• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • inwestycje kapitałowe - doradztwo

Wyniki dla

Inwestycje kapitałowe - doradztwo - Import eksport

 1. GUDIEPA GHANA LIMITED

  Ghana

  Verified by Europages badge

  Założona w 2016 roku w Akrze, Gudiepa Ghana Limited jest idealną i bezpieczną, prywatną firmą zajmującą się handlem i eksportem złota dla branży. Jesteśmy wiarygodnym partnerem umożliwiającym inwestorom kupowanie i eksportowanie metali szlachetnych z pewnością i całkowitą gwarancją bezpieczeństwa. Ułatwiamy nabywanie sztabek złota przez osoby prywatne i podmioty. Szkolimy również osoby w procesach związanych z koniecznością zakupu sztabek złota i wchodzenia w handel złotem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sztabek złota z Ghany w Afryce Zachodniej. Produkujemy je w 22+ karatach i w zakresie czystości od 92% do 94%. Przemysł wydobywczy odgrywa ważną rolę w Ghanie, ponieważ stanowi 5% PKB kraju i ponad 90% całkowitego eksportu minerałów. Ponadto wydobywanie i poszukiwanie złota wymaga koncesji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową!

  Witryna www Open In New icon
 2. «O2 CONSULTING» LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  O2 Consulting jest wiodącą rosyjską kancelarią prawną, która zapewnia klientom kompleksową ekspertyzę i doradztwo w zakresie prawa rosyjskiego i zagranicznego, prawa podatkowego i przepisów w różnych sektorach gospodarki. Klientami O2 Consulting są międzynarodowe i rosyjskie fundusze typu private equity, venture capital, holdingi przemysłowe, krajowe i globalne korporacje przemysłowe i branżowe, start-upy high-tech i właściciele firm. Specjaliści O2 Consulting mają pierwszorzędne wykształcenie i praktykę na najwyższym poziomie w Rosji i za granicą. Firma ma doświadczenie w tworzeniu struktur podatkowych dla projektów inwestycyjnych, działając jako prawnik korporacyjny dla funduszy, wspierając projekty w zakresie M&A/Private Equity/VC, doradzając dużum holdingom przemysłowym, spółkom inwestycyjnym itp. Wyjątkowość O2 Consulting polega na tym, że firma działa w formacie "jednego okienka", łącząc wiedzę fachową z sześciu kluczowych dziedzin - praktyki podatkowej, praktyki korporacyjnej, międzynarodowej praktyki prawnej, międzynarodowej praktyki strukturyzacji i opodatkowania, praktyki FINTECH.

  Witryna www Open In New icon
 3. MERGERS NET SP. Z O.O.

  Polska

  DATAPOINT to wiodący polski dostawca systemu typu Virtual Data Room (VDR), czyli aplikacji dostępnej przez Internet, która ma na celu efektywne zarządzanie poufnymi dokumentami wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Służy do bezpiecznego przechowywania i kontrolowanego udostępniania oraz wymiany plików, z naciskiem na współpracę pomiędzy członkami odrębnych organizacji. Umożliwia dowolnej liczbie osób równoczesny dostęp i zarządzanie dokumentami, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi. Aplikacja jest oferowana jako usługa działająca w chmurze, wraz ze wsparciem organizacyjnym dla klienta i technicznym dla użytkowników, nie wymaga wdrożeń po stronie klienta. Wypróbuj za darmo! Sprawdź!

 4. MTK CONSULT - INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI

  Polska

  Budowę majątku poprzez inwestowanie, w drodze do niezależności finansowej, można prowadzić na wiele sposobów. Lecz dominują dwie grupy inwestycji - finansowe i w nieruchomości. Czym się różnią i co wybrać dla siebie? Odpowiedzi zależą od celów jakie stawiamy przed inwestycjami i okresu, w jakim te cele mają być osiągnięte, a także od naszych możliwości. Czy pragniemy szybko i zyskownie zarządzić wolną gotówką, czy może osiągnąć wolność finansową, zaprzestając pracy, do „40-tki”? Albo, dla 8-letniego obecnie dziecka, zapewnić własne mieszkanie za 10 lat? Lub może - wobec skazanego na bankructwo ZUS - zbudować dla siebie europejską emeryturę? To kwestie trudne do rozstrzygnięcia dla większości z nas, warto więc skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. POLISH GOVERNMENT PERSONAL CEDENT MR MAREK SIKORSKI

  Zjednoczone Królestwo

  Oferowane wierzytelności stanowią element kontraktu - konkretnie zawartego przez Pana Marka Sikorskiego, z Woli Ustawodawcy w trybie milczącym Ustawy art. 810k.c.- stosunku obligacyjnego (najwyższego rangą, który nie ma precedensu w państwowości Polski i świata) : Umowa Dobrowolnego Ubezpieczenia Majątkowego, która EX TUNC została zarejestrowana pod sygn. akt DS-57/6660/01/SJ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów z dn. 7 lipca 2001r. ze zm. „Od błędów i niewłaściwych działań funkcjonariuszy publicznych” albowiem EX TUNC obowiązek świadczenia, od wskazanego we wniosku Pana Marka Sikorskiego Zakładu Ubezpieczeń (PZU) przejął Skarb Państwa j. o. Minister Sprawiedliwości, zaś płatnikiem jest Minister Finansów właściwy dla spraw zobowiązań Państwa Polskiego.STATUS PRAWNY WIERZYTELNOŚCI WG SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH ZGODNYCH Z MSR/MSSF. POSIADAJĄ STATUS : BEZSPORNE, WYMAGALNE, NIEPRZEDAWNIONE, PRZENASZALNE, PODZIELNE, PRAWO KSZTAŁTUJĄCE. Zostały zalegalizowane konkretnie i jednoznacznie oraz w sposób nieodwracalny ze skutkiem już od 2012r. na podstawie prawnej Oświadczenia majątkowego Pana Marka Sikorskiego z 2007r. złożonego skutecznie przed właściwym Organem Państwa Polskiego- Minister Finansów. Legalizacja zgodna z MSR/MSSF pozostaje w związku z Ugodą zawartą z Dłużnikiem w 2003r., której wynikiem jest jawna i dostępna publicznie OFERTA HANDLOWA sprzedaży lub wspólnego wykorzystania tych wierzytelności, znana również pod nazwą OFERTA AKTYWÓW FINANSOWYCH PRAWO KSZTAŁTUJĄCYC

 2. ASA POLSKA S.A.

  Polska

  W firmie Asa-fin.com/pl reprezentujemy fundusze kapitałowe podwyższonego ryzyka finansując inwestycje prywatne i publiczne jako partner pozaeuropejskich funduszy kapitałowych. Na polskim rynku działamy od 2011 roku oferując najwyższej jakości doradztwo finansowe i gospodarcze, międzynarodową wiedzę ekspercką oraz długoletni model współpracy i swobodę w kierowaniu własnym biznesem. Oferujemy wsparcie finansowe projektów gospodarczych wymagających zaangażowanie kapitału zewnętrznego. Zapoznaj się z ofertą Asa-fin.com/pl

 3. BIURO PROJEKTÓW KAPITAŁOWYCH - DARIUSZ GAWLIK

  Polska

  Biuro Projektów Kapitałowych działa w doradztwie gospodarczym dedykowanym sektorowi biznesowemu oraz sektorowi publicznemu. Specjalizuje się w zakresie obsługi inwestycji, pozyskiwania dofinansowania, opracowania specjalistycznych dokumentów finansowo-technicznych i ewaluacjach projektów unijnych oraz projektach badawczych. To dzięki przestrzeganiu najwyższych standardów biznesowych konsultanci BPK pomogli w sfinansowaniu i wdrożeniu ponad 100 inwestycji i projektów, przygotowali kilkadziesiąt planów strategicznych tj.planów promocji eksportu, planów rewitalizacji miast i strategii rozwoju JST.

 4. INWESTYCJE W WARSZAWIE

  Polska

  Oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku nieruchomości dla Ciebie i Twojej rodziny. Najlepszym miejscem jest Warszawa, w której odnajdziesz swój kąt. Poznasz najlepszych deweloperów i osiedla skonstruowane pod Twoje preferencje. Zacznij od rozwijania swojej wiedzy dotyczącej deweloperów i rynku mieszkaniowego a dowiesz się wszystko to co potrzebujesz do Twojego niezbędnego zamieszkania.

 5. NAGA GLOBAL LTD

  Polska

  Założona w 2015 roku firma Fintech ma na celu zrewolucjonizowanie świata poprzez decentralizację technologii finansowych i zapewnienie dostępu do najlepszych narzędzi rynkowych dostępnych dla wszystkich na całym świecie. Nasz zespół pracuje nieustannie, aby zapewnić technologię, zasoby i wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, który musi podejmować decyzje handlowe.

 6. INTERCORP HOLDINGS SA

  Rumunia

 1. MY BUSINESS OFFICE LTD

  Macedonia Północna

 2. CZAR CAPITAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. UKRAGROCONSULT

  Ukraina

 4. COINSPACE BY GEORGIA KATSIORA

  Grecja

 5. NEGOCIOS TIJUANA

  Meksyk

 6. SAWDA FUNDS

  Zjednoczone Królestwo

 7. RENDITAMENSILE

  Włochy

 8. EINVESTMENT

  Portugalia

 9. NUXGAME

  Kanada

 10. EFG BANK LUXEMBOURG

  Luksemburg

 1. 3I

  Zjednoczone Królestwo

 2. ENEMAN BRUGGE NV

  Belgia

 3. FINANCE A & T

  Holandia

 4. INVEST BTRADER

  Portugalia

 5. INVERTIR INTELIGENTE

  Meksyk

 6. AGENCIJA LM

  Słowenia

 7. JS SERVICES

  Belgia

 8. BOEKHOUDKANTOOR DIRK DYCK

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Inwestycje kapitałowe - doradztwo - Import eksport

Liczba wyników

506 przedsiębiorstwa