• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych

Wyniki dla

Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych - Import eksport

 1. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie, produkcja i dostawa instalacji do ważenia, mieszania i dozowania żywic impregnujących i epoksydowych. IFA oferuje kompletne rozwiązania dla zakładów impregnacji i powlekania, przemysłowych systemów oczyszczania wody, przemysłu wełny szklanej i skalnej, tworzyw konstrukcyjnych i materiałów sypkich, jak również dla zakładów przemysłu farb, lakierów i materiałów budowlanych. Perfekcyjne sterowanie systemem i połączenie danych uzupełniają paletę produktów. Montaż i uruchomienie dokonywane są przez własnych pracowników. Technologia IFA oferuje dobrą i bezpieczną obsługę w zakresie składowania cieczy, materiałów stałych i sypkich, jak również odpowiednie kontenery magazynowe, takie jak dostosowane do potrzeb regały, magazyny zbiornikowe lub systemy silosów. Testujemy i sprawdzamy m.in. kompatybilność materiałów, wpływ czynników środowiskowych oraz zgodność z wymogami prawnymi.

  Witryna www Open In New icon
 2. AIS EURELO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy globalnym dostawcą usług w zakresie montażu maszyn i relokacji zakładów. AIS EURELO jest spółką joint venture pomiędzy AIS Vanguard i EURELO Tech. Partnerstwo to korzysta z doświadczenia i zasobów obu firm jako dostawców usług przemysłowych. Jesteśmy firmą przemysłową specjalizującą się w kompleksowych relokacjach międzynarodowych, z ponad 40-letnim doświadczeniem i historią sukcesu w wielu branżach z międzynarodowymi lokalizacjami. Łącząc zasoby i doświadczenie naszych dwóch szanowanych firm, jesteśmy w stanie zapewnić klientom z wielu sektorów i w różnych lokalizacjach bezpieczne, niezawodne i opłacalne usługi montażu instalacji przemysłowych na całym świecie. Oferujemy szeroki zakres usług inżynieryjnych, od instalacji pojedynczych maszyn po projekty relokacji pod klucz i relokacji produckcji.

  Witryna www Open In New icon
 3. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

  Witryna www Open In New icon
 4. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

  Witryna www Open In New icon
 5. GEMTEC AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gemtec jest średniej wielkości firmą specjalizującą się w rozwiązaniach automatyki procesowej, budowie maszyn specjalnych oraz obróbce metali i blach. Od 1992 roku zapewniamy kompletne etapy produkcyjne od planowania i konstruowania po montaż i rozruch na całym świecie. Dzięki naszym zasobom ludzkim i finansowym jesteśmy w stanie obsługiwać kompleksowe zadania. Zatrudniamy ponad 100 pracowników, którzy codziennie pracują nad koncepcją sprawnego wdrażania projektów i zapewnieniem ich prawidłowego uruchomienia. Dostarczamy maszyny specjalnie zautomatyzowane całkowicie lub częściowo. W fazie budowy zwracamy baczną uwagę na to, aby zapewniać energooszczędną eksploatację zakładu w długiej perspektywie. Dzięki budowie modułowej instalacja w miejscu przeznaczenia jest szybka i niezawodna.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WKV DR. GROCHOWSKI ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dr. Inż. Horst Grochowski, wynalazca i przedsiębiorca, jako pierwszy na świecie opracował i opatentował pod koniec lat 80-tych suchy system oczyszczania gazów spalinowych w trybie przeciwprądowym. Dzięki ciężkiej pracy, ciągłemu rozwojowi i dbałości o szczegóły, technologia ta odniosła sukces poza granicami Niemiec i następnie Europy. Od połowy lat 90-tych XX wieku zakłady budowane są w Japonii, a następnie technologia ta przedostała się przez Tajwan i Koreę do Chin kontynentalnych, gdzie obecnie uczestniczy w inicjatywie "Blue Sky". Dr. Grochowski i jego zespół doświadczonych inżynierów nadal ściśle współpracują z licencjobiorcami takimi jak Babcock, Ude, Mitsui, Hyundai, Samsung-Corning, Ansteel, BaoWu-Steel itp. To właśnie dzięki zaufanym i zorientowanym na cel relacjom z licencjobiorcami i klientami końcowymi, a także dzięki wyraźnemu leadership technicznemu, technologia WKV (CSCR®) ugruntowała się ostatnio także w Chinach.

  Witryna www Open In New icon
 2. REUTER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lutowanie próżniowe, a także kilka innych technologii łączenia to podstawowe kompetencje firmy REUTER TECHNOLOGIE. Opracowujemy produkty o wysokiej precyzji i starannym wykonaniu, z połączeniami próżniowymi między materiałami metalowymi, ceramicznymi lub krystalicznymi. Nasze szerokie doświadczenie w lutowaniu próżniowym znajduje pełne wykorzystanie w rozwoju komponentów. REUTER TECHNOLOGIE zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie materiałów, fizyków i konstruktorów, oraz wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którym – obok najnowocześniejszych urządzeń mechanicznych – oferuje w pełni wyposażone centrum testowe z laboratorium testowym i pomieszczeniem czystym. Produkty REUTER TECHNOLOGIE nie są produktami standardowymi. Są to rozwiązania, które oparte są na bogactwie pomysłów i doświadczeń w dziedzinie wykorzystania materiałów w projektowaniu, opracowaniu i wyrobie produktów. Są one indywidualnie dostosowane do wymagań klientów pod względem funkcjonalności, jakości i ekonomicznym.

  Witryna www Open In New icon
 3. E4E ENGINEERS FOR ENGINEERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Doświadczeni i zmotywowani inżynierowie dostarczą Wam nie tylko potrzebne informacje o światowej ofercie produktowej i procesowej dotyczące aplikacji, specyfikacji, materiałów i norm, dokonają także ich kwalifikacji (np. za pomocą zapytań referencyjnych) i zaprezentują je fachowo i przejrzyście. Inżynierowie z e4e mogą przeprowadzić symulację zachowania się produktów w danych aplikacjach i dostarczyć cenne informacje na temat ich przydatności. Istotną częścią naszej pracy jest wspomagana komputerowo analiza funkcji i wydajności komponentów, podzespołów i systemów. Jako partner dla programistów i projektantów zapewniamy niezbędne podstawy pozwalające podjąć odpowiednią decyzję. Z nami powstaje zoptymalizowany produkt, jeszcze przed zbudowaniem pierwszego prototypu.

  Witryna www Open In New icon
 4. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution oferuje usługi obróbki metali dla prototypów, produkcji małoseryjnej i seryjnej w zakresie obróbki części o bardzo wąskich tolerancjach i skomplikowanych kształtach. Naszą specjalnością jest: TOCZENIE CNC, FREZOWANIE, OBRÓBKA: 3, 4, 5 osiowa dla przemysłu lotniczego, naftowego i gazowego, farmaceutycznego, formuła 1. Rodzaje obrabianych części: Elementy aerostruktury, elementy aerodynamiki, zawory i komponenty, złącza podmorskie, elementy hydrauliczne. Materiały: Stopy aluminium, stal, stal nierdzewna, Inconel, tytan. Specjalne procesy: anodowanie, anodowanie twarde, polerowanie chemiczne, obróbka cieplna, obróbka brązująca. Produkujemy: krótkie serie (10-100szt.), średnie (100-5000 szt.), masowe (5000-30000 szt.). Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. THERMOMELT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Thermomelt projektuje, produkuje i dostarcza pod klucz elektryczne piece łukowe oraz EAF-EBT. Jest także w stanie projektować, piece kadziowe LF, wieże do przenoszenia kadzi, wózki do transportu kadzi, instalacje próżniowe /odgazowania VD-VOD, chłodnie kominowe, a także wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stalowni. Thermomelt zatrudnia branżowych specjalistów, którzy wykorzystują ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rzecz urządzeń do ultra nowoczesnych stalowni. Dzięki doskonałym wynikom osiągniętym do dzisiejszego dnia, Thermomelt zajmuje pozycję wiarygodnego lidera na rynku krajowym i międzynarodowym.

  Witryna www Open In New icon
 1. STATEC BINDER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  STATEC BINDER jest poszukiwanym specjalistą w zakresie elastycznych rozwiązań w dziedzinie pakowania i paletyzacji materiałów sypkich. Firma z siedzibą w Gleisdorf w Styrii ma na swoim koncie ponad 1200 urządzeń pomyślnie zainstalowanych na całym świecie. STATEC BINDER opracowuje i produkuje wszystkie maszyny w swoim zakładzie certyfikowanym ISO-9001. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu STATEC BINDER jest liderem technologicznym w dziedzinie wysokowydajnych opakowań z otwartymi otworami i zapewnia absolutną niezawodność, innowacyjność i precyzję. Zorientowana na klienta oferta produktów najwyższej jakości, czy chodzi o granulat tworzyw sztucznych, paszę dla zwierząt, ryż, zboża, cukier, czy nawozy sztuczne – szeroka gama produktów zapewnia klientom z wszystkich branż odpowiednie rozwiązanie najwyższej jakości. Obsługa klienta jest kluczem sukcesu. Know-how STATEC BINDER łączy 40-letnie doświadczenie w branży opakowań z liczbą ponad 1200 zainstalowanych urządzeń na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. BIHL+WIEDEMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firmę Bihl+Wiedemann GmbH założył Jochen Bihl i Bernhard Wiedemann w 1992 roku w Mannheim. Wysoko wyspecjalizowana firma inżynieryjna jest jednym z wiodących dostawców technologii bezpieczeństwa i podzespołów elektronicznych do automatyzacji za pomocą AS-Interface. Oprócz siedziby głównej w Mannheim firma Bihl+Wiedemann ma swoje oddziały w Turcji, Danii, USA i Chinach. Ponadto, ogólno-światową reprezentację Bihl+Wiedemann zapewniają międzynarodowi partnerzy. Wybierając produkty Bihl+Wiedemann wybierasz firmę zapewniającą wielu renomowanym użytkownikom najlepsze rozwiązania w dziedzinie automatyzacji fabryk, procesów i budynków, a także inżynierii mechanicznej i transportu (okrętowy, kolejowy, drogowy). Produkty Bihl+Wiedemann są stosowane w zastosowaniach bezpiecznych i niebezpiecznych w maszynach i instalacjach każdej wielkości np. linie przenośnikowe, magazyny wysokiego składowania, urządzenia pakujące i przepakowujące lub obrabiarki.

  Witryna www Open In New icon
 3. CAST-SOLUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAST SOLUT GmbH została założona w 2007 roku i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie Rapid Tooling & Prototyping - od rozwoju pomysłów, poprzez pierwsze prototypy, aż po części gotowe do produkcji seryjnej. Spektrum naszych usług obejmuje metody wytwarzania przyrostowego, takie jak SLA, SLS, druk z metalu itp. oraz tradycyjne metody produkcji takie jak odlew w próżni, RIM, odlew wtryskowy i narzędzia, odlew precyzyjny, części CNC, odlew ciśnieniowy, a także obróbkę powierzchni. W obszarze Technology Solution Service pomagamy naszym klientom oferując consulting dotyczący koncepcji produkcji, dystrybucji, a także szkoleń. Nasza własna firma produkująca maszyny- KLM, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniem, doskonałej jakości i serwisowi osiągnęła wysoką pozycję na globalnym rynku, może również zaoferować szerokie spektrum maszyn i rozwiązań specjalnych. Nasza działalność skupia się na komorach próżniowych, technice zalewowej i technice dozowania oraz systemach utwardzania. Oferujemy także systemy wytwarzania przyrostowego naszych partnerów.

  Witryna www Open In New icon
 4. CA ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. HINE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 6. FHZ GMBH FABIAN ZERKLEINERUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. AYXESIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. ID-GROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. AB - DR. A. BERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. FEC-TECH E.U.

  Austria

  Verified by europages badge
 1. KLUITMANN INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. MAXIMATOR SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. INVENIO TECHNICAL SIMULATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. GRAVIS ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. DECOOL INGENIEURBÜRO

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. MÖVE EQUIPMENT & DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. SENCONNECT

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. RIVATEC GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 9. CONNEX AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 10. BAUBIOLOGIE LUTZ

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych - Import eksport

Liczba wyników

20 032 przedsiębiorstwa