• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koleje - układanie i konserwacja

Wyniki dla

Koleje - układanie i konserwacja - Import eksport

 1. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

  Wszystkie wyroby na "koleje - układanie i konserwacja"

 2. D.R. FERROVIARIA ITALIA

  Włochy

  D.R.F. srl jest jednym z czołowych MŚP w dziedzinie realizacji nowych szyn i remontu szyn istniejących. Z biegiem lat, dzięki licznym prestiżowym projektom, przedsiębiorstwo D.R.F. znalazło się w gronie firm najbardziej poszukiwanych do realizacji nowych złączy kolejowych we Włoszech i za granicą, wyznaczając jego rozwój pod względem doświadczenia i renomy.

 3. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Niemcy

  Dostawca produktów i usług związanych z budową, naprawą, konserwacją i modernizacją torów, realizowanych na całym świecie przez 23 spółki. Dzięki ścisłej współpracy spółek wchodzących w skład naszej grupy z partnerami na całym świecie obsługujemy międzynarodowy rynek infrastruktury komunikacyjnej opartej na torach. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę, renowację, konserwację czy też o modernizację – z nami zawsze będziesz na właściwych torach.

 4. PEGASO DI DEL ROSSO

  Włochy

  Firma PEGASO DI DEL ROSSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Molfetta, Włochy.

 5. GEISMAR

  Francja

  Firma GEISMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, odświeżanie linii kolejowych, Koleje - układanie i konserwacja, budowanie linii kolejowych, i pojazdy do naprawy kolejowych linii elektrycznych. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELCASTLE UKRAINE

  Ukraina

  Firma ELCASTLE UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, konstrukcje metalowe, pre-fabrications - sheet metal, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. INFRABEL

  Belgia

  Firma INFRABEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, budowanie linii kolejowych, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. TESMEC SPA

  Włochy

  Firma TESMEC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i wyposażenie do robót ziemnych. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

 4. DE VUYST

  Belgia

  Firma DE VUYST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Koleje - układanie i konserwacja, ostrogi, i handel taborem kolejowym. Ma siedzibę w Leeuwergem, Belgia.

 5. EMMEFER SRL

  Włochy

  Firma EMMEFER SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja linii kolejowych, budowanie linii kolejowych, budowa linii tramwajowych, i roboty uzbrojenia kolejowego. Ma siedzibę w Avellino, Włochy.

 1. POTIEZ

  Belgia

  Firma POTIEZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Koleje - układanie i konserwacja, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Tertre, Belgia.

 2. TN TERRASSEMENTS

  Belgia

  Firma TN TERRASSEMENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Spawanie stali i metali, Koleje - układanie i konserwacja, Spawanie stali i metali, spawarki do szyn, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Saint-Vaast, Belgia.

 1. SOCOGETRA

  Belgia

  Firma SOCOGETRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach instalacje kanalizacyjne, i konserwacja przejezdności dróg. Ma siedzibę w Awenne, Belgia.

 2. A.B.EUROLINES

  Belgia

  Firma A.B.EUROLINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji, Koleje - układanie i konserwacja, i Drogi - wyposażenie i sprzęt do konserwacji. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 3. VAN HOOREBEECK J.

  Belgia

  Firma VAN HOOREBEECK J., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, układanie kanałów i sieci kanałów, asfalt, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Wolvertem, Belgia.

 4. VÍAS Y CONSTRUCCIONES, S.A.

  Hiszpania

  Firma VÍAS Y CONSTRUCCIONES, S.A., roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, konserwacja linii kolejowych, budowanie linii kolejowych, Koleje - układanie i konserwacja, i roboty uzbrojenia kolejowego. Ma siedzibę w MADRID, Hiszpania.

 5. HOUWELYCKX

  Belgia

  Firma HOUWELYCKX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Koleje - układanie i konserwacja, roboty drogowe, i baseny dla osób prywatnych. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 6. ELECTREN, S.A.

  Hiszpania

  Firma ELECTREN, S.A., roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, sprzęt kolejowy i transportowy, instalacje dla linii kolejowych i tramwajowych, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i instalacje elektryczne dla linii kolejowych i tramwajowych. Ma siedzibę w MADRID, Hiszpania.

 7. AMBARO

  Belgia

  Firma AMBARO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Koleje - układanie i konserwacja, Koleje - układanie i konserwacja, budowa infrastruktury, roboty drogowe, i Asenizacja. Ma siedzibę w Lichtaart, Belgia.

 8. CASUTT AG, BAUUNTERNEHMUNG

  Szwajcaria

  Firma CASUTT AG, BAUUNTERNEHMUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Falera, Szwajcaria.

 1. PBH MARKIERUNG LACKNER INH. G. LACKNER

  Niemcy

  Firma PBH MARKIERUNG LACKNER INH. G. LACKNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Frielendorf, Niemcy.

 2. WETRA TRANSPORT- U. BAUSTOFFHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma WETRA TRANSPORT- U. BAUSTOFFHANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Schweich, Niemcy.

 3. LÖTSCHER LOGISTIK AG

  Szwajcaria

  Firma LÖTSCHER LOGISTIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Luzern, Szwajcaria.

 4. SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma SWARCO TRAFFIC SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacji drogowej, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Tablice sygnalizacji drogowej, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 5. BRUNNENBAU UWE PROTZE

  Niemcy

  Firma BRUNNENBAU UWE PROTZE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Hohnstein, Niemcy.

 6. HOCH- U. TIEFBAU LEHMANN

  Niemcy

  Firma HOCH- U. TIEFBAU LEHMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Kolkwitz, Niemcy.

 7. EGELHOF-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma EGELHOF-BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 8. SCHOBER BAUUNTERNEHMUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SCHOBER BAUUNTERNEHMUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Nürtingen, Niemcy.

 9. BBS – BETON BOHREN SÄGEN GMBH

  Niemcy

  Firma BBS – BETON BOHREN SÄGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 10. KLAUS STEWERING GMBH

  Niemcy

  Firma KLAUS STEWERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, Koleje - układanie i konserwacja, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, i Koleje - układanie i konserwacja. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo