• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kafelki dekoracyjne

Wyniki dla

Kafelki dekoracyjne - Import eksport

 1. GORBA. ROBERT GARBACIAK

  Polska

  Nasza firma w branży budowlanej funkcjonuje już od 2004 roku. W roku 2013 rozpoczęliśmy produkcję płytek wewnętrznych. Posiadamy wszystkie wymagane atesty, w tym PZH. Od wiosny 2014 roku, w ofercie naszej firmy posiadamy płytki zewnętrzne na bazie cementu oraz ogrodzenia. Wysyłamy towar praktycznie do każdego miejsca w kraju. W ofercie firmy od wiosny 2014 roku znajdują się również płytki cementowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz budynku oraz ogrodzenia. Dzięki ich specyficznym właściwościom można wykorzystywać je w tych miejscach, gdzie nie znajdą zastosowania inne materiały nie spełniające wymaganych oczekiwań, jak np. płyty k-g. Są one idealnym materiałem budowlanym wykorzystywanym przy budowie ścian zewnętrznych i elewacji. Oferowane płytki doskonale nadają się również do wykonywania lekkich balustrad balkonów czy tarasów. Przy zakupie minimum 30m2 – ceny do uzgodnienia!

 2. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hiszpania

  Projektowanie i produkcja form mozaikowych Trencadis. .Wielka różnorodność motywów, materiałów i kolorów... Trencadis marmur, ceramika, mozaika na ścianach i fryzach. Okładziny z ceramiki. Dekoracja Trencadis.

 3. EME ARTE

  Włochy

  Firma EME ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, styl wnętrza, Witraże, i Funeral art. Ma siedzibę w Gela, Włochy.

 4. ARTICIMA

  Niemcy

  Firma ARTICIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 5. HATAY TRADING CO. LTD

  Turcja

  Firma HATAY TRADING CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach rzemiosło artystyczne, i artistic decoration. Ma siedzibę w Reyhanli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Kafelki dekoracyjne, mozaiki marmurowe, trawertyn, Marmur, i Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. LH MOSAIC

  Hiszpania

  Firma LH MOSAIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Cadiz, Hiszpania.

 3. FANTINI MOSAICI S.R.L.

  Włochy

  Firma FANTINI MOSAICI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, marmur, kamienie nagrobkowe, Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, i stoły. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. BLEDA FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma BLEDA FOREIGN TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach witromozaika, płytki do łazienek, mozaiki ze szkła, i mozaika basenowa. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. DMC MILLER

  Francja

  Firma DMC MILLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach travertine tiling, i układanie płytek. Ma siedzibę w Pertuis, Francja.

 1. ZAVAGNO PAOLO MOSAICI

  Włochy

  Firma ZAVAGNO PAOLO MOSAICI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Sequals, Włochy.

 2. FCC - FLOOR CONTRACTORS COMPANY

  Belgia

  Firma FCC - FLOOR CONTRACTORS COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach ceramics for floors, tiles coverings, waste containers, i swimming pool construction. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 1. EMPAKGLASS

  Portugalia

  Firma EMPAKGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Santo António Dos Cavaleiros, Portugalia.

 2. DE CILLIA CARRELAGES

  Luksemburg

  Firma DE CILLIA CARRELAGES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Kafelki dekoracyjne, Kafelki dekoracyjne, płytki z kamionki, Płytki z kamienia naturalnego, i płytki z fajansu. Ma siedzibę w Steinsel, Luksemburg.

 3. CONCEPT MOSAIQUE

  Francja

  Firma CONCEPT MOSAIQUE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach mozaika basenowa, i porcelanowe mozaikowe brzegi basenów. Ma siedzibę w Clermont L Herault, Francja.

 4. ARCHETIPO

  Włochy

  Firma ARCHETIPO, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Kafelki dekoracyjne, parkiet z intarsją, marmury antyczne, i Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Ponte San Giovanni (Pg), Włochy.

 5. GEMANCO DESIGN SRL

  Włochy

  Firma GEMANCO DESIGN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach tapety. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 6. D&H DESIGN CARRELAGE

  Luksemburg

  Firma D&H DESIGN CARRELAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, Kafelki dekoracyjne, Meble łazienkowe, tiling coverings, Kafelki dekoracyjne, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Diekirch, Luksemburg.

 7. MOSAIC MIRO

  Holandia

  Firma MOSAIC MIRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w 's-Hertogenbosch, Holandia.

 8. GC CONCEPT

  Maroko

  Firma GC CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 1. MB STONE (MARMOBAÇA II)

  Portugalia

  Firma MB STONE (MARMOBAÇA II), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Kafelki dekoracyjne, Marmur, wapień, Kafelki dekoracyjne, i kostka kamienna. Ma siedzibę w Aljubarrota, Portugalia.

 2. COTTO E TRAVERTINO SAS DI MEOZZI LORELLA & C.

  Włochy

  Firma COTTO E TRAVERTINO SAS DI MEOZZI LORELLA & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 3. BIANCO BIANCHI

  Włochy

  Firma BIANCO BIANCHI, roku i działającą w sektorze Meble domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kafelki dekoracyjne, Kafelki dekoracyjne, stół marmurowy, Luxury goods, i stiuk gipsowy. Ma siedzibę w Pontassieve (fi), Włochy.

 4. ATELIERS MOOM

  Portugalia

  Firma ATELIERS MOOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem myjek do podłóg. Ma siedzibę w Martingança, Portugalia.

 5. ETS WINCKELMANS SA

  Francja

  Firma ETS WINCKELMANS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach płytka. Ma siedzibę w Lomme CEDEX, Francja.

 6. E.GRA.M. SRL

  Włochy

  Firma E.GRA.M. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach marmur podłogowy, marmur wykładzinowy, mozaiki, i working of marbles, granites and stones. Ma siedzibę w Matino, Włochy.

 7. STABIGO BVBA

  Belgia

  Firma STABIGO BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Kafelki dekoracyjne, Materiały budowlane, Kafelki dekoracyjne, Naturalne kamienie typu wainscot, Materiały budowlane, i łazienka marmurowa. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 8. CNC

  Tunezja

  Firma CNC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 9. ILKE MOZAIK

  Turcja

  Firma ILKE MOZAIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. MOZAIEKJES

  Holandia

  Firma MOZAIEKJES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kafelki dekoracyjne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo