• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable skrętne

Wyniki dla

Kable skrętne - Import eksport

 1. VERGOKAN

  Belgia

  Utworzona w 1982 roku firma Vergokan jest przedsiębiorstwem niezależnym w ramach grupy, które produkuje i sprzedaje rozwiązania standardowe i niestandardowe w zakresie systemów nośnych do kabli do instalacji elektrycznych. Vergokan jest w swojej dziedzinie jedynym producentem i liderem na rynku belgijskim. Firma eksportuje swoje produkty do Europy Zachodniej i Wschodniej, na Bliski Wschód i do Rosji.

 2. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzja

  JSC Sakcable ("Sakcable") jest wiodącym producentem kabli i produktów kablowych w Gruzji. Zakład powstał w 1958 roku i jest zlokalizowany w zachodniej części Gruzji, na skrzyżowaniu Europy i Azji. Nasza firma jest w stanie zaoferować klientom ognioodporne, bezpieczne kable wysokiej jakości, zapewniające nieprzerwane zasilanie. Nasza gama produktów obejmuje miedziane giętkie przewody sterownicze o izolacji i powłoce z PCV, kable instalacyjne i zasilające z żyłami aluminiowymi i miedzianymi.

 3. CABLERO SRL

  Rumunia

  Firma CABLERO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Kołowroty, wciągniki i krążki, Kable skrętne, Podnośne, urządzenia, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 4. BAUDE KABELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BAUDE KABELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Sarstedt, Niemcy.

 5. INTEGRA CABLE

  Białoruś

  Firma INTEGRA CABLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach Kable i pręty światłowodowe, kable wewnętrzne, przewody o wysokiej przepustowości, i kable do transmisji danych. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZAFER KABLO GRUPLAMA

  Turcja

  Firma ZAFER KABLO GRUPLAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach końcówki do instalacji elektrycznych przeciwwybuchowych. Ma siedzibę w Küçükçekmece, Turcja.

 2. SHENZHEN ANPUBAOGUANG ELECTRONICS.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN ANPUBAOGUANG ELECTRONICS.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. VALLE INDUSTRIAL SA

  Hiszpania

  Firma VALLE INDUSTRIAL SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Kable skrętne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Kable skrętne, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Cornella De Llobregat, Hiszpania.

 4. SHENZHEN INTEGRITY CABLE CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN INTEGRITY CABLE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. SHENZHEN KW-LINK ELECTRONIC CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN KW-LINK ELECTRONIC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. GUANGZHOU SIMPACT ELECTRONIC PRODUCT CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU SIMPACT ELECTRONIC PRODUCT CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 2. TIANHU TRADE(H.K.) LTD

  Chiny

  Firma TIANHU TRADE(H.K.) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. SHENZHEN HINSUNG ELECTRONICS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHENZHEN HINSUNG ELECTRONICS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach Kable USB, i HDMI Cable. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. NINGBO LUXSOUND ELECTRONICS CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO LUXSOUND ELECTRONICS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. SHENZHEN LASUN NETWORK CABLING CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN LASUN NETWORK CABLING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach kable elektryczne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. ALLSTRONG TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ALLSTRONG TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach kable lan. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. DELEM, VAN DOORNE'S ELECTRONICA VOOR DE MACHINEBOUW B.V.

  Holandia

  Firma DELEM, VAN DOORNE'S ELECTRONICA VOOR DE MACHINEBOUW B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Linie wysokiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable skrętne, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable skrętne. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 6. ZHEJIANG ZHAOLONG CABLE CO., LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG ZHAOLONG CABLE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Wukang, Chiny.

 7. LAMPS AND LIGHTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LAMPS AND LIGHTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach tasiemki do obrębiania szwów, i oprawa zniczyków. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 8. STAND RAISE LTD.

  Hong Kong

  Firma STAND RAISE LTD., roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable skrętne, Kable, przewody i osprzęt, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable skrętne, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 1. AGEN PRATO S.R.L.

  Włochy

  Firma AGEN PRATO S.R.L., roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Kable skrętne, Linie wysokiego napięcia, i Kable skrętne. Ma siedzibę w PRATO, Włochy.

 2. WIRE CO., LTD. SHENZHEN WAN SHENG SOURCE

  Chiny

  Firma WIRE CO., LTD. SHENZHEN WAN SHENG SOURCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. SHENZHEN BROTHER YOUNG DEVELOPMENT CO,.LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN BROTHER YOUNG DEVELOPMENT CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. SHENZHEN HYAMDA TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN HYAMDA TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach HDMI Cable. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. CABLE HARNESSES (UK) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CABLE HARNESSES (UK) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable skrętne, i Kable skrętne. Ma siedzibę w Llanelli, Zjednoczone Królestwo.

 6. NIBLER GMBH

  Niemcy

  Firma NIBLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable skrętne, i Kable skrętne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. CONDUCFIL S.L.

  Hiszpania

  Firma CONDUCFIL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Linie wysokiego napięcia, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Linie wysokiego napięcia. Ma siedzibę w Abrera, Hiszpania.

 8. MILANO CAVI S.R.L.

  Włochy

  Firma MILANO CAVI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Kable skrętne, Linie wysokiego napięcia, i Kable skrętne. Ma siedzibę w Cesate, Włochy.

 9. TECNO ELLESSE S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNO ELLESSE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody i kable elektryczne i telefoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Linie wysokiego napięcia, Kable skrętne, Linie wysokiego napięcia, i Kable skrętne. Ma siedzibę w Marigliano, Włochy.

 10. HUZHOU THINKMORE CO., LTD.

  Chiny

  Firma HUZHOU THINKMORE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable skrętne. Ma siedzibę w Qianyuan Town, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo