• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kołki i sworznie ustalające

Wyniki dla

Kołki i sworznie ustalające - Import eksport

 1. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy trwałość. Posiadamy filie w Altenberge (Niemcy) i Kaohsiung (Tajwan). Działamy globalnie jako systemowy dostawca dla przedsiębiorstw przemysłowych. Trzymaj się mocno! Dzięki naszym wysokiej jakości złączom jesteśmy w stanie bezpiecznie montować różne materiały i komponenty. Abyś mógł skorzystać z naszych złączy, ułatwiamy Ci pracę, oferując indywidualne usługi w zakrese śrubi, nakrętek i innych elementów. Elastyczna usługa! Czy to z naszej siedziby głównej w Altenberge w Westfalii, czy z naszego przedstawicielstwa w Kaohsiung na Tajwanie – dostarczamy nasze produkty firmom przemysłowym z różnych branż na całym świecie.

 2. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belgia

  SFSB : Firma z 20-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w pilnych zamówieniach ze składu lub z produkcji wg. rysunku lub specyfikacji i szybkich dostawach (nawet od kilku godzin do kilku dni od zamówienia). Nasz asortyment to śruby dwustronne ASTM i DIN, śruby do turbin, śruby dla wysokich temperatur, śruby wg. DIN 2510 i nakrętki wszystkich typów, oraz części specjalnych. Wszystkie zamówienia posiadają certyfikaty EN 10204 3.1. Główni odbiorcy to przemysł wydobywczy, morski, energetyczny, petrochemiczny i ciężki. Oferujemy wszystkie średnice, długości i materiały.

 3. A.R.T. ELEKTROMECHANIK GMBH

  Niemcy

 4. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

 5. KLAUS FISCHER GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. LARCO - SCHMIERTECHNIK

  Niemcy

 3. PÖTTER GMBH

  Niemcy

 4. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

 5. WERDA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. GEBR. SCHÜRHOLZ GMBH

  Niemcy

 2. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Niemcy

  Firma Anker Schroeder jest od dziesięcioleci niezawodnym partnerem w dziedzinie techniki kotwienia stosowanej w inżynierii wodnej, budownictwie naziemnym, budowie mostów, budowie maszyn ciężkich oraz technologii podnośnikowej i dźwigowej. Oferujemy solidne wyroby doskonałej jakości. Nasz program produkcji obejmuje zakotwienia z okrągłych prętów stalowych, kotwy oczkowe, kotwy z głowicą młoteczkową, kotwy z głowicą kulową, złącza kotwiące, szekle - od 25 t do 1500 t udźwigu użytkowego, szekle specjalne, ładunkowe, wahliwe i standardowe, systemy cięgłowe, głowice linowe.

 1. MARO FASTENERS B.V.

  Holandia

  Bezpieczeństwo nigdy nie powinno podlegać dyskusji. W wielu branżach elementy złączne muszą spełniać szczególne wymogi, takie jak procedury dotyczące bezpieczeństwa. W takich przypadkach oczekujesz pewności, którą zapewnia wyspecjalizowany partner. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, doskonale odnajdujemy się w międzynarodowej branży elementów złącznych. Partner, który zna specyfikę Twojej branży i oferuje pełen zakres elementów złącznych. MARO Fasteners to międzynarodowa firma handlowa, która zapewni Państwu dostęp do produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w branżach takich jak: ★ Elementy złączne dla rynku Onshore- and Offshore ★ Elementy złączne dla budownictwa ★ Elementy złączne dla sektora paliwowego ★ Elementy złączne dla motoryzacji ★ Elementy złączne dla innych sektorów oraz handelu Dążymy do wspierania naszych klientów i odciążania ich w pracy poprzez podejmowanie zindywidualizowanych i wysoce fachowych działań. Skontaktuj się z nami, bez żadnych zobowiązań, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

 2. APIS MC LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. KOZA CIVATA

  Turcja

 4. EWK GMBH

  Niemcy

 5. HAGUE FASTENERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. SHAFTS GMBH

  Szwajcaria

 7. KALELILER CIVATA SAN. VE TIC. A.Ş / FASTENERS

  Turcja

 8. METALLHÜTTEN- UND RECYCLINGGESELLSCHAFT SCHUMACHER MBH & CO. KG

  Niemcy

 1. CAGNASSO S.R.L.

  Włochy

 2. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francja

 3. MELFAST

  Stany Zjednoczone

 4. DR.-ING. FOLZ GLEITLAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. WGF FAHRZEUGTEILE GMBH

  Niemcy

 6. TITANOX FASTENING TECHNOLOGIES

  Francja

 7. CARBOPUNCH ENDUSTRIYEL SANAYI TEKNOLOJILERI TIC. LTD. STI

  Turcja

 8. SCHROEVEN GROOTHANDEL

  Holandia

 9. UAB MERKISTA

  Litwa

 10. BERNHARD VOGELSANG TORNOPLUR VERTRIEB

  Niemcy