• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karty elektroniczne

Wyniki dla

Karty elektroniczne - Import eksport

 1. ROTH ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu minionych 40 lat marka Roth Elektronik® zdobyła sobie trwałą pozycję w europejskiej branży elektronicznej. Naszym klientom oferujemy szeroką paletę płytek drukowanych oraz realizację zamówień specjalnych w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie nasze płytki PCB są produkowane zgodnie z wymogami ochrony środowiska i oczywiście spełniają wymagania dyrektywy RoHS. Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie innowacyjnych i uniwersalnych prototypów płytek.

 2. CEISTA INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  CEISTA INTERNATIONAL specjalizuje się od 2006 roku w dziedzinie podwykonawstwa w zakresie elektroniki. Dzięki swojej obecności w Chinach, CEISTA oferuje tanie podwykonawstwo kart elektronicznych. Uczestniczymy w wyborze dostawców i komponentów, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Dzięki naszej sieci wykwalifikowanych dostawców na całym świecie oraz biurom zakupów w Azji i Francji, CEISTA zarządza całym łańcuchem produkcji i logistyki, od wyboru i prototypowania komponentów po wykonanie gotowych produktów lub podwykonawstwo podzespołów do kart elektronicznych. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny i szybkie dostawy. Nasze karty elektroniczne są przeznaczone dla wielu sektorów, takich jak oświetlenie LED, branża samochodowa, transport, energetyka, a nawet telefonia. Wszystkie nasze produkcje są wykonywane zgodnie z normą ISO 9001.

 3. ACIES S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ACIES INSTRUMENTS, z siedzibą w Leno (BS), zajmuje się opracowywaniem i produkcją kart (płyt) oraz układów elektronicznych na zamówienie. Acies, działająca od roku 2001, dysponuje wewnętrzną linią montażową SMD. Firma ma duże doświadczenie w sektorach zaawansowanych technologicznie, takich jak awionika/nanosatelity, detektory nuklearne, lampy wyładowcze, fotochemia. Współpracuje z uniwersytetami, ESA, ASI, CERN.

 4. CIRCUITFAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIRCUITFAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Obwody drukowane, Karty elektroniczne, Obwody drukowane, PCB Prototyp, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Savigny Le Sec, Francja.

 5. RTG ELECTRONICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RTG ELECTRONICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Holzwickede, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CMA ELECTRONICS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CMA ELECTRONICS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Obwody drukowane, składanie kart elektronicznych, prototypy, koncepcje elektroniczne, produkcja kart telefonicznych, electronic modules, i Obwody drukowane. Ma siedzibę w Riedseltz, Francja.

 2. AG. WORK SOLUTION DI GALASSI CLAUDIO

  Włochy

  Marka AGWS i przedsiębiorstwo AG. WORK SOLUTION ma na celu wniesienie PROFESJONALIZMU i JAKOŚCI na rynek włoski, nie zapominając o OSZCZĘDNOŚCIACH. AGWS osiąga to poprzez wybór rozwiązań biznesowych oferujących produkty bardzo konkurencyjne w doskonałej cenie w połączeniu z dostawą na czas JIT i kompleksowymi usługami wsparcia i wymiany, tak aby klient nigdy nie znalazł się w sytuacji przestoju. Na ciągle zmieniającym się rynku AGWorkSolution stanowi doskonały wybór i setki klientów korzystają już z naszych produktów i usług dającym im pełne zadowolenie.

 3. INTURN TRADING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Od 2004 roku Inturn Trading Ltd (ITL) dostarcza oryginalne ekrany LCD do telefonόw komórkowych: nowe, dobre szkło, szkło stłuczone i wadliwe; Części: Części: kamery, płyty główne, kable elastyczne, złącza ładowarki, klucze domowe, głośniki, itp.; Kosmetyki: plastikowe osłony tylne i podstawy; oraz dodatki: wolne ręce, kable do transmisji danych, ładowarki 2 i 3 pinowe, adaptery itp. ITL zajmuje się dystrybucją wszystkich elementów urządzeń telefonii komórkowej GSM. Dzięki globalnej renomie w branży telefonii komórkowej ITL dostarcza jedne z największych marek na świecie. Inturn Trading sprzedaje codziennie w ilościach hurtowych. Niezależnie od tego, czy jesteś na rynku akcesoriów do telefonów komórkowych, komponentów klasy mieszanej, czy w pełni sprawnych części zamiennych, doświadczony zespół sprzedaży ITL ciężko pracuje, aby dostarczyć Ci produkty wysokiej jakości, kiedy ich potrzebujesz. Od dostawców do klientów, proces jest obsługiwany sprawnie, precyzyjnie i przejrzyście, co pozwala na efektywną komunikację w celu sprostania wszelkim oczekiwaniom związanym z dostarczaniem usług.

 4. ETS JAUNET

  Francja

  Ets JAUNET jest przedsiębiorstwem rodzinnym, utworzonym w 1992 roku, wyspecjalizowanym w okablowaniu kart elektrycznych, okablowaniu żyłowym, okablowaniu szaf elektrycznych, integracji produktów, CAD elektronicznym i mechanicznym, projektowaniu i produkcji stacji testowania, montażu i kontroli elementów.... Mieszcząca się w Rouen i w Paryżu, firma Ets JAUNET dysponuje 2500m2 hal i jest obecna w branży przemysłu, transportu, lotnictwa, obrony, medycznej i nowych technologii. Ets JAUNET wykonuje okablowania techniczne dla wszystkich dziedzin przemysłu, aż po zestaw UGBA i 0201 w małych i średnich seriach. W naszych halach, produkujemy wiązki elektryczne, wiązki elektryczne kablowe i szafy od najprostszych po najbardziej złożone. Ets JAUNET wykonuje modele skrzynek elektrycznych, szafy rack, szafy i wszystkie inne elementy mechaniczne.

 5. NEW DIGIMATIC S.R.L.

  Włochy

  Firma NEW DIGIMATIC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach elektronika, Design and manufacture of presentoirs, videowall, i urządzenia audiowizualne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. EEGI

  Francja

  Firma EEGI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika - analizy i badania, Elektronika - analizy i badania, okablowanie elektroniczne, i opracowanie systemów elektronicznych. Ma siedzibę w Grainville Sur Odon, Francja.

 2. AEN

  Francja

  Firma AEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Elektroniczne systemy wbudowane, Komponenty elektroniczne, Karty elektroniczne, Elektroniczne systemy wbudowane, produkcja kabli elektrycznych, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Sourdeval, Francja.

 1. AUTOMATION BOARDS SRL

  Włochy

  Firma AUTOMATION BOARDS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach składanie kart elektronicznych, prototypy, design of electronic equipment, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Vignola, Włochy.

 2. CF SAS

  Włochy

  Firma CF SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, zasilanie, urządzenia do automatyzacji przemysłowej, Karty elektroniczne, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Gaggio Montano, Włochy.

 3. SRVI ELECTRONIC

  Francja

  Firma SRVI ELECTRONIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Konserwacja instalacji przemysłowych, elektronika, elektronika przemysłowa, Karty elektroniczne, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Fleville Devant Nancy, Francja.

 4. CIRLY LE CIRCUIT LYONNAIS

  Francja

  Firma CIRLY LE CIRCUIT LYONNAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, Karty elektroniczne, PCB Prototyp, i double side pcb. Ma siedzibę w Brignais, Francja.

 5. PUNGINELLI SRL

  Włochy

  Firma PUNGINELLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Givoletto, Włochy.

 6. CEL ELETTRONICA SRL

  Włochy

  Firma CEL ELETTRONICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Fornovo San Giovanni, Włochy.

 7. TROLL SYSTEM

  Włochy

  Firma TROLL SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje kart elektronicznych, electronic cards design and manufacture, produkcja kart telefonicznych, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Cerea, Włochy.

 8. WEBELETTRONICA S.R.L.

  Włochy

  Firma WEBELETTRONICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i projektowanie instalacji elektromechanicznych, i automation facilities. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 1. GEPATEK ELEKTRONIK VE SAVUNMA SANAYI AS

  Turcja

  Firma GEPATEK ELEKTRONIK VE SAVUNMA SANAYI AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. S MECATRON

  Tunezja

  Firma S MECATRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i podwykonawstwo montaży mechanicznych. Ma siedzibę w Bir El Bey, Tunezja.

 3. AXE RS ELECTRONIQUE

  Francja

  Firma AXE RS ELECTRONIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach elektroniczna automatyka przemysłowa, i elektryczne urządzenia automatyczne. Ma siedzibę w Percy En Normandie, Francja.

 4. OXILEC

  Francja

  Firma OXILEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika - analizy i badania. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, i Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Garidech, Francja.

 5. BSD ELETTRONICA SRL

  Włochy

  Firma BSD ELETTRONICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji szynek, elektronika przemysłowa, i projektowanie urządzeń. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 6. AZELTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AZELTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach montaż urządzeń elektronicznych, szybkie wykonywanie prototypów, konstrukcje elektroniczne, i składanie kart elektronicznych. Ma siedzibę w Campobasso, Włochy.

 7. QUIMESIS

  Belgia

  Firma QUIMESIS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Robotyka. Jest również obecna w dziedzinach Karty elektroniczne, maszyny specjalne, mechanical workshop, i Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 8. EMBEDDED DEVICE SYSTEM

  Tunezja

  Firma EMBEDDED DEVICE SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Djerba, Tunezja.

 9. EOLANE SAINT AGREVE

  Francja

  Firma EOLANE SAINT AGREVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w St Agreve, Francja.

 10. ELETTRONICA FM

  Włochy

  Firma ELETTRONICA FM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty elektroniczne. Ma siedzibę w Guidizzolo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo