• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jarzyny konserwowe

Wyniki dla

Jarzyny konserwowe - Import eksport

 1. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 3. P.P.H.U. TEKMAR S.C.

  Polska

  Jesteśmy firmą produkcyjną, przetwarzającą pieczarkę. W swojej ofercie posiadamy pieczarkę dla detalu ( słoik ) jak dla cateringu ( sosy, zapiekanki, pizza ), zakładów przetwórstwa mięsnego ( półprodukt - galantyn, polędwica z pieczarkami itd. ) oraz zakładów przetwórstwa rybnego ( sałatki i sosy ). W swojej ofercie mamy również ogórki konserwowe, sałatkę pieczarkową, cebulkę srebrną.

 4. VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC

  Ukraina

  Firma VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 5. VINNYTSIA FOOD AND GUSTATORY FACTORY, PRIVATE JSC

  Ukraina

  Firma VINNYTSIA FOOD AND GUSTATORY FACTORY, PRIVATE JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach chrzan, keczup, i sparkling water. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DZHERELA CARPAT

  Ukraina

  Firma DZHERELA CARPAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Perechyn, Ukraina.

 2. GREENYARD FOODS

  Belgia

  Firma GREENYARD FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa mrożone, Owoce mrożone, Warzywa mrożone, Owoce mrożone, potrawy gotowe w pudełku, i warzywa w puszce. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 3. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belgia

  Firma HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach Jarzyny konserwowe, Owoce konserwowe, produkty żywnościowe konserwowe, Jarzyny konserwowe, mus owocowy w konserwach, i Owoce konserwowe. Ma siedzibę w Hove, Belgia.

 4. ACC LTD, TM POMIDORA

  Ukraina

  Firma ACC LTD, TM POMIDORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Kriviy Rig, Ukraina.

 5. SOCIÉTÉ FELHI

  Tunezja

  Firma SOCIÉTÉ FELHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach import/export, production and sale of fruit and vegetables, pimidory suszone z przyprawą, i pomidory suszone. Ma siedzibę w Regueb, Tunezja.

 1. DZERELA KARPAT

  Ukraina

  Firma DZERELA KARPAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Perechyn, Ukraina.

 2. BEM ALIMENTAR, LDA

  Portugalia

  Firma BEM ALIMENTAR, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mleczne, konserwy rybne, konserwy owocowe, Przetwory mleczne, i norcinerie (wędliny). Ma siedzibę w Valença, Portugalia.

 1. LESAGE

  Belgia

  Firma LESAGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwy owocowe, wina, sosy, i wypieki - hurt. Ma siedzibę w Oostvleteren, Belgia.

 2. EUROCOM SRL

  Włochy

  Firma EUROCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Angri, Włochy.

 3. LLEGUMS POBLE NOU

  Hiszpania

  Firma LLEGUMS POBLE NOU, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Jarzyny konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Jarzyny konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, konserwa warzywna, i masowa dystrybucja. Ma siedzibę w MANRESA - BARCELONA, Hiszpania.

 4. "SAVA" LTD.

  Armenia

  Firma "SAVA" LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Abovyan, Armenia.

 5. GEORG MANGOLD KG

  Austria

  Firma GEORG MANGOLD KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Oliwki konserwowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Wyroby masarskie konserwowe, Jarzyny konserwowe, Oliwki konserwowane, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Wyroby masarskie konserwowe, i Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Weiler, Austria.

 6. UKRAININAN CANNING HOUSE

  Ukraina

  Firma UKRAININAN CANNING HOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwy warzywne, i konserwa. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 7. FUJIAN CHENGGONG CANNED FOOD(MANUFACTURE)CO.,LTD

  Chiny

  Firma FUJIAN CHENGGONG CANNED FOOD(MANUFACTURE)CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 8. CONSERVAS VEGETALES HUERTA DE TORMANTOS

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS VEGETALES HUERTA DE TORMANTOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Tormantos - La Rioja, Hiszpania.

 1. ANKO SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ANKO SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Konserwy warzywne, Jarzyny konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Konserwy warzywne, i Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Cadreita, Hiszpania.

 2. ACC LTD

  Ukraina

  Firma ACC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach pasztety z pomidorów, i sosy. Ma siedzibę w Shiroke, Ukraina.

 3. HARROGATE INDIAN SUPERMARKET

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARROGATE INDIAN SUPERMARKET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Jarzyny konserwowe, Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione, Przyprawy, składniki spożywcze, i Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Harrogate, Zjednoczone Królestwo.

 4. AGRO ADJA

  Francja

  Firma AGRO ADJA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Franconville, Francja.

 5. RUSKO- SRPSKO DRUSTVO , RSD DOO

  Serbia

  Firma RUSKO- SRPSKO DRUSTVO , RSD DOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Fresh fruits and vegetables, i konserwa warzywna. Ma siedzibę w Cacak, Serbia.

 6. ILIADA-PLUS SRL

  Mołdawia

  Firma ILIADA-PLUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Budesti, Mołdawia.

 7. JEAN MARTIN

  Francja

  Firma JEAN MARTIN, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Jarzyny konserwowe, i Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Tarascon, Francja.

 8. NESTOS S.A.

  Grecja

  Firma NESTOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach papryki pieczone, i potrawy gotowe na bazie warzyw w pojemnikach. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 9. STE CAPRE OLIVE

  Maroko

  Firma STE CAPRE OLIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach oliwki w solance, capers, i morele. Ma siedzibę w Fes, Maroko.

 10. TOXAL

  Mołdawia

  Firma TOXAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jarzyny konserwowe. Ma siedzibę w Cahul, Mołdawia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo