• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable elektryczne

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

 1. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  Verified by europages badge
 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

  Witryna www Open In New icon
 3. ABE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie ABE Industrietechnik GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania. Jesteśmy producentem elastycznych taśm lameli miedzianych, płaskiego kabla, styków elektrycznych, spawanych prasą mostków prądowych, pasm rozszerzeń do instalacji elektrycznych i taśm prądowych. Nasze produkty do rozwiązywania problemów. Nasz program produkcyjny obejmuje szeroką gamę taśm tkaninowych, mostków prądowych różnego rodzaju, materiały i akcesoria do instalacji elektrycznej, kable połączeniowe chłodzone powietrzem i wodą, a także akcesoria do wysokowydajnej technologii spawania. Do naszych mocnych stron należy rozwiązywanie problemów procesów produkcyjnych na rzecz naszych klientów i wysoka wydajność produkcji dzięki fachowej wiedzy inżynieryjnej. Wysoka jakość naszych produktów i krótkie terminy dostaw są szczególnie cenione przez naszych długoletnich klientów. abe Industrietechnik GmbH: Najlepsze materiały - Pierwszorzędne know-how - Zmotywowani pracownicy. Porozmawiaj z nami!

  Witryna www Open In New icon
 4. SAB BROECKSKES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent kabli SAB – Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów kabli i przewodów elektrycznych, kabli konfekcjonowanych w wiązki elektryczne i urządzeń z zakresu techniki pomiaru temperatury. Ponad 75 lat doświadczenia w produkcji kabli i przewodów oraz sprzętu do pomiaru i regulacji temperatury sprawiło, że z jednoosobowej firma przekształciła się w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 550 pracowników. Nasza siła leży nie tylko w produkcji standardowych kabli i przewodów, ale także artykułów specjalnych. Rocznie produkujemy ponad 1500 różnych kabli specjalnych według specyfikacji klientów. Jakość naszych produktów jest znana w ponad 100 krajach na całym świecie. Nasi klienci, którzy intensywnie testowali nasze produkty, potwierdzają, że mają one dłuższą żywotność niż od innych producentów. Asortyment produktów w dziedzinie kabli i przewodów elektrycznych: kable bezhalogenowe, kable do przesyłu danych, przewody sterownicze, kable elastyczne, kable specjalne, przewody Ethernetu przemysłowego, przewody cieplne, przewody zasilające, przewody magistrali, kable elektryczne, kable konfekcjonowane w wiązki, kable żaroodporne, kable CAT 7, CAT 6 i CAT 5. Asortyment produktów w dziedzinie technologii pomiaru temperatury: termopary, termometry oporowe, czujniki Pt100, czujniki temperatury, czujniki ciepła, termopary płaszczowe.

  Witryna www Open In New icon
 5. U.I. LAPP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lapp jest jednym z wiodących producentów technologii połączeń: kabli, przewodów, złącz przemysłowych i technologii połączeń śrubowych, podzespołów, technologii automatyzacji i akcesoriów.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge
 2. COTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1989 roku firma COTRONIC GmbH jest wyspecjalizowanym dystrybutorem specyficznych przewodów zasilających (w tym przewodów zasilających łączących , przewodów łączących urządzenia, połączeń sprzętu, przewodów szpitalnych; linii zasilających), zasilaczy i produktów LED. Dostarczamy tylko produkty specyficznie certyfikowane dla danego kraju. Od ponad dwóch dekad dostarczamy kable zasilające i zasilacze klientom przemysłowym w różnych branżach, takich jak elektromechanika i elektrotechnika. Od 1990 roku nasza firma jest stałym partnerem handlowym firmy Feller GmbH, Austria. Bliska współpraca partnerska pozwala nam szybko i elastycznie reagować na Twoje życzenia i zmiany. W 2017 roku przejęliśmy dystrybucję reflektorów LED, oświetlenia halowego LED, lamp ulicznych LED i technologii LED dla supermarketów, powierzchni handlowych i wystawienniczych, magazynów w przemyśle spożywczym, hal produkcyjnych i logistycznych. Nasza firma ma certyfikat DIN EN ISO 9001: 2015.

  Witryna www Open In New icon
 3. CAVITERM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Caviterm to wiodące przedsiębiorstwo w dziedzinie przewodów izolowanych z taśmy PTFE, plecionych, spiralnych i ciepłoodpornych. Oferta produkcyjna obejmuje: przewody z niklu, miedzi niklowanej, kompensowane do termopar i elementów grzejnych, w klasie izolacyjności od B do C. Jakość produktów Caviterm spełnia potrzeby branż: AGD, elektroniki, okrętów, lotnictwa oraz przemysłu kolejowego.

  Witryna www Open In New icon
 4. LEONI DRAHT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LEONI Business Group Wire Products & Solutions jest wiodącym dostawcą wysoko rozwiniętych techniczne produktów i rozwiązań wykonanych z miedzi, miedzi galwanizowanej, stopów LEONI-Histral® i materiałów specjalnych. Są one opracowywane w ścisłej współpracy z naszymi klientami do specjalnych zastosowań w elektrotechnice i elektronice, a także w technologii kablowej.

  Witryna www Open In New icon
 5. JACOB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jacob jest specjalistą w zakresie przepustów kablowych. Oferujemy szeroki asortyment standardowy oraz zespół inżynierów dla rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

  Witryna www Open In New icon
 1. AXON CABLE SAS

  Francja

  Verified by europages badge
 2. KABELTRONIK ARTHUR VOLLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MUCKENHAUPT & NUSSELT GMBH & CO. KG - KABELWERK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. RTE SNC

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. MONDINI CAVI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. BEWO KABEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. BAYERISCHE KABELWERKE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. KABECK HANS DIETER BECKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. ARMBRUSTER MULLER

  Belgia

  Verified by europages badge
 10. V.O.P. CABLES PARPANELAS G., S.A.

  Grecja

  PARPANELAS G., S.A. P.O.B. CABLES powstała w Salonikach w 1978 r. Od ponad 28 lat zaopatrujemy rynek grecki i międzynarodowy w specjalne kable i akcesoria do kabli. Mamy kable do przesyłu danych, światłowody, kable do transmisji głosu i danych, kable magistrali, kable koncentryczne, przewody telewizyjne, alarmowe, przeciwpożarowe, głośnikowe, telefoniczne, oporządowania, krzemowe, neoprenowe, poliuretanowe, zasilania, średniego napięcia, serwo, okrętowe, spiralne i kable ognioodporne. KABLE są naszym biznesem

 1. PENGG KABEL GMBH

  Austria

  W PENGGG KABEL specjalizujemy się w produkcji elementów infrastruktury kablowej. W dwóch zakładach produkcyjnych w Austrii produkujemy kable (miedziane kable telekomunikacyjne, kolejowe kable sygnałowe, jak również kable światłowodowe) zgodnie ze specyfikacją klienta, a także oferujemy kompletny asortyment pasywnych elementów systemów światłowodowych dla przemysłu telekomunikacyjnego i kolejowego. Ponadto oferujemy usługi instalacyjne w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów jako kompleksowy dostawca usług w zakresie infrastruktury kablowej. DLATEGO WŁAŚNIE PENGG KABEL! Połączenie wielkości firmy, doświadczenia, know-how i wyposażenia zakładów produkcyjnych daje nam cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji: bycie producentem kabli miedzianych i produktów światłowodowych otwiera jednocześnie wiele możliwości rozwiązań specjalnych, elastycznego reagowania na wymagania klientów, bezpośredniego i osobistego kontaktu.

 2. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma CORDIAL zosała założona na początku lat 90. XX w. jako oddział firmy Hermann Adam w Dachau pod Monachium. Od 1995 roku jest prawnie niezależną firmą dostarczającą kable standardowe i niestandardowe dla klientów w branży systemów multimedialnych i nagłośnieniowych MI i Pro-Audio. Oferta produktów CORDIAL jest szeroka – od kabli do instrumentów, mikrofonów i głośników, poprzez wielordzeniowe systemy i adaptery, po kaple DMX, MIDI i cyfrowe audio. Nasze produkty są innowacyjne i nie tylko podążają za aktualnymi trendami, ale często je wyprzedzają. CORDIAL to nie tylko jeden z najważniejszych producentów w swoim segmencie rynkowym. Firmę można śmiało nazwać pionierem nadającym tempo w dziedzinie dystrybucji sygnałów audio i wideo.

 3. COM - CAVI SPA MULTIMEDIA - CAVI E CONDUTTORI ELETTRICI

  Włochy

  Przewody elektryczne i telefoniczne, światłowody, przewody współosiowe, akcesoria do przewodów, materiały ognioszczelne, armatura oświetleniowa, transformatory MT olejowe, żywiczne i powietrzne, kondensatory i aparatura do poprawy współczynnika mocy, komponenty i systemy do automatyzacji, rozłączniki, przełączniki, połączenia sieci LAN, przewody i akcesoria do przewodów, akcesoria do networkingu, urządzenia elektryczne do instalacji ognioszczelnych, automatyzacja przemysłowa, transformatory trójfazowe, oświetlenie LED. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9002 i ISO 9000.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE PRIM SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  Firma Prim to fachowi elektrycy specjalizujący się w usługach elektroinstalacyjnych oraz montażu oświetlenia i linii kablowych. Zakładamy instalację elektryczną w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, kotłowniach, firmach i wszelkich lokalach użyteczności publicznej na obszarze województwa mazowieckiego. Usługi elektryczne świadczymy w pełnym zakresie, wykonujemy rozdzielnie elektryczne, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, techniczne niskoprądowe oraz gazowe. Dokonujemy również pomiarów elektrycznych oraz przeglądów i konserwacji instalacji elektrycznej. Nasi elektrycy to najlepsi fachowcy na terenie woj. mazowieckiego i nie tylko. Swoje zadania wykonują funkcjonalnie, niezawodnie z najwyższym bezpieczeństwem użytkowania. Stosują materiały najwyższej jakości i wciąż poszukują nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewniających Klientom wygodę i komfort użytkowania przez długie lata.

 5. HEIRU A. & R. HEINZ GMBH

  Austria

  Nasze przedsiębiorstwo cieszy się opinią partnera wspierającego klientów w realizacji projektów i służącego fachową pomocą w rozwiązywaniu problemów. Nasze produkty są wygodne w użyciu i montażu, zapewniają najwyższą jakość. Jesteśmy terminowi i elastyczni we współpracy, a fachowa pomoc ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantuje pełną satysfakcję klientów. Elastyczność i atuty naszej rodzinnej firmy umożliwiają produkcję drutów i kabli różnego rodzaju, również kabli specjalnych. Szczególną zaletą jest to, że produkcja kabli i ich konfekcjonowanie są wykonane przez tego samego producenta. Do klientów Grupy należą przedsiębiorstwa zajmujące się handlem hurtowym w branży elektrycznej i przemyśle ogólnie w następujących krajach europejskich: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia i Włochy. Nasze produkty: kable antenowe, kable przyłączeniowe, kable niskich napięć, kable z polichlorku winylu (PVC), kable tekstylne, kable głośnikowe

 6. PRODUCTION ASSOCIATION ENERGOCOMPLEKT

  Białoruś

  Firma PA „Energocomplekt” Ltd. jest największym i najszybciej rozwijającym się producentem przewodów w Republice Białorusi. Nasz asortyment obejmuje ponad 9000 produktów: przewody niskiego (0, 66/1 kV), średniego (6-35 kV) i wysokiego (64/110 kV) napięcia z izolacją PCW i XLPE, przewody sterujące, ekranowane i zbrojone, przewody bezhalogenowe i charakteryzujące się niską emisją przy spalaniu, nieizolowane i izolowane napowietrzne przewody energetyczne, okablowanie budynków i przewody połączeniowe, przewody giętkie itd. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich zakątków świata.

 7. ELGAT SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka ELGAT została zawiązana w 2009 roku jako firma o 100% polskim kapitale. Kierownictwo firmy ELGAT wraz z zespołem pracowników, od 1990 roku uczestnicząc w innych przedsięwzięciach, zdobywali doświadczenia w branży elektrotechnicznej. Początkowo produkując podzespoły elektrotechniczne na eksport, głównie na rynek skandynawski, a od 1998 roku równolegle do produkcji wprowadzając do handlu na rynku krajowym aparaturę łączeniową francuskiej firmy SOCOMEC. Od 2010 roku w Spółce ELGAT trwały intensywne prace nad rozpoznaniem rynku, a następnie prace projektowe, aby na początku 2012 roku zaoferować rynkowi wysokiej jakości System Elementów Elektrycznych Instalacji Budowlanych, którego koncepcja i rozwiązania powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w konstrukcji urządzeń elektrotechnicznych. System ten jest oryginalnym rozwiązaniem autorstwa pracowników firmy ELGAT, przygotowanym na trudne warunki pracy na placach budów.

 8. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 9. AQ WIRING SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Działalność w Łodzi prowadzimy od 1996 roku jako część szwedzkiego koncernu AQ Group słynącego z produkcji wysokiej jakości wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji możemy zapewnić doskonałą jakość wszystkich produktów Klientom z sektora motoryzacyjnego, kolejowego oraz firmom produkującym silniki. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży wiązek kablowych zasilających i sterujących oraz modułów elektromechanicznych. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi markami, jak ma.in. Volvo, Deutz czy Atlas Copco.

 10. KAREL 2

  Polska

  Hurtownia elektryczna Karel 2 zajmuje się dystrybucją artykułów czołowych producentów lamp i taśm LED, reflektorów i innych opraw oświetleniowych. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko oprawy konsumenckie, lecz również takie do wykorzystania w profesjonalnych rozwiązaniach. Posiadamy artykuły takich producentów oświetlenia jak PHILIPS, KANLUX, THRON, AQUAFORM i wielu innych. Sprzedajemy także aparaty tradycyjne, w tym wyłączniki, liczniki, elementy sterowania i sygnalizacji, transformatory itp. oraz aparaty średniego napięcia. Do grupy tej zaliczamy również elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki PLC, falowniki oraz różnego rodzaju elementy detekcji. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór kabli i przewodów instalacyjnych jedno- i wielożyłowych. Ponadto posiadamy przewody do odbiorników ruchomych w izolacji gumowej, a także przewody i kable elektroenergetyczne NN i SN.

Filtry

Wyniki dla

Kable elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

8467 przedsiębiorstwa