• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kasy automatyczne

Wyniki dla

Kasy automatyczne - Import eksport

 1. METO INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Checkpoint -Meto- jest międzynarodowym producentem i dostawcą etykiet, identyfikatorów i zabezpieczeń towarów dla handlu, usług i przemysłu. Dzięki naszemu szerokiemu know-how w tych dziedzinach, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na każdym etapie łańcucha logistycznego. METO jest wynalazcą ręcznej metkownicy i od ponad 45 lat reprezentuje innowacyjność i wysoką jakość. Reagujemy szybko i elastycznie na wymagania rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do obecnych potrzeb i wymagań etykietowania. Oferujemy metkownice ręczne do cen i kodów, etykiety do artykułów żywnościowych, zgodne z wymogami prawnymi, etykiety w wielu rozmiarach, kolorach i dopasowane do podłoża nakładki gumowe z indywidualnym nadrukiem.

 2. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  DCShopfitting to turecki producent wyposażenia sklepów i globalny partner w tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni handlowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów, które zaspokajają unikalne potrzeby i wymagania miejsc takich jak sklepy detaliczne, domy towarowe, supermarkety, butiki, obiekty hotelarskie czy powierzchnie handlowe. Szeroka gama naszych produktów do wyposażenia sklepów obejmuje regały i systemy ekspozycyjne, lady i owijki kasowe, panele ścienne i tablice perforowane, stojaki na odzież, gabloty i szafki, zestawy stołów butikowych, manekiny, wycinane laserowo konstrukcje metalowe, stojaki na wizytówki, niestandardowe uchwyty i oprawy. Jesteśmy zaufanym partnerem angażującym się w przekształcanie przestrzeni handlowej w środowisko poprawiające wizerunek marki i wspierające sprzedaż. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy, niezawodności i zaangażowaniu w wysoką jakość, my zaś szczycimy się wieloletnią współpracą partnerską z wieloma z nich. Dlatego staramy się wykraczać poza oczekiwania klientów przy każdym projekcie, którego się podejmujemy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby ulepszyć swoją przestrzeń handlową dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom wyposażenia sklepów, które będą odzwierciedlać unikalną tożsamość Twojej marki i wywierać trwałe wrażenie na konsumentach.

 3. EET FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EET FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 4. EVROMARKET

  Rosja

  «SE« Euromarket »jest producentem wyposażenia sklepów oraz gablot chłodniczych i witryn. Dział regałów, wyposażenia magazynów i witryn sklepowych produkuje całą gamę regałów sklepowych. Dzięki własnemu biuru projektów jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie lady sklepowe jako POS dla sklepów i supermarketów. Dział wyposażenia sklepów koncentruje się na produkcji lad kasowych, drewnianych gablot i stojaków podłogowych z płyt wiórowych. Dział chłodnictwa komercyjnego i oczyszczania powietrza zajmuje się produkcją zamrażarek i witryn chłodniczych. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję oczyszczaczy powietrza. Produkujemy ponad 60 000 metrów bieżących regałów rocznie, dostarczając regały sklepowe i sprzęt chłodniczy na cały świat. Dysponujemy 4500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własnym działem projektowania sklepów. Naszą misją jest produkcja regałów i witryn chłodniczych, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów i maksymalizują efektywność ich powierzchni handlowych

 5. ABAXIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Kasy automatyczne | Kasy rejestrujące | Hotele, kawiarnie, restauracje, fast food -Kasy urzędów administracji publicznej, kasy sądów, muzea | Informatyka - oprogramowanie dla handlu | Informatyka - oprogramowanie.Terminale do wpłaty i wypłaty gotówki - jedno urządzenie - kilka walut

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugalia

  Firma MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i witryny sklepowe chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, Urządzenia i wyposażenie dla supermarketów, regały do sklepów, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 2. F-SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma F-SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. ETRON SOFTWAREENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Firma ETRON SOFTWAREENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. KASSEN MAIER ELECTRONICS KME GMBH

  Niemcy

  Firma KASSEN MAIER ELECTRONICS KME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. PEDRO PORTO - APARELHOS DE PESAGEM, LDA.

  Portugalia

  Firma PEDRO PORTO - APARELHOS DE PESAGEM, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale do punktów sprzedaży, i elektroniczne systemy ważenia. Ma siedzibę w Santa Iria De Azoia, Portugalia.

 1. GIESSEGI-WERBUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GIESSEGI-WERBUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Promocja sprzedaży w supermarketach, domach towarowych itp.. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, Kasy automatyczne, plakatowanie, i Środki reklamy. Ma siedzibę w Wiesenttal-Streitberg, Niemcy.

 2. CONCEPT INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma CONCEPT INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, Systemy audiowizualne, Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, i Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. BEST OF BEST PRODUCTS INH. HANNELORE WAGNER

  Niemcy

  Firma BEST OF BEST PRODUCTS INH. HANNELORE WAGNER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Hammelburg, Niemcy.

 2. VANHOFFELEN

  Belgia

  Firma VANHOFFELEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, Kasy automatyczne, systemy kodów paskowych, i kasa fiskalna do piekarni cukierni. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. UAB ARS LIBRA

  Litwa

  Firma UAB ARS LIBRA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. ALFA-ZET SYSTEMS

  Belgia

  Firma ALFA-ZET SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, lada kasowa, kasy fiskalne dla handlu detalicznego, Kasy automatyczne, i kasy fiskalne dla hoteli i restauracji. Ma siedzibę w Heusden-Zolder, Belgia.

 5. POS PDS ELECTRONICS LTD

  Cypr

  Firma POS PDS ELECTRONICS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach systemy pos (punkt sprzedaży), kasy automatyczne, i oprogramowania aplikacyjne dla zaopatrzenia - logistyki - dystrybucji. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 6. ETS. LEJEUNE F. SPRL

  Belgia

  Firma ETS. LEJEUNE F. SPRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, informatyczne systemy ważenia, wagi elektroniczne dla handlu, Kasy fiskalne, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w VERVIERS, Belgia.

 7. KARTEN-TERMINAL-SERVICE OHG

  Niemcy

  Firma KARTEN-TERMINAL-SERVICE OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach płatność kartą lub czekiem, terminale, płatności kartami bankowymi i kredytowymi, i cash & carry. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. CERME ICT

  Holandia

  Firma CERME ICT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Rijswijk Zh, Holandia.

 1. RUBBENS & CO

  Belgia

  Firma RUBBENS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, lada kasowa, kasy fiskalne dla hoteli i restauracji, Kasy automatyczne, i Kasy fiskalne do hoteli. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 2. PROKASSY SERVICES UG

  Niemcy

  Firma PROKASSY SERVICES UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. ERES

  Belgia

  Firma ERES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kserografia - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Drukarki do komputerów, Kasy automatyczne, Meble biurowe, Office furniture, Drukarki do komputerów, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Kortrijk, Belgia.

 4. HÜBNER KASSENSYSTEME

  Niemcy

  Firma HÜBNER KASSENSYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, Kasy fiskalne, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 5. HAXE DIRECT

  Francja

  Firma HAXE DIRECT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach kasy fiskalne dla handlu detalicznego, i Kasy fiskalne do hoteli. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 6. DAS PAPIERKONTOR CLEMENS OPEL

  Niemcy

  Firma DAS PAPIERKONTOR CLEMENS OPEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Papier - produkcja, Tektura - produkcja, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Papier - produkcja, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Oberkrämer, Niemcy.

 7. EASYMATIC GMBH

  Szwajcaria

  Firma EASYMATIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Papier - produkcja, Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Papier - produkcja. Ma siedzibę w Obernau, Szwajcaria.

 8. AGEMETAL

  Belgia

  Firma AGEMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach regały metalowe do sklepów, stojak wystawowy, i meble dla sklepów spożywczych. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 9. GNEHM KASSENSYSTEME GMBH

  Szwajcaria

  Firma GNEHM KASSENSYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy fiskalne, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 10. FRANZ VIERTL

  Austria

  Firma FRANZ VIERTL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, Informatyka - oprogramowanie, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy fiskalne, i Kasy automatyczne. Ma siedzibę w St. Johann, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo