATA MICRO COMPUTER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 2. PERGOS INDUSTRY LIMITED

  Chiny

  Firma PERGOS INDUSTRY LIMITED, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach klucze usb, i karta pamięci. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ECHOLON - MIT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Borstel-Hohenraden, Niemcy.

 4. GETT GERÄTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GETT GERÄTETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach klawiatura membranowa, Anti-vandalism keypads, Keyboards for medical domains, i industrial keypads. Ma siedzibę w Treuen, Niemcy.

 5. COMTISS SCHMID COMPUTER TIME SYSTEM SERVICE

  Szwajcaria

  Firma COMTISS SCHMID COMPUTER TIME SYSTEM SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Trogen, Szwajcaria.

 6. UAB NOCTAVIS

  Litwa

  Firma UAB NOCTAVIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Elektroniczna wymiana danych (EDI), Informatyka - oprogramowanie, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Elektroniczna wymiana danych (EDI). Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 7. AXRO

  Maroko

  Firma AXRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - informytyka. Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, Kody kreskowe - opracowanie, Hardware, Komputery - urządzenia peryferyjne, technologie dla handlu, i Kody kreskowe - opracowanie. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 8. DAVITEL

  Belgia

  Firma DAVITEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi informatyczne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Komputery - urządzenia peryferyjne, Usługi informatyczne, i akcesoria i elementy dla telekomunikacji i telefonii. Ma siedzibę w Galmaarden, Belgia.

 1. SYSTEM INDUSTRIE ELECTRONIC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SYSTEM INDUSTRIE ELECTRONIC DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 2. HY-LINE COMPUTER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma HY-LINE COMPUTER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ekrany komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - mikrokomputery (PC), Komputery - urządzenia peryferyjne, plakatowanie, Informatyka - mikrokomputery (PC), i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Unterhaching, Niemcy.

 3. E-TECHNOLOGIES

  Luksemburg

  Firma E-TECHNOLOGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. IT ATTITUDE

  Luksemburg

  Firma IT ATTITUDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - oprogramowanie, Usługi informatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - oprogramowanie, Usługi informatyczne, i okablowanie sieciowe. Ma siedzibę w Dahlem, Luksemburg.

 5. DEMLOG

  Francja

  Firma DEMLOG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, i Informatyka - mikrokomputery (PC). Ma siedzibę w Onnaing, Francja.

 6. SOFTEXPRESS GMBH

  Niemcy

  Firma SOFTEXPRESS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - mikrokomputery (PC), Komputery - urządzenia peryferyjne, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - mikrokomputery (PC), Komputery - urządzenia peryferyjne, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Greimerath, Niemcy.

 7. INTEGRAL CONCEPT INFORMATIQUE

  Francja

  Firma INTEGRAL CONCEPT INFORMATIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 8. NETBAY

  Luksemburg

  Firma NETBAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, Kable i sieci, Komputery - urządzenia peryferyjne, Kable i sieci, Bezpieczeństwo sieci informatycznych, i zabezpieczenie sieci informatycznej. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 9. HPS INDUSTRIAL B.V.

  Holandia

  Firma HPS INDUSTRIAL B.V., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Automaty przemysłowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - mikrokomputery (PC), Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, i Automaty przemysłowe. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 10. C.E.M.I. (CIE ELECTRONIQUE ET DE MAINTENANCE INFORMATIQUE)

  Francja

  Firma C.E.M.I. (CIE ELECTRONIQUE ET DE MAINTENANCE INFORMATIQUE), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Komputery - urządzenia peryferyjne - Import eksport

Liczba wyników

17 037 Przedsiębiorstwa