• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kieliszki kryształowe

Wyniki dla

Kieliszki kryształowe - Import eksport

 1. KANO HURTOWNIA SZKŁA OZDOBNEGO

  Polska

  Import szkła kryształowego (kryształów)i upominki, porcelana. Firma KANO działa na rynku od 93 roku. Współpracujemy bezpośrednio z hutami z Czech, Niemiec, Słowenii i Włoch. Importujemy szkło kryształowe (kryształy) oraz zastawę stołową. otwarte 8: 30 -16: 30

 2. PAWLO CRYSTAL DECORATION FACTORY

  Polska

  Pawlo crystal decorarion factory Glasswork cryatal cuting painting blog glass hand made Lead 24% Ambiente Cryatal producer

 3. BORMIOLI LUIGI S.P.A.

  Włochy

  Firma BORMIOLI LUIGI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kryształy. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, Projektant flakonów na perfumy, butle, Kieliszki kryształowe, i szkło borokrzemowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 4. MARHUENDA SPAIN

  Hiszpania

  Firma MARHUENDA SPAIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach garnki, garnki, Cookers, i naczynia stołowe. Ma siedzibę w El Campello, Hiszpania.

 5. SASH FACTORY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SASH FACTORY LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w United Kingdom, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOBROVIČ GLASS

  Republika Czeska

  Firma DOBROVIČ GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, Kieliszki kryształowe, Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Zahrádky, Republika Czeska.

 2. GUSTAV LINDNER KRISTALL E.K.

  Niemcy

  Firma GUSTAV LINDNER KRISTALL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach kryształy do biżuterii. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 3. EFEGIL GLASSWARE

  Turcja

  Firma EFEGIL GLASSWARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach dekoraja na szkle, porcelana, akcesoria estetyczne ze szkła, i czeskie szkło. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. TILLMAN GLASS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma TILLMAN GLASS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Szkło, artistic glass, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Szkło. Ma siedzibę w Praha 4, Republika Czeska.

 5. GLENCAIRN CRYSTAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLENCAIRN CRYSTAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 1. VIVOLINE GMBH

  Niemcy

  Firma VIVOLINE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Kryształy, Kieliszki kryształowe, Szkło przemysłowe, Papeteria - artykuły, Kryształy, Kieliszki kryształowe, Szkło przemysłowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 2. HARTMUT SCHWEIZER

  Niemcy

  Firma HARTMUT SCHWEIZER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Kieliszki kryształowe, Szkło artystyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Kieliszki kryształowe, i Szkło artystyczne. Ma siedzibę w Titisee-Neustadt, Niemcy.

 1. VITRIGLASS S.L.

  Hiszpania

  Firma VITRIGLASS S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach dekoraja na szkle. Ma siedzibę w Jerez De La Frontera, Hiszpania.

 2. ELGRA ITALIA

  Włochy

  Firma ELGRA ITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, przedmioty z kryształu, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

 3. ATRIUM

  Bułgaria

  Firma ATRIUM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły szklane na prezent, i dekoracje ze srebra. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 4. BOHA GLASS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOHA GLASS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 5. BOHEMIA JIHLAVA A.S.

  Republika Czeska

  Firma BOHEMIA JIHLAVA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 6. XINXIANG CITY XINBO GLASS QUARTZ PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Firma XINXIANG CITY XINBO GLASS QUARTZ PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach kryształy hartowane. Ma siedzibę w Xinxiang, Chiny.

 7. J.BLAZEK SKLO PODEBRADY S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma J.BLAZEK SKLO PODEBRADY S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Urny pogrzebowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kieliszki kryształowe, Urny pogrzebowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Podebrady, Republika Czeska.

 8. TROPHY SUPERMARKET

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TROPHY SUPERMARKET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Medale i odznaki. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, pantografy, Kieliszki kryształowe, i nagrody dla firm. Ma siedzibę w Hull, Zjednoczone Królestwo.

 1. JINZHOU BEST QUARTZ GLASS CO., LTD.

  Chiny

  Firma JINZHOU BEST QUARTZ GLASS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Jinzhou, Chiny.

 2. HAITAI CRYSTAL ORNAMENTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HAITAI CRYSTAL ORNAMENTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w jinhua, Chiny.

 3. HANGZHOU SHINING 3D TECH CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU SHINING 3D TECH CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach crystal gift items, i grawerowanie laserowe. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 4. SHENZHEN SUNNY GLASSWARE CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN SUNNY GLASSWARE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. BOHEMIANGLASSWORKS

  Republika Czeska

  Firma BOHEMIANGLASSWORKS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły reklamowe firmowe, Kieliszki kryształowe, Szkło artystyczne, Artykuły reklamowe firmowe, Kieliszki kryształowe, i Szkło artystyczne. Ma siedzibę w Skalice U Ceské Lípy, Republika Czeska.

 6. VYCCRISTALERIA

  Meksyk

  Firma VYCCRISTALERIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Mexico D.f., Meksyk.

 7. FIRMA KRISTALL GUTH

  Niemcy

  Firma FIRMA KRISTALL GUTH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Kryształy, Kieliszki kryształowe, Szkło przemysłowe, Papeteria - artykuły, Kryształy, Kieliszki kryształowe, Szkło przemysłowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 8. CRISTALLERIE BALESTRI S.R.L.

  Włochy

  Firma CRISTALLERIE BALESTRI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kryształy. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, Żyrandole i lampy kryształowe, Kieliszki kryształowe, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Cavriglia, Włochy.

 9. NEWCONCEPT ARTS & CRAFTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma NEWCONCEPT ARTS & CRAFTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Jingsu, Chiny.

 10. RASTAL ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma RASTAL ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kryształy. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, Żyrandole i lampy kryształowe, Kieliszki kryształowe, i Żyrandole i lampy kryształowe. Ma siedzibę w Castel San Giovanni, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo