• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable elektryczne

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 2. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 4. COTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1989 roku firma COTRONIC GmbH jest wyspecjalizowanym dystrybutorem specyficznych przewodów zasilających (w tym przewodów zasilających łączących , przewodów łączących urządzenia, połączeń sprzętu, przewodów szpitalnych; linii zasilających), zasilaczy i produktów LED. Dostarczamy tylko produkty specyficznie certyfikowane dla danego kraju. Od ponad dwóch dekad dostarczamy kable zasilające i zasilacze klientom przemysłowym w różnych branżach, takich jak elektromechanika i elektrotechnika. Od 1990 roku nasza firma jest stałym partnerem handlowym firmy Feller GmbH, Austria. Bliska współpraca partnerska pozwala nam szybko i elastycznie reagować na Twoje życzenia i zmiany. W 2017 roku przejęliśmy dystrybucję reflektorów LED, oświetlenia halowego LED, lamp ulicznych LED i technologii LED dla supermarketów, powierzchni handlowych i wystawienniczych, magazynów w przemyśle spożywczym, hal produkcyjnych i logistycznych. Nasza firma ma certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015.

 5. U.I. LAPP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lapp jest jednym z wiodących producentów technologii połączeń: kabli, przewodów, złącz przemysłowych i technologii połączeń śrubowych, podzespołów, technologii automatyzacji i akcesoriów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JACOB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jacob jest specjalistą w zakresie przepustów kablowych. Oferujemy szeroki asortyment standardowy oraz zespół inżynierów dla rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 2. GEISSEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Geissel - od 1920 roku Twój ważny partner w dziedzinie systemów dławnic kablowych firmy. Dostępne z magazynu w mosiądzu, poliamidzie i stali nierdzewnej z różnymi klasami ochrony i gwintów. Bez względu na to, czy jest to aplikacja standardowa, zewnętrzna, EMC czy specjalna - zajmiemy się Państwa życzeniami.

 3. SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 4. KABELTRONIK ARTHUR VOLLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KABELTRONIK ARTHUR VOLLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Denkendorf, Niemcy.

 5. MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. HAUFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Chemnitz/ot Grüna, Niemcy.

 2. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RTE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, osłony termokurczliwe, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Pandino, Włochy.

 1. BAYERISCHE KABELWERKE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAYERISCHE KABELWERKE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Roth, Niemcy.

 2. KABECK HANS DIETER BECKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KABECK HANS DIETER BECKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 3. BEWO KABEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEWO KABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Nagold, Niemcy.

 4. 2 CEV

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma 2 CEV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach budowanie tablic elektrycznych, okablowanie do szafy elektrycznej, elktryczne tablice rozdzielcze szczelne, tablice elektryczne, Electric control panels, i okablowanie elektryczne. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 5. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Kable elektryczne, Budownictwo - maszyny i sprzęt, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, Automatyzacja maszyn, programowanie PLC, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Automatyka. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 6. ARMBRUSTER MULLER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARMBRUSTER MULLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, dystrybucja energii elektrycznej, Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, i badania inżynieryjne instalacji elektrycznych prywatnych i przemysłowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

 8. V.O.P. CABLES PARPANELAS G., S.A.

  Grecja

  PARPANELAS G., S.A. P.O.B. CABLES powstała w Salonikach w 1978 r. Od ponad 28 lat zaopatrujemy rynek grecki i międzynarodowy w specjalne kable i akcesoria do kabli. Mamy kable do przesyłu danych, światłowody, kable do transmisji głosu i danych, kable magistrali, kable koncentryczne, przewody telewizyjne, alarmowe, przeciwpożarowe, głośnikowe, telefoniczne, oporządowania, krzemowe, neoprenowe, poliuretanowe, zasilania, średniego napięcia, serwo, okrętowe, spiralne i kable ognioodporne. KABLE są naszym biznesem

 1. MWIRE PRODUCTION

  Polska

  MWIRE PRODUCTION skupia się na wytwarzaniu wiązek elektrycznych na zamówienie. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie. Nasze wiązki są stosowane do produkcji wyrobów dla klientów z Polski i całej Europy. Realizujemy zamówienia hurtowe i niskonakładowe. Działamy jako producent wiązek kablowych dla różnych branż MWIRE PRODUCTION jest gotowe do obsługi Klientów w wielu obszarach produkcji. Są to przede wszystkim branże: AGD-RTV (od 2020 r. współpracujemy m.in. z największym producentem okapów kuchennych w Polsce i Europie); oświetleniowa; automotive; produkcji maszyn, w tym rolniczych; automatyki przemysłowej. Produkujemy wiązki elektryczne dostosowane do specyfikacji klienta Dostosowujemy specyfikę wiązek elektrycznych do konkretnych projektów Klientów. Tworzymy dedykowane rozwiązania – bezpieczne, niezawodne i pomagające optymalizować koszty. Wiemy jak ważna jest terminowość w biznesie i wysoka jakość obsługi i produktu. Najważniejszym celem naszej pracy jest terminowe dostarczanie najwyższej jakości wiązek elektrycznych, które będą wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu związanego z elektroniką, robotyką, automatyką czy motoryzacją. Wykorzystujemy dokumentacje techniczną i realizujemy projekty indywidualne. Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Przygotujemy je na podstawie dostarczonej specyfikacji technicznej, wzoru fizycznego lub rysunków – tak, jak potrzebujesz.

 2. PENGG KABEL GMBH

  Austria

  W PENGGG KABEL specjalizujemy się w produkcji elementów infrastruktury kablowej. W dwóch zakładach produkcyjnych w Austrii produkujemy kable (miedziane kable telekomunikacyjne, kolejowe kable sygnałowe, jak również kable światłowodowe) zgodnie ze specyfikacją klienta, a także oferujemy kompletny asortyment pasywnych elementów systemów światłowodowych dla przemysłu telekomunikacyjnego i kolejowego. Ponadto oferujemy usługi instalacyjne w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów jako kompleksowy dostawca usług w zakresie infrastruktury kablowej. DLATEGO WŁAŚNIE PENGG KABEL! Połączenie wielkości firmy, doświadczenia, know-how i wyposażenia zakładów produkcyjnych daje nam cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji: bycie producentem kabli miedzianych i produktów światłowodowych otwiera jednocześnie wiele możliwości rozwiązań specjalnych, elastycznego reagowania na wymagania klientów, bezpośredniego i osobistego kontaktu.

 3. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 4. PIMESA

  Hiszpania

  W PIMESA zajmujemy się produkcją rozwiązań w zakresie wszelkiego rodzaju i w pełni przetestowanych połączeń, w rozmaitych kompleksowych zestawach, produkowanych w małych i średnich seriach. Ponadto, współpracujemy przy projektowaniu i doradzamy naszym klientom w kwestii wyboru materiałów i montażu najlepiej dostosowanych do ich potrzeb. Pracujemy dla wielu sektorów przemysłu, między innymi dla takich branż jak: podnoszenie-windy, obrabiarki, elektronika, kolejnictwo, sprzęt produkcyjny, sprzęt AGD, energie odnawialne.

 5. COM - CAVI SPA MULTIMEDIA - CAVI E CONDUTTORI ELETTRICI

  Włochy

  Przewody elektryczne i telefoniczne, światłowody, przewody współosiowe, akcesoria do przewodów, materiały ognioszczelne, armatura oświetleniowa, transformatory MT olejowe, żywiczne i powietrzne, kondensatory i aparatura do poprawy współczynnika mocy, komponenty i systemy do automatyzacji, rozłączniki, przełączniki, połączenia sieci LAN, przewody i akcesoria do przewodów, akcesoria do networkingu, urządzenia elektryczne do instalacji ognioszczelnych, automatyzacja przemysłowa, transformatory trójfazowe, oświetlenie LED. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9002 i ISO 9000.

 6. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 7. AQ WIRING SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Działalność w Łodzi prowadzimy od 1996 roku jako część szwedzkiego koncernu AQ Group słynącego z produkcji wysokiej jakości wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji możemy zapewnić doskonałą jakość wszystkich produktów Klientom z sektora motoryzacyjnego, kolejowego oraz firmom produkującym silniki. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży wiązek kablowych zasilających i sterujących oraz modułów elektromechanicznych. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi markami, jak ma.in. Volvo, Deutz czy Atlas Copco.

 8. HEIRU A. & R. HEINZ GMBH

  Austria

  Nasze przedsiębiorstwo cieszy się opinią partnera wspierającego klientów w realizacji projektów i służącego fachową pomocą w rozwiązywaniu problemów. Nasze produkty są wygodne w użyciu i montażu, zapewniają najwyższą jakość. Jesteśmy terminowi i elastyczni we współpracy, a fachowa pomoc ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantuje pełną satysfakcję klientów. Elastyczność i atuty naszej rodzinnej firmy umożliwiają produkcję drutów i kabli różnego rodzaju, również kabli specjalnych. Szczególną zaletą jest to, że produkcja kabli i ich konfekcjonowanie są wykonane przez tego samego producenta. Do klientów Grupy należą przedsiębiorstwa zajmujące się handlem hurtowym w branży elektrycznej i przemyśle ogólnie w następujących krajach europejskich: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia i Włochy. Nasze produkty: kable antenowe, kable przyłączeniowe, kable niskich napięć, kable z polichlorku winylu (PVC), kable tekstylne, kable głośnikowe

 9. ELGAT SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka ELGAT została zawiązana w 2009 roku jako firma o 100% polskim kapitale. Kierownictwo firmy ELGAT wraz z zespołem pracowników, od 1990 roku uczestnicząc w innych przedsięwzięciach, zdobywali doświadczenia w branży elektrotechnicznej. Początkowo produkując podzespoły elektrotechniczne na eksport, głównie na rynek skandynawski, a od 1998 roku równolegle do produkcji wprowadzając do handlu na rynku krajowym aparaturę łączeniową francuskiej firmy SOCOMEC. Od 2010 roku w Spółce ELGAT trwały intensywne prace nad rozpoznaniem rynku, a następnie prace projektowe, aby na początku 2012 roku zaoferować rynkowi wysokiej jakości System Elementów Elektrycznych Instalacji Budowlanych, którego koncepcja i rozwiązania powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w konstrukcji urządzeń elektrotechnicznych. System ten jest oryginalnym rozwiązaniem autorstwa pracowników firmy ELGAT, przygotowanym na trudne warunki pracy na placach budów.

 10. ABE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie ABE Industrietechnik GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania. Jesteśmy producentem elastycznych taśm lameli miedzianych, płaskiego kabla, styków elektrycznych, spawanych prasą mostków prądowych, pasm rozszerzeń do instalacji elektrycznych i taśm prądowych. Nasze produkty do rozwiązywania problemów. Nasz program produkcyjny obejmuje szeroką gamę taśm tkaninowych, mostków prądowych różnego rodzaju, materiały i akcesoria do instalacji elektrycznej, kable połączeniowe chłodzone powietrzem i wodą, a także akcesoria do wysokowydajnej technologii spawania. Do naszych mocnych stron należy rozwiązywanie problemów procesów produkcyjnych na rzecz naszych klientów i wysoka wydajność produkcji dzięki fachowej wiedzy inżynieryjnej. Wysoka jakość naszych produktów i krótkie terminy dostaw są szczególnie cenione przez naszych długoletnich klientów. abe Industrietechnik GmbH: Najlepsze materiały - Pierwszorzędne know-how - Zmotywowani pracownicy. Porozmawiaj z nami!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

8102 Przedsiębiorstwa