• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kiełbasy i parówki

Wyniki dla

Kiełbasy i parówki - Import eksport

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. DETRY

  Belgia

  Od 1963 roku, oferujemy asortyment pysznych wędlin, renomowanych z uwagi na ich wyjątkowy smak i kunszt naszych masarzy. Od szynki po kiszkę, poprzez pasztety i wyroby surowe, 9 wielkich rodzin tworzy asortyment o coraz bogatszym smaku! Czy chcesz wprowadzić markę AUBEL do Twojego sklepu? Kupić nasze wędliny hurtowo lub pakowane pod Twoją marką? Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoim projekcie

 3. VAN DER JEUGT BV

  Belgia

  Firma VAN DER JEUGT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Szynka, casings for the butchery industry, Kiełbasy i parówki, i Szynka. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 4. EMBUTIDOS ARÉVALO

  Hiszpania

  Nasze rodzinne przedsiębiorstwo potrafiło stworzyć harmonijną równowagę między odziedziczonym po przodkach doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami, uzyskując dzięki temu dużą linię, która uszlachetnia naszą pracę i nasze pragnienie posuwania się naprzód, codziennie po trochu. Tradycyjne produkty dla przyjemności podniebienia, najczęściej występujące produkty (szynka, lomo, chorizo) najstaranniej przygotowane z dokładną kontrolą jakości wyrobów umieszczanych w bardzo nowoczesnych suszarniach, by otrzymać produkt o wyjątkowej jakości.

 5. HÖHENRAINER DELIKATESSEN GMBH

  Niemcy

  Firma Hohenrainer produkuje kiełbaski z indyka, wykonane z 100% czystego mięsa indyczego. Nasze różnorodne, wszechstronne i obfite produkty charakteryzują się niską zawartością tłuszczu i dużą zawartością wysokiej jakości białka. Proponujemy ponad 35 najwyższej jakości tradycyjnych niemieckich produktów. Najwyższa jakość i pełne zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet. Używamy tylko najlepszych składników i stosujemy tradycyjne receptury pochodzące z niemieckiej branży wędliniarskiej. Produkujemy nasze wyroby w naszej rodzimej Bawarii. Nazwa firmy Hohenrainer pochodzi od miejscowości Großhöhenrain, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Założyciel firmy, Georg Lechner, zakupił indyki w Bawarii – od tamtej pory firma należy do rodziny – zgodnie z bawarską tradycją. Bawarska tradycja wędliniarska w połączeniu z naszym doświadczonym personelem. 200 pracowników. Ciągle szkolimy się: wielu naszych byłych praktykantów zajmuje teraz odpowiedzialne stanowiska w firmie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORTALCONSA

  Hiszpania

  PORTALCONSA stawia na typowy produkt Galicji, taki jak chorizo tradycyjne i chorizo z cebulą, golonka, boczek, cacheira (głowa wieprzowa)..., nie zaniedbując jednocześnie produktów bardziej generycznych, takich jak stek siekany, kiełbaska lub criollo, a także, oczywiście, zachowując doskonałą jakość surowca z naszego obszaru oraz know-how rąk ekspertów i posiadając infrastrukturę technologiczną, która może jedynie przyczynić się do doskonałości naszych wyrobów.

 2. MANUFACTURAS TABERNER

  Hiszpania

  Od 1953 roku, wymyślamy i tworzymy smak każdego produktu, by przyjść z pomocą i dostarczyć więcej niż usługę branży masarstwa przemysłowego. Nasz personel zajmujący się rozwojem, wyposażony jest w linie produkcyjne spełniające najwyższe normy jakościowe w zakresie produkcji mieszanki przypraw i składników, zaś bardzo nowoczesne laboratorium kontroluje jakość naszych wyrobów. Wartości te, w połączeniu z wiedzą techniczną naszych pracowników, umożliwiły nam stworzenie dużej gamy produktów.

 3. BERGER MEAT WORKS

  Polska

  Rodzinna firma Zakłady Mięsne Berger jest producentem śląskich tradycyjnych wędlin o wysokiej jakości. Zaopatrujemy hurtownie na terenie Unii Europejskiej oraz posiadamy własną sieć sklepów detalicznych. Posiadamy szeroką gamę oferowanych produktów.

 4. CONSORZIO CALABRIA IN TAVOLA SRL

  Włochy

 5. LTD ECOPRODUCT-2017

  Ukraina

 1. FUMEIROS DA GUARDA

  Portugalia

 2. BUISSON

  Francja

 1. PATRIMONIAM

  Francja

 2. SALA DE DESPIECE Y EMBUTIDOS CASTRO SL

  Hiszpania

 3. MHD03SUCUKLARI

  Turcja

 4. JOVA

  Belgia

 5. ETS PIERRE OTEIZA

  Francja

 6. PROBAR

  Portugalia

 7. BÔFUMEIRO, LDA

  Portugalia

 8. BÍSARO - SALSICHARIA TRADICIONAL, LDA

  Portugalia

 1. CARMEN & ROSA DER SPANISCHER SUPERMARKT KÖLN

  Niemcy

 2. MIRTO FOOD SRLS

  Włochy

 3. CHARCUTERIE ROUCH

  Francja

 4. THIERY FREDERIC

  Belgia

 5. HENRI RAFFIN

  Francja

 6. Q- FOOD

  Belgia

 7. FONT - SANS, S.A.

  Hiszpania

 8. JAMONES JIERRITO ALEJO

  Hiszpania

 9. VERY GOURMAND EPICERIE FRANCAISE

  Portugalia

 10. IRURA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo