• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kołki i sworznie ustalające

Wyniki dla

Kołki i sworznie ustalające - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemy się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 3. SPS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  SPS Srl jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji systemów mocowania. Produkujemy trzpienie do spawania, nity ślepe, nity strukturalne i zrywane, a także produkty według specyfikacji klienta, takie jak śruby i innego rodzaju wyposażenie specjalne według projektu. Dążymy do dywersyfikacji asortymentu i wysokiej jakości produkcji. Z tego względu nasz proces produkcyjny jest monitorowany w czasie rzeczywistym przez komputer procesowy, a nasz system jakości ma certyfikację ISO 9001: 2015.

 4. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 5. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgi pociągowe, Kołki i sworznie ustalające, śruby z łbem sześciokątnym, stainless steel screws and nuts, wkręty samogwintujące specjalne, wkręty do pustaków, zaczepy do podnoszenia, round head screws, i Wkręty, śruby i nakrętki gwintowane. Ma siedzibę w Yuyao City,zhejiang, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Drobne części metalowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 2. A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. DIMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIMA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Könnern, Niemcy.

 4. PÖTTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÖTTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Breckerfeld, Niemcy.

 5. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, śruby do metalu, Śruby do drewna, śruba do blachy, i Śruby ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 1. WERDA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERDA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 2. GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 1. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Niemcy

  Firma Anker Schroeder jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem w dziedzinie techniki kotwienia stosowanej w inżynierii wodnej, budownictwie naziemnym, budowie mostów, budowie maszyn ciężkich oraz technologii podnośnikowej i dźwigowej. Oferujemy solidne wyroby doskonałej jakości. Nasz program produkcji obejmuje zakotwienia z okrągłych prętów stalowych, kotwy oczkowe, kotwy z głowicą młoteczkową, kotwy z głowicą kulową, złącza kotwiące, szekle - od 25 t do 1500 t udźwigu użytkowego, szekle specjalne, ładunkowe, wahliwe i standardowe, systemy cięgłowe, głowice linowe.

 2. MARO FASTENERS B.V.

  Holandia

  Bezpieczeństwo nigdy nie powinno podlegać dyskusji. W wielu branżach elementy złączne muszą spełniać szczególne wymogi, takie jak procedury dotyczące bezpieczeństwa. W takich przypadkach oczekujesz pewności, którą zapewnia wyspecjalizowany partner. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, doskonale odnajdujemy się w międzynarodowej branży elementów złącznych. Partner, który zna specyfikę Twojej branży i oferuje pełen zakres elementów złącznych. MARO Fasteners to międzynarodowa firma handlowa, która zapewni Państwu dostęp do produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w branżach takich jak: ★ Elementy złączne dla rynku Onshore- and Offshore ★ Elementy złączne dla budownictwa ★ Elementy złączne dla sektora paliwowego ★ Elementy złączne dla motoryzacji ★ Elementy złączne dla innych sektorów oraz handelu Dążymy do wspierania naszych klientów i odciążania ich w pracy poprzez podejmowanie zindywidualizowanych i wysoce fachowych działań. Skontaktuj się z nami, bez żadnych zobowiązań, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

 3. APIS MC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma APIS MC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Śruby z nakrętkami śruby i nakrętki tytanowe, zamocowania, Wiązanie chemiczne, i Śruby dla branży petrochemicznej. Ma siedzibę w Halesowen, Zjednoczone Królestwo.

 4. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Turcja

  Firma HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dłutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Kołki i sworznie ustalające, Sworznie w kształcie U, strzemiona, Stal nierdzewna, Kołki i sworznie ustalające, i Sworznie w kształcie U, strzemiona. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. LARCO - SCHMIERTECHNIK

  Niemcy

  Firma LARCO - SCHMIERTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Ehningen, Niemcy.

 6. EWK GMBH

  Niemcy

  Firma EWK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Schöntal, Niemcy.

 7. KLAUS FISCHER GMBH

  Niemcy

  Firma KLAUS FISCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 8. QUANZHOU XITEJI ADVANCED CO;LTD

  Chiny

  Firma QUANZHOU XITEJI ADVANCED CO;LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 1. HAGUE FASTENERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HAGUE FASTENERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, zamocowania, bolts to design, Kołki i sworznie ustalające, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. SHAFTS GMBH

  Szwajcaria

  Firma SHAFTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Lachen Sz, Szwajcaria.

 3. METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Rommerskirchen, Niemcy.

 4. CARBOPUNCH ENDUSTRIYEL SANAYI TEKNOLOJILERI TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma CARBOPUNCH ENDUSTRIYEL SANAYI TEKNOLOJILERI TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby, Śruby i nakrętki, i Śruby. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. DR.-ING. FOLZ GLEITLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DR.-ING. FOLZ GLEITLAGERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Püttlingen, Niemcy.

 6. BONIONI SA

  Francja

  Firma BONIONI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Nakrętki do śrub, Kołki i sworznie ustalające, specjalne śruby i śruby z nakrętkami według planu, wkręty specjalne, Nakrętki do śrub, i Kołki i sworznie ustalające. Ma siedzibę w Scionzier Cedex, Francja.

 7. SCHROEVEN GROOTHANDEL

  Holandia

  Firma SCHROEVEN GROOTHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, Aluminium screws, artykuły do mocowania, Kołki i sworznie ustalające, i wkręty do pustaków. Ma siedzibę w Akersloot, Holandia.

 8. MELFAST

  Stany Zjednoczone

  Firma MELFAST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kołki i sworznie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach gwinciarki do śrub i śrub z nakrętkami. Ma siedzibę w Fairfield, Stany Zjednoczone.

 9. BEDOUET

  Francja

  Firma BEDOUET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, kołki gwintowane, Kołki i sworznie ustalające, i ściągi. Ma siedzibę w Cluses Cedex, Francja.

 10. UAB MERKISTA

  Litwa

  Firma UAB MERKISTA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach Kołki i sworznie ustalające, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, i Zamocowania, galanteria metalowa. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo