• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kompensatory

Wyniki dla

Kompensatory - Import eksport

 1. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

 2. FERGO ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FERGO Armaturen GmbH to Twόj kompetentny i niezawodny partner w sektorze techniki regulacji i sterowania. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wszelkiego rodzaju zasuw, zaworów odcinających i zwrotnych, a także siłowników pneumatycznych i elektrycznych. Oczywiście oferujemy Państwu również kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń peryferyjnych - na przykład zaworów elektromagnetycznych, pozycjonerów, skrzynek wyłączników krańcowych i wielu innych; niezależnie od tego, w jakich warunkach i do jakich zastosowań przemysłowych potrzebne są nasze produkty. Kontrolujemy to - taka jest filozofia naszej firmy! Absolutna satysfakcja klienta jest dla FERGO Armaturen GmbH najwyższym priorytetem. Wysokiej jakości komponenty i materiały, korzystne warunki, jak również minimalne czasy obróbki i dostawy pozwalają nam wielokrotnie przewyższać wysokie wymagania naszych klientów. Wystarczy postawić przed nami wyzwanie! Opracujemy w najkrótszym możliwym czasie elastyczne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

 3. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od roku 1960 firma REIFLEXA – poprzednio Gummi Reischl - zajmuje się kompensatorami i instalacjami wężowymi. Z Hamburga współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami na całym świecie. Ścisła współpraca z najsprawniejszymi dostawcami w Niemczech i w Europie oraz nasza ugruntowane kwalifikacje zapewniają nam mocną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia: Od początku stale rozwijamy nasze produkty. W ubiegłych dziesięcioleciach dzięki nowym pomysłom, innowacjom oraz częściowo opatentowanym konstrukcjom wyznaczaliśmy standardy: Opracowanie pierwszego kondensatora miechowego z obrotowymi kołnierzami. Opracowanie w pełni symetrycznego złącza wężowego do DN 150 do ciężkich zastosowań Bundeswehry i marynarki. Opracowanie morskiej uprzęży zaopatrzeniowej dla marynarki do załadunku na rufie i dziobie z odciążonymi wężami. Opracowanie węży wysokiego ciśnienia do rurociągów wraz koniecznymi zaworami.

 4. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "kompensatory"
 5. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy, Kompensatory, Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, screw-type conveyors, Łańcuchy, i Kompensatory. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SENAPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SENAPLASTICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach frezowanie CNC, i Ochrona przez korozją. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 2. SCHIERITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHIERITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Großröhrsdorf, Niemcy.

 3. AL GUMMI- + KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AL GUMMI- + KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 4. ASPAG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASPAG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOREMA® GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Turbiny gazowe, rury z ptfe, konstrukcja przewodów i zestawów rur, kompensatory tkaninowe, kompensatory z tworzyw miękkich, kompensatory o specjalnej konstrukcji, kompensatory do kanałów spalinowych, i kompensatory mieszkowe do instalacji rurowych. Ma siedzibę w Weiterstadt, Niemcy.

 1. GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFG GESELLSCHAFT FÜR GEWEBEKOMPENSATOREN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemysłu, Tkaniny do użytku technicznego, materiały przemysłowe, Asbestos-free string, packaging, tapes, Materiały uszczelniające, Tkaniny techniczne, i Tkaniny techniczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Hummeltal, Niemcy.

 2. PTFE-SPEZIALVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PTFE-SPEZIALVERTRIEB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 1. HÖHL & WESTHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖHL & WESTHOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. BAMEX SP. Z O. O.

  Polska

  Twój wiarygodny partner Bamex Sp. z o.o. jest firmą doradczo-handlową. Reprezentujemy niszowych producentów rozwiązań, którzy podnoszą rentowności przedsiębiorstw innowacyjnymi usprawnieniami technicznymi. Nasi klienci doceniają fachowe doradztwo, nietuzinkowe spojrzenie i dbałość o ich interes. Większość naszych realizacji dotyczy termomodernizacji, kultury smarowania i krojonych na miarę potrzeb przemysłu rozwiązań techniczno-tekstylnych. Misją Bamexu jest eliminowanie strat w procesach przemysłowych naszych klientów i przyczynianie się do wzrostu ich opłacalności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne. Zmniejsz koszty i chroń środowisko! Poznaj korzyści stosowania izolacji i smarów w produkcji przemysłowej: większa opłacalność produkcji bezpieczeństwo pracowników mniejsza emisja gazów zwiększających efekt cieplarniany dłuższa żywotność elementów produkcyjnych zgodność z najnowszymi wymogami unijnymi

 3. WELLFLEX GMBH

  Niemcy

  Witamy u Welllflex – Państwa partnera w zakresie kompensatorów, odwadniaczy i armatury przemysłowej. Firma Wellflex powstała w 1989 roku jako jednoosobowa działalnośź gospodarcza, a w 1990 roku została przekształcona w GmbH - spółkę z ograniczobą odpowiedzialnością. Nasza firma specjalizuje się w następujących grupach produktów: kompensatory, elastyczne węże metalowe, odwadniacze, zawory zwrotne, zaślepki zwrotne, ręczne pompy łopatkowe, zawory odcinające, elektrody poziomu, magnetyczne wskaźniki klapowe.

 4. IBK WIESEHAHN GMBH

  Niemcy

  Jakość jest tym co najlepiej łączy. IBK WIESEHAHN GMBH jest firmą rodzinną i od 50 lat angażuje się w nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii przemysłowej - wspierane doświadczeniem i innowacyjnością. Na przestrzeni lat nasza oferta produktów rozwinęła się w kompleksowy program dla przemysłu w zakresie technologii węży, uszczelnień, szczelin dylatacyjnych i technologia kompensacyjna. Ponadto oferujemy szeroką gamę sprzęgieł i części z tworzyw sztucznych. Od pół wieku dostarczamy koncepcje i produkty specjalne. Jako partner zapewniamy naszym klientom doradztwo i wsparcie. Nasi klienci należą do różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł stalowy, technologia chemiczna i spożywcza, budowa maszyn i urządzeń. IBK Wiesehahn od pokoleń jest synonimem maksymalnej niezawodności, długiej żywotności i ekonomiczności swoich produktόw. Zapewniamy indywidualne odpowiedzi na codzienne wyzwania - osobiście, niezawodnie i szybko.

 5. EUROPOLIT SP. Z O.O.

  Polska

  Europolit Sp. z o. o. jest jednym z czołowych producentów uszczelnień technicznych oraz materiałów termoizolacyjnych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji bezazbestowych materiałów uszczelniających, izolacji wysokotemperaturowych, materiałów ciernych oraz kompensatorów tkaninowych.

 6. KOREMA® GMBH & CO. KG

  Niemcy

  KOREMA® kompensatory z miękkiego materiału - indywidualne wymiary i certyfikowane materiały spełniające Państwa wymagania!

 7. SENIOR FLEXONICS GMBH

  Niemcy

  Firma SENIOR FLEXONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach hydraulic hoses. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 8. D&M ABSAUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma D&M ABSAUGTECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 1. HD INDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Firma HD INDUSTRIE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

 2. KTA FLEXIBLE TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Firma KTA FLEXIBLE TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Metal hoses. Ma siedzibę w Pöchlarn, Austria.

 3. PRO-SEPT

  Francja

  Firma PRO-SEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach kompensatory dylatacji metalicznych, i osiowe wahacze kompensacyjne. Ma siedzibę w Saint Vincent Sur Graon, Francja.

 4. LUMOX

  Francja

  Firma LUMOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Rury żelazne, Rury z metali kolorowych, Rury żelazne, i giętkie węże ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 5. PIREP BELGIUM

  Belgia

  Firma PIREP BELGIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach włókna policzterofluoroetylen (ptfe), ptfe, i sprzęgła mieszkowe. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 6. STENFLEX

  Francja

  Firma STENFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kompensatory, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Kompensatory, Złączki rurowe z tworzyw sztucznych, i elastomer. Ma siedzibę w Neuilly-Sur-Marne, Francja.

 7. P. BOONEN EN CO

  Belgia

  Firma P. BOONEN EN CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Kompensatory, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Kompensatory, anti-slip mats, i kanalizacje. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 8. SEALUX

  Belgia

  Firma SEALUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Kompensatory, pierścienie szczelne, materiały przemysłowe, i Kompensatory. Ma siedzibę w Bertrix, Belgia.

 9. DEKOMTE BENELUX

  Belgia

  Firma DEKOMTE BENELUX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Kompensatory, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Kompensatory, i turbiny gazowe. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 10. HATEC FLEX GMBH

  Niemcy

  Firma HATEC FLEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Kompensatory, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Armatura rurociągowa przemysłowa, Kompensatory, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo