• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kasy automatyczne do sprzedaży biletów

Wyniki dla

Kasy automatyczne do sprzedaży biletów - Import eksport

 1. LUTZ INFORMATIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUTZ INFORMATIONSSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Montabaur, Niemcy.

 2. ARNOLD GMBH

  Niemcy

  Witamy na stronie firmy Arnold GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Projektowanie indywidualnych rozwiązań i dystrybucja czytników kart z paskami magnetycznymi, kart mikroprocesorowych i zbliżeniowych, jak również rozwiązań biometrycznych, wykorzystywanych w systemach zarządzania parkingami i systemach kontroli dostępu. - bezdotykowe systemy kontroli dostępu - systemy znakowania pojazdów - czytniki kart mikroprocesorowych - szafy - systemy zapisu i odczytu dla transponderów itd

 3. NORD ELETTRONICA

  Włochy

  Firma NORD ELETTRONICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 4. ALPHA STANDARDS GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA STANDARDS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. G.T. ELECTRÓNICA

  Hiszpania

  Firma G.T. ELECTRÓNICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Jest również obecna w dziedzinach Fajki, Komponenty elektroniczne, ekrany led, Fajki, rolki papieru i bloczki do systemu kolejkowego, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Fernán Núñez, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZAKLADY ELEKTRONIKI I MECHANIKI PRECYZYJNEJ R & G SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ZAKLADY ELEKTRONIKI I MECHANIKI PRECYZYJNEJ R & G SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tablice sygnalizacji drogowej. Jest również obecna w dziedzinach Kasy fiskalne, Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, Kasy fiskalne, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Mielec, Polska.

 2. ALBERT KARL OHG

  Niemcy

  Firma ALBERT KARL OHG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Automaty sprzedające napoje, Mrożonki, i Automaty sprzedające napoje. Ma siedzibę w Rottendorf, Niemcy.

 3. BAVAK BEVEILIGINGSGROEP B.V.

  Holandia

  Firma BAVAK BEVEILIGINGSGROEP B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Noordwijk Zh, Holandia.

 4. EBILLET A/S

  Dania

  Firma EBILLET A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Soeborg, Dania.

 5. CSAD SVT PRAHA, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CSAD SVT PRAHA, S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Praha 8, Republika Czeska.

 1. PROLIX AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma PROLIX AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Lindau, Niemcy.

 2. DBM BANKTECHNIKAI ES KFT

  Węgry

  Firma DBM BANKTECHNIKAI ES KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. BOGEN ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma BOGEN ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. GLÖCKLER AUTOMATEN GMBH

  Niemcy

  Firma GLÖCKLER AUTOMATEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające żywność. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające napoje, Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, Automaty sprzedające napoje, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Aichwald, Niemcy.

 3. TOR SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOR SYSTEMS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne do sprzedaży biletów, i Kasy automatyczne do sprzedaży biletów. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 4. BRITCITIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. GEMPLUS MIDS MAGNETISCHE INFORMATIONS- U. DATENSYSTEME GMBH

  Niemcy

 6. SMG (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. BERTA ES FIA ES BT

  Węgry

 8. PARKEON TRANSIT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. VINORCAMBRA - CONSTRUCAO, REPARACAO MAQUINAS, LDA

  Portugalia

 2. METO INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Checkpoint -Meto- jest międzynarodowym producentem i dostawcą etykiet, identyfikatorów i zabezpieczeń towarów dla handlu, usług i przemysłu. Dzięki naszemu szerokiemu know-how w tych dziedzinach, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na każdym etapie łańcucha logistycznego. METO jest wynalazcą ręcznej metkownicy i od ponad 45 lat reprezentuje innowacyjność i wysoką jakość. Reagujemy szybko i elastycznie na wymagania rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania odpowiednie do obecnych potrzeb i wymagań etykietowania. Oferujemy metkownice ręczne do cen i kodów, etykiety do artykułów żywnościowych, zgodne z wymogami prawnymi, etykiety w wielu rozmiarach, kolorach i dopasowane do podłoża nakładki gumowe z indywidualnym nadrukiem.

 3. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  DCShopfitting to turecki producent wyposażenia sklepów i globalny partner w tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni handlowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów, które zaspokajają unikalne potrzeby i wymagania miejsc takich jak sklepy detaliczne, domy towarowe, supermarkety, butiki, obiekty hotelarskie czy powierzchnie handlowe. Szeroka gama naszych produktów do wyposażenia sklepów obejmuje regały i systemy ekspozycyjne, lady i owijki kasowe, panele ścienne i tablice perforowane, stojaki na odzież, gabloty i szafki, zestawy stołów butikowych, manekiny, wycinane laserowo konstrukcje metalowe, stojaki na wizytówki, niestandardowe uchwyty i oprawy. Jesteśmy zaufanym partnerem angażującym się w przekształcanie przestrzeni handlowej w środowisko poprawiające wizerunek marki i wspierające sprzedaż. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy, niezawodności i zaangażowaniu w wysoką jakość, my zaś szczycimy się wieloletnią współpracą partnerską z wieloma z nich. Dlatego staramy się wykraczać poza oczekiwania klientów przy każdym projekcie, którego się podejmujemy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby ulepszyć swoją przestrzeń handlową dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom wyposażenia sklepów, które będą odzwierciedlać unikalną tożsamość Twojej marki i wywierać trwałe wrażenie na konsumentach.

 4. PEDRO PORTO - APARELHOS DE PESAGEM, LDA.

  Portugalia

  Firma PEDRO PORTO - APARELHOS DE PESAGEM, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale do punktów sprzedaży, i elektroniczne systemy ważenia. Ma siedzibę w Santa Iria De Azoia, Portugalia.

 5. TEAMAXESS

  Francja

  Firma TEAMAXESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Terminale do punktów sprzedaży. Ma siedzibę w Cran Gevrier, Francja.

 6. GVC TAX SOBECKI, WOLANSKI S.J.

  Polska

  Firma GVC TAX SOBECKI, WOLANSKI S.J., roku i działającą w sektorze Kursy handlowe. Jest również obecna w dziedzinach kasa fiskalna do piekarni cukierni, system sprzedaży biletów wstępu, dotykowe kasy fiskalne do restauracji hoteli, i POSNET, ELZAB, NOVITUS, EDATA, DATECS. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.