• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable izolowane

Wyniki dla

Kable izolowane - Import eksport

 1. IGUS® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  igus® jest projektantem i producentem łańcuchów energetycznych z tworzyw sztucznych, bardzo elastycznych przewodów przeznaczonych do aplikacji ruchomych w łańcuchach energetycznych, jak również bezobsługowych łożysk ślizgowych, łożysk przegubowych i systemów liniowych z wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Oferta igus® obejmuje konfekcjonowane łańcuchy energetyczne z przewodami i wtyczkami, konfekcjonowane kable/przewody wykonane według standardów producenta lub na indywidualne zamówienie, technikę napędową, łożyska kulowe z tworzyw sztucznych, półfabrykaty i przeguby robotów. Oferujemy ponad 100.000 wyrobów z magazynu i począwszy od jednego zestawu.

 2. RME CABLE ASSEMBLY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RME CABLE ASSEMBLY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Kable połączeniowe, shielded cables, Cables, specially prepared, special cables, i łączniki. Ma siedzibę w Flörsheim Am Main, Niemcy.

 3. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 4. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa oferuje konkretne i profesjonalne rozwiązania dla klientów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej, telekomunikacyjnej, kontroli ruchu, medycznej i elektronicznej. Zakres produkcji sięga od pojedynczych sztuk i podzespołów do kompletnej produkcji urządzeń końcowych pełnych rozwiązań systemowych. Przenosimy i obsługujemy kompletne "jednostki biznesowe" w pełni i częściowo zautomatyzowanych linii produkcyjnych do opłacalnych lokalizacji. Dzięki naszym lokalizacjom w Niemczech, Czechach i Mołdawii jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania i usługi zoptymalizowane pod względem kosztów. Schneider & Gemsa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu kabli, mechaniki, mechatroniki, elektroniki, czujników i siłowników. Od momentu założenia firmy wyprodukowano kilka milionów elektrycznych silników o zmiennej prędkości obrotowej, podzespołów mechanicznych i elektrotechnicznych oraz urządzeń końcowych. W naszym dziale montażu kabli, przy użyciu innowacyjnych technologii, nowoczesnych maszyn i narzędzi, produkowane są skrętki, kable do transmisji danych, kable sensoryczne i sterownicze, wiązki kablowe oraz szafy sterownicze. We własnych zakładach produkcyjnych wytwarzamy indywidualne urządzenia montażowe, produkcyjne i kontrolne. Jakość, ochrona środowiska i ostrożne korzystanie z zasobów są dla nas istotnymi elementami naszej działalności. Firma pracuje we wszystkich lokalizacjach zgodnie z normami DIN EN ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 (motoryzacja) oraz DIN EN ISO 14001: 2009 (środowisko).

 5. LGV ELECTRONIC DISTRIBUTION UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w LGV Electronic Ditribution und Vertriebs GmbH, jednej z wiodących firm dystrybucyjnych w Europie. Wraz z naszymi pracownikami gwarantujemy Państwu maksimum profesjonalizmu, kompetencji i pasji w spełnianiu Państwa życzeń poprzez ciągłe i systematyczne szkolenia. Nasz dedykowany terenowy zespół serwisowy zapewnia indywidualne i kompetentne wsparcie na miejscu i jest dostępny w zakresie demonstracji produktów i doradztwa technicznego. Sukces i zadowolenie naszych klientów jest najwyższym celem LGV Electronic Distribution. Poświęcimy czas na wykonanie Państwa zamόwienia i szybko i łatwo opracowujemy odpowiednie rozwiązanie. INTELIGENTNIEJSZY, SKUTECZNIEJSZY, SZYBSZY.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIZLINK ELOCAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkty szyte na miarę – nasze kable specjalne dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy naszym klientom szeroką wiedzę w zakresie produktów i ich produkcji, wysoki poziom kompetencji systemowych oraz kompleksową obsługę dla różnych branż, takich jak: - Przemysł półprzewodników - Automatyka przemysłowa - Medycyna - Inżynieria mechaniczna - Tabor kolejowy - Robotyka - Technika pomiarowa i wysokich częstotliwości. Zaczynamy od profesjonalnego doradztwa, analizy problemu i przechodzimy do projektowania, dokumentacji technicznej, aż po kompletne rozwiązania systemowe. Nasza oferta produktów obejmuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, takie jak: - Przewody taśmowe w technologii High Performance Flex i Flexible Sleeve - Hybrydowe kable okrągłe - Kable miniaturowe i mikrominiaturowe - Kable do pomieszczeń czystych - Inne rozwiązania kablowe dostosowane do potrzeb klienta. Współpracujemy bezpośrednio z inżynierami mechanikami i elektrykami oraz z kierownictwem ds. OEM. Oferujemy bardzo konkurencyjne rozwiązania od lidera w branży na zamówienia minimum 100 metrów.

 2. EASTTEC COMPONENTS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Witamy w EASTtec components, s.r.o., jednej z wiodących firm dystrybucyjnych w Europie Wschodniej. Wraz z naszymi pracownikami gwarantujemy Państwu maksimum profesjonalizmu, kompetencji i pasji w spełnianiu Państwa życzeń poprzez ciągłe i systematyczne szkolenia. Nasz dedykowany zespół sprzedaży zapewnia indywidualne i kompetentne wsparcie na miejscu i jest dostępny w zakresie doradztwa technicznego. Sukces i zadowolenie naszych klientów jest najwyższym celem EASTtec components, s.r.o. Poświęcimy czas na wykonanie Państwa zamόwienia i szybko i łatwo opracowujemy odpowiednie rozwiązanie.

 3. LOUISON INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LOUISON INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny techniczne dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Kable izolowane, Drukowanie tkanin, Farbowanie tkanin, Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, taśmy jednolite, i taśmy drukowane. Ma siedzibę w St Chamond, Francja.

 4. BIZLINK ROBOTIC SOLUTIONS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIZLINK ROBOTIC SOLUTIONS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki ochronne kabli, kable do transmisji danych, special cables, i łączniki. Ma siedzibę w Schmalkalden, Niemcy.

 5. STRASSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRASSER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 1. MURRPLASTIK SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MURRPLASTIK SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki ochronne kabli, obejmy okablowania, dławiki kablowe, i łączniki. Ma siedzibę w Oppenweiler, Niemcy.

 2. XBK-KABEL XAVER BECHTOLD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma XBK-KABEL XAVER BECHTOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach przewody instalacyjne, kable opancerzone, halogen free cables, przewody z tworzyw sztucznych, High voltage power cable, przewody sterownicze, kable do transmisji danych, Automotive cables, i kable telekomunikacyjne. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 1. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RTE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, osłony termokurczliwe, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Pandino, Włochy.

 2. PENGG KABEL GMBH

  Austria

  W PENGGG KABEL specjalizujemy się w produkcji elementów infrastruktury kablowej. W dwóch zakładach produkcyjnych w Austrii produkujemy kable (miedziane kable telekomunikacyjne, kolejowe kable sygnałowe, jak również kable światłowodowe) zgodnie ze specyfikacją klienta, a także oferujemy kompletny asortyment pasywnych elementów systemów światłowodowych dla przemysłu telekomunikacyjnego i kolejowego. Ponadto oferujemy usługi instalacyjne w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów jako kompleksowy dostawca usług w zakresie infrastruktury kablowej. DLATEGO WŁAŚNIE PENGG KABEL! Połączenie wielkości firmy, doświadczenia, know-how i wyposażenia zakładów produkcyjnych daje nam cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji: bycie producentem kabli miedzianych i produktów światłowodowych otwiera jednocześnie wiele możliwości rozwiązań specjalnych, elastycznego reagowania na wymagania klientów, bezpośredniego i osobistego kontaktu.

 3. IT-ELECTRONIC SERVICE GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w październiku 2002 roku nasza firma zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych dostosowanych do potrzeb klienta. Po udanym starcie i rosnącym zapotrzebowaniu na powierzchnię produkcyjną, w lutym 2004 roku firma przeniosła się do Weingarten. W marcu 2012 r. firma przeniosła swoją siedzibę pod adres Danziger Str. 1-3. Ciągła optymalizacja procesów i urządzeń produkcyjnych pozwala na perfekcyjną realizację indywidualnych wymagań klientów. IT-Electronic Service GmbH oznacza wydajność, elastyczność, innowacyjność i niezmiennie wysoki poziom jakości w produkcji elektroniki. Nasz doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych, długoletnich pracowników gwarantuje Państwu profesjonalną produkcję wysokiej jakości podzespołów i urządzeń elektronicznych, zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami.

 4. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 5. FLEXTEC GMBH

  Niemcy

  Flextec GmbH jest średniej wielkości firmą, którą założył w 2005 roku Alexander Fritz, jej obecny właściciel i dyrektor zarządzający. Było to logiczną kontynuacją sukcesu powstałej w1996 r. Fritz Elektronik e.K. W dziedzinie elektroniki i elektrotechniki specjalizujemy się w opracowywaniu i wytwarzaniu niestandardowych produktów wykonanych na zamówienie jako produkty jednostkowe / prototypy lub w małych seriach, uzupełniając o usługi powiązane. Oferta Flextec obejmuje w szczególności: montaż kabli i wiązek przewodów według specyfikacji klienta, układ i montaż płytek drukowanych (SMD, konwencjonalnych), rozwój sprzętu i oprogramowania do elektrycznego i elektronicznego sprzętu testowego, projektowanie i budowa urządzeń mechanicznych w tym m.in. obudów, budowa elektrotechnicznych urządzeń pomiarowych specyficznych dla klienta.

 6. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent kabli SAB – Jesteśmy jednym z wiodących producentów o zasięgu światowym elektrycznych kabli i przewodów, kabli konfekcjonowanych i techniki pomiarowej temperatury. Ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji kabli i przewodów oraz techniki pomiarowej temperatury i techniki regulacyjnej to historia rozwoju jednoosobowego zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającego prawie 500 pracowników. Nasze mocne strony to nie tylko produkcja standardowych kabli i przewodów, lecz również konstruowanie artykułów specjalnych. Rocznie produkujemy ponad 1500 kabli specjalnych na zamówienie klientów. Jakość naszych produktów jest uznawana w ponad 40 krajach na całym świecie. Nasi klienci, którzy intensywnie przetestowali nasze produkty, potwierdzają ich dłuższy okres użytkowania, w stosunku do innych. Elektryczne kable i przewody: kable bez halogenu, przewody do transmisji danych, przewody sterowania, kable elastyczne, kable specjalne, przewody wysokotemperaturowe, przewody zasilające, kable magistrali, kable elektryczne, kable konfekcjonowane, kable odporne na temperaturę

 7. ABE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie ABE Industrietechnik GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania. Jesteśmy producentem elastycznych taśm lameli miedzianych, płaskiego kabla, styków elektrycznych, spawanych prasą mostków prądowych, pasm rozszerzeń do instalacji elektrycznych i taśm prądowych. Nasze produkty do rozwiązywania problemów. Nasz program produkcyjny obejmuje szeroką gamę taśm tkaninowych, mostków prądowych różnego rodzaju, materiały i akcesoria do instalacji elektrycznej, kable połączeniowe chłodzone powietrzem i wodą, a także akcesoria do wysokowydajnej technologii spawania. Do naszych mocnych stron należy rozwiązywanie problemów procesów produkcyjnych na rzecz naszych klientów i wysoka wydajność produkcji dzięki fachowej wiedzy inżynieryjnej. Wysoka jakość naszych produktów i krótkie terminy dostaw są szczególnie cenione przez naszych długoletnich klientów. abe Industrietechnik GmbH: Najlepsze materiały - Pierwszorzędne know-how - Zmotywowani pracownicy. Porozmawiaj z nami!

 8. BROSINSKY & KOPP

  Niemcy

  Od 1979 roku firma Brosinsky & Kopp jest doświadczonym i stale rozwijającym się przedstawicielem przemysłowym i postrzega siebie jako pośrednika między użytkownikiem a producentem. Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu odpowiedniego produktu do konkretnego zastosowania. Pomagają nam w tym nasze dobre kontakty z renomowanymi producentami. A jeśli Państwa produkt nie jest jeszcze dostępny, wspólnie z Państwem i producentem opracujemy odpowiednie rozwiązanie. Wiele produktów możemy dostarczyć z magazynu w Berlinie.

 1. HEIRU A. & R. HEINZ GMBH

  Austria

  Nasze przedsiębiorstwo cieszy się opinią partnera wspierającego klientów w realizacji projektów i służącego fachową pomocą w rozwiązywaniu problemów. Nasze produkty są wygodne w użyciu i montażu, zapewniają najwyższą jakość. Jesteśmy terminowi i elastyczni we współpracy, a fachowa pomoc ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantuje pełną satysfakcję klientów. Elastyczność i atuty naszej rodzinnej firmy umożliwiają produkcję drutów i kabli różnego rodzaju, również kabli specjalnych. Szczególną zaletą jest to, że produkcja kabli i ich konfekcjonowanie są wykonane przez tego samego producenta. Do klientów Grupy należą przedsiębiorstwa zajmujące się handlem hurtowym w branży elektrycznej i przemyśle ogólnie w następujących krajach europejskich: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia i Włochy. Nasze produkty: kable antenowe, kable przyłączeniowe, kable niskich napięć, kable z polichlorku winylu (PVC), kable tekstylne, kable głośnikowe

 2. IC AUTOMATION

  Francja

  Firma IC AUTOMATION, wyspecjalizowana w dziedzinie połączeń międzysystemowych, oferuje rozwiązania standardowe i na specjalne zamówienie w zakresie środowisk Drive & Motion. Opierając się na czołowych producentach na rynku, takich jak INTERCONECT Gmbh, CONEC Gmbh, HELMHOLZ Gmbh, CNE Atam Italy, oferujemy rozwiązania standardowe, niestandardowe i dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, odpowiadające specyfice Państwa zastosowań.

 3. STARZ ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Starz elektrotechnik Gmbh. Jako firma średniej wielkości, zajmujemy się montażem kabli i okablowaniem do skrzynek sterowniczych. Naszymi głównymi klientami są producenci maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych i żniwnych, a także pojazdów komunalnych, wozów strażackich i techniki przemysłowej. Powierzchnia produkcyjna / magazynowa i administracyjne ok. 7000 m². Ponad 40 pracowników. Założona w 1961roku.

 4. ELGOR - CONNETTORI PER ELETTRONICA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Elgor specjalizuje się w dystrybucji komponentów łączących. Dzięki swojej znajomości rynku i grupie wybranych dostawców, przedsiębiorstwo może zaoferować swoim klientom pomoc techniczną i handlową w znalezieniu najodpowiedniejszego komponentu do każdego zastosowania z punktu widzenia kosztów i ścieżki produktu.

 5. AXA-CABLE

  Niemcy

  Firma AXA-CABLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Ma siedzibę w Auetal, Niemcy.

 6. MS KABELMONTAGE GMBH

  Niemcy

  Firma MS KABELMONTAGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach przewody z włókien światłowodowych, i High voltage power cable. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 7. DISTRONA GMBH

  Niemcy

  Firma DISTRONA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Kable izolowane, Kable elektryczne, cables with plugs, Kable izolowane, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Flieden, Niemcy.

 8. EURO CABLETECHNICS KFT.

  Węgry

  Firma EURO CABLETECHNICS KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Ma siedzibę w Érd, Węgry.

 9. DEVA CAVI SPECIALI SRL

  Włochy

  Firma DEVA CAVI SPECIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach kabel elektryczny specjalny, i termoelementy. Ma siedzibę w Corte Franca, Włochy.

 10. INGELEC

  Francja

  Firma INGELEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grisy Suisnes, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo