• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jarzyny konserwowe

Wyniki dla

Jarzyny konserwowe - Import eksport

 1. SOMEXPORT

  Francja

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 3. P.P.H.U. TEKMAR S.C.

  Polska

  Jesteśmy firmą produkcyjną, przetwarzającą pieczarkę. W swojej ofercie posiadamy pieczarkę dla detalu ( słoik ) jak dla cateringu ( sosy, zapiekanki, pizza ), zakładów przetwórstwa mięsnego ( półprodukt - galantyn, polędwica z pieczarkami itd. ) oraz zakładów przetwórstwa rybnego ( sałatki i sosy ). W swojej ofercie mamy również ogórki konserwowe, sałatkę pieczarkową, cebulkę srebrną.

 4. VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC

  Ukraina

 5. BEM ALIMENTAR, LDA

  Portugalia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VINNYTSIA FOOD AND GUSTATORY FACTORY, PRIVATE JSC

  Ukraina

 2. ACC LTD, TM POMIDORA

  Ukraina

 3. DZHERELA CARPAT

  Ukraina

 4. EUROCOM SRL

  Włochy

 5. GREENYARD FOODS

  Belgia

 1. DZERELA KARPAT

  Ukraina

 2. SOCIÉTÉ FELHI

  Tunezja

 1. "SAVA" LTD.

  Armenia

 2. CONSERVAS VEGETALES HUERTA DE TORMANTOS

  Hiszpania

 3. STE CAPRE OLIVE

  Maroko

 4. NESTOS S.A.

  Grecja

 5. UKRAININAN CANNING HOUSE

  Ukraina

 6. ILIADA-PLUS SRL

  Mołdawia

 7. TOXAL

  Mołdawia

 8. ANKO SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

 1. AGRO ADJA

  Francja

 2. CONSERVAS ALMANAQUE SL

  Hiszpania

 3. RONALD VANDEPUTTE

  Belgia

 4. SALVEST AS

  Estonia

 5. IBERFOODS COMERCIO INTERNACIONAL, S.L.

  Hiszpania

 6. GÖKNUR BIO AGRICULTURE AND FOOD PRODUCTS IMPORT & EXPORT INC.

  Turcja

 7. EUROFOOD ITALY SRL

  Włochy

 8. HEBEI TOMATO INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

 9. SATKO SARL

  Bułgaria

 10. AGUILAR EXPORT IMPORT SL

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo