• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje elektryczne

Wyniki dla

Instalacje elektryczne - Import eksport

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 2. FUSS-EMV ING. MAX FUSS GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Super forma w centrum badawczym – indywidualne rozwiązania zgodne z dyrektywą o kompatybilności elektromagnetycznej tworzone w centrum badawczym, gospodarka i technologia w Berlin-Adlershof – know-how jest niezastąpione. W roku 1986 stworzyliśmy pierwszy filtr usuwający zakłócenia elektromagnetyczne – od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących oferentów rozwiązań w dziedzinie usuwania zakłóceń elektromagnetycznych. U podstaw sukcesu leży ponad 100 doświadczenie w projektowaniu i produkcji elektromechanicznych regulatorów, transformatorów i prostowników. Dzisiaj nasz zakres usług podzielony jest na następujące obszary: Tłumienie zakłόceń EMC urządzeń elektrycznych Jakość napięcia Filtry dla systemów energii odnawialnej e-mobilność. Dla tych wszystkich elementόw oferujemy: Oferujemy naszym klientom rozwiązania, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne doradztwo. Jako średniej wielkości dostawca usług, posiadamy lekką strukturę, umożliwiającą krótkie czasy rozwoju produktόw, dzięki własnemu laboratorium pomiarowemu, efektywnej produkcji i szybkiej dostawie do klienta.

 3. JASC CONTRACTING

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo JASC Contracting GmbH specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań konwersji energii dla różnych sektorów przemysłu, między innymi energii odnawialnych, telekomunikacji, elektrowni, ropy naftowej i gazu. Oferujemy pewne i zrównoważone rozwiązania, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu energetycznemu przemysłu na prąd stały (DC) i prąd przemienny (AC). Nasz specjalny zespół zajmuje się wszystkim, od projektowania po instalację, aby zapewnić najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej w dziedzinie energii odnawialnych, w tym energii słonecznej, nasze rozwiązania wspierają transformację na rzecz działań bardziej przyjaznych dla środowiska w sektorach gospodarstw domowych i handlu. Firma osiąga doskonałe wyniki jako dostawca usług koncepcyjnych i budowy ośrodków data center. Nasze ośrodki data center są zaprojektowane na specjalne zamówienie, aby spełnić specyficzne potrzeby w zakresie obliczeń i przechowywania danych Twojego przedsiębiorstwa. Dysponujemy kompletną gamą rozwiązań, obejmującą wysokiej klasy produkty naszych światowych partnerów. Rozwiązania te mogą być dostarczone jako testowane w fabryce produkty pod klucz. Ponadto, jesteśmy w stanie spersonalizować produkty i komponenty, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym wymaganiom. Zakres naszych usług jest kompletny, od początkowego planowania po uruchomienie obiektu. Proponujemy także naszym klientom gamę indywidualnych usług wartości dodanej.

 4. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

  Wszystkie wyroby na "instalacje elektryczne"

 5. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAS DUGELET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS DUGELET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Zespoły prądnicowe, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, lampy ozdobne, Zespoły prądnicowe, i transformatory wysokonapięciowe. Ma siedzibę w Cours, Francja.

 2. SIKO ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIKO ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach koder, transduktory liniowe, produkty i sprzęt elektroniczny - przemysłowe, i instalacje elektryczne. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 3. PIMS ELEKTRO OPREMA D.O.O, ODZAK, BOSNIEN UND HERZEGOWINA (VERKAUFSBÜRO DEUTSCHLAND)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIMS ELEKTRO OPREMA D.O.O, ODZAK, BOSNIEN UND HERZEGOWINA (VERKAUFSBÜRO DEUTSCHLAND), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. ALPHATEC SCHALTSCHRANKSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALPHATEC SCHALTSCHRANKSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Brennberg, Niemcy.

 5. ESSERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESSERT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Bruchsal, Niemcy.

 1. HERMANN HOFMANN ERNEUERBARE ENERGIEN PROJEKT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN HOFMANN ERNEUERBARE ENERGIEN PROJEKT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Solms Niederbiel, Niemcy.

 2. GRIMM ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRIMM ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Walpertshofen, Niemcy.

 1. S.E.I. SRL SERVIZIO ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.E.I. SRL SERVIZIO ELETTRONICA INDUSTRIALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach instalacje elektryczne przemysłowe. Ma siedzibę w Civate, Włochy.

 2. EMW ELEKTROSYSTEME BERLIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMW ELEKTROSYSTEME BERLIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. OBERLAUSITZER ELEKTRO-SCHALTGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OBERLAUSITZER ELEKTRO-SCHALTGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, tablice dystrybucyjne, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i szafy na tablice elektryczne. Ma siedzibę w Weißenberg, Niemcy.

 4. PLENGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLENGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 5. KERN INDUSTRIE AUTOMATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KERN INDUSTRIE AUTOMATION GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Höhr-Grenzhausen, Niemcy.

 6. PASETTI FRANCO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PASETTI FRANCO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Energia słoneczna, instalacja systemu elektrycznego, przebudowa instalacji elektrycznej, Energia słoneczna, i pompy do systemów energii słonecznej. Ma siedzibę w Gazoldo Degli Ippoliti, Włochy.

 7. ORMAZABAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ORMAZABAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 8. G. TORTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G. TORTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, Automatyzacja elektryczna, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, urządzenia automatyczne elektryczne, elektroniczne i pneumatyczne, i instalacja systemu elektrycznego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. JANITZA ELEKTRISCHE STEUERUNGEN + SCHALTANLAGEN GREIZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JANITZA ELEKTRISCHE STEUERUNGEN + SCHALTANLAGEN GREIZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Langenwetzendorf, Niemcy.

 2. CRAVANZOLA ROBERTO & VEGLIO BRUNO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CRAVANZOLA ROBERTO & VEGLIO BRUNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje elektryczne, i automatyzacja przemysłowa. Ma siedzibę w La Morra, Włochy.

 3. BETV IMPIANTI S.N.C. DI BERTIATO MARIO, DE GIUSTI MATTEO E MATTIOLI PIERGIUSEPPE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BETV IMPIANTI S.N.C. DI BERTIATO MARIO, DE GIUSTI MATTEO E MATTIOLI PIERGIUSEPPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem, przebudowa instalacji elektrycznej, instalacja systemu elektrycznego, Ochrona mienia - zabezpieczanie przed włamaniem, i doradztwo i projektowanie elektrycznych instalacji oświetleniowych. Ma siedzibę w Novedrate, Włochy.

 4. MAARA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAARA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 5. GERHARD BIRLING E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD BIRLING E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 6. EDS ELETTRONIC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EDS ELETTRONIC SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach INSTALACJE ELEKTRYCZNE, instalacja systemu elektrycznego, klimatyzatory, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, i instalacje fotoelektryczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. RAUSCH KONTAKTNIETHERSTELLUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAUSCH KONTAKTNIETHERSTELLUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Galwanotechnika, electrical contacts, Contacts made of precious metal, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 8. SCHACHT GMBH HOCH- UND NIEDERSPANNUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHACHT GMBH HOCH- UND NIEDERSPANNUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Ma siedzibę w Wittenberge, Niemcy.

 9. DOMO-TECHNOLOGIE.PL

  Polska

  Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Zajmujemy się prowadzeniem instalacji w obiektach nowych - w budowie oraz wymagających nowej instalacji, remontu, rozbudowy i naprawy. Dostarczmy osprzęt elektryczny i oświetleniowy niskobudżetowy, jak i dla wymagających klientów. Nasi elektrycy działają szybko i profesjonalnie. Każdego klienta, niezależnie od skali projektu, traktujemy z podobną starannością. Wykonujemy także pomiary oraz dokumentację budowlaną, wykonawczą i powykonawczą. Jesteśmy grupą elektryków z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów elektrycznych i teletechnicznych . Cechuje nas fachowość, profesjonalizm, szybkość realizacji oraz rzetelne podejście do każdego projektu niezależnie od skali. Swoją wiedzę czerpiemy zarówno z doświadczenia jak i najlepszej polskiej uczelni technicznej Politechniki Warszawskiej, w tym Wydziału Elektrycznego, Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa oraz Wydziału Transportu. Zajmujemy się wykonawstwem z materiałów własnych i powierzonych. Wykonamy projekt budowlany, wykonawczy oraz dokumentację powykonawczą. Zapewniamy uruchomienie systemów oraz opiekę gwarancyjną i serwis i konserwację pogwarancyjną.

 10. PMG BAT

  Francja

  PMG BAT oferuje liczne usługi. Przede wszystkim usługi elektryczne, naprawy elektryczne, nowe instalacje i renowacje, naprawy interfonów i mechanizmy na kody cyfrowe, dostosowywanie do norm instalacji elektrycznych, remonty mieszkań oraz urządzanie wnętrz. Prace malarskie, stolarskie, murarskie. PMG BAT to firma zapewniająca całość usług (murarka, hydraulika, elektryczność, stolarka, parkiet, pokrycia podłogowe). PMG BAT zajmuje się klientami indywidualnymi i profesjonalnymi potrzebujących szybkiej interwencji i w ostatniej chwili. PMG BAT działa na terenie całego Paryża i Ile de France.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Instalacje elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

1631 Przedsiębiorstwa