• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja elektryczna i magnetyczna

Wyniki dla

Izolacja elektryczna i magnetyczna - Import eksport

 1. LA MISOLET

  Włochy

  La Misolet specjalizuje się w obróbce materiałów dielektrycznych, termoizolacyjnych, termoelektrycznych, elektromechanicznych i termomechanicznych, wykorzystywanych w branży elektronicznej, oświetleniowej, transportowej, energetyce oraz źródłach odnawialnych. Od ponad 50 firma wykonuje detale na zamówienie, z takich materiałów jak bakelit, płótno bakelizowane, papier bakelizowany, wetronit epoksydowy (G10, FR4, G11, FR5), wetronit melaminowy (G5), wetronit silikonowy (G7), szkło poliestrowe (GPO3), materiały termoizolacyjne (Mica, Misoglass1, Misotherm500), materiały termoplastyczne, poliwęglan. Najważniejsze oferowane metody obróbki to: frezowanie i toczenie CNC; wykrawanie z użyciem pras, form i matryc; cięcie na wymiar w pasy, panele, bloki. Z upływem lat firma włączyła do oferty różne usługi odpowiadające na zapotrzebowanie rynkowe, są to między innymi: kalibrowanie, szlifowanie, gięcie (na gorąco i na zimno), montaż, klejenie, nitowanie, sprzedaż bezpośrednia płyt, kształtek, profili.

 2. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

 3. HTS ALTE TEMPERATURE SRL

  Włochy

  Firma HTS ALTE TEMPERATURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna i magnetyczna, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, skarpetki plecione, materiały z papieru i kartonu do izolacji cieplnej, Izolacja elektryczna i magnetyczna, panele do izolacji termicznej, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, płyty do izolacji cieplnej, i materiały z wełny szklanej do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Costa Di Mezzate, Włochy.

 4. INNOCOAT INNOVATIVE COATINGS GMBH

  Niemcy

  Firma INNOCOAT INNOVATIVE COATINGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna i magnetyczna. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. DETAKTA ISOLIER- UND MESSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  DETAKTA Isolier- und Messtechnik GmbH & Co. KG od roku 1963 prowadzi sprzedaż wysokiej jakości innowacyjnych materiałów elektroizolacyjnych. Nasza oferta obejmuje rękawy termokurczliwe, rękawy silikonowe, osłony do kabli oraz folie i podkładki termoprzewodzące i inne materiały izolacyjne. We współpracy z naszymi przedstawicielami handlowymi dostarczamy nasze produkty na całym terenie Niemiec. Większość naszych klientów stanowią firmy z branży budowy maszyn, elektrotechnicznej i elektronicznej. Dzięki prowadzeniu stale zaopatrzonego magazynu, możemy zagwarantować szybkie dostawy. Jako specjalista od materiałów izolacyjnych, takich jak rękawy termokurczliwe i silikonowe, osłony do kabli oraz folie i podkładki termoprzewodzące, kładziemy duży nacisk na to, aby oferować naszych klientów wyłącznie towar najwyższej klasy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEKTRO PROCES SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1994r, natomiast od roku .2000. firma funkcjonuję pod nazwą Firma Produkcyjno Usługowa „ELEKTRO PROCES” Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 28. Oferujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie: • instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych • okablowania strukturalnego • instalacji AKPiA • instalacji słaboprądowych • Prefabrykacji rozdzielnic Świadczymy usługi doradcze i konsultacje projektowe, posiadamy w pełni skomputeryzowane pracownie projektowe oraz halę i warsztat do prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach, bogatym doświadczeniu zawodowym w tym także młodą i zdolną kadrę techniczną z wyższym wykształceniem.

 2. FALPA SNC DI A. PIAZZA & C.

  Włochy

  Papiery izolacyjne dla elektroniki, silników i transformatorów elektrycznych. Rury izolacyjne, sznurki do mocowania, listwy z suszonej buczyny.

 3. SINTERALL S.R.L.

  Włochy

 4. BRUNO VOLKMANN ELEKTROMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 5. ALBERT SCHWEIZER KG

  Niemcy

 1. VAN HAVERE

  Belgia

 2. MALTEP

  Francja

 1. LEADING ELECTRICAL SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. EMACO INTERNATIONAAL

  Belgia

 3. DLN ELECTRICAL

  Zjednoczone Królestwo

 4. VAN BERKUM KLIMAAT & DUURZAAM

  Holandia

 5. ETABLISSEMENTS JACOBS

  Belgia

 6. XIN CHENG INDUSTRY MATERIAL CO., TLD.

  Chiny

 7. A.E.W.

  Belgia

 8. ELECTRONIC ELT GMBH

  Niemcy

 1. FRIEDRICH MEISER GMBH

  Niemcy

 2. HANS SCHEIB GMBH

  Niemcy

 3. REICHENHAUSER BLITZSCHUTZBAU GMBH

  Austria

 4. CONTOUR LINES S.I.S. INH. CARMEN WEISSGERBER

  Niemcy

 5. BLITZSCHUTZANLAGEN PREISS

  Niemcy

 6. ELEKTRO UND BLITZSCHUTZBAU KOPERWAS GMBH

  Niemcy

 7. STAB GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. ELEKTROTECHNIKER 2001 BABIN & DÜBEL GMBH

  Niemcy

 9. ELEKTRO GUTJAHR GMBH

  Niemcy

 10. IZOREEL COMPOSITES

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Izolacja elektryczna i magnetyczna - Import eksport

Liczba wyników

2685 Przedsiębiorstwa