• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable elektryczne

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 2. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 3. COTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1989 roku firma COTRONIC GmbH jest wyspecjalizowanym dystrybutorem specyficznych przewodów zasilających (w tym przewodów zasilających łączących , przewodów łączących urządzenia, połączeń sprzętu, przewodów szpitalnych; linii zasilających), zasilaczy i produktów LED. Dostarczamy tylko produkty specyficznie certyfikowane dla danego kraju. Od ponad dwóch dekad dostarczamy kable zasilające i zasilacze klientom przemysłowym w różnych branżach, takich jak elektromechanika i elektrotechnika. Od 1990 roku nasza firma jest stałym partnerem handlowym firmy Feller GmbH, Austria. Bliska współpraca partnerska pozwala nam szybko i elastycznie reagować na Twoje życzenia i zmiany. W 2017 roku przejęliśmy dystrybucję reflektorów LED, oświetlenia halowego LED, lamp ulicznych LED i technologii LED dla supermarketów, powierzchni handlowych i wystawienniczych, magazynów w przemyśle spożywczym, hal produkcyjnych i logistycznych. Nasza firma ma certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015.

 4. JACOB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jacob jest specjalistą w zakresie przepustów kablowych. Oferujemy szeroki asortyment standardowy oraz zespół inżynierów dla rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 5. SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. HAUFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAUFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Chemnitz/ot Grüna, Niemcy.

 3. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RTE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable izolowane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Kable elektryczne, osłony termokurczliwe, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, i Kable elektryczne. Ma siedzibę w Pandino, Włochy.

 4. BAYERISCHE KABELWERKE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAYERISCHE KABELWERKE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Roth, Niemcy.

 5. BEWO KABEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEWO KABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Nagold, Niemcy.

 1. ARMBRUSTER MULLER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARMBRUSTER MULLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, dystrybucja energii elektrycznej, Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, i badania inżynieryjne instalacji elektrycznych prywatnych i przemysłowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. KABECK HANS DIETER BECKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KABECK HANS DIETER BECKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 1. 2 CEV

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma 2 CEV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach budowanie tablic elektrycznych, okablowanie do szafy elektrycznej, elktryczne tablice rozdzielcze szczelne, tablice elektryczne, Electric control panels, i okablowanie elektryczne. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 2. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Kable elektryczne, Budownictwo - maszyny i sprzęt, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, Automatyzacja maszyn, programowanie PLC, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Automatyka. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 3. MWIRE PRODUCTION

  Polska

  MWIRE PRODUCTION skupia się na wytwarzaniu wiązek elektrycznych na zamówienie. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie. Nasze wiązki są stosowane do produkcji wyrobów dla klientów z Polski i całej Europy. Realizujemy zamówienia hurtowe i niskonakładowe. Działamy jako producent wiązek kablowych dla różnych branż MWIRE PRODUCTION jest gotowe do obsługi Klientów w wielu obszarach produkcji. Są to przede wszystkim branże: AGD-RTV; oświetleniowa; automotive; produkcji maszyn w tym rolniczych; automatyki przemysłowej; Produkujemy wiązki elektryczne dostosowane do specyfikacji klienta Dostosowujemy specyfikę wiązek elektrycznych do konkretnych projektów Klientów. Tworzymy dedykowane rozwiązania – bezpieczne, niezawodne i pomagające optymalizować koszty. Wiemy jak ważna jest terminowość w biznesie i wysoka jakość obsługi i produktu. Najważniejszym celem naszej pracy jest terminowe dostarczanie najwyższej jakości wiązek elektrycznych, które będą wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu związanego z elektroniką, robotyką, automatyką czy motoryzacją. Wykorzystujemy dokumentacje techniczną i realizujemy projekty indywidualne. Poza produkcją wiązek elektrycznych, zapewniamy wsparcie w obszarach takich jak: - cięcie i odizolowanie kabli; - cynowanie przewodów; - zaciskanie i lutowanie złącz; - produkcja rozwiązań PCB. Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Przygotujemy je na podstawie dostarczonej specyfikacji technicznej, wzoru fizycznego lub rysunków – tak, jak potrzebujesz.

 4. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 5. PIMESA

  Hiszpania

  W PIMESA zajmujemy się produkcją rozwiązań w zakresie wszelkiego rodzaju i w pełni przetestowanych połączeń, w rozmaitych kompleksowych zestawach, produkowanych w małych i średnich seriach. Ponadto, współpracujemy przy projektowaniu i doradzamy naszym klientom w kwestii wyboru materiałów i montażu najlepiej dostosowanych do ich potrzeb. Pracujemy dla wielu sektorów przemysłu, między innymi dla takich branż jak: podnoszenie-windy, obrabiarki, elektronika, kolejnictwo, sprzęt produkcyjny, sprzęt AGD, energie odnawialne.

 6. COM - CAVI SPA MULTIMEDIA - CAVI E CONDUTTORI ELETTRICI

  Włochy

  Przewody elektryczne i telefoniczne, światłowody, przewody współosiowe, akcesoria do przewodów, materiały ognioszczelne, armatura oświetleniowa, transformatory MT olejowe, żywiczne i powietrzne, kondensatory i aparatura do poprawy współczynnika mocy, komponenty i systemy do automatyzacji, rozłączniki, przełączniki, połączenia sieci LAN, przewody i akcesoria do przewodów, akcesoria do networkingu, urządzenia elektryczne do instalacji ognioszczelnych, automatyzacja przemysłowa, transformatory trójfazowe, oświetlenie LED. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9002 i ISO 9000.

 7. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE PRIM SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  Firma Prim to fachowi elektrycy specjalizujący się w usługach elektroinstalacyjnych oraz montażu oświetlenia i linii kablowych. Zakładamy instalację elektryczną w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, kotłowniach, firmach i wszelkich lokalach użyteczności publicznej na obszarze województwa mazowieckiego. Usługi elektryczne świadczymy w pełnym zakresie, wykonujemy rozdzielnie elektryczne, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, techniczne niskoprądowe oraz gazowe. Dokonujemy również pomiarów elektrycznych oraz przeglądów i konserwacji instalacji elektrycznej. Nasi elektrycy to najlepsi fachowcy na terenie woj. mazowieckiego i nie tylko. Swoje zadania wykonują funkcjonalnie, niezawodnie z najwyższym bezpieczeństwem użytkowania. Stosują materiały najwyższej jakości i wciąż poszukują nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewniających Klientom wygodę i komfort użytkowania przez długie lata.

 8. AQ WIRING SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Działalność w Łodzi prowadzimy od 1996 roku jako część szwedzkiego koncernu AQ Group słynącego z produkcji wysokiej jakości wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji możemy zapewnić doskonałą jakość wszystkich produktów Klientom z sektora motoryzacyjnego, kolejowego oraz firmom produkującym silniki. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży wiązek kablowych zasilających i sterujących oraz modułów elektromechanicznych. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi markami, jak ma.in. Volvo, Deutz czy Atlas Copco.

 1. ELGAT SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka ELGAT została zawiązana w 2009 roku jako firma o 100% polskim kapitale. Kierownictwo firmy ELGAT wraz z zespołem pracowników, od 1990 roku uczestnicząc w innych przedsięwzięciach, zdobywali doświadczenia w branży elektrotechnicznej. Początkowo produkując podzespoły elektrotechniczne na eksport, głównie na rynek skandynawski, a od 1998 roku równolegle do produkcji wprowadzając do handlu na rynku krajowym aparaturę łączeniową francuskiej firmy SOCOMEC. Od 2010 roku w Spółce ELGAT trwały intensywne prace nad rozpoznaniem rynku, a następnie prace projektowe, aby na początku 2012 roku zaoferować rynkowi wysokiej jakości System Elementów Elektrycznych Instalacji Budowlanych, którego koncepcja i rozwiązania powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w konstrukcji urządzeń elektrotechnicznych. System ten jest oryginalnym rozwiązaniem autorstwa pracowników firmy ELGAT, przygotowanym na trudne warunki pracy na placach budów.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 3. ABE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie ABE Industrietechnik GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania. Jesteśmy producentem elastycznych taśm lameli miedzianych, płaskiego kabla, styków elektrycznych, spawanych prasą mostków prądowych, pasm rozszerzeń do instalacji elektrycznych i taśm prądowych. Nasze produkty do rozwiązywania problemów. Nasz program produkcyjny obejmuje szeroką gamę taśm tkaninowych, mostków prądowych różnego rodzaju, materiały i akcesoria do instalacji elektrycznej, kable połączeniowe chłodzone powietrzem i wodą, a także akcesoria do wysokowydajnej technologii spawania. Do naszych mocnych stron należy rozwiązywanie problemów procesów produkcyjnych na rzecz naszych klientów i wysoka wydajność produkcji dzięki fachowej wiedzy inżynieryjnej. Wysoka jakość naszych produktów i krótkie terminy dostaw są szczególnie cenione przez naszych długoletnich klientów. abe Industrietechnik GmbH: Najlepsze materiały - Pierwszorzędne know-how - Zmotywowani pracownicy. Porozmawiaj z nami!

 4. HEIRU A. & R. HEINZ GMBH

  Austria

  Nasze przedsiębiorstwo cieszy się opinią partnera wspierającego klientów w realizacji projektów i służącego fachową pomocą w rozwiązywaniu problemów. Nasze produkty są wygodne w użyciu i montażu, zapewniają najwyższą jakość. Jesteśmy terminowi i elastyczni we współpracy, a fachowa pomoc ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantuje pełną satysfakcję klientów. Elastyczność i atuty naszej rodzinnej firmy umożliwiają produkcję drutów i kabli różnego rodzaju, również kabli specjalnych. Szczególną zaletą jest to, że produkcja kabli i ich konfekcjonowanie są wykonane przez tego samego producenta. Do klientów Grupy należą przedsiębiorstwa zajmujące się handlem hurtowym w branży elektrycznej i przemyśle ogólnie w następujących krajach europejskich: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia i Włochy. Nasze produkty: kable antenowe, kable przyłączeniowe, kable niskich napięć, kable z polichlorku winylu (PVC), kable tekstylne, kable głośnikowe

 5. PRODUCTION ASSOCIATION ENERGOCOMPLEKT

  Białoruś

  Firma PA „Energocomplekt” Ltd. jest największym i najszybciej rozwijającym się producentem przewodów w Republice Białorusi. Nasz asortyment obejmuje ponad 9000 produktów: przewody niskiego (0, 66/1 kV), średniego (6-35 kV) i wysokiego (64/110 kV) napięcia z izolacją PCW i XLPE, przewody sterujące, ekranowane i zbrojone, przewody bezhalogenowe i charakteryzujące się niską emisją przy spalaniu, nieizolowane i izolowane napowietrzne przewody energetyczne, okablowanie budynków i przewody połączeniowe, przewody giętkie itd. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich zakątków świata.

 6. ELEKTRO-PARTNER IZABELA OPIOŁA, GRZEGORZ OPIOŁA SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Każdy, kto chciałby kupić osprzęt i materiały elektrotechniczne powinien odwiedzić sklep internetowy Tech-elektro.pl. Jest on prowadzony przez firmę Elektro-Partner z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Sklep internetowy oferuje produkty takich firm jak Philips, Osram, OBO, Elektroplast, NKT, Kanlux, Berker. W asortymencie każdy klient odnajdzie ogromny wybór artykułów elektrotechnicznych i teletechnicznych, a są to m.in. wszelkiego rodzaju kable i przewody, lampy, oprawy i oświetlenie, przedłużacze, włączniki, gniazda elektryczne, domofony, zabezpieczenia dla domu, narzędzia przemysłowe, osprzęt siłowy lub też rozgałęźniki i rozdzielnice.

 7. ELEKTROTEK

  Polska

  ELEKRTOTEK jest bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która pragnie dostarczać swoim Klientom możliwie jak najszerszy i zróżnicowany asortyment. Dzięki temu jest w stanie zaspokoić Państwa potrzeby oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Głównym celem jest oferowanie Klientom wysokiej jakości produktów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty oraz zostały dopuszczone do obrotu na danym rynku. Wybieramy godnych zaufania dostawców i producentów, dzięki temu proponujemy tak dobry pod względem jakości asortyment.

 8. KAREL 2

  Polska

  Hurtownia elektryczna Karel 2 zajmuje się dystrybucją artykułów czołowych producentów lamp i taśm LED, reflektorów i innych opraw oświetleniowych. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko oprawy konsumenckie, lecz również takie do wykorzystania w profesjonalnych rozwiązaniach. Posiadamy artykuły takich producentów oświetlenia jak PHILIPS, KANLUX, THRON, AQUAFORM i wielu innych. Sprzedajemy także aparaty tradycyjne, w tym wyłączniki, liczniki, elementy sterowania i sygnalizacji, transformatory itp. oraz aparaty średniego napięcia. Do grupy tej zaliczamy również elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki PLC, falowniki oraz różnego rodzaju elementy detekcji. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór kabli i przewodów instalacyjnych jedno- i wielożyłowych. Ponadto posiadamy przewody do odbiorników ruchomych w izolacji gumowej, a także przewody i kable elektroenergetyczne NN i SN.

 9. EL PROFESSIONAL

  Polska

  W ofercie naszej firmy znajdziesz między innymi prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe, prace ogólnobudowlane, brukarskie czy cięcie betonu, przewierty i przeciski. Posiadamy bezcenne doświadczenie oraz wiele certyfikatów. Działamy na rynku ogólnopolskim. Cechuje nas także profesjonalizm, najwyższa jakość usług, imponująca oferta oraz najwyższej jakości materiały, które gwarantują zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

 10. ZIF ELECTRO MAGDALENA BIEDA

  Polska

  ZiF Electro to znajdujący się w Krzywopłotach sklep online z przewodami pochodzącymi od najlepszych producentów. Jest to doświadczona hurtownia kabli, która proponuje zarówno detaliczną, jak i masową sprzedaż, a jej ceny należą do atrakcyjnych. W firmowym katalogu znajdują się m.in. takie produkty jak przewody Bitner, BiT1000, BiT500, BiTLAN F/UTP, BiTLAN U/UTP, kable AES/EBU, YTDy, NKT Instal Plus czy UTP Patchcord. Dodatkowo klienci mogą kupować następujące artykuły: rozdzielnica Volta, puszka szeregowa, rury karbowane elektroinstalacyjne. W Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność w internecie. Oznacza to możliwość zrobienie zakupów z własnego domu przy pomocy komputera lub smartfona. Towar wysyłany jest najszybciej, jak to jest możliwe. Szacowany czas otrzymania zakupów wynosi 2-5 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek kłopotów logistycznych obsługa hurtowni online kontaktuje się z klientami. Dostawy realizują profesjonalne firmy spedycyjne gwarantujące odpowiednie zabezpieczenie ładunków do transportu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

7778 Przedsiębiorstwa