• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kompensatory

Wyniki dla

Kompensatory - Import eksport

 1. FERGO ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma FERGO Armaturen GmbH to Twόj kompetentny i niezawodny partner w sektorze techniki regulacji i sterowania. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wszelkiego rodzaju zasuw, zaworów odcinających i zwrotnych, a także siłowników pneumatycznych i elektrycznych. Oczywiście oferujemy Państwu również kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń peryferyjnych - na przykład zaworów elektromagnetycznych, pozycjonerów, skrzynek wyłączników krańcowych i wielu innych; niezależnie od tego, w jakich warunkach i do jakich zastosowań przemysłowych potrzebne są nasze produkty. Kontrolujemy to - taka jest filozofia naszej firmy! Absolutna satysfakcja klienta jest dla FERGO Armaturen GmbH najwyższym priorytetem. Wysokiej jakości komponenty i materiały, korzystne warunki, jak również minimalne czasy obróbki i dostawy pozwalają nam wielokrotnie przewyższać wysokie wymagania naszych klientów. Wystarczy postawić przed nami wyzwanie! Opracujemy w najkrótszym możliwym czasie elastyczne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 2. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

 3. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Niemcy

  Od roku 1960 firma REIFLEXA – poprzednio Gummi Reischl - zajmuje się kompensatorami i instalacjami wężowymi. Z Hamburga współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami na całym świecie. Ścisła współpraca z najsprawniejszymi dostawcami w Niemczech i w Europie oraz nasza ugruntowane kwalifikacje zapewniają nam mocną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia: Od początku stale rozwijamy nasze produkty. W ubiegłych dziesięcioleciach dzięki nowym pomysłom, innowacjom oraz częściowo opatentowanym konstrukcjom wyznaczaliśmy standardy: Opracowanie pierwszego kondensatora miechowego z obrotowymi kołnierzami. Opracowanie w pełni symetrycznego złącza wężowego do DN 150 do ciężkich zastosowań Bundeswehry i marynarki. Opracowanie morskiej uprzęży zaopatrzeniowej dla marynarki do załadunku na rufie i dziobie z odciążonymi wężami. Opracowanie węży wysokiego ciśnienia do rurociągów wraz koniecznymi zaworami.

 4. KOREMA® GMBH & CO. KG

  Niemcy

  KOREMA® kompensatory z miękkiego materiału - indywidualne wymiary i certyfikowane materiały spełniające Państwa wymagania!

 5. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "kompensatory"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SENIOR FLEXONICS GMBH

  Niemcy

 2. SENAPLASTICS AG

  Szwajcaria

 3. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

 4. AL GUMMI- + KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. SCHIERITZ GMBH

  Niemcy

 1. ASPAG GMBH

  Austria

 2. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Niemcy

 1. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Niemcy

 2. PTFE-SPEZIALVERTRIEB GMBH

  Niemcy

 3. HÖHL & WESTHOFF GMBH

  Niemcy

 4. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

  Wszystkie wyroby na "kompensatory"

 5. WELLFLEX GMBH

  Niemcy

  Witamy u Welllflex – Państwa partnera w zakresie kompensatorów, odwadniaczy i armatury przemysłowej. Firma Wellflex powstała w 1989 roku jako jednoosobowa działalnośź gospodarcza, a w 1990 roku została przekształcona w GmbH - spółkę z ograniczobą odpowiedzialnością. Nasza firma specjalizuje się w następujących grupach produktów: kompensatory, elastyczne węże metalowe, odwadniacze, zawory zwrotne, zaślepki zwrotne, ręczne pompy łopatkowe, zawory odcinające, elektrody poziomu, magnetyczne wskaźniki klapowe.

 6. IBK WIESEHAHN GMBH

  Niemcy

  Jakość jest tym co najlepiej łączy. IBK WIESEHAHN GMBH jest firmą rodzinną i od 50 lat angażuje się w nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii przemysłowej - wspierane doświadczeniem i innowacyjnością. Na przestrzeni lat nasza oferta produktów rozwinęła się w kompleksowy program dla przemysłu w zakresie technologii węży, uszczelnień, szczelin dylatacyjnych i technologia kompensacyjna. Ponadto oferujemy szeroką gamę sprzęgieł i części z tworzyw sztucznych. Od pół wieku dostarczamy koncepcje i produkty specjalne. Jako partner zapewniamy naszym klientom doradztwo i wsparcie. Nasi klienci należą do różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł stalowy, technologia chemiczna i spożywcza, budowa maszyn i urządzeń. IBK Wiesehahn od pokoleń jest synonimem maksymalnej niezawodności, długiej żywotności i ekonomiczności swoich produktόw. Zapewniamy indywidualne odpowiedzi na codzienne wyzwania - osobiście, niezawodnie i szybko.

 7. EUROPOLIT SP. Z O.O.

  Polska

  Europolit Sp. z o. o. jest jednym z czołowych producentów uszczelnień technicznych oraz materiałów termoizolacyjnych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji bezazbestowych materiałów uszczelniających, izolacji wysokotemperaturowych, materiałów ciernych oraz kompensatorów tkaninowych.

 8. D&M ABSAUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. HD INDUSTRIE GMBH

  Niemcy

 2. KTA FLEXIBLE TECHNOLOGY GMBH

  Austria

 3. SEALUX

  Belgia

 4. PIREP BELGIUM

  Belgia

 5. P. BOONEN EN CO

  Belgia

 6. PRO-SEPT

  Francja

 7. LUMOX

  Francja

 8. FIRMA USLUGOWA ENERGO-MAR ROKITA WALDEMAR

  Polska

 9. INNO-FLEX TECHN. EQUIPMENT PRODUKTIONSGMBH

  Austria

 10. GMF COMPONENTS & CONSULTING SA

  Szwajcaria