• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karty klienckie i firmowe

Wyniki dla

Karty klienckie i firmowe - Import eksport

 1. PRINTING LOVERS LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma PRINTING LOVERS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Karty identyfikacyjne, Karty identyfikacyjne, druki reklamowe - drukowanie, druk ulotek reklamowych, i posters. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 2. KOOPMANN DRUCKEREI AUGUST KOOPMANN GMBH

  Niemcy

  Wartość dodana w komunikacji. Dla klientów tworzymy papier inteligentny, funkcjonalny, atrakcyjny i wydajny. Nasza specjalizacja to połączenie wydajnej technologii drukowania z różnorodnymi opcjami przetwarzania. Koopmanndruck integruje bezpośrednio z papierem nośniki danych, takie jak transpondery RFID, elementy zabezpieczające, etykiety i Card-in®, cienkie elastyczne karty plastikowe. W ten sposób karty lojalnościowe, identyfikatory członkowskie i dla gości stają się produktami usługowymi, dokumentami funkcjonalnymi i zabezpieczającymi. Dzięki lakierowaniu UV, wytłaczaniu na gorąco folii, neonowym kolorom i masie zdrapywanej mailingi stają się atrakcyjnymi ambasadorami każdej marki. W procesie druku ciągłego UV na rolce lub stosie produkujemy wydajne produkty z nadrukiem do korespondencji seryjnej lub logistyki wysyłkowej włącznie z etykietą wysyłkową i formularzem. Koopmanndruck oferuje również wydajne rozwiązania, takie jak Hydalam® w zakresie laserowego zabezpieczenia kodu i hasła. Mailing laserowy jest alternatywą dla list wysyłkowych i etykiet z Pin.

 3. IDENTA AUSWEISSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma IDENTA jest wysokowydajnym producentem posiadającym własne urządzenia produkcyjne i dostarczającym wielofunkcyjne karty chipowe, nośniki RFID, karty kredytowe, karty plastikowe i wiele różnych nośników identyfikacji. Założona w 1967 roku firma posiada około 3500 klientów na całym świecie, obsługiwanych przez 90 pracowników w Niemczech i Szwajcarii. Wśród klientów znajdują się zarówno globalne korporacje dbające o bezpieczeństwo, jak i średnie firmy, przedsiębiorstwa transportu publicznego, instytuty badawcze, kluby golfowe, centra fitness, towarzystwa ubezpieczeniowe, wyższe uczelnie, operatorzy głównych obiektów eventowych, hotele, parki i kliniki. Produkty IDENTA są niezbędne w systemach kontroli dostępu, systemach rejestracji czasu, identyfikacji osób i kasach fiskalnych. Oprócz ISO 9001, ISO 27001 i ISO14001 uzyskaliśmy również certyfikat MasterCard. Karty kredytowe i debetowe MasterCard mogą być produkowane w fabryce w warunkach wysokiego bezpieczeństwa od 2014 roku.

 4. PPS GMBH

  Niemcy

  PPS - Twój specjalista w zakresie drukowania kart plastikowych, kodowania i personalizacji kart RFID, kart inteligentnych, kart upominkowych, bonów, kart członkowskich, kart klienckich i korespondencji. Bogaci w ponad 30-letnie doświadczenie chętnie doradzimy, jeśli chodzi o Państwa projekty kart: czy jest to projekt dopracowany, dalsze przetwarzanie, takie jak dozowniki na nośnikach kart, wysyłanie indywidualnych wydrukowanych plastikowych kart bezpośrednio do klientów, rozwiązania w zakresie oprogramowania dla systemów dostępu i akcesoriów do kart plastikowych – w firmie PPS otrzymacie Państwo wszystko z jednego źródła. Założona w 1986 roku spółka PPS GmbH jest obecnie zarządzana przez drugie pokolenie właścicieli, co oznacza najwyższą jakość i absolutną orientację na klienta. Pracujemy ściśle zgodnie z federalną ustawą o ochronie danych.

 5. PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Karty identyfikacyjne, Karty klienckie i firmowe, karty magnetyczne, i Karty identyfikacyjne. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SYRCON GMBH

  Niemcy

  Firma SYRCON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM). Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Analityka biznesowa, wzbudzanie wierności klienta, Karty klienckie i firmowe, i Analityka biznesowa. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. PRINT CENTER

  Grecja

  Firma PRINT CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk typograficzny. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, drukowanie cyfrowe, fotokopiarki kolorowe, Karty klienckie i firmowe, i drobne artykuły do dekoracji ściennej. Ma siedzibę w Agios Stefanos, Grecja.

 3. OPEN PRINT

  Hiszpania

  Firma OPEN PRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Karty klienckie i firmowe, congresses and conferences, i brochure printing. Ma siedzibę w Badalona (barcelona), Hiszpania.

 4. PROCOPIA

  Belgia

  Firma PROCOPIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk cyfrowy. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, drukarnia, druki na imprezy i wydarzenia, Karty klienckie i firmowe, i plakaty. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

 5. POLINIT PLASTIC CARDS'N MORE

  Turcja

  Firma POLINIT PLASTIC CARDS'N MORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LOGO DESIGNS STUDIO

  Indie

  Firma LOGO DESIGNS STUDIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Noida, Indie.

 2. EISENBEIS-KARTEN

  Niemcy

  Firma EISENBEIS-KARTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Karty laminowane różne, karty magnetyczne, i Karty laminowane różne. Ma siedzibę w Freudenstadt, Niemcy.

 1. EZ PRINTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EZ PRINTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, wykonywanie menu, drukowanie t-shirt, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. MIRACLES

  Słowacja

  Firma MIRACLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Rimavska Sobota, Słowacja.

 3. PRINTING & MORE PERTH CBD

  Australia

  Firma PRINTING & MORE PERTH CBD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Druk offsetowy, drukowanie cyfrowe, postery - drukowanie, Karty klienckie i firmowe, i Druk offsetowy. Ma siedzibę w Perth, Australia.

 4. CARDPLUS SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma CARDPLUS SYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Karty identyfikacyjne, drukarki do kart plastikowych, kontrola dostępu, Karty identyfikacyjne, i urządzenia alarmowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. E-PRINTING

  Grecja

  Firma E-PRINTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk offsetowy. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Attica/athens, Grecja.

 6. THE FLYER CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FLYER CENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 7. STAMPS AND PRINTING

  Łotwa

  Firma STAMPS AND PRINTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Etykietki, naklejki. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia - wyroby różne, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Pieczątki i stemple, Karty klienckie i firmowe, Poligrafia - wyroby różne, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Pieczątki i stemple, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 8. PRINTDEAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRINTDEAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Online printing, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. PRINT DIRECT

  Grecja

  Firma PRINT DIRECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Dafni, Grecja.

 2. ENERGY PRINT

  Grecja

  Firma ENERGY PRINT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Brochures, nadruki, Karty klienckie i firmowe, i katalogi - projektowanie. Ma siedzibę w Volos, Grecja.

 3. CARTLY SÀRL

  Szwajcaria

  Firma CARTLY SÀRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Fribourg, Szwajcaria.

 4. PRINTING & MORE STONES CORNER

  Australia

  Firma PRINTING & MORE STONES CORNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, transparenty reklamowe, i Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Stones Corner, Australia.

 5. PRIMACARDS AUSWEISSYSTEME & PLASTIKKARTEN E.K

  Niemcy

  Firma PRIMACARDS AUSWEISSYSTEME & PLASTIKKARTEN E.K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach drukarki do kart plastikowych, i czytniki kart. Ma siedzibę w Reken, Niemcy.

 6. EPRINTY

  Niemcy

  Firma EPRINTY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 7. ALL TIME PRINT

  Stany Zjednoczone

  Firma ALL TIME PRINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach karty plastikowe, i wizytówki. Ma siedzibę w Richardson, Stany Zjednoczone.

 8. FORTUNE CARD-TECH LIMITED

  Hong Kong

  Firma FORTUNE CARD-TECH LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach smart card. Ma siedzibę w Kowloo, Hong Kong.

 9. DIALOG 34

  Turcja

  Firma DIALOG 34, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Jest również obecna w dziedzinach personalised cards, i pcv. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. BLESSED KEEPSAKES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLESSED KEEPSAKES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty klienckie i firmowe. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo