• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja cieplna - materiały wtryskiwane

Wyniki dla

Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane - Import eksport

 1. SCHLAADT HIGHCUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLAADT HIGHCUT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Lorch, Niemcy.

 2. KOLBE ISOLIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOLBE ISOLIERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 3. OHLRO HARTSCHAUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OHLRO HARTSCHAUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. LAUTEC INSULATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAUTEC INSULATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Philippsburg, Niemcy.

 5. BRÄNDLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRÄNDLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Pfullingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ISOMATIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ISOMATIC AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Horw, Szwajcaria.

 2. EKO DOM TERMOIZOLACJE PIANA PUR TRÓJMIASTO POMORSKIE

  Polska

  Izolacja poddasza pianką poliuretanową Ocieplenie pianką poliuretanową wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Precyzyjność wykonania i jakość użytych przez nas materiałów jest gwarancją szczelnej i solidnej izolacji poddasza, dachu i podłogi. Ocieplenie kluczowych elementów konstrukcji budynku, znacząco wpływa na redukcję kosztów związanych z opłatami za ogrzewanie w okresie grzewczym. Brak ocieplenia budynku pianką poliuretanową, może przyczynić się nawet do utraty ok. 30%-40% ciepłych mas powietrza. Skuteczne ocieplenie budynku, domu i poddasza Na jakość naszych usług wpływ ma nasza wiedza, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie w pracy z pianką poliuretanową. Do tej pory zrealizowaliśmy setki usług z zakresu dociepleń budynków, domów, magazynów i hal. Skutecznie ocieplamy newralgiczne elementy konstrukcji budynku, taki jak poddasze, dach, ściany i stropy. Pianka PUR, dzięki swoim właściwości niweluje wszelkie mostki cieplne, zatrzymując masy ciepłego powietrza w kubaturze ocieplonego budynku. Wykonujemy ocieplenia budynków na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Zaufało nam już setki klientów. POSIADASZ FIRMĘ? DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY EKODOM! O szczegóły proszę pytać pod numerem telefonu: +(48) 509 873 895

 3. IZOLACJE PLUIMERS SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma Izolacje Pluimers mieści się na terenie Kutna, w województwie łódzkim. Od ponad piętnastu lat działamy w branży termoizolacji. Stosujemy nowoczesne metody dotyczące izolacji metodą natryskową. Stosujemy ją jako ocieplanie kurników i innych pomieszczeń rolniczych. Pianka PUR świetnie się sprawdzi także jako ocieplanie budynków mieszkalnych. Dbamy o to, aby działać sprawnie i terminowo. Wykorzystujemy piankę zamkniętokomórkową oraz otwartokomórkową. Obsługujemy obiekty przemysłowe. W dodatku w naszej ofercie znajduje się ocieplenie poddasza oraz izolacja stropopodłogi. Wykonujemy dla naszych klientów ocieplenie dachu od zewnątrz. Proponowane przez nas rozwiązania są ekologiczne oraz zmniejszają koszty eksploatacji budynku. Jednocześnie, zwiększa się wartość domu. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Pracownicy z chęcią podzielą się wiedzą techniczną oraz zaproponują najlepsze rozwiązanie. Do tej pory udało nam się usatysfakcjonować wiele klientów. Zapraszamy.

 4. INN-THERM

  Polska

  Firma Inn-Therm specjalizuje się w dostarczaniu klientom najwyższej klasy produktów w zakresie izolacji termicznej i akustycznej czy odpornych na wysokie temperatury akcesoriów montażowych. Asortyment pozwala przygotować się na różne scenariusze techniczne, gdy w grę wchodzi stałe lub okresowe występowanie skrajnych temperatur. W ofercie znalazła się także ceramika techniczna o doskonałych parametrach. Klienci znajdą w zasobach przedsiębiorstwa takie rozwiązania, jak: • płyty mikroporowate o świetnych walorach izolacyjnych, • wełna drzewna - ceniona jako izolator w przestrzeniach pomiędzy elementami konstrukcyjnymi, • otuliny termoizolacyjne sprawdzające się między innymi w przypadku rur. Wszystkie produkty dostępne w sprzedaży bazują na starannie dobranych surowcach, dzięki czemu nabywcy mogą być spokojni o znakomite działanie stosowanych rozwiązań. Wysoka specjalizacja w izolatorach sprawia, że oferowane systemy mogą być montowane nawet przy instalacjach kriogenicznych, jak też w aplikacjach, gdzie temperatura robocza sięga 1800 stopni Celsjusza. Firma nie tylko dostarczy niezbędnych do realizacji prac materiałów, ale posiada też zaawansowane zaplecze techniczne umożliwiające świadczenie usług w zakresie obróbki CNC - konkretnie cięcia i frezowania.

 5. ALSAL SP Z.O O

  Polska

  Alasal jest producentem konstrukcji aluminiowo - szklanych dla budownictwa. Naszą specjalizacją są systemowe i niesystemowe konstrukcje aluminiowe, materiały na elewacje. Alasal - firma aluminiowa - zajmuje się również montażem produkowanych konstrukcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie prezentujemy nasze realizacje.

 1. SALUS EXPO

  Polska

  Wykonujemy trwałe hydroizolacje i termoizolacje wszelkiego typu budynków - mieszkalnych, gospodarskich, produkcyjnych zlokalizowanych na północy Polski. Wykorzystujemy metodę natryskową - z pianki poliuretanowej. Usługi izolacji natryskowej świadczymy Klientom indywidualnym oraz wszelkiego rodzaju podmiotom gospodarczym. Po więcej informacji odnośnie stosowanych materiałów i metod pracy zapraszamy na naszą www.

 2. P.H.U. ARTMI KORDIAK MAREK, JOLANTA KORDIAK S. J.

  Polska

  Pianka poliuretanowa stanowi obecnie jeden z najlepszych materiałów do przeprowadzania ocieplenia i izolacji fundamentów, ścian czy poddaszy. Pianka poliuretanowa na przykład uszczelnia konstrukcje obniżając tym samym koszty za ogrzewanie i chłodzenie domu. I wszystko to za niewielką cenę mogą Państwo zrobić z firmą Artmi Izolacje, która posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy!

 1. OHLRO HARTSCHAUM GMBH (MEDILOGISTICSYSTEMS)

  Niemcy

  Firma OHLRO HARTSCHAUM GMBH (MEDILOGISTICSYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Strausberg, Niemcy.

 2. PAROC GMBH

  Niemcy

  Firma PAROC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. M2-SERVICE ISOLAMENTI DI FRANCESCO MONACO

  Włochy

  Firma M2-SERVICE ISOLAMENTI DI FRANCESCO MONACO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Jest również obecna w dziedzinach poliuretan porowaty. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. IABP BAUPHYSIK AG

  Szwajcaria

  Firma IABP BAUPHYSIK AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 5. PROCERAM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PROCERAM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, wapno do tynkowania, i Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. THERMAFLEX-FLEXALEN ROHR- UND ISOLIERSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma THERMAFLEX-FLEXALEN ROHR- UND ISOLIERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. LIPPSTÄDTER HARTSCHAUMVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma LIPPSTÄDTER HARTSCHAUMVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 8. KLEIN ISOLIERSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KLEIN ISOLIERSTOFFE GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Dietzhölztal, Niemcy.

 1. HONEYFOAM

  Turcja

  Firma HONEYFOAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Jest również obecna w dziedzinach wtrysk pianki poliuretanowej. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 2. DONAU MÖRTEL-GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DONAU MÖRTEL-GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 3. ASSECHMUR

  Belgia

  Firma ASSECHMUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Wanze, Belgia.

 4. IZOLATII CELULOZA THERMOFLOC

  Rumunia

  Firma IZOLATII CELULOZA THERMOFLOC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Izolacja akustyczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Alba-Iulia, Rumunia.

 5. ZERZOG GMBH & CO KG KUNSTSTOFFTECHNIK*RECYCLING

  Niemcy

  Firma ZERZOG GMBH & CO KG KUNSTSTOFFTECHNIK*RECYCLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Ottobrunn, Niemcy.

 6. GEWECO-KLEBIT AG

  Szwajcaria

  Firma GEWECO-KLEBIT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Ma siedzibę w Bäretswil, Szwajcaria.

 7. MIKROSFERY. MATERIALY IZOLACYJNE I TERMOIZOLACYJNE

  Polska

  Firma MIKROSFERY. MATERIALY IZOLACYJNE I TERMOIZOLACYJNE, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja elektryczna i magnetyczna, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja elektryczna i magnetyczna, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i termoizolacja. Ma siedzibę w KOZIENICE, Polska.

 8. COLLIGNON DENIS

  Belgia

  Firma COLLIGNON DENIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, izolacja cieplna budynku, izolacja, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, i materiały z różnych tworzyw do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Hampteau (hotton), Belgia.

 9. IZOTUP

  Turcja

  Firma IZOTUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane. Jest również obecna w dziedzinach izolacja cieplna budynku, i materiały ciepłochronne dla budownictwa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. IMEMO

  Belgia

  Firma IMEMO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mury podwójne - materiały izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, Izolacja cieplna - materiały wtryskiwane, i remonty dachów. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo