• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kołki i sworznie ustalające

Wyniki dla

Kołki i sworznie ustalające - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemu się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 3. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 4. A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Firma A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

  Firma SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Drobne części metalowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DIMA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Könnern, Niemcy.

 2. PÖTTER GMBH

  Niemcy

  Firma PÖTTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Breckerfeld, Niemcy.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

  Firma BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, śruby do metalu, Śruby do drewna, śruba do blachy, i Śruby ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 4. WERDA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WERDA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 5. GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH

  Niemcy

  Firma GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 1. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Niemcy

  Firma Anker Schroeder jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem w dziedzinie techniki kotwienia stosowanej w inżynierii wodnej, budownictwie naziemnym, budowie mostów, budowie maszyn ciężkich oraz technologii podnośnikowej i dźwigowej. Oferujemy solidne wyroby doskonałej jakości. Nasz program produkcji obejmuje zakotwienia z okrągłych prętów stalowych, kotwy oczkowe, kotwy z głowicą młoteczkową, kotwy z głowicą kulową, złącza kotwiące, szekle - od 25 t do 1500 t udźwigu użytkowego, szekle specjalne, ładunkowe, wahliwe i standardowe, systemy cięgłowe, głowice linowe.

 2. MARO FASTENERS B.V.

  Holandia

  Bezpieczeństwo nigdy nie powinno podlegać dyskusji. W wielu branżach elementy złączne muszą spełniać szczególne wymogi, takie jak procedury dotyczące bezpieczeństwa. W takich przypadkach oczekujesz pewności, którą zapewnia wyspecjalizowany partner. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, doskonale odnajdujemy się w międzynarodowej branży elementów złącznych. Partner, który zna specyfikę Twojej branży i oferuje pełen zakres elementów złącznych. MARO Fasteners to międzynarodowa firma handlowa, która zapewni Państwu dostęp do produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w branżach takich jak: ★ Elementy złączne dla rynku Onshore- and Offshore ★ Elementy złączne dla budownictwa ★ Elementy złączne dla sektora paliwowego ★ Elementy złączne dla motoryzacji ★ Elementy złączne dla innych sektorów oraz handelu Dążymy do wspierania naszych klientów i odciążania ich w pracy poprzez podejmowanie zindywidualizowanych i wysoce fachowych działań. Skontaktuj się z nami, bez żadnych zobowiązań, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

 1. APIS MC LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. EWK GMBH

  Niemcy

 3. LARCO - SCHMIERTECHNIK

  Niemcy

 4. KLAUS FISCHER GMBH

  Niemcy

 5. HANROMA INTERNATIONAL TRADE COMPANY

  Turcja

 6. SHAFTS GMBH

  Szwajcaria

 7. HAGUE FASTENERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 8. METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG

  Niemcy

 1. BONIONI SA

  Francja

 2. MELFAST

  Stany Zjednoczone

 3. EUROPEAN FASTENERS

  Holandia

 4. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francja

 5. SCHROEVEN GROOTHANDEL

  Holandia

 6. BERNHARD VOGELSANG TORNOPLUR VERTRIEB

  Niemcy

 7. PREBENA-UKRAINE

  Ukraina

 8. WGF FAHRZEUGTEILE GMBH

  Niemcy

 9. SMEP INDUSTRIES

  Francja

 10. BEDOUET

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo